Tobaş Evleri kura çekiliş sonuçları

Tobaş Evleri kura çekiliş sonuçları
Bu haber 21 Oca 2012 Cts 6:54 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

Evet sayın okurlar kuralar çekildi hak sahipleri evlerini aldı lakin öyle birşey olduki kuralardan yerleri iyi çıkanlardışında herkez şikayetçi..

edinilen bilgiye göre birçok kişi mahkemeye başvurmuş bile ..

bizde gunumuz.com olarak eğer varsa bir haksızlık sesinizi duyurmaya yardımcı olacağız. buraya kaçkişi olduğunzu ve yorumlarınızı yazarsanız gerekli mercilere ulaşmasında yardımcı olacağız..

Paylaş:
"Tobaş Evleri kura çekiliş sonuçları" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Hamza Binici;

tabutastililer enkaz itiraz parası alan varmı


24.01.2012 3:34
oğuzhan sayıcı;

ya bu evler ne zaman telim edilecek?


25.01.2012 9:30
Tamer güneş;

40 yıl bekle bodrum katı çıksın.haksızlığın danışmadı.ama uğraşacağız.neye mal olursa olsun.bümü hak adalet yazıklar olsun başbakana.


26.01.2012 0:38
MURAT ÖZALP;

çekilişler noter huzurunda oldu fakat ayrırmış isimlere ayrırmış olan iyi daireler çekilişe sunuldu bu isimlere kötü daire çıkma şansı olmaz geriye kalanlara kötü daireler kaldı adı noter huzurunda çekiliş.normalde 80-100-120 metre kare dairelerin ayrılıp kaç daire varsa karıştırılıp noter huzurunda çekilmesi lazım böyle olursa haksızlık olmazdı bu çekilişin iptal edilmesini istiyoruz.yeniden çekilmesini istiyoruz.tüm dairelerim harmanlanarak çekiliş istiyoruz o zaman kimse itiraz etmez.


26.01.2012 2:09
özcan gökmen;

tüm daireler m2 ye göre ayrılıp harmanlanarak çekilmeliydi.malasef öyle olmadı evi olmayanların umudu olanların UMUDUnu aldılar bu kura çekiminin iptal edilerek tekrar çekilmesi gerekiyor


26.01.2012 2:29
esra murat güzel;

bu evleri ne umutlarla bekliyorduk. ama ne yazıkki torpillerin yüzü güldü.ya bizler ne olacağız.bizlerin durumu belli.kura çekilişleri çok adaletsizlikle oldu.bunun peşini bırakmayalım arkadaşlar.yazıklar olsun başbakana.


26.01.2012 3:11
AHMET EMİROĞLU;

listeye ulaşamadım


26.01.2012 3:36
nergiz karataş;

ev çekiliş kurallarına nerden bakabilirim bilgi veriniz


26.01.2012 4:02
nergiz karataş;

ev kuralları çekilşlerini nerden görebilirim bilgi veriniz


26.01.2012 4:03
admin;

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
EMLAK İSTİMLAK DAİRE BAŞKANLIĞINA
Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında çekilen kura çekimlerine itiraz ediyorum.Zira tarafınızla yaptığım sözleşmeye göre Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap konut adalarında daire verileceği tarafıma taahüt edilmiştir.Dolayısıyle 2005 yılında yaptığımız, sözleşme tarihindeki 1. Etap adarındaki kura çekimlerinde iki faklı bölge Etap varmış gibi 24 ocak 2012 tarihinde yapılan 120m2 lik hak sahipleri konutları kura çekiminde öğleden önce çekilen ve öğleden sonra çekilen kuralar olmak üzere iki farklı kura çekimi uygulanmış olup; anılan tarihte yapılan ve öğleden önce çekilen yaklaşık 850 adet 120 m2 lik hak sahibi konutun yapılan bu kura çekiminde tek bir hak sahibine dahi 1 . Etap bölgesi dahilinde olmasına rağmen 10. Bölge -12. Bölge – 16. bölgeden bir tane dahi Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap hak sahibi konutlarından çıkmaması kuraya fesat karıştırıldığına delalet etmektedir.Kaldıki kura çekiminde yapılan kamera çekimi ve noter çekiliş sırası hak sahibi isim listesi bunun gerçek olduğunun tescili ve ispatıdır.Kura çekiminin öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere ayrı iki bölüme tabi tutulması, öğleden önce çekilen yaklaşık 850 1. Etap haksahibine üstünlük sağlamasına, öğleden sonra çekilen hak sahibi konut sahiplerinin ise cezalandırılıp, haklarının gaspına yol açmakla birlikte iki farklı etap muamelesi yapıldığının birer göstergeside olduğu anlaşılmaktadır.Dolayısıyla Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap konut bölgeleri alanında yapmış olduğumuz sözleşme hükümlerine göre sözleşme hükümlerinde belirtilmeyen bir uygulamaya tabi tutulmakla birlikte,1.etap 120 m2 hak sahibi konutları öğleden önce çekilen kura ya tabi tutulmayarak hakkımın çiğnendiğini ,hakkımın elimden alınarak zarara uğratıldığımı gözlemlemekteyim.Yapılması gerekenin 1.Etap120m2 hak sahibi ve daire numaralarının bir seferde ve biri daire sahiplerinin isimleri ,diğeri konut numaralarını içeren iki adet fanus konularak kura çekimi yapılması iken ,daire ve hak sahiplerini iki ayrı gruba ayırarak dört fanusta kura çekilmesi hatalı olmuştur.

Tüm bu haksız uygulamalar sebebi ile tarafıma sözleşmede belirtildiği gibi tüm 120m2 lik hak sahibi konutları kurasına katılamayarak ve iki farklı etap muamelesi yapılarak hakkımın elimden alındığını müşahede etmekteyim.

Sonuç olarak; eşit şartlarda sözleşme imzalamış kişiler arasında ayrımcılık yapıldığı açık olmakla, sözleşmeye uygun davranarak kura çekiminin şüpheden uzak ,hukuka uygun şekilde yapılarak kura çekiminin yenilenmesini, zararımın giderilmesini, aksi taktirde sözleşmeye aykırı davranılması ve kura çekiminin usulsüz olması sebebi ile zarar ziyan davası açacağım hususunu belirtir konu ile ilgili tarafıma yazılı cevap verilmesini arz talep ederim. Saygılarımla.

100 m2 likler kendi çekiliş tarihlerini ve 120 m2 lik yazan yerlere 100m2 yazmaları

80m2 likler ise 21 ocak ta yapılan kuralara katılmadıklarını 22 ocaktaki kuraya tabi tutulduklarını
yani öğleden önce öğleden sora yerine 21 ocak 22 ocak demeleri ve 120 m2 lik yazan yerlere 80m2 lik yazmaları gerek mekte.
Gerisi büyükşehire ve tobaşa vermekte…..

Dilekçeye söleşmenizin fotokobisini ekleye bilirsiniz.

Bu arada tobaştan yazılı olarak noter çekiliş sırasına göre olan haksahibi kura listesini talep edip onuda ekine koyarsanı daha iyi olur. Bu liste ileriki aşamada dahada lazım olacak çünki mahkemeye kanıt olarak sunabilesiniz.

Hatta 4982 sayılı kanua göre kura çekilişi kamera görüntülerinin kopyasını isteme hakkımız bile mevcut.
İspat bakımından bu çok önemli .

Bir an önce bu belge ve görüntüleri talep edinki zaman aşımına takılmayın.


26.01.2012 6:00
admin;

TOBAŞ internet sitesinden alıntıdır;

“Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi kanunu çerçevesinde tamamı 380.81 hektarlık Öncelikli Proje Alanı uygulamaları kapsamında; 20 Mart 2007 tarihi itibari ile toplam 5576 hak sahibi ile arsa payı karşılığı daire sözleşmesi imzalanmıştır.”

Peki şimdi soruyorum 5576 hak sahibi ne ara 8500 e çıktı? kimdir bunlar? gerçekten hak sahibimidir?
Yoksa hak etmeyipte haketmiş gösterilenlermidir?


26.01.2012 6:01
öznur mermer;

yaptığınız kura sizce adil mi vicdanınız rahat mı hırsızlara sahip çıktınız hak sahiplerini mağduriyetinden dolayı öbür dünyada hesplaşacağız hakkımızı helal etmiyoruz


26.01.2012 10:06
hale mermer;

yaptığınız kura sizce adil mi vicdanınız rahat mı hırsızlara sahip çıktınız hak sahiplerini mağduriyetinden dolayı öbür dünyada hesplaşacağız hakkımızı helal etmiyoruz


26.01.2012 10:23
nevzat;

bizlere gösterilen ve verecekleri yerleri ballandırarak anlatmışlardı kura sonuçları belli oldu nihayet,,,, giriş katta olmayacağı söylendi ama benim ve tanıdıklarım tüm komşularım girişlerden çıktı hepimizmi bu kadar şanssızmıyız bilmiyorum . :).herkes üst katlara kimlere çıktı acaba. kuş uçmaz kervan geçmez yerden çıktı bana


26.01.2012 13:11
hale mermer;

Politik olmayı bir kenara bırakıp size güvenen evini barkını size teslim eden bu insanlara bir açıklamanız olmalıdır.Yaptığınız bu insafsızlığa söyleyecek söz bulamıyorum.Oradaki insanları çok rahat kandırırım diyorsanız onların yetiştirdiği aslan gibi evlatları size hakkı da hukuku da öğretir hakkını da sökö söke alır
If I were you,you would do something for these people


26.01.2012 21:06
öznur mermer;

Hak sahiplerine bukadar haksızlık yapınca hiç vicdanınız sızlamadımı.Size ancak nefret duyarım


26.01.2012 21:12
sait ergen;

çekilen kurralarda sabahtan öğleye kadar keçiören bölgesini çektiler kalan isimlerin üzerine altındağ bölgesini koydular altındağ bölgesindeki konutları çektiler çünkü kurra souçları onu gösteriyor kameradan beli olur


27.01.2012 1:21
Bülent Şeremet;

Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi ödüller aldı denilen başlıklar görülüyor ama uygulaması 7 yıl süren bir proje hala tamamlanmış durumda değil. Hak sahibi kura çekilişleri ise tamamen biz ne dersek o olur mantığıyla yapılmış olan razelet. Arsaları ellerinden sözleşme karşılığı alınan ve anlaşmaya zorla mutabık olunan onca hak sahibinin son gelinen noktada çoğu kotlarda zeminde olan dairelerinde çekilişe dahil edilerek verilmesi tamamen üç kağıçılık ve dolandırıcılık mantığıdır. bu mantıkla kura çekilişleri yapılmıştır. En güzel alanlar finasman konutlarına ayrılırken dereler tepeler kuzeye bakan yamaçlar hak sahibi binalarıyla donatılmıştır. hak sahibi olarak çekilişte T3-1 69/3 nolu daire (80 metrekare konut) 16 katlı binanın zemini isabet etmiştir ve oturduğumuz mahalleyle dahi alakası yoktur. ve bunca yıllar emek verilmiş bir eve karşılık verilen konut 330metrekare arsaya eş değermidir sorulur. ve elimmizde sözüm ona sözleşme karşılığı alınan arsanın üzerinde ise şu an 16 katlı blok bulunmaktadır. en azından hak sahibi olarak bu bloktan 1 adet 80 metrelik bir daire reva görülemez mi? idi tamamen düzen tamamen fiyasko tamamen hukuk tanımamazlıktır. Kat iltifakı yasalarında olması gereken şerefiye paylarının ise sözleşme ile önünü keserek vatandaşları tamamen uyutmuşlardır. HERKESİ HAKKINI ALMAYA VE GEREGİ HALİNDE TÜM HAK SAHİPLERİNİ HUKUKİ BİR SAVAŞA DAVET EDİYORUM. HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ÇÜNKÜ BİZ BUNLARI HAK ETTİK.


27.01.2012 3:34
şahander;

ben ve 5 kardeşim hak sahibiyiz bizimdekurada çekiliş yapılmış kimsenin haberi yokken bunasıl oluyor bukadar adaletsiz olunmaz babamın 7 daire 2dükana karşılık 80 mt karelik yer veriliyor babam öldügü için biz verasetçilere sadece 1 daire hak tanınıyor oda bize haber verilmeden kura çekilişi oluyor bu adaletmi biz böyle bir çekilişi asla kabul etmiyoruz orda en azından bir kişinin olması lazım ama saolsun heryerde hak yeniliyor bu çekişi kabul etmiyoruz gerginin düşünülmesini rica ederiz bu bir haksızlık ya nasıl biz versetçilere haber verilmiyor neden birkişi orda olması lazım böyle birşey asla olamaz arkadan kura çekilmez bu çok haksızlık


27.01.2012 5:49
öznur;

Arkadaşlar bizde birçok insan gibi mağdur edildik. imarlı tapumuz olduğu halde tahsis belgesi ve sadece arsası olanlarla aynı kuraya dahil edildik.bugün internetten bu konuyla uğur tarhan adında bir avukatın ilgilendiğini öğrendim. yeri strazburg cad. 8/10 adresinde. bugün gidip görüştüm örnek dilekçeyi aldım büyükşehir belediyesine itiraz dilekçemi pazartesi vereceğim. bu konunun dışında enkaz bedeli olarak aldığımız paralarında eksik verildiğini birçok insanın dava açıp kazandığını da öğrendim.avukata vekalet verdim o konudada dava açtım.avukat dava sonuçlanana kadar hiçbir ücret talep etmiyor dava sonucunda kazanılan paranın yüzde 10 unu alıyor. pazartesi günü bu avukatın bürosunda kuralara itiraz ile ilgili saat 11 ve 15 te toplantı yapılacak
mış.ilgilenen arkadaşlara duyurmak istedim.


27.01.2012 6:04
Mustafa;

İmarli arsamizi elimizden aldilar kendileri icin bizim arsamiza finansman konutlari yapip bize ise derenin icinde kentsel donusum projesi kapsami icinde dahi bulunmayan bir yerde onlarin tabiriyle noter huzurunda kura cekimiyle evleri verdiler ki kura cekimini izleyenler varsa nekadar adildi tartisilir bir konu.


27.01.2012 11:04
Gökhan Ülgen;

Merhabalar,öncelikle herkese geçmiş olsun…Bu nasıl ali cengiz oyunu anlamış değilim sanki bize sadaka verir gibi alın hakkınıza razı olun der gibi sonradan uydurma 11,12 ve 16.etap denilen derenin içinde kuş uçmaz kervan geçmez dağa bakan yeri layık gördüler.Siz sonuçta bizim imarlı manzaralı yerimizi aldınız 7 dönüm araziye 25 tane daire verdiniz onunda 22 tanesini çukurda ve ne hikmetse 3-4 blok arasında pay ettiniz,ne şans demi hepsinin çukurda ve aynı yerlerden çıkması…Gün olur devran döner hakkımızı asla helal etmiyorum,çarşamba günüde avukatla görüşüp davamızı açıyoruz bu saatten sonra ne olursa olsun!!!


28.01.2012 13:20
yeter özdirektör;

Sayfada yazılan yorumları okuduğum kadarıyla hepimiz aynı şekilde mağdur edildik..Bu konuya karşı çıkmak için belrtilen adreslerde birleşmemizi rica edyorum…eğer şimdi itiraz etmezsek daha sonra hiçbir sonuç elde edemeyiz


29.01.2012 5:57
mehmet uysal;

mehmet uysal pamuk mah 2.cd. 33.sk.no:1 aturduk 33 yıl Cantürkün olduğu yerde tanırsınız beni Kuzey Ankara Projesiyle ilgili konutlar hakkında konuşma ve görüş alış verişi talep ediyorum sayın hak sahipleri
ank1923hm@hotmail.com
o544 2o7 17 94 numaralı Avukat tuttum bizzat sıhhıyede yarın ön görüşme yapacağım birlikte hareket edersek bu badireden az hasarla kurluruz %10 dava bitiminde avukat ücreti talep ediyor.
Mehmet UYSAL


29.01.2012 6:34
mehmet uysal;

sayın konut sahipleri sosyal siteden ulaşabildiklerinize ulaşın facebook dan msn den twitter de ulaşabildiğinize ulaşın saygılar.
mehmet uysal
ank1923hm@hotmail.com
0544 207 17 94


29.01.2012 6:38
engin özmen;

abiler tobaş yazın googleye gelir orda 80 100 120 yazıyo altında devamı var ona tıklayın düz yazı gelecek ona tıklayın gelik liste
ctrl ve f ye aynı anda basın yukarıda bişey gelecek oraya isim soy isim yazın gelir


29.01.2012 12:19
battal sarıbaş;

bizler iskanlı binalarımızı verdik ve bizim dairelerle ve bize çıkan bodrum 3ler sıgınaktan bozma daire ler içerilerden koca borular geçiyor koludorlardan 185cm borular kafaya çarpıyor intahar borularıgibi bunları yapanları allaha havale ediyorum bizler dolandırıldık usteki evlerle bodrumlar arasındaki farkda çok fazla mahkemeye verenler yazsın


31.01.2012 5:45
Ahmet Murat;

bu kadar haksızlığa karşı hükümet neden uyuyor çıt çıkmıyor
bu mu sizin toki evleriniz alın başınıza çalın
yeter be öldünüzmü
hiç olmazsa bu şu şu hareketlerden dolayı kurra böyle çekildi eşit
şartlar içerisinde eşit şartlarda eşit evler olarak yapıldı diyebiliyorsanız iş tamam bunu diyecek ak partiden bir babayiğit aranıyor yazıklar olsun sizlere duydugumuz güvenide yitirdiniz
bizler hak sahibi olarak güvendik önce güven sonra reyimizi verdik sizi sizden çok savunduk nerden bilirdik hırsızın evin içinde oldugunu
benim hakkımla kimlere peşkeş çekiliyor direlerimi kötü yerden çıktıgına üzülmüyorum üç beş sütü bozugun oyunu ile işte sana burası denilmesin ve benim hakkımı kullanmaları çok zoruma gidiyor
kartal
yuvalarına leş kargalarının sesini duyyorum ey hükümet ey tobaşlılar ey toki liler öldünüzmü hani sesiniz haklıyım sesim çıkıyor ya siz
ey gökçek öldünmü konuş konuş karşında haklı hak sahibi var hadi cevap
ver yamulma kıvırtma cevap istiyorum

ahmet murat
bu memleket kimin eline kalmış
yazıklar olsun sizlere
yazıklar olsunn


01.02.2012 0:57
Ahmet Murat;

ONLAR NEDEN SEMADE BEN NEDEN ÇUKURDAYIN
NİÇİN GÜLSÜN CIHAN BANA BEN NİÇİN AGLAYAYIN

SİZİN GİBİ İDARECİLER SAYESİNDE

SATILIK TOKİ ANKARA DAİRELERİ AYNI ÖLÇÜDE AYNI DAİRELER
GEL KARDEŞ GEL DAİRESİ
30.000 TL DEN AYNI DAİRE 250,000TL SEÇ SEÇ AL
GÖKÇEK İMALATI BUNLAR

AHMET MURAT


01.02.2012 1:21
Mustafa;

Demek ki adelet bizim bildiğimiz adelet değil. Sadece sözde adelet. Seçme kişler-seçme daireler öğleden önce ayrı fanuslar içinde, bizim gibi 3. sınıfa koydukları kişler ve beğenmedikleri derenin içindeki dairelerde ayrı fanusun içinde. çek bakalım. ne çıkar. Bu haksızlığa kim dur diyecek. Bizleri enayi yerine koydular. Daha kim bilir nasıl oyunlar var. Neymiş noter huzurunda çekilmiş. Her şey önceden belirlenmiş sadece çekiliş yapılyormuş gibi görüntü verip, önceden belirlenen isim ve daireler anons edildi. Hatta kayıtlar incelenirse 100 lük dairelerin sabah çekilişinde şen yva tarafı diye anons edildi. Yani sabah ki çekilişler fanusun içindeki kişilere, keçiren tarafındaki daireler verildi. Göz göre göre bizleri kandırmaya çalışıyorlar. Bu kuralar iptal edilerek gerçek anlamda adaletli bir şekilde kura çekimi yapılarak çekimlerin tekarlanması gerekmektedir. Yoksa bu milletin hakkını kim verecek. Bu zorbalıktan başka bir şey değil. ben yaptım oldu. olsada oldu olmazsada oldu.


01.02.2012 4:09
cancan;

2005 yılında 1. etap sadece protokol yolu keçiören tarafından tamamı oradan hak sahiplerine verileceğni biz sözü senet saydık melih gökçek toplantıda o şekilde konuştu daha sonra 2008 yılında baraj mahallesi 1. cadde taş ocaklarını hak sahiplerin e haber vermeksizin oraya dahil etti şenyurt ve pamuklar bölgesindeki hak sahibi insanları daha sonra ilave ettiği derenin ve taş ocaklarının içine attı sözüm ona kura çekildi noter buna nasıl göz yumdu noter de burada suç işlemiştir noterde bunu yaparsa biz bu ülkede kime güveneceğiz sayın gökçek gece yatarken rahat uyuyabiliyormusun vicdanen rahatmısoın bu kandırdığın insanlardan oy alarak seçildin sayın başbakana haksızlığın giderilmesi için acilen olaya el atmasını istiyoruz.


01.02.2012 4:22
ünsal kaymak;

5 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ SAAT 11,30 DA PAMUKLAR MEVKİİNDEKİ TOBAŞ BİNASI ÖNÜNDE (SÖZLEŞME İMZALADIĞIMIZ BİNA) KİTLESEL OLARAK PRETOSTO VE BASIN AÇIKLAMASI YAPILACAKTIR.

CHP ANKARA MİLLETVEKİLİ SAYIN LEVENT GÖK BİZLERE BU HAKLI DAVAMIZDA YANIMIZDA OLARAK DESTEK VERECEKTİR.ÇOLUK ÇOCUK KALABALIK BİR ŞEKİLDE HAKLARIMIZIN GASP EDİLMESİNE DUR DEMEK İÇİN HERKESİ BEKLİYORUZ.LÜTFEN DUYANLAR DUYMAYANLARA İLETSİN.
SAYIN MİLLETVEKİLİMİZ BU KONUYU SAYIN BAŞBAKANA SORU ÖNERGESİ OLARAK MECLİSE TAŞIMIŞTIR. MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN OKTAY VURALDA BU KONU İLE ALAKADAR OLMUŞ VE KONU İLE İLGİLİ ARAŞTIRMALAR YAPMAYA BAŞLAMIŞTIR. PAZAR GÜNKÜ BASIN AÇIKLAMAMIZDA KENDİSİNİNDE YANIMIZDA OLARAK DESTEK VERECEĞİNİ AKSİLİK OLMAZSA GELECEĞİNİ BİZZAT BEN KENDİSİYLE KONUŞTUM VE SİZLERE AKTARIYORUM.

AKP Lİ SAYIN VEKİLLERİN KAPISINDAN ELİ BOŞ HATTA BU İŞTE OLAN OLMUŞ KABÜLLENİN GİBİ ÖĞÜTLERLE YOLLANILMIŞ BİR KİŞİ OLARAK DANIŞMANLARINA TEPKİM ŞU OLDU.

BİZLER ZALİMDEN ADALET İSTEMEYE GELMİŞİZ. ZALİMDEN ADALET İSTENMEZ SİZ ZALİMSİNİZ DİYEREK ÇIKTIM. YÜZLERİNİN PEK KIZARDIĞI SÖYLENEMEZ.


01.02.2012 7:39
ALİ GÜLER;

arkadaşlar tahsisli enkazı alan var mı enkaz işleri ile uğraşan avukat nermin şimşek hanım kazanmış diyorlar adresi teli varmı lütfen


02.02.2012 0:47
fatih;

ARKADAŞLAR MERHABALAR BENDE SİZİN GİBİ MAGDURUM. BU KONUDA YAPILAN HAKSIZLIKLAR ÇOK ÖRNEGİN BEN 2. CAD.20.SOKAKTA OTURUYORDUM.TAPU TAHSİSLİ 400 METREKARE ARSA ÜZERİNE YAPILMIŞ İKİ ADET EV VARDI.ENKAZ BEDELİ 3.290.00 TL VE 6.835.00 TL ÖDEDİK.KARŞILIGINDA BİR ADET 80 METREKARELİK DAİRE VERİYORLAR.KURA DEDİLER BÜYÜK BİR UMUTLA HERKES GİBİ BİZDE BEKLEDİK AMA NAFİLE 10 O BLOK 2 NUMARA ÇIKTI YANLIZ BİZLER ALTINDAGLI VATANDAŞLAR OLARAK C.TESİ ÇEKİLEN KURADA BİZLER NEDEN YOKTUK,SADECE K.ÖRENLİLER VARDI ONLARA YERİ BİZİMKİLERDEN FARKLIMIYDI BİZLERE NERDE DERE KENARI VAR.ATTILAR ORALARA BEN HİÇ BİR HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.YANLIZ BU KONUDA TOBAŞA İTİRAZ DİLEKÇESİ VERDİM VE BİR AVUKATLA GÖRÜŞTÜM ENKAZ BEDELİ İÇİN DAVA AÇILACAK AVUKAT SADECE FAİZİNİ ALIYOR BİZLERE ANAPARANIN TAMAMINI VERİYOR. EN YAKIN ZAMANDA HERKES BENCE BİRŞEYLER YAPSIN HAKKIMIZI ARAYALIM. BİZLER SUSTUKÇA DAHA BİZLERDEN ANAHTAR PARASIDA ALIRLAR.ŞİMDİ DAYANIŞMA ZAMANI BENİM NUMARAM 536 429 26 36 AVUKATIN ADRESİNİDE VEREBİLİRİM. DAHA ÖNCE KAZANANLARIN KESİNLEŞMİŞ MAHKEME KARARLARI VAR.KİMSE BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMASIN DERİM ARKADAŞLAR. BEN FATİH


02.02.2012 1:31
esra mak cankara;

selam kardeşler bizim 11_k biride 12_c’den çıktı. nezan biter ve nazaman oturulur bilmiyorum. iş merkezleri felan var yanında, bitimi ile ilgili bilgisi olan varmı acaba, bizim yine başkalarına bakarak çok iyi yerden çıkmış diyoruz, bunada şükür, 7 yılın mükafatı bu olsa gerek, daha çok bekleriz gibi geliyo.


02.02.2012 3:00
osman erdal;

arkadaşlar ben de kurazedeyim.Yazık koyun gibi gidip imzalamışız o sözleşmelri .Avukatıma gittim şerefiye farkı kafama takıldı nasıl olacak ne hak iddia edebileceğiz dedim kuranın iptal olacağını zannetmiyorum bir sürü insan halinden memnun yeniden kura olsa bu defa memnun olanlar isyan edecek büyükşehir aleyhine karar çıkarmak zor ama avukatıma güveniyorum bu işi çözecektir pek çok hukukçu bu işin üstüne saldırdı mutlaka haklarımızı elde edceğiz


02.02.2012 9:56
hakan albayrak;

noter çekilişi iptal olmaz diyorlar acaba noter beyler önlerine gelen mantı şeklinde bürülmüş kura kağıtlarını kontrol ettilermi acaba benim yerime ne okul ne park nede bir sağlık oçagı var ben hakkımı tamamen yerimden istiyorum cünkü vadiyi tamamen görüyor oraları yaltaklarına ayırdıkları her görümünden belli hiçmi bir tanıdığa cikmaz oyle yerler enkaz paraları gibi havladık ve kazandık şimdide havlıcağız ve kazanacağız


08.02.2012 2:55
süemyra;

bizde mağduruz. bodrum kat kapıcı dairesi üstü kuzey cepheden dairemiz çıktı. nasıl bi insanlıktır sizinkisi. bizim hakkımızı kimlere verdiniz çok merak ediyorum. ahirette alcağımız olsun ama bu dünyada da bu haksızlığın peşini bırakmıyoruzzzzzz


16.02.2012 4:20
Emre SOYLU;

sayın ankara kuzeykent madurları size sesleniyorum benim de evem pamuklarda reyhan camii nin yanında ana cadde üzerinde idi pamukların en gözde yerinde idi banada bodrum 5 numara çıktı tabiki kannuni yollarda hakkımızı arıyoruz sizlere şunu sölemek istiyorum allahrızası için bu yazıyı okuyan tüm mağdurlardan isteğim şudur nasıl bizler yıllardır akp ye genel ve yerel seçimlerde oy verdiksek ve karşıyığında bunların bize yaptıkları haksızlığıda gördünüz tüm aile fertleriniz ve eş dost kolu komşu ve akrabalarınıza rica edin alevisiyle sağcısıyla solcusuyla topyekün karaalın birdaha bu akpli büşükşehir ilçe belediye başkanlığına kim aday olursa olsun milletvekilliğine kim aday olursa olsun oy vermeyin enbüyük dersi bizlerde bunlara burda verelim çünkü bizler dikmen vadisinde olduğugibi devletin polisini zabıtasını işmakinalarını taşlamadık gereken kolaylığı gösterdik karşılığında hile düzen ve adam akayırmaca ili karşılaştık 18000 konut yaptık tiyorlar 8500 ü haksahibine diyorlar iyi yerlerde konum düzgün olan binaları kuraya kasıtlı koymayıp dere içi zemin ve zemin altı yerleri bilerek buraya koymuşlardır cephesi düzgün olan binaları ve daireleri kendilerine yani Büyükşehir belediyesi ile toki paslaşmak üsülüyle bizlerin sırtından haksız yere birsürü rant elde etmektedirler bizler geçmişi çabuk unuduruz benim partim benim adamım zihniyetiyle çalışır oytoplarız bunları başımıza getiririz sonuçta bunlarda bize kazık atarlar böle işti davamızdan vzgeçmeyin ve aklınızıda başınıza alın her yerde ve bunları protosto etmeye devam edelim hepinizi saygılarımla selamlıyorum


17.02.2012 1:10
ahmet pekusta;

Hazineden kazanan var mı.


17.12.2013 13:00
HEMEN YORUM YAP

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Ankara Oto Park Mafyasının Başında İ. Melih Gökçek Var
Ankara oto park mafyası Melih Gökçek her yeri ortaklaşa paylaştıkları...
Vay İşid Vay Sen Neymişsin Be
Bir iki aydır ne hikmettir bilinmez bir işid aldı sardı...
Android Ve Telefonlardan Twitter’a Girme Yöntemleri
TİB TWİTTER’A ERİŞİMİ DURDURDU Yaşananların ardından, TİB Başkanlığı Twitter sitesine...
Yasaklı Olan Twitter’a Giriş Nasıl Yapılır
Başbakan Erdoğan’ın açıklamasının ardından Twitter’a erişim büyük oranda engellendi. Bursa...
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.