Ücretsiz Navigasyon Güncelleme Programı indir

Ücretsiz Navigasyon Güncelleme Programı indir
Bu haber 17 Eyl 2010 Cum 6:33 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

ÜCRETSİZ NAVİGASYON PROGRAMI
Google’nin, ücretsiz navigasyon uygulamasını önceki gün piyasa sürdüğü bildirildi. Yazlımın ücretsiz olarak sunulmasıyla birlikte uydu destekli yön bulma sistemi üreten firmaların hisselerinde ciddi düşüşler olduğu da gelen bilgiler arasında. Ntvmsnbc.com kaynaklı habere göre; Google’ın ücretsiz navigasyon uygulaması, akıllı telefonlara yüklenebiliyor ve aynı bir navigasyon cihazı gibi metre metre yön tarifi veriyor. Uygulamanın diğer özellikleri arasında, trafik ve yol durumunu rapor eden programlarla tam uyumlu olması da var. Uygulama henüz az sayıda mobil cihaza yüklenebiliyor, ancak iPhone, Blackberry ve Symbian gibi işletim sistemlerine uyumlu versiyonları için çalışmalar sürüyor.

BBC’nin haberine göre Google Maps Navigation’ın duyurulmasıyla, ABD firması Garmin’in borsadaki hisseleri yüzde 18, Hollanda firması TomTom’un hisseleri de yüzde 9.5 değer yitirdi. Diğer uydu yön bulma sistemleri bu hizmeti yaklaşık 60 sterline (140 TL) sağlıyordu. Google’ın bu hamlesinden sonra navigasyon şirketlerinin nasıl bir taktik izleyeceği merakla bekleniyor.

Paylaş:
"Ücretsiz Navigasyon Güncelleme Programı indir" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
ethem;

teşekkürler


27.11.2011 10:32
erd;

teşekkürler


18.07.2012 12:50
medeni;

günceleme denemesi


13.04.2013 18:44
HEMEN YORUM YAP

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!


Fatal error: Call to a member function have_posts() on a non-object in /home/gunumuz/public_html/wp-content/themes/trendportal/single_haber.php on line 76