İSTANBUL
Bugün
/
ANKARA
Bugün
/
İZMİR
Bugün
/

Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi Çekiliş Sonuçları
Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi Çekiliş Sonuçları
SIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI 1 T3-5 66-A 23 Abbas KARAMAN Recep 2 T3-5 99 7 Abdul OSMAN varisleri 0 3 T3-4 66-B...
21 Ocak 2012 06:43
Font1 Font2 Font3 Font4
ss

SIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
1 T3-5 66-A 23 Abbas KARAMAN Recep
2 T3-5 99 7 Abdul OSMAN varisleri 0
3 T3-4 66-B 19 Abdulkadir BİRCAN ve iştirakçileri 0
4 T3-3 66-C 3 Abdulkadir ÇINAR İbrahim
5 T3-B-2 12-G 39 Abdulkadir ÇOBAN Fazlı
6 T3-B-2 12-G 21 Abdulkadir KUŞ Seyit Ahmet
7 T8-4 4-G 9 Abdulkadir LİMAN Musa Kazım
8 T3-B-2 8-F 12 Abdulkerim DARAKÇI Resul
9 T3-5 99 9 Abdullah ACAR Remzi
10 T3-6 83 79 Abdullah ALIMCI Halim
11 T3-3 91-H 75 Abdullah ALTINIŞIK Ahmet
12 T3-5 66-A 80 Abdullah ATİK varisleri Abdullah
13 T8 14-A 27 Abdullah BAŞOL Halit
14 T3-1 107 61 Abdullah ÇAKMAK Mustafa
15 T3-1 91-F 4 Abdullah ÇAM (İbrahim oğlu) İbrahim
16 T3-4 91-N 74 Abdullah ÇELİK İsmail
17 T3-1 91-F 55 Abdullah DEMİR Mehmet
18 T3-2 71 83 Abdullah EMEKLİ Yakup
19 T3-2 105 21 Abdullah ER Ömer
20 T3-3 66-C 53 Abdullah ERDEMİR varisleri 0
21 T3-B-4 9-L 3 Abdullah GENÇ Halil İbrahim
22 T8 14-A 8 Abdullah KAFADAROĞLU varisleri 0
23 T3-B-5 9-M 4 Abdullah KARADAŞ Apdullah
24 T8-3 7-C 48 Abdullah KARAKAŞ Ali
25 T8-1 7-A 2 Abdullah KARASU Selim
26 T3-B-2 10-B 4 Abdullah KAZAK kazım
27 T3-3 73 83 Abdullah NALBANT Dursun
28 T3-2 91-G 6 Abdullah ÖZTOPRAK Mehmet
29 T3-B-2 12-G 73 Abdullah SOLMAZ Şükrü
30 T3-4 77 49 Abdullah ŞAHİN varisleri 0
31 T8-1 4-D 59 Abdullah TOPARLAK Mehmet
32 T3-5 81 41 Abdullah TUNÇ Ahmet
33 T3-3 66-C 77 Abdullah TÜRK Mustafa
34 T8-2 3-F 42 Abdullah ÜNAL Osman
35 T3-6 101 8 Abdullah ÜNÜVAR Mehmet
36 T3-5 66-A 86 Abdullah YIRTICI Hasan
37 T3-7 85 67 Abdullah YÖNDEMLİ Hacı Ahmet
38 T8-2 3-F 12 Abdulnasır ALTUĞ Tahir
39 T3-3 4-C 77 Abdurrahman AKTAŞ Mustafa
40 T8-3 7-C 56 Abdurrahman AYDOĞDU Mehmet
41 T8-1 3-T 49 Abdurrahman CENGİZ Mehmet
42 T3-B-4 10-D 69 Abdurrahman HAYDAROĞLU Zeynel Abidin
43 T3-7 103 54 Abdurrahman SABAN Sefer
44 T3-B-2 10-B 33 Abdülkadir KINACI Ahmet
45 T3-3 66-C 14 Abdülkadir SARI Mustafa
46 T3-B-5 9-M 44 Abdürrahim TÜRKOĞLU Sadullah
47 T3-1 3-B 11 Abidin KOÇAK Süleyman
48 T3-B-4 9-L 78 Abidin SARIOĞLU Zülfikar
49 T3-4 77 79 Abidin ÜSTÜN Kamil
50 T3-1 66-E 53 Acar POTUK İsmail
51 T3-1 107 19 Adalet UÇAR Ömer
52 T3-1 66-E 89 Adem ARMUTÇU Hasan
53 T3-4 97 91 Adem ASLAN Gani
54 T3-5 99 26 Adem BADEM ve iştirakçileri Mehmet
55 T8-1 4-D 60 Adem BURAN Sadık
56 T8-3 3-L 48 Adem CEYHAN Hulusi
80 M² KONUT LİSTESİSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
57 T3-2 66-D 84 Adem ÇETİN Mehmet
58 T3-2 71 56 Adem DEMİRER Ömer
59 T3-B-3 12-H 63 Adem HANÇER Arif
60 T8-1 7-A 52 Adem KARAKAYA Hüseyin
61 T8-3 4-F 31 Adem KOÇ Bekir
62 T8-1 7-A 39 Adem ÖMEROĞLULLARI Ömer
63 T3-B-2 12-G 72 Adem ÖZEN var. 0
64 T3-B-2 9-D 60 Adem ÖZYÜREK Gazi
65 T3-B-1 12-F 63 Adem SİLSÜPÜR Sadık
66 T3-7 85 92 Adem TEKİN Veysel
67 T3-B-4 10-D 49 Adem UYKUCU Şükrü
68 T8-4 4-G 30 Adem ÜNAL Osman
69 T8-2 7-B 22 Adem YILMAZ Faik
70 T3-2 91-G 66 Adem YILMAZ Satılmış
71 T8-3 7-C 32 Adem YURTSEVEN Osman
72 T3-5 91-O 48 Adem ZOBAROĞLU Abdurrahman
73 T3-3 73 5 Adil ARSLAN Talip
74 T3-1 4-A 25 Adil YANIK Mehmet
75 T3-6 101 57 Adnan HAVUR Memiş
76 T3-4 91-N 86 Adnan KUMTEPE Ülfet
77 T3-B-4 9-L 79 Adnan ÖZTÜRK Suphi
78 T8-5 4-H 23 Adnan SEZDİRMEZ Ali
79 T3-1 66-E 3 Adnan YILMAZ Salih
80 T3-6 83 44 Adnan YILMAZ Salih
81 T3-1 91-F 20 Afşar GÜNEŞ Üzeyir
82 T3-1 91-F 67 Ağabey KAYA varisleri 0
83 T3-2 66-D 23 Ahmet ACAR Mevlüt
84 T3-4 77 19 Ahmet AKBIYIK Ali
85 T3-B-3 9-E 26 Ahmet AKKAYA İsmail
86 T3-3 95 27 Ahmet AKPINAR Mehmet
87 T3-B-3 10-C 43 Ahmet ASLAN Mehmet
88 T3-B-3 10-C 61 Ahmet ASLAN (Talip oğlu) Talip
89 T3-B-1 12-F 57 Ahmet ATA Mustafa
90 T3-1 3-B 3 Ahmet AVCU Halil İbrahim
91 T3-1 107 42 Ahmet AYDINOĞLU Vrs. 0
92 T8-1 3-T 53 Ahmet AYDOS İsmail
93 T3-B-1 10-A 84 Ahmet AYRANCI İbrahim
94 T3-B-3 12-H 43 Ahmet BAHADIRHAN Hamza
95 T3-2 91-G 25 Ahmet BALBAY Bayram
96 T8-2 3-F 50 Ahmet BALTACIOĞLU Satılmış
97 T3-5 81 17 Ahmet BAŞ Atabey
98 T3-3 91-H 3 Ahmet BAŞ varisleri 0
99 T3-B-2 8-F 48 Ahmet BAYRAKTAR Zeynel
100 T3-B-1 12-F 25 Ahmet BAYRAKTAR Sabri
101 T8-2 7-B 2 Ahmet BİRCAN ve Nahide KOPARAN Müslüm
102 T3-2 91-G 54 Ahmet BORUK İbrahim
103 T3-1 91-F 57 Ahmet BÖCEK Halil
104 T3-1 4-A 55 Ahmet BÜYÜKGENÇOĞLU İsmail
105 T3-4 91-N 87 Ahmet BÜYÜKŞAHİN İsmail
106 T3-B-1 12-F 33 Ahmet CANTÜRK Mustafa
107 T8-5 4-H 2 Ahmet CANTÜRK (Nurettin oğlu) Nurettin
108 T3-3 66-C 67 Ahmet ÇAĞLAR Ahmet
109 T3-3 66-C 89 Ahmet ÇAYIRPINAR varisleri 0
110 T8-1 7-A 56 Ahmet ÇETİN Hüseyin
111 T3-3 4-C 89 Ahmet ÇETİNKAYA Hüseyin
112 T8 14-A 25 Ahmet ÇEVİK İbrahimSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
113 T3-B-6 10-P 45 Ahmet ÇOBAN Vrs. 0
114 T3-B-6 10-P 72 Ahmet ÇOLAK ve İşt 0
115 T3-3 4-C 60 Ahmet Dede ÖNKOL Ahmet
116 T8-6 4-K 60 Ahmet DELİALİOĞLU Ömer
117 T3-6 101 73 Ahmet DEMİRCİ Osman
118 T3-B-1 8-E 62 Ahmet DEMİRHAN varisleri 0
119 T3-B-4 10-D 57 Ahmet DEMİRTAŞ bekir
120 T3-1 4-A 50 Ahmet DOĞAN Hasan Hüseyin
121 T3-1 66-E 25 Ahmet DUR Osman
122 T8-3 3-L 36 Ahmet DURMAZ Mehmet
123 T3-B-2 12-G 2 Ahmet EKŞİ Hüseyin
124 T3-B-3 8-M 91 Ahmet EMİROĞLU Cuma
125 T8-3 4-F 17 Ahmet ERDEN Osman
126 T3-3 66-C 7 Ahmet ERDOĞAN Ali
127 T3-1 69 6 Ahmet ERGÜN Mehmet
128 T8-4 4-G 5 Ahmet ERTUĞRUL Muhittn
129 T3-B-3 8-M 81 Ahmet ESER Şerif
130 T3-3 66-C 79 Ahmet ESMER Ramazan
131 T3-2 4-B 12 Ahmet GAFA Mustafa
132 T3-B-4 9-L 54 Ahmet GÖBEK Hulusi
133 T3-2 3-E 73 Ahmet GÖKMEN Mehmet
134 T3-3 4-C 49 Ahmet GÜL Arif
135 T3-3 95 2 Ahmet GÜMSEL Halil
136 T3-5 66-A 71 Ahmet GÜNEŞ Hüseyin
137 T3-B-2 12-G 9 Ahmet GÜNEY Ahmet
138 T3-B-7 10-R 78 Ahmet GÜNEY Ahmet
139 T3-B-4 10-D 79 Ahmet GÜNGÖR İsmail
140 T8-5 4-H 5 Ahmet İĞDE Bekir
141 T8-5 4-H 10 Ahmet İLHAN Mürsel
142 T3-B-3 12-H 55 Ahmet İMAN Ali
143 T3-B-3 8-M 61 Ahmet KADER, Ali KADER ve Latife LÜLECİGİL 0
144 T3-B-4 10-D 7 Ahmet KARA (İbrahim oğlu) İbrahim
145 T3-1 3-B 35 Ahmet KARABACAK Muhittin
146 T3-B-2 8-F 86 Ahmet KARABACAK Muhittin
147 T3-2 91-G 24 Ahmet KARABACAK Muhittin
148 T8-1 3-T 6 Ahmet KARADAŞ Ali
149 T3-4 77 60 Ahmet KARAKAŞ, Hatice KARAKAŞ, Fatmanur KARAKAŞ ve Gülnur KARAKAŞ, 0
150 T8-3 7-C 37 Ahmet KARAKAYA Satılmış
151 T3-B-2 12-G 84 Ahmet KARAKOÇ Hasan
152 T3-B-2 10-B 44 Ahmet KAYA Ali
153 T3-1 4-A 60 Ahmet KAYA (Hasan oğlu) Hasan
154 T3-B-2 8-F 61 Ahmet KAYMAZ Bayram Ali
155 T3-2 91-G 20 Ahmet KAYUM Azmi
156 T3-2 71 59 Ahmet KILIÇ (Hurşit oğlu) Hurşit
157 T3-5 91-O 43 Ahmet KILIÇ (Mustafa oğlu) Mustafa
158 T3-2 66-D 71 Ahmet KILINÇ Ahmet KILINÇ
159 T3-4 97 61 Ahmet KIRIŞ bekir
160 T8-2 3-F 40 Ahmet KIZILTEPE Abdullah
161 T8-2 3-F 62 Ahmet KOCA Battal
162 T3-B-7 10-R 30 Ahmet KOÇ İzzet
163 T3-4 77 2 Ahmet KOÇ Hamdi
164 T3-4 66-B 12 Ahmet KÜÇÜKERDOĞAN ve Nevzat KÜÇÜKERDOĞAN 0
165 T3-3 73 30 Ahmet MUHARREMOĞLU Vrs İsmail
166 T3-1 107 15 Ahmet ODACI Halil
167 T8-1 4-D 24 Ahmet ÖZDEMİR Satılmış
168 T3-2 105 55 Ahmet ÖZDEMİR MehmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
169 T3-1 91-F 27 Ahmet Rahmi KIRKPINAR Osman
170 T3-B-1 9-B 1 Ahmet RAMAZAN M.İzzet
171 T8 14-A 17 Ahmet SARIKAYA Necati
172 T3-1 91-F 18 Ahmet SEPETÇİ Hilmi
173 T3-B-1 9-B 90 Ahmet SİLAHŞÖR İhsan
174 T8-5 4-H 6 Ahmet ŞAHİN Abdullah
175 T8-1 7-A 54 Ahmet ŞAHİN (Yaşar oğlu) Yaşar
176 T3-B-5 9-M 74 Ahmet ŞAHİN Vrs. 0
177 T3-4 91-N 68 Ahmet ŞENER Hasan
178 T3-1 91-F 72 Ahmet ŞİMŞEK Vrs. 0
179 T3-7 103 90 Ahmet TAŞCI Veysel
180 T3-B-4 10-D 4 Ahmet TOSUN Mehmet
181 T3-B-2 9-D 45 Ahmet TUNCER Davut
182 T8-1 7-A 20 Ahmet Turan GÖLBAŞI Yusuf
183 T3-2 105 42 Ahmet TUYAN Sadettin
184 T3-1 69 41 Ahmet TÜRK Sadullah
185 T3-3 66-C 55 Ahmet YAĞCI idris
186 T3-B-1 8-E 21 Ahmet YANAR Vrs. 0
187 T3-3 95 75 Ahmet YILDIRIM (Cemal oğlu) Cemal
188 T3-B-6 10-P 86 Ahmet YILDIRIM (Mustafa-fatma oğlu) Mustafa-Fatma
189 T3-3 95 56 Ahmet YILDIRIM (Mustafa-Naime oğlu) Mustafa-Naime
190 T8-3 3-L 47 Ahmet YILMAZ Veyis
191 T3-B-5 10-O 66 Ahmet YILMAZ (Ali oğlu) Ali
192 T3-4 66-B 73 Ahmet YORULMAZ Hasan
193 T3-B-3 12-H 38 Ahmet YURTDOĞAN Sadık
194 T8-5 4-H 41 Ahmet YURTLU Arif
195 T3-B-3 10-C 8 Ahmet YÜKSEL Süleyman
196 T3-2 71 12 Akgül ARIKAN Hamza
197 T3-5 91-O 56 Akif TEKFİDAN Mehmet
198 T3-B-2 12-G 61 Akile BARUTCU Ahmet
199 T3-2 4-B 92 Akkadın KURT Adem
200 T8-2 3-F 34 Akkız AYDOĞAN Kadir
201 T3-B-3 12-H 90 Akkız ÇEVİK Ömer
202 T3-B-7 10-R 43 Akkız DEMİRTAŞ Mevlüt
203 T3-B-5 9-M 33 Akkız DURMUŞ varisleri 0
204 T3-3 91-H 33 Akkız İĞDE Rüstem
205 T3-5 66-A 19 Akkız KAYA Şevket
206 T8-3 4-F 47 Alaaddin KALELİ Hamdi
207 T3-7 85 5 Alaaddin TUNCER Dede
208 T3-7 85 41 Alaattin APAYDIN Var. 0
209 T3-1 91-F 14 Alaattin KOÇAK Gazi
210 T8-1 7-A 16 Alaattin TAŞDEMİR Abdullah
211 T3-B-3 12-H 20 Ali ACAR Cevdet
212 T3-B-1 10-A 38 Ali AKBIYIK Ahmet
213 T3-2 105 18 Ali AKKAYA Ali
214 T3-3 95 90 Ali ALBAYRAK Şakir
215 T3-B-3 10-C 51 Ali ALIÇ Hakkı
216 T3-5 99 49 Ali ARMUTÇU Hasan
217 T3-B-1 8-E 86 Ali ARSLAN Satılmış
218 T3-7 85 71 Ali Arslan BAYAT Bektaş
219 T3-B-1 10-A 93 Ali Arslan YILMAZ Mihrali
220 T3-4 66-B 85 Ali ASAR Ahmet
221 T3-B-5 10-O 72 Ali AŞICI Vrs. 0
222 T3-B-4 9-L 38 Ali ATİK Arif
223 T3-3 91-H 6 Ali AYDEMİR Kamil
224 T3-B-1 12-F 73 Ali AYDOĞAN AbdullahSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
225 T3-2 3-E 62 Ali AYNACIOĞLU Kazım
226 T8-3 7-C 12 Ali BIYIK Hüseyin
227 T8-3 7-C 22 Ali BİLGEN Osman
228 T3-B-7 10-R 33 Ali BİLGİLİ Dursun
229 T3-B-5 10-O 49 Ali Cemal AKKAYA Seyit
230 T8-5 4-H 51 Ali CİHAN Abdulkadir
231 T3-B-5 9-M 24 Ali ÇAKIRDOĞAN Mustafa
232 T3-1 4-A 68 Ali ÇAKIROĞLU Mehmet
233 T8-3 7-C 11 Ali ÇAL Mustafa
234 T8-2 4-E 50 Ali ÇALIŞKAN varisleri 0
235 T3-4 97 81 Ali ÇAMOĞLU ve Serkan ÇAMOĞLU 0
236 T3-B-2 10-B 30 Ali ÇINAR Seyit
237 T3-B-7 10-R 93 Ali ÇOBAN Fazlı
238 T8-2 7-B 52 Ali DEMİR Hüseyin
239 T3-1 3-B 90 Ali DEMİRCİ varisleri 0
240 T3-B-1 8-E 31 Ali DEMİRDİZEN Mustafa
241 T3-5 91-O 26 Ali DEMİREL Mehmet
242 T3-1 4-A 59 Ali DİLMEN Mecnun
243 T3-3 95 42 Ali DİNÇKAYA Ahmet
244 T3-B-3 9-E 24 Ali DOĞAN ve Cengiz DOĞAN Ali
245 T3-B-7 10-R 51 Ali DUMAN Mustafa
246 T3-2 71 36 Ali DURU sadettin
247 T3-2 105 20 Ali Ekber CAFEROĞLU Hüsnü
248 T3-4 91-N 21 Ali Ekber YOLCU Abdullah
249 T3-4 77 18 Ali EKŞİOĞLU Sadullah
250 T3-5 66-A 37 Ali ELİBOL Mustafa
251 T3-3 66-C 56 Ali ERDEN Osman
252 T3-1 66-E 62 Ali ERDOĞAN Kurtça Memet
253 T8-6 4-K 45 Ali ERDOĞAN Yusuf
254 T3-B-2 8-F 49 Ali ERGİN Kasım
255 T3-B-1 9-B 9 Ali ERKEN Satılmış
256 T3-B-4 10-D 24 Ali Ersin GÜR Ziya Ahmet
257 T3-7 85 12 Ali FİLİKÇİ Recep
258 T8-2 4-E 43 Ali Galip YILDIRIM İzzet
259 T8-1 3-T 56 Ali GAZİ Hamza
260 T3-5 81 26 Ali GÖKMEN Mehmet Ali
261 T3-B-1 10-A 18 Ali GÜLTEKİN Mehmet
262 T3-B-6 10-P 81 Ali GÜNDÜZ Abdurrahman
263 T3-4 66-B 3 Ali GÜNGÖRDÜ ve Yüksel GÜNGÖRDÜ 0
264 T8-4 4-G 27 Ali GÜRCAN Hacı Osman
265 T3-B-5 10-O 19 Ali GÜRER Feyzi
266 T3-B-2 12-G 43 Ali HAÇAT Ahmet
267 T3-7 85 7 Ali Hakkı IRKIÇATAL Adil
268 T3-B-1 10-A 44 Ali HARMANKAYA Halil
269 T3-2 4-B 31 Ali Haydar BİRCAN Kemalettin
270 T3-2 105 3 Ali IŞIKOĞLU Halil
271 T8-2 7-B 11 Ali İhsan BARTAN varisleri 0
272 T3-2 105 91 Ali İhsan ÇİLEK Hüseyin
273 T3-4 77 85 Ali İhsan EMİNOĞLU varisleri 0
274 T3-4 97 39 Ali İhsan GENÇALİOĞLU Mehmet
275 T3-B-2 10-B 87 Ali İhsan İRPİK İbrahim
276 T3-1 3-B 86 Ali İhsan KARAKAYA Satılmış
277 T3-7 103 21 Ali İhsan KÜÇÜKBURUN Mustafa
278 T3-7 85 20 Ali İhsan ÜNAL Mustafa
279 T3-2 105 15 Ali İPEKOĞLU Hüseyin
280 T8-2 7-B 61 Ali KALELİ varisleri Vek. Hatice AKKUZU (KALELİ)SIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
281 T3-3 91-H 61 Ali KALUÇ Hüseyin
282 T8-2 3-F 53 Ali KAMALIOĞLU İsmail
283 T3-7 103 86 Ali KARA İbrahim
284 T8-3 7-C 36 Ali KARA Hamdi
285 T3-3 4-C 23 Ali KARABAŞ Sadık
286 T8-3 4-F 21 Ali KARAHASANOĞLU Ahmet
287 T3-7 85 25 Ali KARAKAŞ Kazi
288 T3-4 66-B 13 Ali KAVALCI Ömer
289 T3-B-4 10-D 68 Ali KAYA Şevket
290 T3-3 73 60 Ali KAYA varisleri 0
291 T3-B-3 8-M 72 Ali KICIRLI İlyas
292 T3-2 105 30 Ali KILIÇ Şakir
293 T3-B-2 10-B 3 Ali KOCA Ali
294 T3-6 83 57 Ali KOLSUZ Satılmış
295 T3-5 91-O 91 Ali KORÇ Hasan
296 T3-1 3-B 41 Ali KURT Vrs. 0
297 T3-5 81 59 Ali KUZUCU Salim
298 T3-B-2 9-D 48 Ali KUZUKIRAN Ahmet
299 T3-B-2 9-D 68 Ali OK Cemal
300 T3-B-5 9-M 62 Ali Osman ALKAŞ İbrahim
301 T3-3 91-H 21 Ali Osman ARSLAN Mustafa
302 T3-2 91-G 36 Ali Osman BASTAK İbrahim
303 T8-3 4-F 43 Ali Osman KARABACAK Ali Osman
304 T3-6 101 3 Ali Osman KARAKUŞ Kamil
305 T8-5 4-H 58 Ali Osman KARAPISTIK, Hatice KARAPISTIK (ABAYLI) ve Nazik GÜNER 0
306 T3-1 66-E 14 Ali Osman KOÇ Mustafa Yaşar
307 T3-2 3-E 84 Ali Osman KURT Hüseyin
308 T8-3 7-C 13 Ali Osman ÖZDEMİR Hamdi
309 T8-1 4-D 21 Ali Osman PELİT Sadık
310 T3-2 91-G 31 Ali Osman PELİT Sadık
311 T3-B-3 9-E 19 Ali Osman TÜRKMEN Abdullah
312 T3-4 66-B 77 Ali ÖRGÖREN Halil
313 T3-1 91-F 37 Ali ÖZBEKMEZ varisleri 0
314 T3-2 105 93 Ali ÖZCAN Ali
315 T3-B-1 8-E 75 Ali ÖZCAN Hüseyin
316 T3-B-6 10-P 49 Ali ÖZDEMİR Satılmış
317 T3-B-1 8-E 15 Ali ÖZDEMİR Ömer
318 T3-5 81 4 Ali ÖZDEMİR (Hüseyin oğlu) Hüseyin
319 T8-1 3-T 57 Ali ÖZEL Nüri
320 T8-3 3-L 40 Ali ÖZKAN Şaban
321 T8-1 7-A 29 Ali Rıza ALKAÇ Hüseyin
322 T3-B-2 10-B 27 Ali Rıza ASLANTAŞ Halil İbrahim
323 T8-2 7-B 8 Ali Rıza DELİMEHMETOĞLU Hasan
324 T3-B-3 8-M 38 Ali Rıza GÜR Ziya Ahmet
325 T3-B-2 10-B 48 Ali Rıza KADEROĞLU varisleri Satılmış
326 T3-B-3 12-H 84 Ali Rıza UĞUR Ahmet
327 T3-2 71 4 Ali SARIOĞLU Erol
328 T8-2 3-F 44 Ali SATILMIŞ İsmail
329 T3-B-3 12-H 69 Ali SAVAŞ (Veli oğlu) Veli
330 T3-4 66-B 84 Ali SELVİ Muharrem
331 T3-6 101 1 Ali SIVACI Hasan
332 T3-B-1 12-F 80 Ali SOLMAZ Ömer
333 T3-B-5 10-O 90 Ali SÖĞÜT Mustafa
334 T3-2 105 68 Ali Şah ARSLAN İsmail
335 T3-B-5 10-O 56 Ali ŞAHİN (Ahmet oğlu) Ahmet
336 T3-B-2 10-B 62 Ali ŞAHİN (Mehmet oğlu) MehmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
337 T3-1 4-A 26 Ali ŞENOL Ali Şükrü
338 T3-2 105 49 Ali ŞEREMET İbrahim
339 T3-B-3 10-C 32 Ali TANRIVERDİ Nurittin
340 T3-B-1 9-B 61 Ali TEDİKOĞLU varisleri 0
341 T3-5 81 89 Ali TÜFEKÇİOĞLU Süleyman
342 T8-5 4-H 33 Ali TÜRKYILMAZ Enver
343 T3-2 105 19 Ali ULUSOY Sabri
344 T3-1 66-E 42 Ali ULUSOY Vrs. 0
345 T8 14-A 44 Ali Ulvi TURAL Hüseyin
346 T3-4 97 21 Ali USLU Kamil
347 T3-B-1 8-E 50 Ali UYANIK İbrahim
348 T3-7 103 72 Ali VAROL Mehmet
349 T8-2 3-F 19 Ali ve Haydar DEMİRDİZEN Mustafa
350 T3-1 91-F 56 Ali YAĞLI varisleri 0
351 T3-5 91-O 8 Ali YALÇIN Arslan
352 T3-4 77 35 Ali YALÇINDERE Şaban
353 T3-2 3-E 36 Ali YANIK Mehmet
354 T3-5 99 62 Ali YILMAZ Hüseyin
355 T3-B-4 9-L 49 Ali YILMAZ Mehmet
356 T8-2 4-E 33 Ali YUMAK Vrs. Şaban
357 T3-2 91-G 55 Ali YÜCEER Mehmet
358 T8-2 7-B 42 Ali YÜKSEL Arif
359 T8-1 4-D 3 Ali ZAİMOĞLU – Muharrem ZAİMOĞLU 0
360 T3-6 101 21 Alime BAĞCI Mehmet Ali
361 T3-B-2 10-B 25 Alişan AKAR Durali
362 T3-1 69 68 Alişan ÖNKOL Ahmet
363 T3-B-5 9-M 14 Alişan ÖNKOL Ahmet
364 T3-2 66-D 62 Aliye DELİMEHMETOĞLU Ali Rıza
365 T8-6 4-K 18 Aliye Eser SAYIN Müsbah
366 T3-B-1 9-B 3 Aliye ÖZLER Gülem
367 T3-B-6 10-P 62 Alpaslan ELBEYOĞLU Halis
368 T3-B-4 9-L 1 Alper CAYMAZ Kemal
369 T3-4 97 4 Alptürk ALPSATAN 0
370 T3-4 77 44 Altın ÇAVUŞ Remzi
371 T8-2 7-B 44 Arap Osman DEMİRGÖZ Arap Osman
372 T3-B-2 12-G 32 Arif ALİOĞLU Hüseyin
373 T3-B-7 10-R 19 Arif BALICA Hamdi
374 T3-B-6 10-P 7 Arif BAŞAĞA Ahmet
375 T8-2 3-F 7 Arif BAYRAM Osman
376 T3-B-1 8-E 18 Arif DELİALİOĞLU Salih
377 T3-4 97 20 Arif DÖNMEZ Ahmet
378 T3-5 91-O 1 Arif ERTUĞ İsmail
379 T3-3 66-C 17 Arif GÜLER Resul
380 T8-2 7-B 15 Arif İBİŞOĞLU Bektaş
381 T3-B-3 12-H 37 Arif KARAKAŞ Kadir
382 T3-4 77 30 Arif KEPENEK Adil
383 T3-B-2 9-D 67 Arif KİBAROĞLU Hasan
384 T3-1 3-B 56 Arif KOÇAK Yusuf
385 T3-5 66-A 65 Arif KOLUKISA Bayram
386 T8-1 3-T 3 Arif KURT Ali
387 T3-3 95 9 Arif ÖNCEL Sabri
388 T8-2 3-F 28 Arif ÖZTÜRK Mehmet
389 T3-1 3-B 80 Arif Rıza AKYOL varisleri 0
390 T3-1 3-B 67 Arif SARIOĞLU Mehmet
391 T3-1 3-B 25 Arif SÜLEK Muhsin
392 T3-6 83 12 Arif UYSAL SalihSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
393 T3-5 81 1 Arslan BORAN Sadullah
394 T3-B-1 9-B 79 Arslan TARAN Cemal
395 T3-1 66-E 12 Arslan TAŞ Bilal
396 T3-4 91-N 42 Arzu GÜMÜŞ Hüseyin
397 T3-5 81 79 Asaf ÇİĞCİ Nafi
398 T8-6 4-K 56 Asım ADANUR varisleri 0
399 T3-7 103 12 Asım TÜRKYILMAZ Enver
400 T3-B-2 9-D 57 Asiye KARAKOÇ Osman
401 T8-2 7-B 29 Asiye ÖZTOK Ali
402 T3-B-2 8-F 32 Asiye ÜNVER Ali
403 T3-2 105 60 Aslan AYDINLI Veli
404 T3-B-1 9-B 44 Aslan HALICI Bahri
405 T3-2 4-B 37 Aslan TOPCU Kasım
406 T3-1 4-A 65 Aslan YURTOĞLU Ahmet
407 T3-1 3-B 23 Asuman İMREN Bahattin
408 T3-2 4-B 55 Asuman ÜNAL Ahmet
409 T3-B-3 8-M 26 Ata ŞEN İdris
410 T8-2 4-E 37 Atalay HANEDAR Şevki
411 T3-1 69 17 Atalay KARA Ahmet
412 T8-6 4-K 8 Atam YALÇIN Polat
413 T3-6 83 36 Atıf YEDİPARMAK İbrahim
414 T3-3 91-H 74 Atike ARDAL Sadullah
415 T3-2 71 92 Atike NAİLLİOĞLU Satılmış
416 T3-1 107 50 Atike TOPÇU Mevlüt
417 T3-2 91-G 19 Atila KALKAN Osman
418 T3-6 83 85 Atila KILINÇ Besim
419 T3-3 4-C 66 Atilla ORHAN Seyit
420 T8-2 4-E 53 Atilla YILDIRIM Ömer
421 T3-5 91-O 31 Atnan ŞİMŞEK Hüseyin
422 T3-B-2 9-D 13 Avni Barış İSLAMOĞLU Halim
423 T3-1 107 85 Avni DUMAN VRS. Veyis
424 T3-1 3-B 72 Avni KILIÇ Fazıl
425 T8-2 7-B 45 Avni KINIKLIOĞLU Veyis
426 T3-3 91-H 66 Aycan ÖZYAY Babadayı
427 T8-1 3-T 17 Aydemir GÜNGÖR Dursun
428 T3-B-3 10-C 26 Aydın BULUT Satılmış
429 T3-7 103 69 Aydın ÇOBAN Seyfullah
430 T8-6 4-K 16 Aydın DEMİRCİ Mustafa
431 T3-2 3-E 25 Aydın-Latife-Ersin ATEŞOĞLU Ali-Abdurrahman
432 T8-4 4-G 11 Ayhan ACELEİDEN İbiş
433 T3-2 91-G 69 Ayhan ÇÖRDÜK Mehmet
434 T3-B-3 9-E 80 Ayhan EMİROSMANOĞLU Bekir
435 T3-B-6 10-P 69 Ayhan IŞIK Rıfat
436 T3-B-4 9-L 61 Ayhan KARASÜLEYMANOĞLU Arif
437 T3-B-3 8-M 54 Ayhan ÖZÇALIK Ali Osman
438 T3-6 83 90 Ayhan TORCU Durdu
439 T3-4 77 50 Ayhan UZGUR Nuri
440 T3-2 66-D 65 Aynur ACAR Hikmet
441 T3-2 4-B 47 Aynur ACAR Hikmet
442 T3-1 69 59 Aynur ACAR Hikmet
443 T3-2 71 7 Aynur BUYUR Halis
444 T3-2 66-D 3 Aynur NAZLI Ahmet
445 T3-B-3 10-C 6 Aynur ÖZTÜRK Mehmet
446 T3-4 91-N 63 Aynur YALÇIN Halil
447 T3-4 97 84 Aysel AKYÜZ Eyyüp
448 T8-2 7-B 50 Aysel AYDINOĞLU HaydarSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
449 T3-B-1 12-F 32 Aysel AYDOĞDUOĞLU Sadettin
450 T3-1 91-F 51 Aysel BIYIK Abdullah
451 T3-B-2 12-G 26 Aysel KAYA Mustafa
452 T3-B-3 10-C 50 Aysel PALACI Remzi
453 T3-4 66-B 24 Aysel ŞERİF Satılmış
454 T8 14-A 50 Aysel TUNÇ Baran
455 T8-3 3-L 29 Aysel TÜRKYILMAZ Mustafa
456 T3-3 95 69 Aysel ÜNAL KÖKSAL Ahmet
457 T3-3 91-H 79 Ayşa POYRAZ Racep
458 T3-B-2 9-D 84 Ayşe AKKAŞOĞLU Ahmet
459 T8-3 7-C 49 Ayşe AKKAYA Şevket
460 T3-B-1 9-B 78 Ayşe ALCAN Şükrü
461 T3-3 95 32 Ayşe ALTINZENCİR Mehmet
462 T3-1 3-B 24 Ayşe AYHAN Abbas
463 T3-3 95 21 Ayşe BAŞTUĞ Kazım
464 T3-5 81 7 Ayşe BİLGEN Osman
465 T3-1 91-F 19 Ayşe ÇAKALLI ve İşt. Bekar
466 T3-B-3 10-C 80 Ayşe ÇAKMAK Ahmet
467 T3-B-3 8-M 78 Ayşe DEMİR varisleri 0
468 T3-B-2 10-B 49 Ayşe GENÇ Mustafa
469 T3-B-3 12-H 30 Ayşe GÜNGÖR (ÖZDEMİR) Mehmet
470 T3-B-6 10-P 37 Ayşe KARA Halis
471 T3-B-4 10-D 85 Ayşe KEPENEK Ali Osman
472 T8-1 7-A 31 Ayşe MENEKŞE Durmuş
473 T8-1 3-T 15 Ayşe MÜNÜSOĞLU İsmail
474 T3-B-6 10-P 78 Ayşe ÖZKAN Osman
475 T8-3 3-L 37 Ayşe ÖZTOPRAK Adil
476 T3-B-5 10-O 2 Ayşe ÖZTÜRK Mehmet
477 T3-6 83 86 Ayşe SARIÇAM Miktat
478 T3-5 81 43 Ayşe SAVRAN Ali
479 T3-1 3-B 49 Ayşe ve Zülfikar KILINÇOĞLU Şakir-Süleyman
480 T3-1 91-F 9 Aytekin KURT Cafer
481 T3-1 107 18 Aytekin TELLİ Alim
482 T8-1 3-T 36 Ayten ALTINDAŞ Müslüm
483 T3-B-1 10-A 32 Ayten KIZILDEMİR Mustafa
484 T3-5 99 43 Ayten SAVRAN Fikri
485 T8 14-A 46 Ayten YILMAZ Kadir
486 T3-1 3-B 7 Azimet BEKTAŞ Ali
487 T3-1 91-F 90 Aziz AKBIYIK Recep
488 T3-B-2 8-F 7 Aziz KAPUCU İsmail
489 T3-B-3 12-H 44 Aziz TAMER Hasan
490 T3-3 73 44 Aziz TANER Sadık
491 T8-1 7-A 50 Bahar SARIKAYA varisleri 0
492 T3-B-3 8-M 69 Bahattin FİLİZ İsmail
493 T8-1 7-A 22 Bahattin İNCEKAYA Muhittin
494 T3-4 91-N 6 Bahattin ŞENTÜRK Mehmet Ali
495 T3-B-5 10-O 93 Bahattin TELLİ Yadigar
496 T8-6 4-K 54 Bahri ELİBOL Vrs. 0
497 T3-7 103 61 Bahri ELİBOL Vrs. 0
498 T8-3 7-C 20 Bahri KORKMAZ, Hatice KORKMAZ,Asiye ÖZVEREN Ali
499 T3-3 4-C 68 Bahri ÖZCAN Fethi
500 T3-6 101 90 Bahri YILMAZ Vrs. 0
501 T8-3 7-C 33 Bahriye AHLATÇI Bahtiyar
502 T3-B-7 10-R 38 Baki AYDIN Mustafa
503 T3-2 4-B 61 Baki AYDOĞAN Salih
504 T3-5 66-A 47 Baki ERDOĞAN ŞükrüSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
505 T3-2 3-E 71 Baki KILINÇ Battal
506 T3-4 77 83 Barış AYDIN Abdullah
507 T3-2 4-B 43 Basri ASLAN Osman
508 T3-B-6 10-P 19 Bayram Ali ERBİŞİM Yılmaz
509 T3-B-3 10-C 39 Bayram Ali KAYMAZ Ahmet
510 T3-2 4-B 24 Bayram ALTAY Abdullah
511 T3-7 85 50 Bayram ARSLAN Mehmet
512 T3-1 3-B 44 Bayram ATA İbrahim
513 T3-1 107 36 Bayram AVŞAR Mustafa
514 T3-B-2 8-F 57 Bayram BAŞARSLAN Hasan
515 T3-B-7 10-R 85 Bayram BİLİCİ Avşar
516 T3-B-1 8-E 61 Bayram BÖCEK Halil
517 T3-3 95 49 Bayram BÜYÜKGÜLLÜ Osman
518 T8-5 4-H 31 Bayram ÇOLAK varisleri 0
519 T3-B-3 10-C 81 Bayram EMİNOĞLU Mehmet
520 T3-7 85 31 Bayram ESKİN Satılmış
521 T8-3 3-L 18 Bayram İBİŞ Hönker
522 T3-B-3 8-M 84 Bayram KARA Ahmet
523 T3-B-5 10-O 81 Bayram KARA Sadık
524 T3-B-4 9-L 8 Bayram KARABACAK Müslüm
525 T3-1 107 39 Bayram KARAŞAHİNOĞLU Abdullah
526 T3-2 91-G 42 Bayram KAVUT Osman
527 T3-5 81 19 Bayram KIRALİOĞLU Mehmet
528 T3-B-3 9-E 9 Bayram KOÇAK ve iştirakçileri 0
529 T3-B-5 9-M 6 Bayram KURT İzzet
530 T3-B-3 8-M 73 Bayram MECE Dursun
531 T3-2 71 67 Bayram ORMAN İsmail
532 T3-B-5 9-M 8 Bayram ÖZÇALIK Hasan
533 T3-3 66-C 25 Bayram TAŞDEMİR varisleri 0
534 T8-2 7-B 35 Bayram TOPRAKÇI İsmail
535 T3-6 83 48 Bayram TOPRAKÇI (Hamdi oğlu) Hamdi
536 T3-B-7 10-R 73 Bayram ÜSTÜN Mehmet
537 T3-3 73 43 Bayram YAMPAL Yusuf
538 T3-5 99 39 Bayram YANIK Miktat
539 T3-B-7 10-R 32 Bayram YARIM Mehmet
540 T3-B-5 9-M 45 Bedia ERKENCİ Hacı Veli
541 T3-B-2 8-F 30 Bedia YILDIZ (TAVAN) Arif
542 T8-4 4-G 59 Bediha ARAÇLI Kazım
543 T8-3 7-C 23 Behice BOZKURT ve iştirakçileri 0
544 T3-4 66-B 74 Behice MERT Abdullah
545 T3-3 4-C 6 Behiye KALE Mustafa
546 T3-B-3 9-E 57 Behiye TÜRKYILMAZ (KARAKAYA) Yusuf
547 T3-4 66-B 47 Bekir ARICI Mehmet
548 T3-6 83 67 Bekir BAHÇECİ Hasan
549 T3-2 3-E 49 Bekir BARAN varisleri 0
550 T3-4 66-B 32 Bekir BAŞIBÜYÜK Satılmış
551 T8-4 4-G 3 Bekir BEKAR Bayram
552 T8 14-A 30 Bekir CAN Hüseyin
553 T3-3 4-C 71 Bekir ÇOBAN Battal
554 T3-2 3-E 48 Bekir DELİALİOĞLU Ömer
555 T3-5 81 47 Bekir DELİL Halil
556 T3-B-4 9-L 44 Bekir GÜLTEKİN Abdullah
557 T8-2 3-F 30 Bekir HOÇANLI Hüseyin
558 T8-4 4-G 39 Bekir İMAN Bekir
559 T3-B-1 10-A 26 Bekir KAZAK Mustafa
560 T3-2 91-G 15 Bekir OKUR ve Sayit OKUR AhmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
561 T3-1 69 53 Bekir Sıtkı DUTAR Süleyman Cemal
562 T8-4 4-G 41 Bekir ŞAHİN İbrahim
563 T8-3 7-C 14 Bekir TEMİZKÖK Zeki
564 T3-B-4 9-L 43 Bekir YILDIRIM Şükrü
565 T3-5 66-A 92 Bekir,Ali,Ahmet,İsmail DELİALİOĞLU ve Gültaze KURUDAYIOĞLU 0
566 T3-3 73 85 Belgizar GÜNEY ve Sevim BAYYAR 0
567 T3-3 66-C 73 Belgüzar YILDIRIM İbrahim
568 T3-B-2 10-B 91 Belkıs BAYRAKTAR Ali
569 T3-B-2 10-B 61 Belkizar GEYİK Turmuş
570 T3-B-2 10-B 9 Besat DOĞAN Abdullah
571 T8-2 4-E 9 Bessi HÜYÜKPINAR Hüseyin
572 T8-3 7-C 52 Betül ÖZYAY Hikmet
573 T3-B-1 9-B 84 Beytullah DEMİREL – Ahmet DEMİREL Hikmet-Mehmet
574 T8-4 4-G 19 Beytullah ERKAN Baran
575 T3-5 66-A 67 Beyzade AYDIN Mehmet Ali
576 T3-7 85 79 Bilal AYDOĞAN Remzi
577 T3-4 77 1 Bilal ÇINAR Ali
578 T8-1 3-T 12 Bilal KOÇ Osman
579 T3-6 101 87 Bilal KOÇAK Rüstem
580 T3-5 81 72 Bilal ÖZDEMİR Vrs. 0
581 T3-B-2 12-G 51 Bilal ŞENER Hasan
582 T3-B-2 12-G 31 Bilal TAŞYÜREK Feyzullah
583 T3-7 103 48 Bilal TOP ve Hacı Ahmet TOP 0
584 T8-1 4-D 46 Bilal UZGÖREN Varisleri Bilal
585 T3-B-1 9-B 73 Bilal YILDIRIM Rahmi
586 T3-4 97 36 Bilgin EROVA Ali
587 T3-B-5 9-M 3 Bilgin YILMAZ Metin
588 T3-B-4 9-L 85 Billur GÖKOĞLU Hamdi
589 T8 14-A 7 Bircan ŞAHİN Abbas
590 T3-B-3 12-H 75 Birol MERZİFONLUOĞLU Bekir
591 T3-5 66-A 38 Birsel ACAR Mustafa
592 T3-2 105 72 Birsel KOLCU Haydar
593 T3-4 97 3 Birsen PUSAT Hasan
594 T3-B-5 9-M 85 Bozo KOCA varisleri 0
595 T3-2 91-G 85 Bulduk ERGÜN varisleri 0
596 T3-B-4 9-L 9 Bünyamin ÇELİK Seyit Ali
597 T3-5 91-O 6 Bünyamin KÜÇÜKSOLAK Hamza
598 T3-B-5 9-M 13 Bünyamin SÖĞÜT Mehmet
599 T8-1 7-A 24 Bünyamin TEZCAN Mehmet
600 T3-2 91-G 79 Cafer AKBAŞ Halil
601 T3-5 91-O 79 Cafer BECET Rasim
602 T3-3 91-H 31 Cafer BENLİ Ali
603 T3-2 3-E 43 Cafer BOLA Hacı
604 T8-1 7-A 17 Cafer ÇAKIR Hüseyin
605 T3-B-1 10-A 75 Cafer ÇOBAN Ahmet
606 T3-2 71 31 Cafer GENÇ Mehmet
607 T3-5 66-A 8 Cafer HARPUT Hacı Veli
608 T3-2 71 32 Cafer KANITEMİZ Sabit
609 T3-5 66-A 89 Cafer KÖSE varisleri 0
610 T3-B-5 9-M 18 Cafer OKYAY Osman
611 T8-2 7-B 59 Cafer SARIOĞLU varisleri 0
612 T8-1 3-T 33 Cafer ŞANLI ve Yeter AYNACIOĞLU 0
613 T8-4 4-G 4 Cafer TOPÇU İdris
614 T3-2 66-D 13 Cafer ÜNALAN Hasan
615 T8-1 7-A 12 Cahit ÇINAR İzzet
616 T3-2 71 54 Cahit FİLİZAY BekirSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
617 T3-5 81 30 Can DAL Murat
618 T3-6 83 26 Celal CAN Ahmet Galip
619 T3-3 91-H 91 Celal ERMİŞ Halit
620 T8-4 4-G 32 Celal KAMARA MRS. İlyas
621 T3-2 71 17 Celal KARADAŞ Satılmış
622 T8 14-A 28 Celal SATILMIŞ İmam
623 T8-1 3-T 41 Celal SAVRAN Ali
624 T3-4 91-N 8 Celal SEZDİRMEZ Ömer
625 T3-B-3 9-E 48 Celal TEKCAN Mehmet Ali
626 T3-B-4 9-L 31 Celal TUNÇAY Ahmet
627 T8-6 4-K 9 Celal YAZAR Mustafa
628 T3-5 91-O 21 Celil KAMÇI Fahreddin
629 T3-B-4 10-D 75 Celil ÖZDEMİR Hüseyin
630 T8-3 3-L 26 Cem YILDIRIM Nazım
631 T3-1 66-E 56 Cemal AKSOY Şükrü
632 T3-4 66-B 36 Cemal AR Osman
633 T3-1 107 14 Cemal ARSLAN Kemal
634 T3-3 95 93 Cemal BULUT Yusuf
635 T3-B-4 10-D 60 Cemal CANBULAT Sami
636 T3-2 91-G 61 Cemal CANKARA Fevzi
637 T3-1 107 55 Cemal EKŞİOĞLU Satılmış
638 T3-7 103 93 Cemal GENÇ varisleri 0
639 T3-2 4-B 91 Cemal GÖKGÜN Nuri
640 T3-B-2 8-F 18 Cemal GÖKOĞLU Ahmet
641 T8-2 3-F 22 Cemal KARACA Süleyman
642 T3-2 91-G 48 Cemal KAYAPINAR Ali
643 T3-B-3 9-E 4 Cemal KESTİ Hüseyin
644 T3-3 73 47 Cemal OK varisleri 0
645 T3-4 97 44 Cemal ÖZDEMİR Halil ibrahim
646 T3-3 91-H 81 Cemal TENGİLİMOĞLU Satılmış
647 T3-4 97 92 Cemal TUNÇ İsa
648 T8-6 4-K 40 Cemalettin AKMEŞE Mevlüt
649 T3-3 95 13 Cemalettin AYTAŞGIN Ali
650 T3-4 97 12 Cemalettin ÖZDAĞ Mehmet Ali
651 T3-7 103 18 Cemalettin ÖZDAĞ Mehmet Ali
652 T3-B-7 10-R 36 Cemalettin ÖZDAĞ Mehmet Ali
653 T3-B-6 10-P 42 Cemalettin ÖZDAĞ Mehmet Ali
654 T8 14-A 45 Cemalettin ÖZDAĞ Mehmet Ali
655 T8-3 7-C 60 Cemalettin VELİOĞLU Var 0
656 T3-B-2 8-F 67 Cemali TENGİLİMOĞLU 0
657 T3-1 91-F 84 Cemallettin DEMİR Abdurrahman
658 T3-1 69 72 Cemil AKBULUT Hüseyin
659 T3-B-1 10-A 9 Cemil AYRANCIGİL Zeynel
660 T3-B-2 10-B 8 Cemil ÇOBAN Şaban
661 T3-1 91-F 91 Cemil DELİALİOĞLU Ahmet
662 T3-2 71 8 Cemil ELİBOL Osman
663 T8-2 7-B 38 Cemil GÖKÇE İbrahim
664 T3-1 4-A 1 Cemil GÖKÇE İbrahim
665 T8-1 7-A 32 Cemil KARAKUZU ve Bayram KARAKUZU 0
666 T3-3 73 42 Cemil MERAL Tevfik
667 T3-B-3 10-C 44 Cemil ÖZKAN Hasan
668 T8-2 7-B 21 Cemil ÖZTÜRK Ahmet
669 T8-3 3-L 55 Cemil ÜNLÜ Mehmet Ali
670 T8 14-A 47 Cemile BATMAN Ali
671 T8-3 4-F 3 Cemile ÇETİN ve İŞT. Ali
672 T3-1 107 21 Cemile ESEN MehmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
673 T3-1 107 56 Cemile KARASÜLEYMANOĞLU Sadık
674 T3-1 3-B 31 Cemile ŞEN Cemal
675 T3-1 69 12 Cemile YELTEKİN Mustafa
676 T3-7 85 26 Cenani ÖZTÜRK Bilal
677 T3-2 3-E 24 Cengiz ALIMCI Abdullah
678 T3-3 95 12 Cengiz BAŞTUĞ Kazım
679 T3-2 105 12 Cengiz CİN Abdullah
680 T3-B-4 9-L 6 Cengiz ÇATALCA Arif
681 T8-5 4-H 24 Cengiz DÖNMEZER Hasan
682 T8-1 7-A 18 Cengiz EROĞLU Hasan
683 T3-5 91-O 39 Cengiz GÖK Mehmet
684 T3-B-1 12-F 51 Cengiz KAYNAK Salim
685 T3-1 3-B 62 Cengiz KILIÇ Hayrullah
686 T3-B-1 12-F 42 Cengiz KIRDAĞ Hıdır
687 T3-2 71 1 Cengiz ÖZTÜRK (Şükrü oğlu) Şükrü
688 T3-B-1 10-A 69 Cengiz TANER ve Murat TANER 0
689 T8 14-A 10 Cengiz TENGİLİMOĞLU Satılmış
690 T8-2 7-B 4 Cennet ÖZCAN Nuri
691 T3-1 4-A 36 Ces Tıbbi Ürünler Tic.Ltd.Şti. 0
692 T8-1 7-A 27 Cesim ŞİMŞEK varisleri 0
693 T8-2 4-E 19 Cevat GÜRE Fevzi
694 T3-2 105 25 Cevat HAYDAROĞLU İsmail
695 T8-1 3-T 34 Cevat KARA Alişan
696 T8-4 4-G 53 Cevat KARA Alişan
697 T3-6 83 60 Cevat YILDIRIM Hasan
698 T3-B-5 10-O 13 Cevdet ARSLAN Durmuş
699 T3-1 3-B 26 Cevdet KARA Şakir
700 T8-2 3-F 27 Ceyhan BAŞAĞA Ahmet
701 T8 14-A 41 Ceyhan ÇOBAN Halim
702 T3-B-5 10-O 86 Ceylan ALTINTAŞ Adem
703 T8 14-A 38 Cihangir UYGUR Osman
704 T8-4 4-G 35 Coşkun ŞİMŞEK Mustafa
705 T3-2 66-D 89 Cuma ALKAÇ Hüseyin
706 T3-B-5 9-M 7 Cuma ARAYICI Cuma
707 T3-2 105 6 Cuma ŞAHİN Süleyman
708 T3-B-5 9-M 61 Cuma TÜRKMEN Ahmet
709 T8-4 4-G 57 Çakır KAPLAN Arif
710 T3-5 66-A 31 Çavuş BARUN Yunus
711 T3-7 85 54 Çelebi YALÇIN Şakir
712 T3-1 66-E 5 Çetin ATLAS Erdoğan
713 T8-2 4-E 28 Çetin DEMİRKOL Abdulhamit
714 T3-1 3-B 29 Çetin Kaya AYKAR Vrs. 0
715 T3-4 77 68 Çetin KURT Cafer
716 T3-B-2 12-G 63 Çiğdem UYSAL Ethem
717 T3-3 95 15 Davut BEKDEMİR Hüseyin
718 T3-7 85 61 Davut DANACI Hidayet
719 T3-B-1 12-F 12 Davut KARAHASANOĞLU Rasim
720 T3-5 99 4 Davut ŞEN Mustafa
721 T3-1 69 49 Davut ŞEN Mustafa
722 T8-5 4-H 32 Dede ÖZÇELİK Mustafa
723 T3-3 91-H 78 Demet AKSOY Mahmut
724 T3-B-3 9-E 85 Deniz BAŞTUĞ 0
725 T3-B-1 8-E 3 Derviş BEYTUR Arap
726 T3-B-6 10-P 24 Derya ergin Salih
727 T3-7 103 92 Dilaver ALAGÖZ Halim
728 T3-B-1 9-B 92 Dilaver ARSLAN FevziSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
729 T3-7 85 2 Dilaver DEMİR Satılmış
730 T3-2 91-G 91 Dilaver GAZİ Ahmet
731 T3-B-2 8-F 60 Dilaver TAMKOÇ Mehmet
732 T3-1 91-F 1 Dilaver YILMAZ Aziz
733 T8-2 3-F 60 Dilek DAL Ahmet Fazıl
734 T3-3 91-H 68 Dilek KILIÇ Nasuh
735 T3-B-2 10-B 90 Doğan AYDIN mehmet
736 T3-1 3-B 19 Doğan GÜNEŞ Üzeyir
737 T3-1 66-E 32 Doğan KARABACAK Halil
738 T3-4 91-N 90 Döndü BALOĞLU Rıza
739 T3-3 73 92 Döndü CANITEZ Ali
740 T3-1 3-B 89 Döndü KEÇE-Erhan KEÇE 0
741 T3-1 3-B 6 Döndü SARIKAYA Rifat
742 T3-B-4 10-D 43 Döndü YETİŞ ve iştirakçileri 0
743 T8-1 4-D 27 Döndüye DAĞLI Ekrem
744 T3-3 91-H 84 Döndüye SAYICI Tahsin
745 T8-1 4-D 43 Döne ATMACAOĞLU Bektaş
746 T3-4 97 13 Döne CAFEROĞLU Abidin
747 T3-3 4-C 84 Döne ÖZDEMİR Hasan
748 T3-B-1 12-F 75 Dudu DURGUT Vrs. 0
749 T3-2 71 60 Dudu VAROL Mahmut
750 T8-1 3-T 1 Durak GELİR Haydar
751 T8-3 4-F 49 Durali ACAR Mevlüt
752 T3-2 71 50 Durali ULUKAN Halil İbrahim
753 T3-1 107 30 Duran ÇAĞLAR Osman
754 T3-B-5 10-O 75 Duran KARABACAK Mehmet
755 T3-5 99 51 Duran KEŞİKÇİ Ethem
756 T3-B-3 8-M 4 Duran ÖZER Hüseyin
757 T3-1 4-A 23 Duran ŞAHİNOĞLU Ali
758 T3-5 81 24 Durhan SÖĞÜT Mehmet
759 T8-1 4-D 29 Durkız KURNAZ Musa
760 T3-B-2 9-D 26 Durmuş ÇİFTÇİ varisleri 0
761 T3-2 3-E 90 Durmuş GÖLLÜ Satılmış
762 T3-B-4 9-L 42 Durmuş KARACABEY Ömer
763 T3-B-7 10-R 25 Durmuş ÖZDEMİR Hüseyin
764 T8-5 4-H 9 Durmuş ÜNVER DOSYASI ?
765 T3-B-3 10-C 13 Durmuş YAĞCI ipek
766 T3-B-2 10-B 84 Dursun ALİOĞLU Ali
767 T3-B-2 8-F 21 Dursun ALPTEKİN Musa
768 T3-B-7 10-R 80 Dursun ALUÇ Mustafa
769 T3-5 81 8 Dursun AYDAŞOĞLU Hasılbey
770 T3-B-1 10-A 31 Dursun AYDOĞAN Akif
771 T3-B-4 10-D 67 Dursun CAFEROĞLU Mustafa
772 T3-2 71 62 Dursun CAVLAK İdris
773 T3-1 69 90 Dursun DELİKTAŞ Rıza
774 T3-B-2 9-D 87 Dursun DELİKTAŞ Rıza
775 T8-1 3-T 13 Dursun DEVELİ Hasan
776 T3-4 77 23 Dursun DURAN ve Akif DURAN 0
777 T3-7 85 32 Dursun GENÇ mehmet
778 T8-3 7-C 3 Dursun GÖNCÜ Ahmet
779 T3-7 103 9 Dursun KAPLAN Haydar
780 T3-B-4 10-D 50 Dursun KARA Hidayet
781 T3-3 91-H 80 Dursun KARABACAK İbrahim
782 T3-2 4-B 56 Dursun KARAHAN varisleri Hüsyin
783 T3-1 69 74 Dursun KEKLİKCİ varisleri 0
784 T8-4 4-G 34 Dursun KIRIKCI AhmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
785 T8-3 3-L 23 Dursun NARİN Mustafa
786 T3-2 4-B 41 Dursun ÖZBEKMEZ Ali
787 T3-5 66-A 50 Dursun SAĞLAM Hüseyin
788 T3-1 66-E 37 Dursun ŞAHİN İzzet
789 T8-2 4-E 47 Dursun TAŞ Bilal
790 T8-3 7-C 25 Dursun YAYLA Mustafa
791 T3-7 85 38 Dursun YILDIRIM Cemal
792 T8-1 3-T 27 Ebubekir KAYMAK Ömer
793 T3-5 91-O 36 Eda KOŞAR İsmail Hakkı
794 T3-B-4 9-L 36 Edip KAYA Durak
795 T3-B-3 10-C 90 Edip TOP Halil İbrahim
796 T3-2 105 37 Efendi KARACA Süleyman
797 T3-2 4-B 89 Efendi YILDIRIM Müslüm
798 T3-B-2 10-B 12 Ekrem AYNACIOĞLU Abdullah
799 T3-1 3-B 43 Ekrem BALBAY Bayram
800 T8-2 3-F 35 Ekrem KILIÇ Hasan
801 T8 14-A 55 Ekrem ÖZDEMİR Mehmet
802 T3-4 66-B 78 Elif ERKAN İsmail
803 T3-2 3-E 72 Elif ÖZER Var 0
804 T3-B-7 10-R 45 Elife SEPETÇİ Mahmut
805 T8-2 7-B 36 Elma AYDOĞDUOĞLU Hakkı
806 T3-3 95 67 Elmas ÇAKIR Var. 0
807 T3-1 107 3 Elmas KAYUM Adem
808 T3-B-2 8-F 37 Elmas ÖZKAN Mustafa
809 T3-2 105 31 Elmas SATILMIŞ Talip
810 T3-B-4 10-D 78 Elvan VURAL Emin
811 T3-B-3 9-E 73 Emel ÜNVER(KARAOĞLU) Kemal
812 T3-4 91-N 54 Emik ÇALIŞKAN Cuma
813 T3-B-3 8-M 24 Emin BALCIOĞLU Mustafa
814 T3-B-2 8-F 3 Emin EMİNOĞLU Yusuf
815 T8-2 7-B 16 Emin SÖNMEZ Mustafa
816 T3-B-2 9-D 50 Emin UZUNOSMANOĞLU Yahya
817 T3-3 4-C 8 Emin ÜNVER Mehmet
818 T3-1 69 37 Emin YÖNDEMLİ Veysel
819 T3-4 66-B 26 Emine ARSLAN İsmail
820 T3-5 81 61 Emine BALDEMİR Hasan
821 T3-2 4-B 48 Emine CELEP Hasan
822 T8-2 7-B 54 Emine CEYHAN ve Kezban ÜSTÜN 0
823 T3-B-2 10-B 36 Emine ÇELİK Hüsnü
824 T3-5 99 18 Emine ÇELİKAĞI ve Mustafa ÇOBANOĞLU 0
825 T3-2 66-D 83 Emine ÇELİKTAŞ Ali
826 T8-2 4-E 23 Emine ERDOĞAN Halil
827 T8 14-A 48 Emine ERİKÇİ Ahmet
828 T3-B-4 9-L 39 Emine EZ (ULAŞ) varisleri 0
829 T3-4 97 93 Emine GENÇTÜRK Nuri
830 T3-B-1 10-A 19 Emine GÜMÜŞ Ahmet
831 T3-7 103 44 Emine KARAALİ Hüseyin
832 T3-6 101 50 Emine KARABACAK Rüstem
833 T3-3 91-H 93 Emine KESİCİ Hasan
834 T3-1 3-B 37 Emine ÖZDEMİR Mehmet
835 T3-3 4-C 19 Emine ÖZDEMİR (Hacı Veli kızı) Hacı Veli
836 T3-6 83 33 Emine ŞAD (EŞKİL) Kemal
837 T3-B-1 12-F 86 Emine ŞEN Sait
838 T3-B-2 12-G 12 Emine ŞİMŞEK Veli
839 T3-B-3 12-H 62 Emine TÜRK Yaşar
840 T3-7 103 13 Emine TÜRK ŞıhmehmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
841 T3-6 101 19 Emine UĞUR vrs. 0
842 T3-B-1 8-E 13 Emine ÜNAL Ahmet
843 T8-1 4-D 31 Emine ÜNVER Ali
844 T3-1 107 63 Emine YALÇIN ve Muharrem ŞEN 0
845 T8-6 4-K 11 Emin-Şerife YURTALAN 0
846 T3-5 81 65 Emir İLHAN İsmet
847 T3-5 91-O 49 Emir ŞİMŞEK Hayrettin
848 T8-1 3-T 47 Emir Yücel ÖZDEMİR Mehmet
849 T3-B-2 8-F 75 Emirayar DENİZ Süleyman
850 T3-2 66-D 72 Emlik CAN Mehmet
851 T8-4 4-G 37 Emrah ARSLAN Bilal
852 T3-B-1 10-A 12 Emre KESKİNOĞLU Eyüp
853 T8-4 4-G 62 Emre ŞİMŞEK Rıza
854 T8-2 7-B 51 Emre YURTALAN Muzaffer
855 T3-3 95 4 Emrullah KARAKAŞ Ali
856 T3-B-2 8-F 2 Emrullah SAVAŞ Hasan
857 T3-4 91-N 9 Emsal ÜNVER varisleri 0
858 T8-1 7-A 3 Endercan ULUSOY Bayram
859 T3-3 66-C 24 Engin KADEROĞLU Baki
860 T3-B-2 10-B 31 Engin KARAHAN Cemal
861 T8-2 4-E 40 Engin SAMYELİ İbrahim
862 T3-B-7 10-R 26 Enis AYDOĞAN ve Yönüs AYDOĞAN Süleyman
863 T8-3 7-C 55 Enise MUTLU Mehmet
864 T3-5 99 85 Enise TAMER varisleri (Uğur TAMER ve işt.) 0
865 T3-B-6 10-P 33 Enver AKYÜZ Yusuf
866 T3-3 73 72 Enver BULGUN Vahit
867 T8-2 7-B 56 Enver DELİCEN Nuri
868 T3-B-5 9-M 72 Enver DELİMEHMETOĞLU Ali Osman
869 T8-3 7-C 21 Enver KALE Şerif
870 T3-B-3 10-C 66 Enver KARA Yunus
871 T8-3 3-L 39 Enver KESER Hüseyin
872 T3-B-2 10-B 92 Enver SEVİNDİ ve Mine SEVİNDİ 0
873 T3-3 95 66 Enver YAŞAR varisleri Ahmet
874 T3-B-2 8-F 42 Ercan BAŞARAN ve Seyhan ÇETİN Ahmet-Hamdi
875 T3-4 91-N 49 Ercan BİÇEROĞLU Satılmış
876 T3-4 77 92 Ercan KAVAK Muzaffer
877 T3-3 91-H 2 Ercan SARI Seyit Ahmet
878 T3-B-2 9-D 25 Ercan TAŞDELEN Şevket
879 T8-1 7-A 28 Ercan TENGİLİMOĞLU Ali
880 T3-B-6 10-P 21 Erdal ÇOBAN İhsan
881 T3-4 97 7 Erdal SAYICI Muhsin
882 T8-1 3-T 32 Erdal TABAK Mehmet
883 T8-2 4-E 56 Erdal ÜNAL Satılmış
884 T3-B-5 10-O 92 Erdal ÜNAL (Durmuş oğlu) Durmuş
885 T3-B-5 10-O 73 Erdem KAYA-Bülent AKGÜL 0
886 T8-5 4-H 45 Erdinç DELİKTAŞ Hüseyin
887 T3-B-1 12-F 14 Erdoğan ARSLAN Recep
888 T3-1 66-E 54 Erdoğan DARAKÇI Resul
889 T3-5 81 86 Erdoğan EKERBİÇER Ahmet
890 T3-6 83 39 Erdoğan ERCİMEN Ali
891 T3-5 66-A 30 Erdoğan SARIKAYA Tahsin
892 T3-B-4 9-L 30 Ereşide KARAYEL Abdullah
893 T8-4 4-G 14 Ergin DÜZGÜN Kudret
894 T3-1 91-F 7 Erhan ŞAHİN Nazım
895 T3-2 71 90 Erhan Türkyılmaz Mehmet
896 T8-3 7-C 45 Erkan ESİRGENCE SadıkSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
897 T3-4 91-N 50 Erkan KARAÇAM Lütfi
898 T3-B-4 9-L 86 Erol AKTAŞ Aziz
899 T3-B-5 10-O 55 Erol ARSLAN Sabri
900 T8-3 3-L 32 Erol AYDIN ve Aysel AYDIN 0
901 T3-3 4-C 86 Erol BÜLBÜL Ali
902 T3-1 4-A 86 Erol CANPOLAT Ürfan
903 T3-B-1 8-E 68 Erol FİDAN Nasuh
904 T3-3 73 17 Erol FİDAN Nasuh
905 T8-2 3-F 48 Erol FİDAN Nasuh
906 T3-1 3-B 66 Erol FİDAN Nasuh
907 T8-5 4-H 26 Erol GEZER Osman
908 T3-B-1 8-E 63 Erol GÜNDOĞAN Mrs. İbrahim
909 T8-1 4-D 10 Erol KURT ve Kemal KURT 0
910 T8-3 4-F 12 Erol PALA Mahmut
911 T3-B-5 9-M 87 Erol SAVİ Mehmet Ali
912 T3-2 71 5 Erol USLU Yakup
913 T3-1 3-B 83 Erol USLU Yakup
914 T8-6 4-K 43 Erol USLU Yakup
915 T3-B-2 12-G 42 Erol YAVUZ Yusuf
916 T3-5 99 32 Erol ZOBU Zeynai
917 T3-B-1 8-E 1 Ersan AKUN Yusuf
918 T3-2 4-B 25 Ertuğrul IRKIÇATAL Osman
919 T3-5 66-A 43 Ertuğrul ÖZEL Şuayıp
920 T3-3 66-C 18 Ertuğrul YURDAKUL Münip
921 T3-2 4-B 7 Esat VURAL Abdurrahman
922 T3-1 4-A 32 Esef ÇELİK Mehmet
923 T3-5 66-A 11 Eser ALPSATAN Alptürk
924 T8-2 3-F 43 Esma BAL Musa
925 T3-B-2 12-G 90 Esma GÖKMEN Veysel
926 T3-2 71 47 Esma ÖZTOK Halil
927 T8-5 4-H 7 Esme TANER Vrs. 0
928 T3-1 91-F 80 Esra DİNÇBAL Mustafa
929 T3-B-7 10-R 55 Esvet TEVGE Ali
930 T3-1 107 6 Eşref AKTAŞ Kazım
931 T3-B-2 9-D 3 Eşref İLVAN İsmet
932 T3-4 97 56 Eşrerf YILMAZ Satılmış
933 T3-4 77 80 Etem KALKAN Osman
934 T3-B-1 9-B 12 Etem ŞAHİN Bekir
935 T8 14-A 6 Ethem BAYRAM Mehmet
936 T3-5 99 44 Ethem ÇELİKTAŞ Salih
937 T8 14-A 42 Ethem ÜNALOĞLU Ethem
938 T8-3 4-F 35 Eyüp ANUR Hasan
939 T3-B-1 12-F 8 Eyüp ÇİYAN Mustafa
940 T3-B-2 12-G 49 Eyüp ERGÜN Feyzi
941 T3-6 83 61 Eyüp GALATA Remzi
942 T3-7 103 6 Eyüp KARATAŞ Hasan Hüseyin
943 T3-B-2 12-G 27 Eyyüp DİKMEN Bayram
944 T3-1 107 20 Fadik SEME İsmail
945 T8 14-A 40 Fadime ALPTEKİN ve İşt. 0
946 T3-5 99 3 Fadime BİLGİN Garip
947 T8-5 4-H 3 Fadime KESKİN Kadir
948 T3-5 66-A 55 Fadime KOÇAK Kazım
949 T3-B-3 10-C 30 Fadime KURT Mustafa
950 T8-2 4-E 21 Fadime ÖZGÜR (ATKAYA) Halil
951 T8-3 7-C 39 Fadime TUNÇ Kemal
952 T3-B-1 12-F 50 Fahrettin CİNNET SelimSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
953 T3-B-1 8-E 38 Fahrettin KARAAHMETOĞLU Ahmet
954 T3-4 97 73 Fahri TURŞUCU Mustafa
955 T3-2 66-D 50 Fahriye GÜNEŞ Salih
956 T3-B-3 9-E 27 Faik MERMERCİOĞLU varisleri 0
957 T3-5 81 78 Faruk AKYAZI Gani
958 T3-2 66-D 20 Faruk ERDOĞAN Osman
959 T3-B-2 8-F 33 Faruk GÜR Aziz
960 T3-1 107 62 Faruk TÜRKOĞLU Abdullah
961 T8-2 4-E 13 Faruk TÜRKYILMAZ Enver
962 T3-2 4-B 35 Faruk UĞUR Ahmet
963 T3-4 91-N 37 Faruk YILDIRIM Haydar
964 T8-5 4-H 53 Fatıma TAŞDEMİR varisleri Musa
965 T3-4 97 25 Fatih MENGİ Hüseyin
966 T3-B-1 12-F 54 Fatih Vehbi ÇELEBİ Mehmet
967 T3-3 73 56 Fatih YENİER Mehmet
968 T3-4 77 38 Fatih YILDIRIM Şahmerdan
969 T3-B-3 9-E 12 Fatiş AKSOY Şakir
970 T3-1 66-E 84 Fatma AKBAŞ (Şevket kızı) Şevket
971 T3-4 91-N 38 Fatma AKKAYA ve iştirakçileri 0
972 T3-1 4-A 66 Fatma AKMAN Saadettin
973 T3-6 101 45 Fatma AKTAŞ Mustafa
974 T3-B-3 10-C 18 Fatma AYDOĞAN Mehmet
975 T8-4 4-G 38 Fatma AYDOĞDUOĞLU Mehmet
976 T3-3 4-C 30 Fatma BALCI, Hakan BALCI ve Asuman BALCI (AYDIN) Mevlüt
977 T3-3 66-C 29 Fatma BAŞYAYLA Mehmet
978 T3-B-3 9-E 51 Fatma BIYIK Hasan
979 T3-4 66-B 38 Fatma ÇALIK Ömer
980 T8-2 4-E 44 Fatma ÇOBAN Hasan
981 T3-B-3 9-E 86 Fatma DEMİREL Satılmış
982 T3-4 77 43 Fatma DOĞAN ve iştirakçileri Hüseyin
983 T3-4 66-B 20 Fatma ERGİN Cemal
984 T8-2 7-B 43 Fatma Gül ŞAHİN İbrahim
985 T3-B-1 12-F 39 Fatma GÜRKANLI (ÖZTÜRK)ve iştirakçileri 0
986 T3-B-3 12-H 13 Fatma KARAKAŞ Mehmet
987 T3-2 4-B 8 Fatma KEPENEK varisleri 0
988 T3-3 73 23 Fatma KILIÇ Ahmet
989 T3-2 3-E 12 Fatma KINACI ait
990 T3-2 105 87 Fatma KORKMAZ Durali
991 T3-4 77 54 Fatma ÖNAL Ali
992 T3-6 83 91 Fatma ÖZDEMİR Hacı Osman
993 T3-2 4-B 6 Fatma ÖZTÜRK Mustafa
994 T3-3 73 48 Fatma ÖZVEREN Hacı Veli
995 T8-6 4-K 41 Fatma REÇBER Var 0
996 T3-5 81 90 Fatma SAKIZCI Mustafa
997 T3-7 85 8 Fatma SARITAŞ Sadık
998 T3-B-4 9-L 19 Fatma SAYILGAN ve iştirakçiler, 0
999 T3-B-2 9-D 6 Fatma SOLAK Hidayet
1000 T3-B-1 10-A 81 Fatma ŞABANOĞLU Hüseyin
1001 T3-3 4-C 38 Fatma ŞAHİN varisleri 0
1002 T8-3 4-F 39 Fatma TOPARLAK İbrahim
1003 T3-3 4-C 59 Fatma TOPARLAK İbrahim
1004 T8-2 7-B 7 Fatma TOPARLAK İbrahim
1005 T8-1 3-T 40 Fatma TOPARLAK İbrahim
1006 T3-5 66-A 24 Fatma TOPARLAK İbrahim
1007 T3-1 69 2 Fatma TOPARLAK İbrahim
1008 T3-6 83 69 Fatma ÜNLÜ AliSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1009 T8-2 4-E 29 Fatma YAVUZ Eyüp
1010 T3-3 91-H 55 Fatma YILDIRIM Mustafa
1011 T8-2 7-B 6 Fatma YILMAZ Osman
1012 T3-2 4-B 4 Fatma YÜCEL 0
1013 T3-1 69 32 Fatma YÜKSEL Abdülkadir
1014 T3-B-2 8-F 24 Fatma YÜZDAŞ Hasan
1015 T3-4 97 74 Fazlı ARMUTÇU Satılmış
1016 T3-B-2 10-B 38 Fazlı AYDIN Rıza
1017 T3-5 99 79 Fazlı BAZNA Fahri
1018 T3-3 66-C 90 Fazlı ÇATALCA Hasan Basri
1019 T3-1 3-B 78 Fazlı DURAK Talet
1020 T3-B-1 12-F 31 Fazlı ÖZDEMİR İlyas
1021 T3-1 91-F 79 Fazlı SEZDİRMEZ Rıza
1022 T3-1 91-F 87 Fazlı TOPRAKÇI Satılmış
1023 T8-2 4-E 10 Fazlı TÜRKMEN Mustafa
1024 T3-2 91-G 2 Fehmi KÜLTEPE Ahmet
1025 T3-2 66-D 47 Feleknaz ÜGE, Akın ÜGE 0
1026 T3-1 4-A 35 Ferami AKKAYA Veli
1027 T8-3 7-C 15 Ferda BİRİCİK Erdal
1028 T8-1 7-A 5 Ferhat ŞAHİN VE Derya ŞAHİN 0
1029 T3-5 91-O 90 Feride AVCI Hasan
1030 T3-4 91-N 79 Feride TÜRKOĞLU Mahbup
1031 T3-B-2 10-B 21 Feridun DURLANIK Vrs. 0
1032 T8-5 4-H 38 Feriha BAĞCI (KARAHİSAR) Zekeriya
1033 T3-B-2 9-D 72 Fethi ÜCE-Yaşar ÜCE 0
1034 T3-B-6 10-P 60 Fethiye ACAR Mustafa
1035 T3-B-5 10-O 42 Feti COŞKUN Hüseyin
1036 T3-3 73 35 Fevzi AKDEMİR İsmet
1037 T8-4 4-G 23 Fevzi AYDOĞAN Haydar
1038 T3-B-2 12-G 7 Fevzi CANKARA İbrahim
1039 T3-B-2 8-F 27 Fevzi ÇAKIR Osman
1040 T3-3 91-H 12 Fevzi İNAN Ali
1041 T8 14-A 4 Fidan KOÇAK Bekir
1042 T3-2 3-E 13 Fikret AKTEPE Fikri
1043 T8-3 3-L 16 Fikret BEKLEYİŞ Hasan Hüseyin
1044 T8-2 4-E 60 Fikret DELİKTAŞ Rıza
1045 T3-1 4-A 62 Fikret ELİTOK Mehmet
1046 T3-5 81 85 Fikret KINACI Memiş
1047 T3-B-1 12-F 74 Fikret KOÇ Ali Osman
1048 T8 14-A 53 Fikret ŞABANOĞLU Osman
1049 T3-5 66-A 49 Fikri Cemil SEPETCİ Mustafa
1050 T3-B-4 10-D 45 Fikri KOÇ Mehmet
1051 T8-1 3-T 45 Fikri SEPETÇİ Var. 0
1052 T3-B-3 10-C 87 Fikri SİMSAR Bünyan
1053 T3-B-4 10-D 38 Firdes ÇELİK Mustafa
1054 T3-B-5 9-M 12 Firdes GÖBÜTOĞLU Sefer
1055 T3-3 4-C 14 Fuat SARAÇ Hüseyin
1056 T3-6 101 68 Fuat YILMAZ Necmettin
1057 T3-6 101 72 Funda Ayşe KARA Ahmet
1058 T3-B-4 9-L 15 Funda ÜNVER Nihat
1059 T3-B-1 8-E 2 Furat COŞAR Durmuş
1060 T3-B-3 10-C 68 Galip AĞA Mehmet Ali
1061 T3-B-3 12-H 32 Galip ARIÇAN Ahmet
1062 T8-1 7-A 57 Galip DALKILIÇ Battal
1063 T3-B-3 12-H 42 Gani EKŞİOĞLU Mustafa
1064 T3-B-3 12-H 86 Gani KARAAHMETOĞLU AhmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1065 T8-1 3-T 20 Gaye TANRIVERDİ Mükerrem
1066 T3-2 66-D 8 Gazi AKKAYA Ali
1067 T8-2 3-F 21 Gazi AKYÜREK Bilal
1068 T3-B-2 8-F 72 Gazi ALTINTAŞ varisleri 0
1069 T3-B-6 10-P 39 Gazi BİNİCİ Hüseyin
1070 T8-2 4-E 16 Gazi BODUR Abdullah
1071 T3-B-3 10-C 9 Gazi BÖREKÇİ Mehmet
1072 T3-B-5 10-O 7 Gazi GENÇ Var. 0
1073 T3-B-7 10-R 56 Gazi KARABEKTAŞ Hamit
1074 T3-1 107 92 Gazi KILINÇ Hasan Hüseyin
1075 T3-B-1 9-B 30 Gökben SARIYILDIZ Ali
1076 T3-7 103 15 Gökhan AKYAVAŞ Hüseyin
1077 T3-4 97 69 Gökhan ARSLAN Bişar
1078 T3-3 66-C 36 Göksal KILIÇ Arif
1079 T3-B-5 9-M 90 Gönül PUSAT Halil
1080 T8-6 4-K 13 Gül GÜNERİ Mehmet Şahin
1081 T8-2 3-F 18 Gül KIZILIRMAK (Gülüzar KIZILIRMAK) Ömer Osman
1082 T3-7 103 57 Gül YILDIRIM Seyit Ahmet
1083 T8-2 4-E 6 Gülay GÜNEŞ Mustafa
1084 T8-5 4-H 62 Gülay KESER (ÖZDEMİR) Hüsnü
1085 T8-1 7-A 41 Gülay KOCAMAN Yıldırım
1086 T3-2 3-E 42 Gülay TÜRK Yaşar
1087 T3-1 3-B 13 Gülbahar KARAOĞLU Mustafa
1088 T3-4 66-B 11 Gülcihan YILMAZ ve İŞT. Ali
1089 T3-4 77 91 Güldane CANPOLAT ve iştirakçileri 0
1090 T3-B-1 9-B 15 Güldane MISIR İbrahim
1091 T8-3 7-C 28 Güldane SEVİM Recep
1092 T3-5 81 35 Gülden ÖZDEMİR İsmail
1093 T3-5 91-O 75 Gülendam KÖSE ve iştirakçileri 0
1094 T3-B-5 9-M 48 Güler DEĞİRMENCİ Gazi
1095 T3-B-3 8-M 49 Güler HAYDAROĞLU Mustafa
1096 T3-4 77 13 Güleser ÖZÇELİK Halil
1097 T3-B-4 9-L 62 Gülhan GÜLER Lütfi
1098 T3-3 95 51 Gülhan SEL Selim
1099 T3-5 66-A 20 Gülhanım BEKTAŞ Adil
1100 T3-7 85 80 Gülistan MERMER Turhan
1101 T3-B-3 8-M 19 Gülizar AKKAYA Mustafa
1102 T8-3 4-F 26 Gülizar ÇOBAN İsmail
1103 T3-B-1 9-B 49 Gülizar GÜNEŞ Yusuf
1104 T3-3 73 1 Gülizar KAZAK Varisleri 0
1105 T3-3 66-C 1 Güllizar ÖZGÜR Halil
1106 T3-7 103 51 Güllü AKARSU Satılmış
1107 T3-2 91-G 78 Güllü DENİZ Mehmet
1108 T3-5 91-O 9 Güllü İPEKÇİ (TÜFEKÇİOĞLU) Müslüm
1109 T3-B-2 10-B 15 Güllü MERSİNLİ Aslan
1110 T8-3 7-C 24 Güllü SAYICI Mustafa
1111 T3-B-3 8-M 20 Güllü YURTOĞLU Turhan
1112 T3-2 105 13 Güllüzar AKTAŞ ve işt. 0
1113 T3-B-1 8-E 19 Gülsen ÖZSOY Hilmi
1114 T3-B-2 12-G 50 Gülseren BAŞALAN Mustafa
1115 T3-2 71 24 Gülseren ÇEMEN, Zennure KARABULUT,Gülhan YILDIZ 0
1116 T3-1 107 91 Gülseren SARIYILDIZ İsmail
1117 T3-B-1 9-B 85 Gülseren VARDAR Şaban
1118 T3-B-7 10-R 1 Gülseren YALÇIN Raşit
1119 T8-4 4-G 61 Gülsüm DOĞAN ve Makbule KARATAŞ Ali
1120 T3-2 71 38 Gülşen ÇOBAN SatılmışSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1121 T3-5 91-O 24 Gültekin PARLAK Mustafa
1122 T3-B-1 10-A 15 Gülten KARAOĞLU Gani
1123 T3-B-1 9-B 74 Gülten YARMACI ve Nigar DEMİR 0
1124 T3-2 3-E 60 Gülümser KOCA Mevlüt
1125 T3-B-2 8-F 36 Gülüşan CAN Ahmet
1126 T3-2 3-E 86 Gülüzar BOCUTCU Hüsnü
1127 T8-2 4-E 46 Gülüzar GÜNGÖR Mevlüt
1128 T3-1 66-E 47 Gülüzar KARADEMİR Bekir
1129 T3-4 97 80 Gülüzar SARIOĞLU Mehmet
1130 T3-5 81 38 Günay KETEN Talat
1131 T3-5 66-A 12 Gündüz AKTAŞ Şükrü
1132 T8-1 7-A 30 Güngör SAYICI Satılmış
1133 T3-B-1 8-E 85 Günhan Düzgün DELİKTAŞ İsmet
1134 T3-B-1 9-B 26 Gürbüz GENÇ Abidin
1135 T3-B-7 10-R 50 Gürcü KARAOĞLU Bekir
1136 T3-B-1 9-B 68 Güren KORAL İbrahim
1137 T3-4 66-B 42 Gürkan ÇALBAŞ Yusuf
1138 T3-2 3-E 67 Gürsel ERDOĞAN Kadir
1139 T3-B-1 8-E 12 Gürsel ERKAN Baran
1140 T8-1 7-A 38 Gürsel MANSUROĞLU 0
1141 T3-B-7 10-R 75 Habib EMİR Şevket
1142 T8-1 7-A 11 Habib KARABACAK Emin
1143 T3-2 91-G 50 Habib KARACA İhsan
1144 T3-B-1 12-F 1 Habibe KILIÇ Fahrettin
1145 T8-2 4-E 25 Habibe ÖZCAN Osman
1146 T3-B-3 9-E 6 Habip DEMİRBAŞ Osman
1147 T3-3 95 36 Hacer ASAR Kadir
1148 T3-5 99 87 Hacer BÖREKÇİ Sıtkı
1149 T3-B-6 10-P 54 Hacer BURAN İsmail
1150 T8-1 3-T 43 Hacer ÇALIŞKAN Feyzi
1151 T3-5 66-A 66 Hacer DEMİRCİ Ahmet
1152 T8-1 4-D 32 Hacer EFE Bayram
1153 T3-3 73 19 Hacer KÖSE Ahmet
1154 T8-3 7-C 31 Hacer ÖZMEN Osman
1155 T3-4 77 56 Hacer TAŞDEMİR Abdullah
1156 T3-B-4 10-D 54 Hacer TAŞKIRAN ve iştirakçileri 0
1157 T8-6 4-K 50 Hacı Ahmet ACAR Cevdet
1158 T8-1 4-D 2 Hacı Ahmet TOPÇU varisleri 0
1159 T3-4 66-B 25 Hacı Ahmet YURTOĞLU Osman
1160 T3-B-1 12-F 67 Hacı Ahmet YURTOĞLU Osman
1161 T3-1 91-F 38 Hacı Aslan ARAMAN Latif
1162 T3-B-3 8-M 60 Hacı ÇELİKTAŞ Salih
1163 T3-1 91-F 42 Hacı Hasan GÖLLÜ Hasan
1164 T3-4 77 67 Hacı Osman KOÇ Ali
1165 T3-1 3-B 5 Hacı Ömer UYANIK Mehmet
1166 T8-2 3-F 52 Hacı ÖZDEMİR Hüseyin
1167 T3-B-7 10-R 24 Hacı ÜCE-Kudret ÜCE 0
1168 T3-B-7 10-R 7 Hacıbey GÜRBÜZ Yusuf
1169 T3-5 81 68 Hacıbey ŞEKERCİ Veysel
1170 T3-B-3 12-H 92 Hacıhanım Nuran TÜMTAŞ varisleri 0
1171 T3-2 71 13 Hafize ASLAN Sadık
1172 T3-5 91-O 44 Hafize GÖKTAŞOĞLU Abdullah
1173 T3-1 91-F 78 Hakabir YILMAZ Hayrullah
1174 T3-4 77 26 Hakan ÇELİK Selahaddin
1175 T3-5 91-O 12 Hakan ERDEM Bilal
1176 T3-2 66-D 17 Hakan TAŞ HüseyinSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1177 T3-4 66-B 7 Hakikat AHMETKOCAOĞLU Sefer
1178 T8-1 4-D 9 Hakiye KARABÖCEKOĞLU Hüseyin
1179 T8-3 4-F 14 Hakkı ALIÇ Bekir
1180 T8-5 4-H 49 Hakkı BAYIR Mehmet Ali
1181 T3-2 105 36 Hakkı ÇİÇEK Ahmet
1182 T3-B-6 10-P 93 Hakkı DOĞAN Osman
1183 T3-B-4 9-L 80 Hakkı DOĞAN Osman
1184 T3-2 3-E 8 Hakkı KALKAN Osman
1185 T3-B-2 8-F 54 Hakkı KAPLAN Şükrü
1186 T3-3 66-C 41 Hakkı MANSUR Sait
1187 T3-4 97 2 Hakkı TURAN Halil
1188 T3-2 66-D 48 Hakkı UZUN Zeynel
1189 T3-5 81 80 Hakkı YAŞAR Mehmet
1190 T3-4 97 79 Hakkı YILDIZ Halil İbrahim
1191 T3-B-2 9-D 81 Hakkı YURTLU Var. 0
1192 T3-B-5 10-O 80 Halil ACAR Cevdet
1193 T8-1 3-T 51 Halil AKKAŞ İsmail
1194 T3-5 81 48 Halil AYDOĞAN Ahmet
1195 T3-1 66-E 66 Halil AYDOĞAN ve Gaffar AYDOĞAN Süleyman
1196 T3-B-2 9-D 75 Halil BAHÇECİOĞLU Yılmaz
1197 T8-6 4-K 10 Halil ÇELİK Haydar
1198 T3-B-4 10-D 63 Halil ÇELİKAĞI Mustafa
1199 T8-3 4-F 34 Halil ÇOBAN Battal
1200 T3-B-1 12-F 2 Halil DEDE Mehmet
1201 T3-B-3 12-H 56 Halil DEMİREL İsmail
1202 T3-1 3-B 59 Halil DEMİRTAŞ-Zeliha CEYLANOĞLU 0
1203 T3-2 105 38 Halil DOĞAN İsmet
1204 T3-B-4 9-L 91 Halil DOĞAN ve Hüseyin DOĞAN Ali
1205 T3-4 91-N 20 Halil ERDEN varisleri 0
1206 T3-2 71 71 Halil İbrahim ARSLAN Sabri
1207 T3-3 4-C 73 Halil İbrahim BİCAN Osman
1208 T3-3 95 87 Halil İbrahim ÇİFTÇİ Halil İbrahim
1209 T8-1 3-T 54 Halil İbrahim EKŞİOĞLU Ali
1210 T3-B-1 12-F 38 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1211 T3-6 101 62 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1212 T3-2 105 86 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1213 T8-5 4-H 14 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1214 T8-4 4-G 36 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1215 T3-3 66-C 84 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1216 T8-6 4-K 32 Halil İbrahim KARAPAZARLIOĞLU İbrahim
1217 T8-1 3-T 10 Halil İbrahim KARAÜZÜM Mehmet
1218 T8-2 7-B 13 Halil İbrahim SARI Hüsamettin
1219 T3-4 91-N 55 Halil İbrahim TÜRK varisleri 0
1220 T8-4 4-G 10 Halil İbrahim UYSAL Mehmet
1221 T3-B-2 8-F 85 Halil KARABIYIK Sadık
1222 T8-1 7-A 59 Halil KESER Bayram
1223 T8 14-A 39 Halil KOÇAK Satılmış
1224 T3-B-1 12-F 85 Halil ÖZAY Hasan
1225 T8-4 4-G 26 Halil POLAT İbrahim
1226 T8-3 3-L 10 Halil SARGIN varisleri Ali Osman
1227 T3-B-2 8-F 78 Halil ŞAHİN İdris
1228 T8-2 3-F 49 Halil TÜRK varisleri 0
1229 T3-1 66-E 79 Halil UYGUN Rıdvan
1230 T3-5 66-A 84 Halil UZEL Mehmet
1231 T3-4 66-B 89 Halil YILDIRIM Mustafa
1232 T3-B-3 8-M 57 Halim AKKAYA TurhanSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1233 T8-3 3-L 13 Halim BUDAK Halim
1234 T3-B-7 10-R 49 Halime ACAR varisleri Halil
1235 T3-1 4-A 89 Halime AYAN Kasım
1236 T3-2 3-E 32 Halime AYAN Kasım
1237 T3-1 66-E 35 Halime ÇAMLICA Abdurrahim
1238 T3-7 85 62 Halime DEMİREL varisleri 0
1239 T3-5 66-A 79 Halime ERGİN Hüseyin
1240 T3-5 66-A 35 Halime KOÇ, Mustafa KORKMAZ,Meliha CODAL Ali
1241 T8-3 3-L 49 Halis AKTAŞ Ali
1242 T3-1 69 18 Halis PEKER Mehmet
1243 T3-1 4-A 74 Halise DİŞLİ Ali Rıza
1244 T3-4 91-N 31 Halit ALÇIN Yusuf
1245 T3-5 91-O 4 Halit BAL Salih
1246 T3-7 103 20 Halit BAL varisleri 0
1247 T8-3 4-F 29 Halit ÇAŞKA İsmail
1248 T3-2 66-D 44 Halit DELİMEHMETOĞLU Recep
1249 T8-1 4-D 23 Halit DEMİRCİ Satılmış
1250 T3-B-3 9-E 69 Halit KARACA Hasan
1251 T3-3 91-H 42 Halit KİBAROĞLU Ahmet
1252 T3-B-7 10-R 60 Halit KOÇ Rüstem
1253 T3-B-5 9-M 32 Halit ÖZBEK varisleri 0
1254 T3-B-2 12-G 30 Halit ÖZDEMİR Galip
1255 T3-3 73 67 Halit TOPSAKAL Satılmış
1256 T3-B-4 10-D 6 Halit TÜFEKÇİOĞLU Müslüm
1257 T3-3 73 62 Hamdi AYDOĞANOĞLU idris
1258 T3-B-1 10-A 50 Hamdi AYHAN İsmail
1259 T3-7 103 66 Hamdi ÇAKIL İsmail
1260 T3-B-4 10-D 33 Hamdi ÇOBAN Hamdi
1261 T3-B-6 10-P 4 Hamdi HAYDAROĞLU Hüseyin
1262 T3-3 66-C 91 Hamdi KAVLAK Halil
1263 T3-4 91-N 32 Hamdi KAYA Abdullah
1264 T3-B-6 10-P 12 Hamdi ÖZDEMİR Mehmet
1265 T8-1 4-D 17 Hamdi TOPRAKÇI Hasan
1266 T3-6 101 30 Hamdi ÜNALOĞLU Ömer
1267 T3-B-3 8-M 63 Hamdi YILMAZ Satılmış
1268 T8-1 7-A 60 Hamide ARSLAN Mustafa
1269 T3-1 66-E 61 Hamide BÜYÜK ve İŞT. Mehmet BÜYÜK
1270 T3-4 91-N 43 Hamide KAYA Gazi
1271 T3-B-6 10-P 74 Hamide RAMAZANOĞLU Nazım
1272 T3-6 101 66 Hamide ŞAHİN Mehmet
1273 T3-3 95 6 Hamide ÜNSAL Yakup
1274 T3-1 66-E 92 Hamis HANECİ Şevket
1275 T3-4 91-N 4 Hamit DURAK Mustafa
1276 T3-B-5 9-M 42 Hamit TOPÇU Kasım
1277 T8-3 4-F 36 Hamza ACIPINAR Hamit
1278 T3-B-4 9-L 73 Hamza AKSOY Yusuf
1279 T3-1 3-B 65 Hamza ARABACI Ahmet
1280 T8-3 3-L 20 Hamza BİNİCİ Mustafa
1281 T3-B-1 8-E 73 Hamza DEDE Hüseyin
1282 T3-B-2 8-F 9 Hamza HARPUT ve Mehmet HARPUT varisleri 0
1283 T3-B-2 8-F 62 Hamza KÜÇÜKSOLAK Mehmet
1284 T3-6 83 18 Hamza LAFÇI Satılmış
1285 T3-5 66-A 13 Hamza SUCU varisleri 0
1286 T3-B-1 10-A 85 Hamza UNCU Ahmet
1287 T3-1 4-A 8 Hamza YAŞAR Haydar
1288 T3-B-6 10-P 13 Hanefi ALAGÖZ HalimSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1289 T3-1 4-A 29 Hanım BEKDAŞ (Ahmet kızı) Ahmet
1290 T3-1 107 93 Hanım BEKTAŞ (Adil kızı) Adil
1291 T8-2 3-F 9 Hanım ERDOĞAN (DOĞAN) İsmail
1292 T3-2 71 91 Hanım GÜNEŞ Hakkı
1293 T3-B-6 10-P 3 Hanım Hatice GENÇ Mustafa
1294 T3-6 101 2 Hanım İPEKLİ-Yusuf DEMİRDİZEN 0
1295 T3-4 97 78 Hanım KADEROĞLU ve Anıl KADEROĞLU Hamza-Bayram
1296 T8-2 4-E 3 Hanım KARAAHMETOĞLU Halil
1297 T3-B-1 12-F 92 Hanım KOÇ Cafer
1298 T3-B-4 9-L 32 Hanım ZENCİR Mustafa
1299 T3-2 66-D 25 Hanife BAYRAM Bayram
1300 T3-2 91-G 37 Hanife CAN Abdülmecit
1301 T3-5 99 8 Hanife EĞŞİMEZ Kazim
1302 T3-5 91-O 62 Hanifi DAĞ İbrahim
1303 T3-B-3 12-H 78 Hanifi KÜÇÜKKOÇAK Salih
1304 T3-B-1 12-F 7 Harun BOLAT Sebati
1305 T3-B-4 10-D 91 Harun ESMER Fevzi
1306 T3-3 91-H 54 Harun SALBAŞ Süleyman
1307 T3-B-3 9-E 62 Hasan ACAR Mehmet
1308 T3-B-1 12-F 45 Hasan AKKOR Hacı Hasan
1309 T8-2 3-F 2 Hasan AKTAŞ Hüseyin
1310 T8-5 4-H 60 Hasan ALÇAOĞLU varisleri 0
1311 T3-B-5 9-M 91 Hasan Ali KORKMAZ İbrahim
1312 T3-1 4-A 3 Hasan ALTUNTAŞ Ali
1313 T3-B-7 10-R 27 Hasan ANAYURT Süleyman
1314 T3-7 103 81 Hasan APAK ve Kezban APAK 0
1315 T3-B-2 12-G 8 Hasan AYDIN Süleyman
1316 T8-6 4-K 4 Hasan AYSEL Mehmet
1317 T3-B-5 9-M 86 Hasan BALTACI İsmail
1318 T3-2 71 6 Hasan BECERİKLİ Sadettin
1319 T3-1 4-A 37 Hasan BEKTAŞ Celal
1320 T3-1 107 48 Hasan BİÇER varisleri 0
1321 T8-3 3-L 57 Hasan BİÇER VRS. 0
1322 T3-B-1 9-B 19 Hasan BURAL Durmuş
1323 T3-4 97 63 Hasan CESUR Ömer
1324 T3-B-3 8-M 50 Hasan CESUR Ömer
1325 T3-1 69 7 Hasan CESUR Ömer
1326 T8-2 4-E 61 Hasan CESUR Ömer
1327 T3-2 71 26 Hasan CESUR Ömer
1328 T3-5 99 6 Hasan CİHAN Kemal
1329 T3-5 99 73 Hasan COŞKUN İbrahim
1330 T3-B-2 9-D 79 Hasan ÇAĞLAR Arslan
1331 T8-2 3-F 46 Hasan ÇAKIL varisleri 0
1332 T3-2 105 73 Hasan ÇELİK Ali
1333 T3-1 91-F 85 Hasan ÇELİK (Ali oğlu) Ali
1334 T8-4 4-G 25 Hasan ÇELİK (Selahaddin oğlu) Selahaddin
1335 T3-1 3-B 32 Hasan DOĞAN Satılmış
1336 T3-B-3 8-M 93 Hasan DURNA Vahap
1337 T3-5 81 62 Hasan EKİCİ Ali
1338 T8-5 4-H 39 Hasan EMİR Mehmet
1339 T3-4 91-N 81 Hasan EROĞLU Hasan
1340 T3-B-1 9-B 2 Hasan GÖKDUMAN Mahmut
1341 T8-2 3-F 17 Hasan GÖKSU Gazi
1342 T3-B-5 9-M 73 Hasan HASAN İbrahim
1343 T8-2 3-F 26 Hasan Hüseyin GÜLTEKİN İsa
1344 T3-3 66-C 48 Hasan Hüseyin ALIMCI HamdiSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1345 T3-3 73 65 Hasan Hüseyin ALTUNDAĞ Mustafa Hazim
1346 T3-B-2 12-G 15 Hasan Hüseyin AYDEMİR Ali
1347 T3-B-3 10-C 38 Hasan Hüseyin BACAK Ali
1348 T3-3 91-H 13 Hasan Hüseyin BAYRAM Osman
1349 T8-1 4-D 56 Hasan Hüseyin BULUT Niyazi
1350 T8-2 4-E 45 Hasan Hüseyin ÇELİK Ömer
1351 T3-B-1 10-A 14 Hasan Hüseyin ÇOBANOĞLU ve Bekir ÇOBANOĞLU 0
1352 T3-3 91-H 4 Hasan Hüseyin DEMİR Ali
1353 T3-3 66-C 44 Hasan Hüseyin GÖKENCİ Hasan
1354 T3-B-7 10-R 12 Hasan Hüseyin GÜNGÖR İsmail
1355 T8-3 4-F 22 Hasan Hüseyin GÜVEN Necip
1356 T3-B-5 10-O 50 Hasan Hüseyin KAYAN Hüseyin
1357 T3-B-5 9-M 80 Hasan Hüseyin ÖZDEMİR Mehmet
1358 T3-B-6 10-P 2 Hasan Hüseyin SEZDİRMEZ Mehmet
1359 T3-2 4-B 14 Hasan Hüseyin YILMAZ İsmail
1360 T3-5 91-O 74 Hasan IŞIK Osman
1361 T8-2 3-F 45 Hasan İPEK İbrahim
1362 T8-3 7-C 43 Hasan İPEKOĞLU Arif
1363 T3-B-1 8-E 25 Hasan KARABACAK varisleri 0
1364 T3-3 91-H 36 Hasan KARACA İhsan
1365 T3-4 97 14 Hasan KARAKAŞ Mustafa
1366 T3-3 95 55 Hasan KARAKAYA Mustafa
1367 T8-2 7-B 58 Hasan KAYA Satılmış
1368 T3-3 66-C 83 Hasan KAYA (Kadir oğlu) Kadir
1369 T3-1 91-F 92 Hasan KAYA ve işt. 0
1370 T3-B-5 10-O 18 Hasan KAZAK Ali
1371 T3-B-1 10-A 92 Hasan KICIRLI Mustafa
1372 T3-5 91-O 13 Hasan KINACI Memiş
1373 T3-B-2 12-G 87 Hasan KINIKLIOĞLU Mehmet
1374 T3-2 91-G 72 Hasan KIZILKAYA Ali
1375 T8-3 7-C 62 Hasan KOÇ İbrahim
1376 T3-5 66-A 83 Hasan KOLCU Mustafa
1377 T3-B-1 9-B 51 Hasan KORÇAM Halil
1378 T3-4 66-B 90 Hasan KURUDAYIOĞLU Recep
1379 T8-4 4-G 7 Hasan Mesut BİRCAN Müslüm
1380 T3-B-3 12-H 36 Hasan MIKIR Hasan
1381 T3-4 66-B 67 Hasan NADAROĞLU Hüseyin
1382 T3-3 4-C 67 Hasan Osman SARIKAYA varisleri 0
1383 T3-4 91-N 60 Hasan ÖNALAN Yusuf
1384 T3-5 66-A 4 Hasan ÖZDEMİR Halilibrahim
1385 T3-4 97 55 Hasan PARLAK Mustafa
1386 T3-5 99 86 Hasan SARIASLAN Şevket
1387 T8-3 4-F 10 Hasan SARIKAYA Hasan
1388 T8-1 3-T 4 Hasan SARIYILDIZ Mustafa
1389 T3-1 107 31 Hasan SEVİNDİ Kemal
1390 T3-2 66-D 59 Hasan ŞABANOĞLU Hamdi
1391 T3-B-7 10-R 8 Hasan ŞAMLI Osman
1392 T8-3 3-L 31 Hasan ŞEN Ali
1393 T3-4 77 29 Hasan ŞENYURT ve Cengiz ŞENYURT 0
1394 T3-1 91-F 3 Hasan ŞİMŞEK iştirakçileri 0
1395 T8-2 3-F 11 Hasan ŞİŞGİNOĞLU ve Zeki ŞİŞGİNOĞLU 0
1396 T3-B-5 10-O 8 Hasan TEKİN Hüseyin
1397 T3-5 99 48 Hasan TOPÇU Mahmut
1398 T3-B-1 12-F 44 Hasan ULUSOY Fevzi
1399 T3-4 97 85 Hasan ULUSOY Fevzi
1400 T3-1 107 43 Hasan URAL MustafaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1401 T3-3 91-H 18 Hasan URAS Bekir
1402 T3-B-2 12-G 81 Hasan UYANIK Ömer
1403 T3-1 66-E 85 Hasan UYSALOĞLU Ömer
1404 T8-1 7-A 26 Hasan YILDIZ Bilal
1405 T3-1 69 14 Hasan YURTLU Hüseyin
1406 T3-3 66-C 80 Haşim GAZİ Haşim
1407 T3-5 66-A 32 Haşim YAĞLI Halit
1408 T3-2 105 2 Haşim YILDIRIM Abdullah
1409 T3-1 4-A 53 Hatice ÖZCAN Mehmet
1410 T3-2 71 37 Hatice AKDEMİR Turgut
1411 T3-B-6 10-P 57 Hatice AKGÜL Mevlüd
1412 T3-B-2 12-G 14 Hatice AKYUL Dursun
1413 T3-B-3 8-M 92 Hatice BALCI (ERTUĞRUL)ve iştirakçileri 0
1414 T8-4 4-G 16 Hatice BAZNA Mehmet Gazi
1415 T3-B-6 10-P 50 Hatice BOYACALI Hasan
1416 T3-B-2 10-B 68 Hatice CAN Ali
1417 T3-6 83 25 Hatice CAYMAZ Mustafa
1418 T3-B-7 10-R 91 Hatice DAĞLI İbrahim
1419 T3-2 91-G 84 Hatice DUMAN Rahmi
1420 T3-4 97 50 Hatice EKİNCİ Mustafa
1421 T3-B-3 9-E 72 Hatice ERTUĞRUL Abdurrahman
1422 T8-1 3-T 28 Hatice ERTUĞRUL Abdurrahman
1423 T3-B-3 8-M 21 Hatice GÖKDUMAN Halil
1424 T3-B-3 9-E 38 Hatice GÜMÜŞ VRS Arif
1425 T3-4 91-N 91 Hatice GÜNEŞ ve Emine İZGİ Hasan
1426 T8-2 4-E 38 Hatice IŞIK Nurittin
1427 T3-1 107 90 Hatice İPEKOĞLU Neşet
1428 T3-1 107 44 Hatice KADEMLİ Ahmet
1429 T3-B-1 12-F 27 Hatice KARAKAŞ Satılmış
1430 T3-B-2 8-F 66 Hatice MERCAN Hasan
1431 T3-B-5 10-O 43 Hatice ÖZBEK Hasan
1432 T3-1 91-F 49 Hatice ÖZYURT Mustafa
1433 T3-1 107 9 Hatice ŞAHBUDAK hamza
1434 T8-1 7-A 46 Hatice TANDOĞAN Nasuh
1435 T8-3 7-C 19 Hatice TÜRKMEN Ahmet
1436 T3-2 66-D 1 Hatice USTA Hüseyin
1437 T3-1 91-F 66 Hatice ÜNER İsmail
1438 T3-4 77 36 Hatice YAMAN Hacı Veli
1439 T8 14-A 9 Hatice YİĞİT Hüseyin
1440 T3-1 4-A 41 Hatun GÜLLÜ Mehmet
1441 T8-1 7-A 37 Hava DEDE Hüseyin
1442 T3-B-3 8-M 31 Havva AYYILDIZ Mehmet
1443 T3-4 97 66 Havva TOPOĞLU Mehmet
1444 T3-7 103 68 Hayati GÜNGÖR Hacı Rıfat
1445 T3-3 91-H 57 Hayati KOÇAK Mustafa
1446 T3-5 99 36 Hayati KURNAZ İsmail
1447 T3-3 73 29 Hayati ve Lokman YALÇIN Kadir
1448 T8 14-A 35 Haydar AKSAN Süleyman
1449 T3-B-3 8-M 62 Haydar Ali ATMACAOĞLU Mustafa
1450 T3-6 83 87 Haydar ARSLAN Ahmet
1451 T3-B-3 8-M 86 Haydar ARU Ağca
1452 T3-1 91-F 63 Haydar ATEŞ Ali Rıza
1453 T3-5 81 77 Haydar BAKIR Süleyman
1454 T3-6 83 31 Haydar BEKTAŞ Satılmış
1455 T3-3 73 38 Haydar CAFEROĞLU Hüseyin
1456 T3-2 91-G 74 Haydar ÇAKIR CemalSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1457 T3-5 99 38 Haydar DEMİRCİ İsmail
1458 T8-5 4-H 11 Haydar EMİNOĞLU Vrs. 0
1459 T3-3 95 43 Haydar ERDOĞAN Ali
1460 T3-2 4-B 38 Haydar EROL Bekir
1461 T3-B-2 9-D 80 Haydar ERSEVER Murat
1462 T3-1 66-E 68 Haydar İĞDELİ Satılmış
1463 T3-1 3-B 50 Haydar KÜÇÜK Şükrü
1464 T8-1 4-D 14 Haydar SARIOĞLU Murat
1465 T3-3 91-H 27 Haydar SULTANOĞLU Ali
1466 T3-B-1 9-B 13 Haydar ŞENYURT Dursun
1467 T3-B-2 8-F 39 Haydar TOPÇU (Hamdi oğlu) Hamdi
1468 T3-3 66-C 23 Haydar TOPÇU (Hüseyin oğlu) Hüseyin
1469 T3-3 91-H 15 Haydar TORUN Mustafa
1470 T3-3 91-H 56 Haydar YILMAZ Mehmet
1471 T3-6 83 62 Hayrettin ÇİĞDEM Mehmet
1472 T3-3 95 7 Hayrettin ÖZTOK Ali
1473 T3-3 95 78 Hayri GÜLTEN Raif-Esma
1474 T3-B-5 9-M 51 Hayri KAYA Mustafa
1475 T3-1 69 67 Hayriye GÖNÜLAL Emin
1476 T8-1 7-A 40 Hayrullah CEYHAN Vrs 0
1477 T3-6 101 51 Hayrullah GÜNHAN Bekir
1478 T3-5 81 92 Hazire Alptekin KURU Ali
1479 T3-B-2 12-G 24 Hıdır YAŞAR Musa
1480 T3-B-2 9-D 36 Hicabi BULUT Ali
1481 T3-2 91-G 90 Hicabi ÇAVUŞ Remzi
1482 T3-1 3-B 77 Hicabi UZUN Hasan
1483 T3-4 91-N 80 Hidayet DİŞÇİOĞLU Seyitahmet
1484 T3-1 4-A 48 Hidayet SİLAHSIZ Cemal
1485 T3-4 97 51 Hidayet TOPÇU Halil
1486 T3-2 3-E 20 Hikmet AKBABA Mehmet
1487 T3-1 107 8 Hikmet ARSLAN Celal
1488 T3-B-3 10-C 57 Hikmet ATEŞ Gazi
1489 T3-B-5 10-O 87 Hikmet DEMİREL Abdurrahim
1490 T3-4 66-B 2 Hikmet ESENSOY Hikmet
1491 T3-1 91-F 6 Hikmet GÜRBÜZ Tevfik
1492 T3-B-5 10-O 38 Hikmet KARAHASANOĞLU Ahmet
1493 T8-2 7-B 30 Hikmet KAVAK Mustafa
1494 T8-1 7-A 15 Hikmet Kemal KÖSE varisleri 0
1495 T3-B-1 10-A 48 Hikmet ÖZYAY Babadayı
1496 T3-6 101 67 Hilmi KILIÇ Bayram
1497 T8-5 4-H 19 Hilmi YURDAKUL Halil
1498 T8-2 3-F 61 Himmet BEYTUR Ahmet
1499 T8-1 7-A 7 Hörüye TÜRKASLAN Osman
1500 T8-4 4-G 49 Hulusi BOZDAĞ Abdullah
1501 T3-5 99 37 Hulusi İLHAN Mehmet
1502 T3-3 73 73 Huriye EMİR Mustafa
1503 T3-6 101 55 Hurşit ÇOLAK İsmail
1504 T8-3 4-F 44 Hurşit GÜNGÖR Mehmet
1505 T3-4 66-B 83 Hurşit İMREN Mustafa
1506 T3-B-2 10-B 20 Hurşit YALÇIN Hamdi
1507 T3-2 71 41 Hülya ÇELİKTAŞ Ömer
1508 T3-2 91-G 3 Hülya GÜREL Miktat
1509 T3-7 85 49 Hürrem BÖLÜKBAŞI İsmail
1510 T3-2 105 14 Hürrem KARAKAŞ Seyit Ahmet
1511 T3-6 83 84 Hüsamettin CENGİZ varisleri 0
1512 T3-1 66-E 59 Hüsamettin DEMİRBAŞ MehmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1513 T3-B-5 10-O 78 Hüsamettin DEMİRDEN Tevfik
1514 T8-3 4-F 52 Hüseyin AKBAYRAK Abbas
1515 T3-2 66-D 42 Hüseyin AKKAYA Vahap
1516 T3-3 73 50 Hüseyin ALBAYRAK varisleri 0
1517 T3-5 99 45 Hüseyin Ali ÇİLEK Hüseyin
1518 T3-4 77 3 Hüseyin ALPTEKİN Şavkı
1519 T3-B-2 12-G 74 Hüseyin ARABACI Ahmet
1520 T3-B-2 12-G 3 Hüseyin AYDİLEK Raşit
1521 T8-4 4-G 60 Hüseyin AYDOĞDU Hasan
1522 T8-1 4-D 42 Hüseyin BAHADIR Arif
1523 T3-B-2 8-F 51 Hüseyin BENLİ Muharrem
1524 T3-B-1 9-B 39 Hüseyin BODUR Hacı Veli
1525 T3-3 66-C 86 Hüseyin BULUT Salih
1526 T3-B-1 8-E 66 Hüseyin CANITEZ Seyfi
1527 T3-6 101 39 Hüseyin CEYHAN Süleyman
1528 T3-B-3 8-M 39 Hüseyin COŞKUN (Mustafa oğlu) Mustafa
1529 T3-1 3-B 48 Hüseyin ÇAPRAZ Ali
1530 T8-3 7-C 7 Hüseyin ÇAYLAK Osman
1531 T8-2 3-F 32 Hüseyin ÇELİK Abdullah
1532 T3-3 66-C 50 Hüseyin ÇELTİK Ali
1533 T3-B-1 10-A 57 Hüseyin ÇINAR Hüseyin
1534 T3-3 66-C 68 Hüseyin ÇOBAN Nuri
1535 T3-B-5 9-M 78 Hüseyin DAĞLI Ahmet
1536 T3-2 4-B 29 Hüseyin DEDE Muhlis
1537 T3-2 3-E 19 Hüseyin DELİKTAŞ Rıza
1538 T8-3 3-L 33 Hüseyin DEMİRCİOĞLU idris
1539 T8-2 3-F 1 Hüseyin DOĞAN Mehmet
1540 T3-B-2 12-G 66 Hüseyin EKMEN Satılmış
1541 T8-3 3-L 1 Hüseyin ERDOĞAN metin
1542 T3-B-2 9-D 86 Hüseyin ERDOĞAN Karip
1543 T3-1 107 87 Hüseyin ERGÜN Ali
1544 T8-4 4-G 21 Hüseyin ERKAN Hanifi
1545 T3-B-5 9-M 84 Hüseyin ERTUĞRUL Muhittn
1546 T3-4 97 72 Hüseyin Gazi PEHLİVAN Mehmet
1547 T3-4 77 47 Hüseyin Gazi YILMAZ Muhiddin
1548 T3-2 91-G 80 Hüseyin GÖKOĞLU İsa
1549 T8-2 4-E 51 Hüseyin IŞIK Osman
1550 T3-3 91-H 32 Hüseyin İMİR Ramazan
1551 T3-3 73 24 Hüseyin İPEK Mehmet Ali
1552 T3-1 4-A 43 Hüseyin İPEKLİ Arif
1553 T3-B-3 8-M 90 Hüseyin KADEROĞLU Mahir
1554 T8-2 3-F 25 Hüseyin KADEROĞLU Haydar
1555 T3-2 66-D 31 Hüseyin KARA Hidayet
1556 T3-7 85 65 Hüseyin KARA Hamdi
1557 T3-B-4 9-L 24 Hüseyin KARACA Hasan Hüseyin
1558 T3-1 4-A 30 Hüseyin KARAHÜSEYİN Arif
1559 T8-6 4-K 7 Hüseyin KARAKOÇ Veli
1560 T3-B-5 10-O 37 Hüseyin KARATAŞ Ahmet
1561 T3-B-1 12-F 91 Hüseyin KARSAVURANOĞLU var. 0
1562 T3-2 3-E 56 Hüseyin KAYA Kadir
1563 T3-2 66-D 30 Hüseyin KELEŞ Şaban
1564 T3-1 107 32 Hüseyin KILIÇ Ali
1565 T3-2 66-D 73 Hüseyin KOÇ Kazim
1566 T8-1 3-T 58 Hüseyin KOÇ Mahmut
1567 T8-3 4-F 30 Hüseyin KOÇAK Seyit Ali
1568 T3-5 81 36 Hüseyin KOÇAK YusufSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1569 T3-4 97 68 Hüseyin KONKAN Vrs. 0
1570 T3-B-3 8-M 33 Hüseyin KOZAN Hasan
1571 T8-1 3-T 35 Hüseyin KÖLE Satılmış
1572 T3-5 91-O 68 Hüseyin KURUDAYIOĞLU Abdullah
1573 T3-B-1 9-B 32 Hüseyin Kütük ARSLAN Battal
1574 T3-2 3-E 7 Hüseyin LAFÇI Ekrem
1575 T8-2 7-B 55 Hüseyin LEVAT Ali
1576 T8-3 4-F 48 Hüseyin Metin FAHRİOĞLU Hasan
1577 T8-1 4-D 28 Hüseyin ÖZCAN Emin
1578 T3-B-1 8-E 74 Hüseyin ÖZKAN (Dilaver oğlu) Dilaver
1579 T3-B-3 10-C 78 Hüseyin SARIOĞLU varisleri 0
1580 T8-1 4-D 4 Hüseyin SATILMIŞ Satılmış
1581 T8-2 7-B 49 Hüseyin SAVAŞ Hasan
1582 T3-1 69 13 Hüseyin ŞAHİN Abdurrahman
1583 T3-4 97 33 Hüseyin TAMER Hüseyin
1584 T3-2 105 69 Hüseyin TEVGE Mahmut
1585 T3-B-1 12-F 55 Hüseyin TURGUT varisleri 0
1586 T3-7 85 14 Hüseyin ULUER Ali
1587 T3-B-7 10-R 13 Hüseyin UNCU Ali
1588 T3-B-1 8-E 33 Hüseyin USTA Ethem
1589 T3-1 4-A 2 Hüseyin UYSAL Halil İbrahim
1590 T3-6 83 19 Hüseyin ÜNALAN Arif
1591 T3-B-1 8-E 26 Hüseyin YANIK Miktat
1592 T3-B-6 10-P 48 Hüseyin YILMAZ Veli
1593 T8-4 4-G 58 Hüseyin YILMAZ Raşit
1594 T3-B-2 10-B 7 Hüseyin YILMAZ Veli
1595 T3-1 4-A 4 Hüseyin YİĞİT Yahya
1596 T3-B-7 10-R 61 Hüseyin YURTAL Recep
1597 T3-B-2 9-D 85 Hüseyin YÜKSEL Kadir
1598 T3-B-2 8-F 56 Hüseyin YÜKSEL (Süleyman oğlu) Süleyman
1599 T3-1 69 35 Hüsmen ASLAN İbrahim
1600 T3-5 66-A 60 Işıl ÖZMERCAN Niyazi
1601 T8-2 7-B 20 İbiş ÇELİK Ömer Osman
1602 T3-B-3 9-E 60 İbrahim ACELEİDEN İbiş
1603 T3-B-1 10-A 21 İbrahim AKKAYA Hamza
1604 T3-5 99 81 İbrahim AKOĞLU varisleri 0
1605 T3-6 101 54 İbrahim ALBAYRAK VRS Şakir
1606 T3-6 101 44 İbrahim AYAZGÜN Mevcut
1607 T3-2 66-D 2 İbrahim AYHAN İsmail
1608 T3-B-4 9-L 25 İbrahim BAYRAM Memili
1609 T8-3 3-L 15 İbrahim BUCAK Kasım
1610 T8-5 4-H 61 İbrahim BULUT Kamil
1611 T8-3 7-C 35 İbrahim COŞKUN 0
1612 T3-5 81 20 İbrahim COŞKUN 0
1613 T3-B-3 12-H 81 İbrahim COŞKUN İsmail
1614 T3-3 66-C 32 İbrahim ÇALIŞKAN Osman
1615 T3-2 66-D 78 İbrahim ÇEKİCİ Hasan
1616 T3-B-3 10-C 74 İbrahim ÇELİK Mahmut
1617 T8-6 4-K 19 İbrahim ÇOLAKOĞLU Ahmet
1618 T8-2 4-E 59 İbrahim DEMİROK Hasan
1619 T8-2 4-E 15 İbrahim DURU Ahmet
1620 T3-5 99 50 İbrahim EŞLİK Süleyman
1621 T3-2 66-D 67 İbrahim GÜÇLÜ Ömer
1622 T3-B-5 10-O 44 İbrahim GÜNDOĞMUŞ Salih
1623 T3-B-4 9-L 20 İbrahim HATILOĞLU varisleri İsmail
1624 T3-4 66-B 14 İbrahim IŞIK AliSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1625 T3-B-2 9-D 51 İbrahim KAPLAN Mustafa
1626 T3-B-2 12-G 54 İbrahim KARAKAYA Tevfik
1627 T8 14-A 36 İbrahim KARTAL Hüseyin
1628 T8 14-A 23 İbrahim KESKİN Mustafa
1629 T8-3 7-C 17 İbrahim KINACI Osman
1630 T3-1 69 30 İbrahim KORKMAZ, Mehmet KORKMAZ, Hüseyin KORKMAZ ve Zekeriya GÖÇMEN varisleri 0
1631 T8 14-A 60 İbrahim KUŞ Osman
1632 T8-3 3-L 25 İbrahim NUMAN Hüseyin
1633 T3-B-4 9-L 56 İbrahim OK Cemal
1634 T3-7 103 74 İbrahim ÖLMEZ Nuri
1635 T3-B-2 10-B 24 İbrahim ÖZDEMİR Galip
1636 T3-3 66-C 74 İbrahim ÖZDEMİR Mustafa
1637 T8-4 4-G 50 İbrahim ÖZDEMİR İsmail
1638 T3-B-3 9-E 50 İbrahim ÖZEL Şuayip
1639 T8-1 4-D 34 İbrahim ÖZTÜRK Mustafa
1640 T8-2 3-F 47 İbrahim SARI Mehmet
1641 T3-6 83 38 İbrahim SEÇEN varisleri 0
1642 T3-4 66-B 61 İbrahim ŞAHİN Bekir
1643 T3-B-3 8-M 74 İbrahim ŞAHİN varisleri 0
1644 T3-B-1 8-E 49 İbrahim ŞENGÜL varisleri Ömer
1645 T3-7 85 23 İbrahim TAMKOÇ Celal
1646 T3-B-1 12-F 24 İbrahim TANER İbrahim
1647 T3-5 91-O 87 İbrahim TİRYAKİ Ahmet
1648 T3-2 4-B 80 İbrahim ÜNAL Adem
1649 T3-B-7 10-R 20 İbrahim ÜNLÜ Akif
1650 T3-1 91-F 74 İbrahim YAVUZ Müslüm
1651 T8-6 4-K 29 İbrahim YAVUZ Müslüm
1652 T3-4 77 7 İbrahim YURTOĞLU Ahmet
1653 T3-4 66-B 59 İbrahim ZOBAROĞLU Abdurrahman
1654 T3-3 66-C 92 İbrahim ZOBAROĞLU Abdurrahman
1655 T8-6 4-K 1 İdris AKGÜL Hasan
1656 T3-5 91-O 93 İdris ASAR Ahmet
1657 T3-B-5 9-M 2 İdris AYAN Sadettin
1658 T8-3 3-L 45 İdris FİDAN Ali
1659 T3-B-4 10-D 13 İdris KALE Mustafa
1660 T3-2 105 79 İdris KAVLAK Mehmet
1661 T3-5 81 50 İdris KAYA Hayrullah
1662 T3-B-4 10-D 12 İdris ÖZDEMİR Varisleri Galip
1663 T3-4 97 54 İdris ÖZSÖZ Adem
1664 T3-1 4-A 80 İhsan ÇALIŞKAN Ahmet
1665 T3-1 3-B 36 İhsan EROĞLU Yusuf
1666 T3-7 85 24 İhsan IRKIÇATAL Halil İbrahim
1667 T3-B-3 10-C 25 İhsan KALAYCIO Sadık
1668 T3-6 101 26 İhsan Sabri AYDOĞDU Bilal
1669 T3-B-4 10-D 27 İhsan Sabri BULUR İhsan Sabri BULUR
1670 T3-4 91-N 93 İhsan USLU Mehmet
1671 T3-B-6 10-P 44 İhsan YILMAZ Satılmış
1672 T8-4 4-G 2 İkbal ACAR Bilal
1673 T3-1 91-F 61 İkbal BIYIKLI Mustafa
1674 T3-1 107 75 İlhami BALTACI Hacı Ahmet
1675 T3-B-1 12-F 60 İlhami ERDOĞAN İlhami
1676 T3-B-3 12-H 85 İlhan BODUR Hacıbey
1677 T8-3 7-C 5 İlhan DURAN Garip
1678 T3-B-1 9-B 60 İlhan KARSAVURANOĞLU Abdulkadir
1679 T3-2 91-G 13 İlhan SÜZER Yusuf
1680 T8-3 7-C 38 İlhan ŞENTÜRK BehçetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1681 T3-B-2 8-F 8 İlker DELİKTAŞ Hüseyin
1682 T3-1 3-B 53 İlknur TOPÇU ve Serdar TOPÇU 0
1683 T3-1 91-F 68 İlter Kağan HOCANIN Tahir
1684 T8-6 4-K 55 İlyas BAZNA Nuri
1685 T3-7 103 56 İlyas ÇAKIR Mustafa
1686 T3-5 81 42 İlyas DÜZGÜN Hüseyin
1687 T3-1 107 74 İlyas HALİLOĞLU Mustafa Celalettin
1688 T3-3 95 24 İlyas KICIRLI İlyas
1689 T3-B-3 10-C 19 İlyas ÖZDEMİR Ali
1690 T8-2 3-F 33 İlyas YÜKSEL İlyas
1691 T3-3 4-C 54 İlyaz SEPETÇİ Mustafa
1692 T3-B-1 10-A 80 İmam KENDİR Adil
1693 T3-5 99 56 İmran DEMİRCİ Hamza
1694 T3-B-1 10-A 24 İpek KARAKAŞ Müslüm
1695 T3-B-6 10-P 91 İpek TOPÇU Şükrü
1696 T8-4 4-G 44 İrfan ALTINDAĞ ve İhsan ALTINDAĞ 0
1697 T3-B-1 8-E 54 İrfan ÇİMEN Yusuf
1698 T3-B-4 10-D 18 İrfan KANSU Bayram
1699 T3-1 4-A 67 İrfan KARAGÖL Arif
1700 T3-B-2 12-G 93 İrfan USLU Veysel
1701 T8-6 4-K 44 İsa AVCIBAŞI Halil
1702 T3-3 91-H 38 İsa CEYLAN Yakup
1703 T3-4 97 62 İsa DEMİRTAŞ Hüseyin
1704 T3-B-6 10-P 92 İsa GÜRBÜZ Bekir
1705 T3-6 101 6 İsa KAYGUSUZ Sabri
1706 T3-B-3 9-E 25 İsa ÖZCAN Mehmet
1707 T3-2 66-D 6 İsa SARIKAYA Mahbup
1708 T3-3 95 25 İsa TOPÇU ve Musa TOPÇU 0
1709 T8-2 7-B 23 İsa UZEL Şakir
1710 T3-1 66-E 17 İsa YILDIRIM Mehmet Ali
1711 T3-B-5 9-M 92 İsak ÖZEN Ali
1712 T3-B-1 9-B 20 İshak DAĞ Abdurrahman
1713 T3-2 4-B 83 İskender ÖZDEMİR Galip
1714 T3-2 66-D 90 İsmail ACAR ve Hatice ACAR 0
1715 T3-B-2 8-F 13 İsmail AKYILDIZ Süleyman
1716 T8-3 3-L 53 İsmail Ali USTA Mahmut
1717 T8-3 4-F 23 İsmail ARSLAN Kasım
1718 T3-6 83 49 İsmail ASLAN Hasan
1719 T8-5 4-H 17 İsmail AVŞAR Hacı
1720 T3-5 99 19 İsmail AVŞAR varisleri 0
1721 T3-3 95 81 İsmail AYDIN-Süleyman AYDIN 0
1722 T3-B-5 9-M 55 İsmail AYDOS Ahmet
1723 T8-3 4-F 28 İsmail AYTAÇ varisleri 0
1724 T3-2 4-B 85 İsmail BABAARSLAN Hacı
1725 T3-B-2 9-D 54 İsmail BAŞIBÜTÜN Asker
1726 T3-5 81 84 İsmail BAYER Dursun
1727 T3-B-2 8-F 38 İsmail CENKIŞ Şaban
1728 T3-2 66-D 36 İsmail CİHAN Abdullah
1729 T8-2 4-E 35 İsmail ÇAMLI Hayri
1730 T3-3 4-C 18 İsmail ÇONGAOĞLU varisleri 0
1731 T8-3 7-C 6 İsmail ÇONGAOĞLU varisleri 0
1732 T3-B-1 10-A 43 İsmail DAĞASLAN Yaşar
1733 T3-B-2 10-B 72 İsmail DAŞKIRAN Ali
1734 T3-3 91-H 92 İsmail DEMİRBAŞ Mustafa
1735 T8 14-A 2 İsmail DEMİRCİ Ali Osman
1736 T3-4 66-B 68 İsmail DEMİRTAŞ AhmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1737 T3-7 103 38 İsmail DENİZ Ahmet
1738 T3-B-5 10-O 30 İsmail DOĞAN Şevket
1739 T8-1 3-T 8 İsmail DOĞAN (Abdullah oğlu) Abdullah
1740 T8-3 4-F 11 İsmail DURMAZ Cuma
1741 T3-6 101 60 İsmail EKERBİÇER Şükrü
1742 T3-6 101 12 İsmail EKİNCİ İsmail
1743 T3-3 4-C 26 İsmail ERDOĞAN Mustafa
1744 T8-3 7-C 2 İsmail ESENTÜRK İsmail
1745 T8-1 7-A 13 İsmail GEYİKÇİ Mustafa
1746 T3-3 4-C 72 İsmail GÖRGÜLÜ Raşit
1747 T3-2 71 73 İsmail GÜL Hamdi
1748 T3-3 4-C 53 İsmail GÜLLÜ Vrs. 0
1749 T3-B-1 10-A 49 İsmail GÜMÜŞ Ahmet
1750 T8-6 4-K 14 İsmail GÜNDOĞDU İbrahim
1751 T8-2 7-B 28 İsmail IŞIKOĞLU ve Rıza IŞIKOĞLU Ali
1752 T3-B-7 10-R 92 İsmail KANDEMİR Hasan
1753 T3-4 66-B 79 İsmail KARA Sadık
1754 T8-2 3-F 23 İsmail KARACA varisleri 0
1755 T3-B-6 10-P 68 İsmail KARAKAŞ Fazlı
1756 T8-6 4-K 22 İsmail KARAOSMANOĞLU Recep
1757 T3-B-1 10-A 27 İsmail KARATAŞ Mehmet-Mürüvvet
1758 T3-B-2 9-D 19 İsmail KATIRCI Gazi
1759 T3-B-1 8-E 27 İsmail KERVANKIRAN Yaşar
1760 T3-3 95 85 İsmail KESER Ahmet
1761 T3-5 99 27 İsmail KIŞ Kadir
1762 T8-3 3-L 54 İsmail KIŞ Kadir
1763 T3-5 81 37 İsmail KIŞ Kadir
1764 T3-B-2 8-F 91 İsmail KOÇ Osman
1765 T3-B-2 12-G 38 İsmail LEVENT Balcı
1766 T3-B-2 8-F 68 İsmail ORMAN Eyüp
1767 T3-1 107 54 İsmail ÖZÇELİK Yakup
1768 T3-5 66-A 7 İsmail ÖZEN Hüseyin
1769 T3-B-3 10-C 93 İsmail ÖZTÜRK Ali Rıza
1770 T3-3 95 48 İsmail ÖZTÜRK (Ahmet oğlu) Ahmet
1771 T8-1 3-T 60 İsmail PELİT Rıza
1772 T8-4 4-G 55 İsmail SARITAŞ İbrahim
1773 T8-3 4-F 8 İsmail SOYGÜDER Hüseyin
1774 T8 14-A 1 İsmail SOYMACI Nuh
1775 T8-1 4-D 13 İsmail ŞAHİN Mehmet
1776 T3-4 66-B 60 İsmail ŞAHİN varisleri 0
1777 T3-5 91-O 60 İsmail TOPCU Veli
1778 T8 14-A 14 İsmail TOPUZ İlyas
1779 T3-1 4-A 54 İsmail TÜRK Murat
1780 T8-3 4-F 13 İsmail TÜRKMEN Ahmet
1781 T3-B-3 10-C 14 İsmail UMAÇ Hasan
1782 T3-2 105 48 İsmail UNCU Mustafa
1783 T3-2 105 75 İsmail UZUN Salahattin
1784 T3-5 81 44 İsmail ÜNAL Kadir
1785 T8-1 4-D 35 İsmail VURAL Kamil
1786 T3-6 101 18 İsmail YALÇINDERE Şaban
1787 T3-1 107 12 İsmail YALÇINDERE Şaban
1788 T3-B-5 10-O 79 İsmet AKOĞLU İhsan
1789 T3-5 99 67 İsmet BAĞCI Mehmet
1790 T3-B-3 8-M 2 İsmet BAYRAM Mehmet
1791 T3-4 91-N 73 İsmet DOĞAN var 0
1792 T3-B-4 10-D 90 İsmet TANER BilalSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1793 T8-1 4-D 5 İsmigül SEÇEN Halil
1794 T3-4 66-B 49 İzzet CAN ve Gülbahar CAN 0
1795 T3-B-2 12-G 37 İzzet EKERBİÇER Ahmet
1796 T3-2 4-B 86 İzzet EKİZCELİ Bahattin
1797 T3-1 4-A 72 İzzet KULA Arif
1798 T3-3 95 14 İzzet NALBANT Hamdi
1799 T3-2 91-G 38 İzzet ŞAHİN Ahmet
1800 T3-B-1 10-A 67 İzzet YAMAN İbat
1801 T8 14-A 20 İzzet YEŞİLKAYA Hot Ömer
1802 T3-B-4 10-D 37 Jale YILDIRIM İsmet
1803 T3-5 91-O 27 Kadın ÇAKALLI Ahmet
1804 T3-1 3-B 79 Kadın EMİRVELİOĞLU Salim
1805 T8-1 4-D 52 Kadir ABACI Mehmet Ali
1806 T3-B-1 9-B 69 Kadir Ahmet KOCAOĞLU Mustafa
1807 T3-B-5 9-M 36 Kadir AKSOY Sabri
1808 T3-3 66-C 60 Kadir AYDIN Hasan
1809 T3-B-2 12-G 78 Kadir AYDOĞAN Vrs. 0
1810 T3-6 101 33 Kadir BAL varisleri 0
1811 T3-1 91-F 26 Kadir BULUT İsmail
1812 T3-B-1 9-B 55 Kadir ÇAKIL Hasan
1813 T3-B-4 9-L 92 Kadir ERDOĞAN Hamdi
1814 T8-3 3-L 50 Kadir GÜRBÜZ Abbas
1815 T3-2 71 53 Kadir KALEM Satılmış
1816 T3-B-2 10-B 78 Kadir KARAALİ Hamdi
1817 T3-2 3-E 50 Kadir KARAKAŞ Ahmet
1818 T3-B-1 10-A 33 Kadir KOCAASLAN Memiş
1819 T3-B-1 10-A 73 Kadir KOÇAK Rüstem
1820 T3-B-1 12-F 62 Kadir KOÇAK İsmail
1821 T8-5 4-H 22 Kadir ÖNBAŞ Ülfet
1822 T3-5 91-O 2 Kadir ÖNDER İsmail
1823 T8-2 7-B 1 Kadir SEÇEN Ahmet
1824 T3-1 69 36 Kadir ÜNAL İsmail
1825 T3-B-2 10-B 42 Kadir ÜNLÜ Şaban
1826 T3-5 66-A 1 Kadir YILDIRIM Osman
1827 T3-1 4-A 6 Kadri KULLAKCI Vehap
1828 T3-5 99 68 Kadriye BOZAT Aziz
1829 T3-2 66-D 18 Kadriye ÇAKIR ve Murat ÇAKIR 0
1830 T3-B-3 9-E 49 Kadriye EĞRİDERE Mustafa
1831 T3-2 71 35 Kadriye TINAZ Hüseyin
1832 T3-B-2 10-B 54 Kamer BİTİRİK İşt. 0
1833 T8 14-A 3 Kamil DEMİREL Hayrullah
1834 T3-1 3-B 91 Kamil ERDEM Mehmet
1835 T3-B-1 8-E 72 Kamil GÜLCAN Abdullah
1836 T3-B-5 9-M 31 Kamil KALENDER Ahmet
1837 T3-3 73 77 Kamil KARAKAŞ Kazi
1838 T3-B-1 10-A 54 Kamil ÖZEL Hasan
1839 T3-3 95 3 Kamil ÜSTÜN Abidin
1840 T3-B-1 10-A 61 Kanber DEMİRTAŞ Hüseyin
1841 T3-7 85 90 Kaplan GÖKGÜN Nuri
1842 T3-B-1 9-B 42 Kasım CILIZ Mustafa
1843 T8-3 3-L 28 Kasım Dündar TÜRKOĞLU varisleri 0
1844 T3-B-5 10-O 84 Kasım FİDAN Nasuh
1845 T3-B-7 10-R 2 Kasım FİDAN Nasuh
1846 T3-B-1 8-E 39 Kasım FİDAN Nasuh
1847 T3-1 107 24 Kasım GÜNDOĞMUŞ İbrahim
1848 T3-1 66-E 31 Kasım ÖZKAN ŞakirSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1849 T3-4 66-B 43 Kazım AYDOĞAN Bekir
1850 T8-6 4-K 51 Kazım DEMİRHAN Rıza
1851 T3-B-2 9-D 21 Kazım İĞDE Cengiz
1852 T3-2 66-D 5 Kazım KARAGÖL Salih
1853 T3-B-3 8-M 42 Kazım KERİMOĞLU Hasan Hüseyin
1854 T3-B-4 9-L 69 Kazım KÜÇÜK Ahmet
1855 T3-5 81 54 Kazım ÖZTÜRK Rıfat
1856 T3-2 66-D 19 Kazım SARIOĞLU Hüseyin
1857 T3-4 97 57 Kazım SATILMIŞ İsmail
1858 T3-B-2 10-B 45 Kazım ÜNLÜ Şaban
1859 T3-5 81 11 Keklik ÖZBEKMEZ Kamil
1860 T3-2 66-D 74 Kemal ARSLANTÜRK Mehmet
1861 T3-6 83 72 Kemal BAĞCI Mehmet
1862 T3-1 66-E 83 Kemal BAYRAM Bahattin
1863 T3-B-7 10-R 63 Kemal CAYMAZ Hacı Mehmet
1864 T3-4 91-N 15 Kemal ÇANKAL Mehmet
1865 T3-1 69 8 Kemal DİNLEMEZ Mustafa
1866 T8-3 4-F 1 Kemal DİNLEMEZ Mustafa
1867 T3-B-7 10-R 84 Kemal FİDAN Nasuh
1868 T3-4 66-B 30 Kemal FİDAN Nasuh
1869 T3-4 97 19 Kemal FİDAN Nasuh
1870 T3-4 77 90 Kemal FİDAN Nasuh
1871 T8-2 7-B 10 Kemal FİDAN Nasuh
1872 T3-2 71 2 Kemal FİDAN Nasuh
1873 T3-1 4-A 79 Kemal GÜNEŞ Ömer
1874 T3-B-4 9-L 2 Kemal GÜNEŞ Ömer
1875 T3-4 66-B 18 Kemal KARTAL Hüseyin
1876 T3-5 99 54 Kemal KAYA Osman
1877 T3-5 81 74 Kemal KORKMAZ Mehmet
1878 T8-1 4-D 33 Kemal MÜLAZIMOĞLU Ferhat
1879 T3-2 3-E 66 Kemal NAZLI Mehmet
1880 T8-3 7-C 34 Kemal ÜNLÜ Ahmet
1881 T3-1 107 86 Kemalettin BİRCAN Müslüm
1882 T3-B-2 8-F 81 Kemalettin HARPUT Hacı Veli
1883 T3-2 105 80 Kenan CAN Osman
1884 T8-4 4-G 28 Kenan DEMİR İsmail
1885 T3-2 71 3 Kenan GEDİK İbrahim
1886 T3-7 85 3 Kenan YAĞMUR Hilmi
1887 T3-B-3 10-C 24 Kerim ERDOĞAN Hüseyin
1888 T8-1 4-D 58 Kerim ERDOĞAN Hüseyin
1889 T3-B-1 12-F 61 Kerim ERDOĞAN Hüseyin
1890 T3-B-1 10-A 55 Kerim ERDOĞAN Hüseyin
1891 T3-5 91-O 3 Kerim GÜZEL Dursun
1892 T3-2 91-G 12 Kerim TAŞÇI ve Kadir TAŞÇI 0
1893 T8-1 4-D 7 Kevser DEMİR Abdulkadir
1894 T3-3 73 2 Kevser KARSAVURAN Abidin
1895 T3-5 66-A 25 Kezban ACAR Musa
1896 T3-5 81 91 Kezban DOĞAN Abdullah
1897 T3-B-4 9-L 93 Kezban KAYIKÇI Satılmış
1898 T3-1 3-B 14 Kezban KILIÇ Mustafa
1899 T3-B-2 9-D 1 Kezban KURT Osman
1900 T3-4 91-N 2 Kezban PEHLİVAN Mehmet Ali
1901 T8-2 3-F 3 Kezban ÜNER Muharrem
1902 T3-4 77 31 Kezban YAŞAR Yusuf
1903 T3-B-1 10-A 25 Kısmet ATALAY ve Osman ATALAY 0
1904 T3-6 83 8 Kıvanç ÇAPRAZ HalilSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1905 T3-6 101 91 Kıymet KILIÇ Mehmet
1906 T3-B-3 12-H 19 Kıymet KILIÇ Mehmet
1907 T3-1 69 55 Kudret GEVEN Ramazan
1908 T3-1 66-E 90 Kudret ÖNKOL Ahmet
1909 T8-3 3-L 35 Kurbet BALIBEY Mustafa
1910 T8-1 4-D 53 Kütük KILIÇ Paşa
1911 T8-3 4-F 9 Kütük ÖZDEMİR Mustafa Kamil
1912 T3-5 99 57 Latife AYDIN Abdulkadir
1913 T8-3 7-C 50 Leman BİLGEN Abdi
1914 T8-1 4-D 54 Leman İPEK İlyas
1915 T3-B-3 12-H 87 Levent KAYMAZ Bayram Ali
1916 T8-2 7-B 62 Levent KOCA Atabey
1917 T3-B-3 12-H 15 Leyla ÖZKIRANARTLI Ahmet
1918 T8-2 4-E 30 Leyla TANER-Halime TANER Yusuf
1919 T3-7 103 75 Lezzet Gazi ÇETİN Ali
1920 T3-2 91-G 1 Lokman AŞICI Ali
1921 T3-B-5 10-O 3 Lütfi KEPENEK varisleri ve Satiye KEPENEK 0
1922 T3-5 91-O 86 Lütfi KEPENEK varisleri ve Satiye KEPENEK 0
1923 T3-7 103 7 Lütfi KORKMAZ Ömer
1924 T3-B-3 12-H 24 Lütfi SEFİL İsmail
1925 T3-7 103 45 Lütfi TOPÇU Mahmut
1926 T3-B-3 12-H 54 Lütfiye ACAR Cevdet
1927 T8-3 4-F 18 Lütfiye AKIN Varisleri Mehmet
1928 T3-4 66-B 44 Lütfiye AKIN Varisleri Mehmet
1929 T3-2 71 29 Lütfiye ELBEYOĞLU Kamil
1930 T8-3 4-F 33 Lütfiye ESİM Ahmet
1931 T3-2 4-B 60 Lütfiye ŞAD Kasım
1932 T3-1 107 1 Lütfü ASLAN Sayit
1933 T3-B-1 10-A 90 Mahbub KÖSE Gani
1934 T3-B-1 8-E 90 Mahinur KÖMÜR Cezair
1935 T3-2 71 61 Mahir BİLALOĞLU Ramazan
1936 T3-B-3 12-H 93 Mahir HASTA Mahmut
1937 T3-1 91-F 12 Mahir KARAKOYUN Osman
1938 T8-1 4-D 25 Mahir KİRİŞ varisleri 0
1939 T8-4 4-G 12 Mahir KURNAZ ve İŞT Sahir
1940 T3-1 69 65 Mahir UÇAKÇI ve Murat ŞİŞGİNOĞLU 0
1941 T8-3 3-L 5 Mahmut BAYRAK Şükrü
1942 T3-4 97 60 Mahmut ÇELİK İbrahim
1943 T3-B-4 9-L 72 Mahmut ERDAL Musa
1944 T8-1 7-A 42 Mahmut ESEN Garip
1945 T3-B-2 10-B 56 Mahmut GENÇ Osman
1946 T3-B-5 9-M 43 Mahmut KARAMAN İsmail
1947 T3-B-7 10-R 67 Mahmut KAYA Veli
1948 T3-2 71 74 Mahmut Semih ERSOY Ahmet
1949 T3-1 69 3 Mahmut ŞEREMET İbrahim
1950 T3-4 77 74 Mahmut YETGİN Hakkı
1951 T3-B-2 10-B 13 Mahmut YILMAZ Ali Osman
1952 T8-1 3-T 24 Makbule EMİNOĞLU Emin
1953 T8-4 4-G 56 Makbule UNAT Niyazi
1954 T3-B-7 10-R 39 Medine YALÇIN Ali
1955 T3-2 66-D 32 Mehmet ACAR (Mehmet oğlu) Mehmet
1956 T3-2 3-E 31 Mehmet AKDEMİR (İbrahim oğlu) İbrahim
1957 T3-B-3 12-H 25 Mehmet AKGÜN Hasan
1958 T8-1 4-D 41 Mehmet Akif ÖZTOK Ali
1959 T8 14-A 26 Mehmet AKKAYA Hüseyin
1960 T8-3 7-C 27 Mehmet AKKAYA (Hasan oğlu) HasanSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1961 T3-1 107 84 Mehmet AKKAYA (Yaşar oğlu) Yaşar
1962 T3-4 66-B 80 Mehmet AKKOCA Kamil
1963 T8-1 3-T 44 Mehmet AKKÜL Hüseyin
1964 T3-2 105 63 Mehmet AKSOY Ali
1965 T8-2 4-E 57 Mehmet AKSOY varisleri Ali
1966 T3-B-7 10-R 9 Mehmet AKTAŞ Mustafa
1967 T3-1 69 25 Mehmet AKTAŞ İsmail
1968 T3-6 101 75 Mehmet ALABAY Mustafa
1969 T3-1 4-A 20 Mehmet ALATLI İsmail
1970 T3-B-1 9-B 45 Mehmet ALIÇ Var. 0
1971 T3-3 66-C 13 Mehmet Ali ACEMİ varisleri Bekir
1972 T3-4 97 86 Mehmet Ali APAK Hasan
1973 T3-2 66-D 92 Mehmet Ali ARLI ve işt. 0
1974 T3-5 99 80 Mehmet Ali BEYHAN Yunus
1975 T3-2 105 43 Mehmet Ali ÇALIŞ Emin
1976 T3-3 66-C 37 Mehmet Ali DİNÇ Osman
1977 T8-6 4-K 62 Mehmet Ali ELİBOL Mustafa
1978 T8-2 4-E 20 Mehmet Ali KAMÇI Fahreddin
1979 T3-B-1 9-B 21 Mehmet Ali KARAŞAHİN Dursun
1980 T3-B-1 8-E 20 Mehmet Ali ÖZGÜL Osman
1981 T3-4 91-N 7 Mehmet Ali ÖZKAN Satılmış
1982 T3-2 105 61 Mehmet Ali TUNÇ Ahmet
1983 T3-5 66-A 72 Mehmet Ali UCARI Seyit
1984 T3-1 3-B 84 Mehmet ALKAN Muharrem
1985 T3-B-4 10-D 55 Mehmet APAYDIN Musa
1986 T3-7 103 36 Mehmet APAYDIN Musa
1987 T3-3 73 41 Mehmet APAYDIN Musa
1988 T3-B-5 9-M 54 Mehmet ARIKAN Hüseyin
1989 T3-4 77 71 Mehmet ASLAN Gani
1990 T3-2 66-D 35 Mehmet ASLAN (Yusuf oğlu) Yusuf
1991 T3-1 4-A 18 Mehmet AY Durmuş
1992 T3-B-5 10-O 1 Mehmet AYDOĞAN Bekir
1993 T3-1 3-B 4 Mehmet AYTEN Sadık
1994 T3-3 4-C 62 Mehmet BADILLI Ahmet Erol
1995 T3-1 66-E 49 Mehmet BAL Halil İbrahim
1996 T3-B-1 9-B 38 Mehmet BAŞ Mehmet
1997 T8-2 3-F 20 Mehmet BAŞARAN ve Zeliha BAŞARAN 0
1998 T8-4 4-G 1 Mehmet BAŞOL Mustafa
1999 T3-B-2 8-F 25 Mehmet BAYRAM (Mehmet oğlu) Mehmet
2000 T3-B-3 9-E 75 Mehmet BAYRAM (Satılmış oğlu) Satılmış
2001 T3-6 101 86 Mehmet BAYRAM VRS. (Ali Oğlu) Ali
2002 T3-B-6 10-P 27 Mehmet BİLGİLİ Dursun
2003 T3-B-2 9-D 43 Mehmet BİLİCİ Vrs. 0
2004 T8-4 4-G 40 Mehmet BULUT varisleri 0
2005 T3-3 73 80 Mehmet CANBOLAT Nuri
2006 T3-2 3-E 5 Mehmet ÇAKIR Yusuf
2007 T8-3 3-L 30 Mehmet ÇAKIR Mustafa
2008 T3-2 3-E 92 Mehmet ÇAKIR İlyas
2009 T3-7 85 11 Mehmet ÇAM Hüseyin
2010 T3-B-3 8-M 18 Mehmet ÇAMLI Mehmet
2011 T8-3 4-F 42 Mehmet ÇAMLIOĞLU Ali
2012 T3-1 107 73 Mehmet ÇATAL Vrs. 0
2013 T3-B-4 10-D 51 Mehmet ÇEKİRDEK Ahmet
2014 T3-2 66-D 53 Mehmet ÇELEBİ Ahmet
2015 T3-1 66-E 67 Mehmet ÇELİK Ali
2016 T3-1 69 26 Mehmet ÇELİK (Ali oğlu) AliSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2017 T3-2 66-D 86 Mehmet ÇELİKTEN İbrahim
2018 T3-7 103 25 Mehmet ÇELİKTEN Ali
2019 T3-2 105 56 Mehmet ÇİÇEK Ali
2020 T3-1 66-E 86 Mehmet ÇİLALİ Kamil
2021 T8 14-A 51 Mehmet ÇİTGEZ varisleri 0
2022 T3-1 69 31 Mehmet ÇOLAK Hüseyin
2023 T3-1 91-F 15 Mehmet DADAŞ Hüseyin
2024 T8-1 7-A 62 Mehmet DALAHMETOĞLU Emin
2025 T3-4 91-N 26 Mehmet DALAHMETOĞLU Emin
2026 T8-3 4-F 25 Mehmet DEDE Hasan
2027 T3-4 77 86 Mehmet DEDE Hasan
2028 T8-6 4-K 25 Mehmet DELİALİOĞLU Dursun
2029 T3-B-1 10-A 37 Mehmet DEMİREL Varisleri Abdurrahim
2030 T3-B-3 9-E 56 Mehmet DEMİRTAŞ Hüseyin
2031 T3-B-2 10-B 55 Mehmet DİKMEN Bayram
2032 T3-1 3-B 30 Mehmet Dursun ÇETİNKAYA Mehmet
2033 T3-3 73 4 Mehmet EKİNCİ Mehmet
2034 T3-2 91-G 26 Mehmet EMİROSMANOĞLU Mehmet
2035 T3-3 95 39 Mehmet ERDOĞAN varisleri 0
2036 T3-B-3 9-E 44 Mehmet EROĞLU Arif
2037 T3-5 91-O 50 Mehmet EROĞLU(Satılmış oğlu) Satılmış
2038 T3-3 91-H 73 Mehmet ERŞAHAN Ahmet
2039 T3-3 73 89 Mehmet ERTUĞRUL Mustafa
2040 T3-B-2 9-D 55 Mehmet GÖBÜTOĞLU Dursun
2041 T3-7 103 49 Mehmet GÖÇMEN Yaşar
2042 T8-1 4-D 57 Mehmet GÜÇLÜ Ömer
2043 T3-5 81 12 Mehmet GÜLCAN Yaşar
2044 T3-B-6 10-P 63 Mehmet GÜLCAN Osman
2045 T3-B-6 10-P 36 Mehmet GÜMÜŞ Şükrü
2046 T3-2 71 48 Mehmet GÜZELTAŞ İzzet
2047 T3-2 3-E 85 Mehmet HAVUR Memiş
2048 T3-B-2 9-D 24 Mehmet KAPLAN Ali
2049 T8-3 3-L 44 Mehmet KAPUSUZ Dursun
2050 T3-6 101 13 Mehmet KARAALİ Emin
2051 T3-1 4-A 78 Mehmet KARABACAK Hasan
2052 T3-B-2 8-F 69 Mehmet KARADAŞ Yunus
2053 T3-B-1 12-F 56 Mehmet KARAKOÇ İsmail
2054 T3-6 101 27 Mehmet KARAKOÇ Utku
2055 T3-3 66-C 8 Mehmet KARAKUZU Hüseyin
2056 T8-1 3-T 25 Mehmet KARAKUZU varisleri 0
2057 T3-B-4 10-D 14 Mehmet KARATAŞ Hasan Hüseyin
2058 T3-2 105 81 Mehmet KARSAVURANOĞLU Hasan Ali
2059 T3-1 91-F 36 Mehmet KAVAK İzzet
2060 T3-B-6 10-P 87 Mehmet KAVAK Mukadder
2061 T3-B-4 9-L 18 Mehmet KAYAPINAR Musa
2062 T3-2 105 27 Mehmet KAYIHAN Ahmet
2063 T8-3 4-F 16 Mehmet KELEPİRCİOĞLU Ahmet
2064 T3-3 95 38 Mehmet KIRALİOĞLU Veli
2065 T3-1 66-E 55 Mehmet KIRALİOĞLU Veli
2066 T3-7 85 77 Mehmet KOÇHAN Vrs. 0
2067 T3-B-6 10-P 73 Mehmet KURUDAYIOĞLU Mustafa
2068 T3-B-5 9-M 60 Mehmet KUTUCU Hasan
2069 T8-6 4-K 59 Mehmet Medeni TANRIVERDİ Süleyman Nazif
2070 T3-B-5 9-M 26 Mehmet MERZİFONOĞLU Yaşar
2071 T8-2 3-F 38 Mehmet Mustafa GÜVENİR Mustafa
2072 T8 14-A 21 Mehmet Mustafa İŞLEYEN HacıSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2073 T3-B-1 10-A 56 Mehmet ORÇAN Muharrem
2074 T3-B-1 8-E 87 Mehmet Orhan YURTOĞLU bedirhan
2075 T3-B-2 8-F 26 Mehmet ÖZALP Mustafa
2076 T3-7 85 4 Mehmet ÖZCAN Hasan
2077 T3-2 4-B 73 Mehmet ÖZDEMİR Halil
2078 T8-2 7-B 14 Mehmet ÖZDEMİR İzzet
2079 T3-5 99 72 Mehmet ÖZDEMİR Osman
2080 T3-7 85 35 Mehmet ÖZDEMİR(Ahmet) Ahmet
2081 T3-B-3 9-E 93 Mehmet ÖZMEN (Hasan oğlu) Hasan
2082 T8-2 4-E 31 Mehmet ÖZSOY Hasan
2083 T8-5 4-H 4 Mehmet ÖZTÜRK Abdullah
2084 T8-2 3-F 8 Mehmet ÖZTÜRK Veli
2085 T3-B-6 10-P 18 Mehmet ÖZTÜRK (Bekir oğlu) Bekir
2086 T8-2 4-E 48 Mehmet ÖZYAY Halil
2087 T3-B-1 8-E 37 Mehmet ÖZYÜREK Cafer
2088 T3-B-2 8-F 73 Mehmet PEHLİVAN Hacı İbrahim
2089 T3-B-5 9-M 9 Mehmet SAĞLAM Dursun
2090 T3-B-5 10-O 57 Mehmet Salih YILDIRIM Kaya
2091 T3-2 66-D 91 Mehmet SARGIN Ali Osman
2092 T3-B-1 8-E 7 Mehmet SARIKAYA İsmail
2093 T3-3 4-C 12 Mehmet SARIKAYA Var. 0
2094 T3-1 69 29 Mehmet SEVİNDİ Satılmış
2095 T3-5 81 25 Mehmet SOYKÖK Sadık
2096 T3-2 91-G 93 Mehmet SULTANOĞLU Ali
2097 T3-B-5 9-M 79 Mehmet SÜNGER Adil
2098 T8-1 7-A 33 Mehmet ŞAHİN (İbrahim oğlu) İbrahim
2099 T3-1 3-B 42 Mehmet ŞAHİN (Mustafa oğlu) Mustafa
2100 T3-4 97 49 Mehmet ŞEN Hasan
2101 T8-2 3-F 4 Mehmet ŞİMŞEK Mehmet
2102 T3-B-3 9-E 7 Mehmet TABAK Mehmet
2103 T3-3 95 61 Mehmet TAMKOÇ Niyazi
2104 T3-B-2 10-B 66 Mehmet TANGERLİ Selahattin
2105 T3-B-2 12-G 36 Mehmet Tevfik YILDIRIM VRS.= Nurten YILDIRIM (Mal Paylaşımı) Ebubekir
2106 T3-4 97 38 Mehmet TİLKİ Sadık
2107 T3-B-4 9-L 14 Mehmet TİRYAKİ Ahmet
2108 T3-3 73 66 Mehmet TOP 0
2109 T8-3 7-C 1 Mehmet TOSUN Mustafa
2110 T8 14-A 31 Mehmet TUFAN Mustafa
2111 T8-6 4-K 52 Mehmet TUNCER Davut
2112 T3-B-4 10-D 61 Mehmet TUNÇ Aptullah
2113 T3-1 107 38 Mehmet TÜRELİ varisleri 0
2114 T3-B-3 10-C 15 Mehmet TÜRK Mustafa
2115 T3-6 101 81 Mehmet UZGUR Halit
2116 T3-1 107 26 Mehmet ÜNER Abdülkerim
2117 T3-1 107 57 Mehmet ÜNLÜ Vrs. 0
2118 T3-B-2 10-B 80 Mehmet ÜSTÜN Süleyman
2119 T3-5 91-O 92 Mehmet ÜSTÜN Mustafa
2120 T3-B-6 10-P 84 Mehmet YALÇIN Ali
2121 T3-2 71 42 Mehmet YALÇINDERE Şaban
2122 T3-7 85 30 Mehmet YAŞAR Durali
2123 T3-2 91-G 18 Mehmet YAZAR Kamil
2124 T3-2 105 39 Mehmet YILMAZ Mustafa
2125 T8-1 4-D 1 Mehmet YILMAZ (Kazım oğlu) Kazım
2126 T3-7 103 26 Mehmet YILMAZ (Satılmış oğlu) Satılmış
2127 T3-B-3 8-M 12 Mehmet YILMAZ(Arif oğlu) Arif
2128 T3-B-3 10-C 72 Mehmet YILMAZER Ali RızaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2129 T3-B-1 10-A 3 Mehmet ZEYBEK Ahmet
2130 T3-4 77 37 Mehri BIÇAKÇI Hayrettin
2131 T3-3 73 6 Mehri ÇAKAL (GÜNEŞ) Saadettin
2132 T3-B-6 10-P 85 Melahat SARI İbrahim
2133 T3-1 107 33 Melek İMAY Hasan
2134 T3-1 69 38 Melek KADEROĞLU Muharrem
2135 T3-B-1 8-E 78 Melek KILIÇ ve iştirakçileri 0
2136 T3-3 73 86 Melek ÜNALAN Halit
2137 T8-3 4-F 61 Meliha BEŞİROĞLU Halil
2138 T3-B-1 9-B 56 Meliha BUYUR-Çiğdem HAKTANIR 0
2139 T3-B-1 9-B 33 Memduh GÜLDOĞAN Muharrem
2140 T3-3 4-C 80 Memduh KILIÇ Ahmet
2141 T3-B-1 12-F 19 Memnune YALÇIN Kemal
2142 T3-B-2 8-F 87 Menderes KEÇE Tevfik
2143 T3-B-2 8-F 80 Menekşe AYDOĞAN Hüseyin
2144 T3-B-2 8-F 20 Menekşe KERİMOĞLU Ali Rıza
2145 T8-6 4-K 57 Menşir UYSAL Ethem
2146 T3-4 91-N 66 Menşure KÖSE Aşir
2147 T3-2 4-B 32 Mercan KOLCU Rıza
2148 T3-3 91-H 20 Meryem AKTAŞ, Fatma TANER, Mehmet TANER Yusuf-Zeynel-Yusuf
2149 T3-7 103 85 Meryem ARAYICI Vahap
2150 T3-B-6 10-P 79 Meryem KARAKAYA (TÜFEKÇİOĞLU) Müslüm
2151 T8-6 4-K 2 Meryem KAYIKÇI Satılmış
2152 T3-1 66-E 8 Meryem MÜNUSKER ve iştirakçileri 0
2153 T8-5 4-H 18 Meryem ÖZKÖK Salih
2154 T3-B-2 9-D 2 Meryem SARIPOYRA Hasan
2155 T3-2 66-D 12 Meryem ŞEN İsmail
2156 T8-3 7-C 40 Meryem YILDIRIM Ali
2157 T8-6 4-K 26 Meryem, Tolga ve Mustafa ÇELİK 0
2158 T3-2 71 89 Mesrur TÜRKER Halit
2159 T3-B-3 10-C 67 Mesude BEKTAŞ İsgender
2160 T8-1 4-D 6 Mesun VAROL Ekrem
2161 T8-2 7-B 25 Mesut GÖKOĞLU Cemal
2162 T3-2 4-B 62 Mesut KAPLAN Osman
2163 T8-2 7-B 34 Mesut KARAGÖZ Ali
2164 T8-2 4-E 62 Mesut, Fatma, Murat ACAR, Meral SERBES Rıfat
2165 T3-B-2 8-F 14 Metin ACAR Durali
2166 T3-B-3 9-E 1 Metin CEYLAN İbrahim
2167 T3-B-3 12-H 66 Metin ÇİMEN İbrahim
2168 T3-B-3 8-M 8 Metin EMİROĞLU Hüseyin
2169 T3-1 4-A 73 Metin HALLAÇ Abdulhamit
2170 T3-5 81 55 Metin KARACA Hüseyin
2171 T8-1 4-D 50 Metin KARAHÜSEYİN Yakup
2172 T3-2 66-D 29 Metin SEVGİLİCAN ve Elmas SEVGİLİCAN 0
2173 T3-B-1 10-A 63 Mevhibe ÜNAL İzzet
2174 T3-6 101 37 Mevlüt ACAR varisleri 0
2175 T3-B-4 10-D 26 Mevlüt Ali CÖMERT Ali
2176 T3-1 4-A 61 Mevlüt AVCI Müslüm
2177 T3-1 4-A 13 Mevlüt BULUT Satılmış
2178 T3-2 66-D 11 Mevlüt ÇATALCA Mehmet
2179 T3-B-1 8-E 56 Mevlüt DANACI Hidayet
2180 T3-7 85 6 Mevlüt EMİRVELİOĞLU varisleri 0
2181 T3-B-7 10-R 18 Mevlüt ERŞAHİN Halil
2182 T8-3 3-L 21 Mevlüt KARA Emin
2183 T3-B-1 12-F 13 Mevlüt KARATEKİN Selim
2184 T8-1 4-D 8 Mevlüt KAYACI MustafaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2185 T3-2 66-D 85 Mevlüt KOCA Ali
2186 T8-2 7-B 31 Mevlüt ÖZAGİN Rumi
2187 T3-4 77 55 Mevlüt SAN Abdullah
2188 T8-5 4-H 43 Mevlüt SARIEL Ali
2189 T3-B-1 12-F 49 Mevlüt ŞAHİN Şahin
2190 T8 14-A 12 Mevlüt TUNA Halil
2191 T3-4 77 72 Mevlüt USLU Mehmet
2192 T3-5 99 69 Mevlüt YILMAZ Nuri
2193 T8-3 4-F 24 Mevlüt ZAİM Hasan
2194 T3-B-5 10-O 39 Miktad ÖZDEM Hüseyin
2195 T3-4 91-N 75 Miktad TAKDEMİR Raşit
2196 T3-B-1 12-F 30 Miktat BODUR Mehmet
2197 T8-2 4-E 7 Minire KAPLAN Osman
2198 T3-4 97 90 Mithat AKKAYA İbrahim
2199 T3-B-1 12-F 68 Miyase KOÇAK Dursun
2200 T3-1 4-A 49 Molla TAMER Osman
2201 T3-4 97 15 Mualla AYYILDIZ ve iştirakçileri 0
2202 T3-4 66-B 65 Muammer AKKAYA Yaşar
2203 T3-B-5 10-O 6 Muammer ALUÇ Mehmet
2204 T3-B-2 9-D 63 Muammer ARSLAN Fazli
2205 T3-B-7 10-R 14 Muammer AYDOĞDUOĞLU Hüsnü
2206 T8-6 4-K 15 Muammer ÇETİN Rıdvan
2207 T3-4 77 14 Muammer KARAMAN Recep
2208 T3-1 69 19 Muammer KAYA Hasan
2209 T3-2 105 54 Muammer KILIÇ Arif
2210 T3-B-2 10-B 67 Muammer LEVENT Mahmut
2211 T3-3 4-C 42 Muammer ÖZCAN Recep
2212 T3-4 66-B 37 Muammer SARIBAŞ Hasan
2213 T3-5 91-O 37 Muammer ŞAHİN Mehmet
2214 T8-4 4-G 48 Muammer TÜRKDAĞ Vrs. 0
2215 T3-1 107 2 Muhammed YAYLA Hüseyin
2216 T3-B-2 12-G 55 Muhammet YAYLA (Musa oğlu) Musa
2217 T8-6 4-K 39 Muharrem ACAR Nazım
2218 T3-B-4 10-D 66 Muharrem AKKAYA İsmail
2219 T8-2 4-E 34 Muharrem AYDOĞANOĞLU var. 0
2220 T3-B-4 10-D 93 Muharrem BAL Osman
2221 T3-B-1 8-E 67 Muharrem BEŞİR Osman
2222 T3-B-2 9-D 73 Muharrem CAFEROĞLU İzzet
2223 T3-B-3 9-E 54 Muharrem ÇAKIR Hasan
2224 T8-5 4-H 30 Muharrem ÇAYLAK Osman
2225 T3-3 95 63 Muharrem ÇİÇEK Mehmet
2226 T3-B-1 9-B 91 Muharrem DEMİRBAŞ ve Bahri ŞEKERCİ 0
2227 T3-3 4-C 20 Muharrem DUR Osman
2228 T3-2 71 84 Muharrem DURMAZ Hamdi
2229 T8 14-A 5 Muharrem EYÜPOĞLU Ramazan
2230 T3-B-4 10-D 15 Muharrem GÜLTEKİN Mehmet
2231 T3-5 91-O 25 Muharrem HAYDAROĞLU Hüseyin
2232 T3-B-1 8-E 48 Muharrem IŞIKOĞLU Ali
2233 T3-3 66-C 65 Muharrem KARAKAŞ Fazlı
2234 T3-3 4-C 35 Muharrem KARSAVURANOĞLU Mustafa
2235 T3-B-5 10-O 21 Muharrem SARIOĞLU Ahmet
2236 T3-1 91-F 60 Muharrem ŞEN Ömer
2237 T3-1 69 61 Muharrem TOPÇU Bektaş
2238 T3-5 66-A 17 Muharrem TÜRELİ Arif
2239 T3-B-2 10-B 60 Muharrem YURTOĞLU H.Ahmet
2240 T8 14-A 61 Muhiddin AĞA LütfiSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2241 T3-4 66-B 41 Muhittin GÜLLÜ Seyit Mehmet
2242 T3-B-2 9-D 15 Muhittin KARAKAYA Mehmet
2243 T3-3 91-H 45 Muhittin SAĞLIK Mehmet Ali
2244 T3-3 4-C 13 Muhittin SOYDAŞ Mehmet
2245 T3-7 85 53 Muhittin TEKİN Hüseyin
2246 T3-3 66-C 62 Muhittin ÜNAL Haydar
2247 T3-B-7 10-R 66 Muhsin ÇAKIR Cafer
2248 T3-3 4-C 91 Muhsin DEDELEÇ Sadık
2249 T3-B-1 9-B 57 Muhsin GÖKTAŞ Osman
2250 T3-B-3 10-C 92 Muhsin MERZİFONLUOĞLU Yusuf
2251 T3-B-5 9-M 37 Muhsin ÖZDEMİR Necip
2252 T8-1 3-T 30 Muhsin SAYICI Şükrü
2253 T8-1 4-D 39 Muhterem KÖKSAL Mustafa
2254 T8-3 7-C 4 Mukaddes AKYOL Mustafa
2255 T3-4 77 48 Mukaddes ERSOY Mehmet
2256 T3-B-3 9-E 81 Munire ÖZTÜRK, Sebahat DEDEOĞLU ve Ayşe ERDİNÇ 0
2257 T3-B-3 12-H 48 Murad ÇİĞDEM Gazi
2258 T3-2 91-G 67 Murat ACAR Mehmet
2259 T3-B-5 9-M 21 Murat AKKAYA Yaşar
2260 T3-1 69 50 Murat AKSOY Mehmet
2261 T3-1 107 67 Murat ARSLAN Turhan
2262 T3-1 4-A 47 Murat ATMACA İsmail
2263 T3-7 103 33 Murat AYNACIOĞLU Kazım
2264 T3-3 73 12 Murat BEKTAŞ Murat
2265 T3-B-1 10-A 6 Murat COŞAR Durmuş
2266 T3-B-1 9-B 63 Murat ÇAKIR Halil
2267 T8 14-A 52 Murat ÇELİK Fahri
2268 T3-7 103 3 Murat ÇELİKAĞI Ahmet
2269 T3-1 91-F 43 Murat ÇİĞDEM Ali
2270 T3-1 66-E 80 Murat DİŞCİOĞLU Hidayet
2271 T3-4 97 87 Murat ERDAL İsa
2272 T8-6 4-K 37 Murat GÜÇLÜ Murtaza
2273 T3-6 101 31 Murat GÜLTEN Osman
2274 T3-B-1 8-E 44 Murat- Gülten ERBAŞ Bahattin-Fahrettin
2275 T3-B-4 9-L 50 Murat İLVAN Nevzet
2276 T8-5 4-H 12 Murat KAHRAMAN ve İsmail TURŞUCU 0
2277 T3-1 69 24 Murat KARAKOYUN Osman
2278 T3-B-1 10-A 60 Murat KAYMAK Müslüm
2279 T3-B-3 10-C 85 Murat KAYNARTAŞ Mehmet
2280 T3-4 77 53 Murat KINIKLIOĞLU Abidin
2281 T3-B-3 10-C 48 Murat KOÇAK İmdat
2282 T8-2 3-F 58 Murat KORU İsmail
2283 T3-5 91-O 67 Murat KULAKSIZOĞLU Allahverdi
2284 T3-B-5 10-O 48 Murat KURT, İsmail KURT, Fadime KURT ve Fadik KURT 0
2285 T3-B-2 8-F 79 Murat MERMER Ali
2286 T3-B-2 12-G 91 Murat ÖZDEMİR Rıza
2287 T3-2 4-B 72 Murat SAVRAN Dağıstan
2288 T3-2 66-D 54 Murat SÜLÜN varisleri 0
2289 T3-B-2 12-G 4 Murat ŞEKER Ahmet
2290 T3-B-2 12-G 60 Murat TAŞOĞLU ve Şaziye TAŞOĞLU 0
2291 T3-B-3 9-E 33 Murat TEKİN Mehmet
2292 T8-1 4-D 55 Murat TÜRKOĞLU Fevzi
2293 T3-6 101 9 Murat VEZVEZOĞLU Zeynel
2294 T8-5 4-H 27 Murat VEZVEZOĞLU Zeynel
2295 T3-5 91-O 20 Murat VEZVEZOĞLU Zeynel
2296 T3-B-4 10-D 19 Murat YALABIK SatılmışSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2297 T3-4 97 1 Murat YANIKGÖNÜL Mesut
2298 T3-2 3-E 4 Murat YILDIZ Sadık
2299 T3-B-2 10-B 74 Murat YILMAZ Aydoğan
2300 T8-3 7-C 61 Murşit KELEPİRCİOĞLU Ali Osman
2301 T3-3 91-H 51 Murtaza KARAHASANOĞLU Ethem
2302 T8-6 4-K 27 Musa AKSU Cömert
2303 T8-2 7-B 5 Musa BARTAN Bahri
2304 T3-1 69 47 Musa CİHAN İsmail
2305 T3-B-5 9-M 1 Musa GÜRER Hasan
2306 T8-1 3-T 39 Musa NADAROĞLU Hüseyin
2307 T3-B-6 10-P 38 Musa ÖZKAN Vrs. 0
2308 T8-2 7-B 24 Musa SEVİNDİ Ali
2309 T3-B-1 8-E 57 Musa TÜFEKÇİOĞLU Müslüm
2310 T3-7 103 87 Musa UZEL Şakir
2311 T8-6 4-K 42 Musa ZORLU, Necmettin ZORLU, Mehmet AYDOS, Halil YILDIZ 0
2312 T3-3 95 86 Musamettin GELMEZ Kazım
2313 T3-B-5 10-O 74 Mustafa ACAR Ali
2314 T3-6 101 85 Mustafa AK Hüseyin
2315 T3-B-5 10-O 31 Mustafa AKBIYIK Şerafettin
2316 T3-4 91-N 84 Mustafa AKCA Karip
2317 T3-B-3 9-E 32 Mustafa AKTEPE Murat
2318 T3-6 101 4 Mustafa ALÇIN Nazım
2319 T3-B-1 12-F 43 Mustafa ALPARSLAN Ömer
2320 T3-B-4 10-D 81 Mustafa ALTIN Osman
2321 T3-B-5 10-O 24 Mustafa APAYDIN Şeyha
2322 T8-2 7-B 26 Mustafa ARABACI İsmail
2323 T3-5 91-O 19 Mustafa ARICI Satılmış
2324 T3-B-3 12-H 12 Mustafa ASLAN Yusuf
2325 T8-1 3-T 18 Mustafa ASLAN Hasan
2326 T3-B-3 9-E 84 Mustafa AŞIR, Savaş AŞIR ve Sami AŞIR 0
2327 T3-B-1 8-E 93 Mustafa ATALAY Zekeriya
2328 T3-B-1 8-E 80 Mustafa AVCI (Enver oğlu) Enver
2329 T3-B-3 8-M 45 Mustafa AYANOĞLU Mehmet
2330 T3-2 71 20 Mustafa AYANOĞLU Mehmet
2331 T3-B-1 12-F 84 Mustafa AYDIN (Hüseyin oğlu) Hüseyin
2332 T3-2 3-E 29 Mustafa AYDIN ve Gülşen AYDIN 0
2333 T3-5 81 49 Mustafa AYDINLI İrfan
2334 T3-1 4-A 56 Mustafa BARAN Hidayet
2335 T3-3 95 26 Mustafa BAYAR Mustafa
2336 T8-1 4-D 61 Mustafa BEKTAŞ Hamit
2337 T3-1 66-E 74 Mustafa BEYHAN Yunus
2338 T3-2 71 77 Mustafa BİÇER Mehmet
2339 T8-1 3-T 29 Mustafa BİÇİCİ Cemal
2340 T3-B-2 10-B 79 Mustafa BİLALOĞLU Ramazan
2341 T8-1 4-D 22 Mustafa BİNİCİ Hüseyin
2342 T3-1 69 44 Mustafa BUYRUKÇU Mehmet
2343 T3-B-1 10-A 45 Mustafa CAN Osman
2344 T8-3 3-L 42 Mustafa ÇAMOĞLU Halil
2345 T3-B-5 9-M 27 Mustafa ÇELEBİ Osman
2346 T3-1 91-F 44 Mustafa ÇELTİKOĞLU Satılmış
2347 T3-B-3 8-M 44 Mustafa ÇÜRÜK Mehmet
2348 T3-6 101 24 Mustafa DALAR Kadir
2349 T3-B-2 8-F 19 Mustafa DALMA Kerep
2350 T3-B-2 12-G 44 Mustafa DALYAN Ahmet
2351 T3-B-3 10-C 60 Mustafa DALYAN Ahmet
2352 T8-3 3-L 46 Mustafa DALYAN AhmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2353 T8-6 4-K 53 Mustafa DEMİR Kazım
2354 T3-2 91-G 68 Mustafa DEMİRCİ (Yusuf oğlu) Yusuf
2355 T3-2 91-G 39 Mustafa DEMİRCİ MRS. (Murat oğlu) Murat
2356 T3-2 105 62 Mustafa DEMİRTAŞ Yusuf
2357 T3-5 91-O 72 Mustafa DERE Muzaffer
2358 T8-5 4-H 28 Mustafa DİNÇ Bekir
2359 T3-6 101 43 Mustafa DİNLER varisleri 0
2360 T3-5 99 24 Mustafa DİNLER varisleri 0
2361 T3-1 3-B 92 Mustafa DİNLER varisleri 0
2362 T3-1 91-F 13 Mustafa DÖNMEZ Ahmet
2363 T3-4 91-N 12 Mustafa DURAN Osman
2364 T3-3 66-C 47 Mustafa DUZCU Sadık
2365 T3-B-3 12-H 73 Mustafa EMEKLİ Selaattin
2366 T3-5 66-A 18 Mustafa EMİROĞLU Dursun
2367 T3-6 101 38 Mustafa ERCAN Mustafa
2368 T3-B-1 8-E 36 Mustafa ERDEM İsmail
2369 T3-5 81 14 Mustafa ERDOĞAN Ahmet
2370 T3-1 107 7 Mustafa ESMER Ali
2371 T3-B-5 10-O 63 Mustafa FİDAN Nasuh
2372 T3-B-1 12-F 15 Mustafa FİDAN Nasuh
2373 T3-B-5 9-M 93 Mustafa FİDAN Nasuh
2374 T3-B-7 10-R 74 Mustafa GAZİ murad
2375 T8-1 4-D 15 Mustafa GENCEROĞLU Mustafa
2376 T3-B-1 9-B 67 Mustafa GÖKÇE Remzi
2377 T8-1 7-A 44 Mustafa GÖKMEN Mehmet
2378 T3-B-1 9-B 4 Mustafa GÜLEBAKAN Hüdaverdi
2379 T3-3 4-C 55 Mustafa GÜMÜŞ Adem
2380 T3-5 99 90 Mustafa GÜNDOĞMUŞ İbrahim
2381 T3-B-1 10-A 4 Mustafa HALİLOĞLU Hüseyin
2382 T3-2 3-E 30 Mustafa HAN Hasan
2383 T3-7 103 32 Mustafa HARPUT Hacı Veli
2384 T8-2 4-E 8 Mustafa HAYDAROĞLU Vahit
2385 T3-4 97 48 Mustafa HAZİNEDAR Mevlüt
2386 T3-3 91-H 44 Mustafa IŞIKOĞLU Ali
2387 T3-1 4-A 91 Mustafa İNAN Osman
2388 T3-2 91-G 57 Mustafa İRPİK İbrahim
2389 T3-4 97 45 Mustafa KABAKÇI varisleri 0
2390 T3-B-5 9-M 56 Mustafa KALELİ Ali Rıza
2391 T3-4 91-N 13 Mustafa KAMALIOĞLU İsmail
2392 T3-B-3 10-C 37 Mustafa KAPAKLIKAYA İdiris
2393 T8-2 3-F 59 Mustafa KARA Zühdü
2394 T3-2 4-B 65 Mustafa KARA Hayrullah
2395 T3-5 81 2 Mustafa KARAALİ İlyas
2396 T8-2 3-F 6 Mustafa KARAASLAN Arif
2397 T8 14-A 57 Mustafa KARACA (Mahir oğlu) Mahir
2398 T3-3 4-C 83 Mustafa KARAÇAYIR varisleri 0
2399 T3-6 101 32 Mustafa KARADUMAN Ahmet
2400 T3-5 91-O 57 Mustafa KARAMAN Mevlüt
2401 T8-1 3-T 59 Mustafa KARATAŞ Hakkı
2402 T3-B-1 8-E 51 Mustafa KAYA Satılmış
2403 T3-B-3 12-H 51 Mustafa KAYABAŞI Yusuf
2404 T3-3 73 37 Mustafa KAZAK Osman
2405 T3-3 91-H 19 Mustafa KELEPİRCİOĞLU Ömer
2406 T3-1 69 83 Mustafa Kemal DÖNMEZ Bektaş
2407 T3-7 85 44 Mustafa KESTANE Ali
2408 T3-7 103 67 Mustafa KIBIR OsmanSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2409 T3-B-3 8-M 68 Mustafa KICIRLI Bekir
2410 T3-B-2 10-B 75 Mustafa KILIÇ Arif
2411 T3-B-5 10-O 4 Mustafa KILIÇ Osman
2412 T3-6 83 81 Mustafa KIRIK Hüseyin
2413 T8 14-A 49 Mustafa KOCA Mustafa
2414 T8-5 4-H 52 Mustafa KOCA Ahmet
2415 T8-4 4-G 24 Mustafa KOÇ İbrahim
2416 T3-2 71 25 Mustafa KUŞ Ali
2417 T3-2 66-D 24 Mustafa KUŞOĞLU İsmail
2418 T3-5 99 93 Mustafa KÜRTHASANOĞLU Vehbi
2419 T3-B-6 10-P 20 Mustafa MARTLI İbrahim
2420 T3-5 91-O 84 Mustafa NALÇAKAN Salim
2421 T3-2 66-D 79 Mustafa OĞUZ Hacı Ömer
2422 T8-2 4-E 42 Mustafa ÖNALAN Yusuf
2423 T3-B-1 10-A 72 Mustafa ÖZ Ömer
2424 T3-B-5 10-O 32 Mustafa ÖZAKCA Ali
2425 T3-B-3 10-C 49 Mustafa ÖZÇALIK Hasan
2426 T3-B-2 12-G 75 Mustafa ÖZDEMİR Satılmış
2427 T8-2 4-E 14 Mustafa ÖZTÜRK (Ömer-Hamide oğlu) Ömer-Hamide
2428 T3-1 107 49 Mustafa ÖZTÜRK varisleri 0
2429 T3-5 81 23 Mustafa PALAMUT Şükrü
2430 T3-5 81 5 Mustafa SAKARYA Mehmet
2431 T8-1 3-T 19 Mustafa SARIKAYA Selahattin
2432 T3-B-2 10-B 63 Mustafa SAYGIN ve Latife SAYGIN Cemalettin
2433 T3-1 69 92 Mustafa SERCAN Mehmet
2434 T3-1 91-F 2 Mustafa SEVİNDİ (İsmail oğlu) İsmail
2435 T3-1 107 72 Mustafa SEZER Abdullah
2436 T3-1 66-E 20 Mustafa SİVRİ Ahmet
2437 T3-5 81 56 Mustafa SİVRİ Ahmet
2438 T3-7 103 14 Mustafa SİVRİ Ahmet
2439 T3-1 4-A 92 Mustafa SÜLÜN Dursun
2440 T3-1 66-E 1 Mustafa ŞAHİN Bekir
2441 T3-B-5 10-O 33 Mustafa ŞEN Osman
2442 T3-5 91-O 33 Mustafa ŞEN varisleri 0
2443 T3-1 66-E 6 Mustafa TABAK Mehmet
2444 T3-1 69 11 Mustafa TABAN İbrahim
2445 T3-B-5 9-M 66 Mustafa TANER Mustafa
2446 T3-3 4-C 48 Mustafa TAŞKIN Hüseyin
2447 T8-1 3-T 52 Mustafa TEBEROĞLU Hüsyin
2448 T3-B-2 12-G 67 Mustafa TETİK İsmail
2449 T3-4 66-B 6 Mustafa TOPAL Osman
2450 T8-2 4-E 11 Mustafa TOPOĞLU Ahmet
2451 T3-2 3-E 80 Mustafa TUFAN Mustafa
2452 T3-4 77 24 Mustafa URAL Veli
2453 T3-B-6 10-P 55 Mustafa UTKU H.Hüseyin
2454 T3-2 105 44 Mustafa UYSAL Var. 0
2455 T3-B-1 12-F 18 Mustafa YALÇIN Mehmet
2456 T3-B-2 9-D 42 Mustafa YILMAZ İsmail
2457 T3-B-2 9-D 61 Mustafa YILMAZ Ali
2458 T3-B-2 10-B 18 Mustafa YURDUNKULU İsmail
2459 T3-3 66-C 2 Mustafa ZOBAROĞLU (Abdurrahman oğlu) Abdurrahman
2460 T3-B-3 12-H 27 Mutlu CENKIŞ Satılmış
2461 T3-1 69 80 Mutlu ERDEM Osman
2462 T3-B-2 9-D 91 Mutlu KARACA İhsan
2463 T3-B-4 10-D 87 Muttalip ACIPINAR Mustafa
2464 T3-2 3-E 41 Muttalip KARAMAN HelmiSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2465 T8-1 7-A 47 Mutullah GÜRER Ahmet
2466 T3-3 73 7 Muzaffer AKBAŞ varisleri 0
2467 T3-B-4 9-L 37 Muzaffer APAYDIN Yusuf
2468 T3-4 97 24 Muzaffer ARICI Tahir
2469 T3-B-2 12-G 79 Muzaffer ÇAM Hasan
2470 T3-4 66-B 31 Muzaffer DAĞDEVİREN İsmail
2471 T8 14-A 54 Muzaffer EROĞLU Niyazi
2472 T8-6 4-K 21 Muzaffer EROL Mehmet Ali
2473 T3-B-3 10-C 33 Muzaffer HAYDAROĞLU Hasan
2474 T3-B-2 9-D 20 Muzaffer KASTAMONU Mustafa
2475 T3-5 91-O 80 Muzaffer KOÇAK Satılmış
2476 T3-2 4-B 42 Muzaffer ÖCAL Vrs. 0
2477 T3-B-3 12-H 67 Muzaffer ÖZ Ali
2478 T3-2 4-B 23 Muzaffer ÖZKAN Abidin
2479 T3-4 66-B 86 Muzaffer ÖZTÜRK Abdurrahman
2480 T3-1 107 4 Muzaffer ŞAHİN Hasan Hüseyin
2481 T3-6 83 92 Muzaffer TAMKOÇ Hacı
2482 T3-4 91-N 1 Muzaffer YAYLA Mustafa
2483 T3-5 66-A 44 Müberra ASİL Mehmet
2484 T8-3 7-C 44 Mühreli KIZILOVA Emin
2485 T3-2 71 66 Mühuttin PEHLİVAN Mehmet
2486 T3-3 66-C 30 Mükerrem ÇELİK Raşit
2487 T8-1 7-A 14 Mükremin ESİRGÜN varisleri Mehmet
2488 T3-B-2 12-G 33 Mülki FİDAN Yaşar
2489 T3-4 97 42 Münevver GÜNEŞ Hakkı
2490 T3-B-2 10-B 85 Münevver KAYAN Mustafa
2491 T3-1 107 79 Münevver KAYAN Mustafa
2492 T8-6 4-K 31 Münevver KAYAN Mustafa
2493 T8 14-A 29 Münevver TOPARLAK Osman
2494 T3-1 91-F 62 Münir ALTINTAŞ Adem
2495 T3-B-5 9-M 38 Münir DEMİRCİ Satılmış
2496 T3-2 3-E 91 Münür MÜLAYİM Vrs. 0
2497 T3-6 101 36 Münür ŞAHİN (Mehmet oğlu) Mehmet
2498 T3-5 91-O 42 Münüse İPEKOĞLU Mehmet
2499 T8-1 7-A 4 Mürsel AYNACIOĞLU Kazım
2500 T3-2 3-E 3 Mürsel IŞIKOĞLU Ali
2501 T3-B-7 10-R 62 Müslüm BENLİ Ahmet
2502 T3-3 73 91 Müslüm BÜLBÜL Ali
2503 T3-4 91-N 27 Müslüm DEMİRDİZEN Hasan
2504 T3-1 3-B 2 Müslüm DİRİCAN Mehmet
2505 T3-B-3 12-H 79 Müslüm DİRİCAN Mehmet
2506 T3-3 4-C 65 Müslüm EMİNOĞLU Hamdullah
2507 T8-4 4-G 22 Müslüm KADEROĞLU İsmail
2508 T8-2 3-F 24 Müslüm KARAKAYA Hüseyin
2509 T8-6 4-K 12 Müslüm KOÇ İbrahim
2510 T3-7 103 55 Müslüm KÜÇÜKÖZDEMİR Hasan
2511 T3-3 91-H 25 Müslüm ÖZDEMİR Zülfikar
2512 T3-3 73 53 Müşerref KORKUT Osman
2513 T3-B-2 12-G 92 Müşerref ŞAHİN Yaşar
2514 T3-4 91-N 30 Müyesser DEMİREL Mehmet
2515 T3-5 66-A 91 Müyesser DEMİREL Mehmet
2516 T3-B-2 12-G 69 Müzeyyen ACAR Yusuf
2517 T3-3 91-H 7 Müzeyyen BAYRAK Mehmet
2518 T3-B-7 10-R 57 Müzeyyen ERDOĞAN İsmail
2519 T3-5 91-O 18 Müzeyyen ERDOĞAN İsmail
2520 T3-5 81 67 Naci ACAR RemziSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2521 T3-B-3 8-M 87 Naci ŞEREFLİ İsmail
2522 T3-1 3-B 1 Nadir AKTAŞ Ali
2523 T3-B-2 9-D 74 Nadir MERZİFONLUOĞLU Amil
2524 T3-B-1 8-E 8 Nadir SEÇEN Ahmet
2525 T8-3 4-F 7 Nadir TOPRAK Mehmet
2526 T8-3 7-C 18 Nafi ÇAYIR Dede
2527 T3-2 66-D 55 Nafiye AKDEMİR Yusuf
2528 T8-2 4-E 36 Nafiz KUL Fazlı
2529 T3-4 91-N 36 Nagihan DOĞAN Ali
2530 T8-2 4-E 18 Nahit SEPETÇİ Hilmi
2531 T3-3 4-C 85 Nail AYDIN Reşit
2532 T3-1 66-E 41 Nail BAŞTUĞ Kazım
2533 T8-5 4-H 46 Nail BIYIKSIZ Arap
2534 T3-2 105 9 Nail DOĞAN Osman
2535 T3-B-6 10-P 25 Nail KÜÇÜKKKAYA İhsan
2536 T3-B-3 8-M 75 Nail VURAL varisleri 0
2537 T8-1 3-T 48 Nail YILDIRIM Mehmet
2538 T3-2 4-B 44 Naime GÜNGÖR Salih
2539 T3-1 3-B 54 Naime KUTUCU Aziz
2540 T3-B-7 10-R 81 Naime MERT Akif
2541 T8-2 3-F 51 Nalan TAMER Abbas
2542 T3-B-1 12-F 69 Nalan TAMER Abbas
2543 T3-B-5 9-M 19 Name KOCAER Satılmış
2544 T3-5 91-O 55 Namık ÇELİK Şevket
2545 T3-B-2 9-D 44 Namık Kemal OKTAY Kenan
2546 T3-5 81 53 Navruz GÜNAYDIN Ali
2547 T3-4 91-N 19 Nazan Nilgün İSTANBULLUOĞLU Celal
2548 T3-4 66-B 56 Nazım ALMACI Ali
2549 T3-B-2 12-G 62 Nazım DEĞİRMEN Ali
2550 T8-4 4-G 46 Nazım IŞIK Mustafa
2551 T3-3 4-C 79 Nazım ŞAHİN Nazır
2552 T3-B-4 9-L 7 Nazife AKSOYOĞLU Kazım
2553 T3-5 81 60 Nazife AYDIN iştirakçileri 0
2554 T3-3 4-C 5 Nazife BİCAN Ahmet
2555 T8-3 7-C 41 Nazife ERDEM Satılmış
2556 T8-2 4-E 24 Nazife SAVİ Süleyman
2557 T3-B-3 9-E 68 Nazife TOPRAKCI Hilmi
2558 T3-1 66-E 36 Nazime GÜR Mehmet Hanefi
2559 T8-6 4-K 46 Nazir ŞAHİNER Halil
2560 T3-B-4 10-D 44 Nazlı ÖCAL Hasan
2561 T3-2 3-E 38 Nazmi ATİK – Nizam ATİK Mahmut
2562 T8-3 4-F 40 Nazmi BAŞÇAYIR Mehmet
2563 T3-5 99 2 Nazmi CİHAN Süleyman
2564 T3-7 103 73 Nazmi KOÇAK Mehmet
2565 T3-2 91-G 86 Nazmi SARIKAYA Tahsin
2566 T3-1 4-A 19 Nazmiye KAFADAROĞLU Şevket
2567 T8 14-A 43 Nazmiye METİN (DAĞLAR) Osman
2568 T3-3 95 57 Nazmiye TÜFEKÇİOĞLU Yusuf
2569 T3-3 4-C 47 Necat KILIÇ Hüseyin
2570 T3-B-2 9-D 62 Necati BAYRAM varisleri 0
2571 T3-B-4 9-L 45 Necati ERYILMAZ, Sevilay ERYILMAZ, Dilek PİRHAN 0
2572 T3-5 99 75 Necati GÖKMEN varisleri 0
2573 T3-B-4 10-D 20 Necati KÖLEOĞLU Bahattin
2574 T3-2 91-G 4 Necati ÖNAL Haydar
2575 T3-B-3 10-C 86 Necati ÖNCÜL Süleyman
2576 T3-B-7 10-R 42 Necati RAMAZANOĞLU BayramSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2577 T3-3 91-H 43 Necati SARIKAYA Şakir
2578 T3-2 66-D 7 Necati TATLIEŞME Bayram
2579 T3-3 4-C 92 Necati VURUCU Mehmet Ali
2580 T3-3 73 14 Necati YÜCEL Hamdi
2581 T3-B-3 10-C 27 Necati YÜKSEL Hasan
2582 T3-B-1 9-B 36 Necattin TANER Niyazi
2583 T3-B-3 9-E 31 Necdettin SARICA Mehmet
2584 T8-5 4-H 59 Necettin BULDUK, İbrahim BULDUK ve Latife Sevil BULDUK 0
2585 T3-1 69 78 Necip AKTAŞ Ali
2586 T8-3 4-F 19 Necip DEMİR İbrahim
2587 T3-2 71 85 Necla BAYRAM Mehrali
2588 T3-B-3 10-C 20 Necla USLU Mehmet
2589 T8-1 4-D 47 Necmettin ÖZDEMİR Mehmet
2590 T3-3 91-H 86 Necmi AYDOĞDU Ömer
2591 T3-B-1 9-B 87 Necmi DEMİREL Abdurrahim
2592 T3-2 105 33 Necmi YAMALI Vrs. 0
2593 T8-2 7-B 46 Nefise KORKMAZ Nurittin
2594 T3-B-3 8-M 79 Nefise ŞAHİN İbrahim
2595 T8-1 4-D 16 Nejmi KARA Abbas
2596 T3-B-1 9-B 48 Neriman DOĞAN Abbas
2597 T8-3 3-L 11 Neriman KOCAKAN Karip
2598 T8-3 7-C 59 Nermin AKOĞLU Hüseyin
2599 T3-2 71 44 Nermin DOĞAN Abbas
2600 T3-B-3 10-C 62 Nesrin DOĞAR Osman
2601 T3-B-2 12-G 57 Neşet BAŞAĞA İsmail
2602 T3-4 66-B 53 Neşet PEHLİVAN Hüseyin
2603 T3-3 91-H 72 Neşet TOPRAKÇI Turgut
2604 T3-2 71 30 Nevim ÇALIMBAY Ali
2605 T8-1 4-D 30 Nevin TİRYAKİ Ahmet
2606 T3-2 91-G 56 Nevriye TÜRKER Hüseyin
2607 T3-B-1 8-E 84 Nevzat ALTUNDAĞ Fazlı
2608 T8-2 3-F 13 Nevzat BAYRAM Mustafa
2609 T3-B-2 8-F 92 Nevzat KOÇ Mehmet
2610 T3-B-5 9-M 50 Nevzat KÖSE Kamil
2611 T3-4 97 27 Nevzat YÜKSEL Hüseyin Gazi
2612 T3-B-3 9-E 13 Nevzat-Nurullah SERAY 0
2613 T3-B-4 9-L 26 Nezahat YEĞİN Halit
2614 T8-6 4-K 61 Nezahat YILMAZ Osman
2615 T3-2 105 50 Nezaket ACAR Mehmet
2616 T8-5 4-H 21 Nezaket ATEŞ Zekeriya
2617 T3-3 4-C 41 Nezaket MERCAN Şah İsmail
2618 T3-1 4-A 38 Nezih Şeref ÖZSOY Mustafa
2619 T3-4 77 62 Nezihe KAPITAŞI Adil
2620 T3-B-5 9-M 63 Niğmet BİLEK Mehmet
2621 T3-2 71 68 Nihat ATAŞ Mehmet
2622 T3-1 3-B 55 Nihat GÖKOĞLU Hüseyin
2623 T3-B-3 10-C 45 Nihat KAYIHAN Mehmet
2624 T3-5 99 12 Nihat UZUNER Hacı İbrahim
2625 T3-4 97 9 Nilgün BAYINDIR Sebahattin
2626 T3-5 81 32 Nilüfer TEDİKOĞLU Muharrem
2627 T8-1 7-A 36 Nimet DÜZYURT Ahmet
2628 T8-1 7-A 51 Niyazi ARI Mustafa
2629 T3-B-3 10-C 79 Niyazi DOĞAN İzzet
2630 T3-3 66-C 71 Niyazi KARA Abbas
2631 T3-3 95 74 Niyazi ÖZCAN Ali
2632 T3-2 66-D 66 Niyazi ÜLGER mazharSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2633 T3-B-1 10-A 74 Niyazi YALÇIN Hamza
2634 T3-7 85 48 Nizamettin GÜRLEYİK Osman
2635 T3-B-1 10-A 51 Nizamettin KOÇAK Halil
2636 T3-B-3 8-M 36 Nizamettin YALÇIN Arslan
2637 T3-B-1 8-E 14 Nuh AYAZ Ahmet
2638 T3-B-3 8-M 55 Nuh BAYRAM Adem
2639 T3-B-1 12-F 4 Nuh ÇINAR Muhittin
2640 T3-B-1 12-F 36 Nuh EKERBİÇER Hasan
2641 T3-1 66-E 50 Nuh KAYA (Ali oğlu) Ali
2642 T3-4 77 4 Numan AÇIKGÖZ ve Dilek DEMİRCİ 0
2643 T3-4 91-N 61 Numan ÖZTÜRK Hilmi
2644 T3-B-5 9-M 25 Nurali PARLAK ve Aliye PARLAK 0
2645 T3-B-1 8-E 45 Nuran SÖZEL Osman
2646 T3-2 91-G 44 Nuray ATALAY Bilal
2647 T3-3 73 11 Nuray TÜRKYILMAZ Mustafa
2648 T3-B-5 10-O 91 Nurdaniye ÖZÇELİK Ali
2649 T3-2 91-G 27 Nurettin ASLAN Talip
2650 T3-5 99 31 Nurettin BAYRAM Mehmet
2651 T8-1 7-A 25 Nurettin CENGİZ Abdurrahman
2652 T3-2 66-D 41 Nurettin ÇAKIROĞLU Mehmet
2653 T8-1 4-D 40 Nurettin ÇOLAK Mustafa
2654 T8-3 4-F 45 Nurettin DELİKTAŞ Rıza
2655 T3-3 66-C 5 Nurettin ER Ali
2656 T3-3 73 84 Nurettin GÜLLÜ 0
2657 T3-B-1 9-B 50 Nurettin GÜNDÜZ Galip
2658 T8-1 4-D 26 Nurettin IŞIK Mehmet
2659 T3-5 91-O 14 Nurettin KARAASLAN Battal
2660 T3-2 91-G 49 Nurettin KARABİBER Satılmış
2661 T3-B-1 12-F 66 Nurettin ÖZKAN Mustafa
2662 T3-2 4-B 67 Nurettin TAMGÜÇ Ahmet
2663 T3-B-4 9-L 27 Nurettin TAŞDEMİR Abdullah
2664 T3-B-2 8-F 90 Nurettin TEKİN Seyit
2665 T8-3 3-L 19 Nurettin YALÇIN Yusuf
2666 T3-B-3 9-E 78 Nuri AÇIKGÖZ İbrahim
2667 T8-2 7-B 27 Nuri AKTAŞ varisleri 0
2668 T3-B-2 9-D 14 Nuri ARSLAN Hamdi
2669 T3-4 66-B 71 Nuri AYGÜN Hanifi
2670 T3-1 3-B 17 Nuri ÇATAL Mehmet
2671 T8-6 4-K 38 Nuri ÇÖMEZ Sadık
2672 T8-5 4-H 40 Nuri EKER Musa
2673 T3-B-5 10-O 85 Nuri ÖZDEMİR Ömer
2674 T3-1 91-F 81 Nuri ÖZKAN Salih
2675 T3-4 66-B 55 Nuri SARIKÜLÇE Osman
2676 T3-1 4-A 42 Nuriye DOĞAN Osman
2677 T3-7 85 73 Nurullah MEMİŞ Hüseyin
2678 T3-B-6 10-P 8 Nurullah ÖZÇELİK İsmail
2679 T3-B-4 9-L 33 Nusrat METİN Mehmet
2680 T8-1 7-A 23 Nusret BAYGIN-Murat ÇELEBİ 0
2681 T8-1 3-T 23 Nüfer MERZİFONLUOĞLU Abdurrahman
2682 T3-5 81 29 Nüri BULUT Ahmet
2683 T3-4 77 61 Okan ÖZDEMİR Ali
2684 T3-3 73 26 Oktay ASLAN Osman
2685 T3-3 91-H 50 Olcay ÇETİNCEVİZ Adem
2686 T3-6 101 14 Orhan BULUT Mustafa
2687 T3-B-1 8-E 43 Orhan ÇAYIR Mehmet Ali
2688 T8-6 4-K 5 Orhan ERDOĞAN AbdullahSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2689 T3-5 99 78 Orhan GÖNENMİŞ musa
2690 T3-B-4 10-D 32 Orhan GÜNERİ Yusuf
2691 T3-5 99 13 Orhan ÖZTÜRK Ömer
2692 T8-2 7-B 17 Orhan ŞİMŞEK Hüseyin
2693 T8-1 3-T 16 Orhan TAŞ Sadık
2694 T3-B-1 10-A 78 Orhan TÜRKANOĞLU Nuri
2695 T3-1 66-E 13 Orhan ve Erdoğan ATEŞOĞLU Ali
2696 T3-B-4 9-L 55 Oruç AKTEMUR Ali İskender
2697 T3-B-1 10-A 7 Osman AKBIYIK Ali
2698 T8 14-A 62 Osman AKÇAL Hüseyin
2699 T3-B-6 10-P 51 Osman ALTINBAŞ Hamdi
2700 T3-1 107 80 Osman AR Cemal
2701 T3-B-2 10-B 37 Osman ARPACI Veysel
2702 T8-3 7-C 8 Osman ATAMAN Salih
2703 T3-3 66-C 11 Osman AYDIN Rıza
2704 T3-B-2 10-B 51 Osman AYDINLI İbrahim
2705 T3-B-1 12-F 72 Osman AYTAR sadettin
2706 T8-4 4-G 42 Osman BALCI Ahmet
2707 T3-3 91-H 8 Osman BALCIOĞLU Mustafa
2708 T3-B-2 9-D 32 Osman BİÇER Şükrü
2709 T3-2 4-B 71 Osman BİLİCİOĞLU Var. 0
2710 T8-4 4-G 47 Osman BURHANOĞLU Hüseyin
2711 T3-3 4-C 43 Osman CESUR Ömer
2712 T3-2 91-G 9 Osman ÇALIŞKAN Ömer
2713 T3-1 91-F 24 Osman ÇELEBİ Ali
2714 T3-7 103 2 Osman ÇELEBİ (Mustafa oğlu) Mustafa
2715 T3-B-4 10-D 86 Osman ÇULHA Hüseyin
2716 T3-B-3 9-E 66 Osman DAL Mehmet
2717 T3-B-1 8-E 92 Osman DEMİR Mustafa
2718 T8-3 3-L 6 Osman ERGÜL Hasan
2719 T3-3 4-C 2 Osman ERKEK Mustafa
2720 T3-B-5 10-O 51 Osman EVLİALİOĞLU Mustafa
2721 T3-B-2 10-B 73 Osman GÖNÜLAL Ömer
2722 T8 14-A 37 Osman GÖNÜLAL Ömer
2723 T8-3 4-F 55 Osman GÜNGÖR Muammer
2724 T3-1 91-F 8 Osman IŞIK Ali
2725 T8-1 3-T 42 Osman KALKAN Mustafa
2726 T3-4 66-B 91 Osman KARABACAK Hasan
2727 T3-7 103 39 Osman KAYIKÇI-Murat KAYIKÇI Osman
2728 T3-2 105 26 Osman KAYNAK Haydar
2729 T3-B-4 10-D 42 Osman KAYUM Eyyüp
2730 T3-B-3 10-C 42 Osman KAZAK Osman
2731 T3-5 99 61 Osman KILINÇ Hasan
2732 T3-2 4-B 59 Osman KIRKPINAR Muharrem
2733 T8-6 4-K 48 Osman KURT Satılmış
2734 T3-6 101 42 Osman KURT, Elmas KURT ve Fatma KURT 0
2735 T3-5 99 21 Osman MURATOĞLU varisleri 0
2736 T3-5 66-A 56 Osman ÖRDEK İsmail
2737 T3-7 85 85 Osman ÖZEL Hasan
2738 T3-7 103 60 Osman PAKEL Mahir
2739 T3-3 66-C 59 Osman PEHLİVAN Halil
2740 T8-4 4-G 52 Osman SARIKAYA Ali
2741 T3-5 66-A 53 Osman SERCAN Mehmet
2742 T3-5 66-A 61 Osman SERİN Ömer
2743 T8-3 3-L 34 Osman SEVİNÇ İbrahim
2744 T3-1 91-F 75 Osman ŞİMŞEK MusaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2745 T3-3 4-C 78 Osman TAŞÇI Halit
2746 T3-2 105 85 Osman TEKİN Mehmet
2747 T3-6 101 69 Osman TOPAL Ömer
2748 T8-1 4-D 37 Osman TÜRKCAN 0
2749 T3-B-3 8-M 80 Osman UZUNOSMANOĞLU Yahya
2750 T8-2 4-E 54 Osman ÜNAL Osman
2751 T8-6 4-K 17 Osman ÜNLÜ İsmail
2752 T3-B-3 8-M 37 Osman ÜSTÜN Muharrem
2753 T3-4 77 6 Osman VARLIOĞLU Varisleri İbrahim
2754 T3-B-6 10-P 14 Osman YAĞCI Satılmış
2755 T3-5 99 74 Osman YARIM Mehmet
2756 T8-6 4-K 28 Osman YAYLA Hüseyin
2757 T3-B-3 9-E 45 Ömer ACAR Mehmet
2758 T3-B-6 10-P 43 Ömer AKIN, Osman AKIN, Fatih AKIN ve Yılmaz AKIN 0
2759 T3-B-3 12-H 39 Ömer ALARDEK Ali
2760 T3-1 69 77 Ömer ASLAN Lütfi
2761 T3-3 66-C 85 Ömer AY Recep
2762 T3-1 66-E 78 Ömer AYVALİ Memet
2763 T3-B-7 10-R 86 Ömer BAL Mustafa
2764 T3-4 77 65 Ömer BARIŞ Bayram
2765 T8-5 4-H 15 Ömer BAŞLI Sadık
2766 T8-2 7-B 19 Ömer BAYRAMOĞLU Hasan
2767 T3-B-3 10-C 73 Ömer BEKAR Ömer
2768 T3-2 71 65 Ömer BORAN Halil
2769 T3-B-3 10-C 7 Ömer BULUT Zühtü
2770 T3-1 66-E 2 Ömer ÇEÇİN varisleri 0
2771 T3-2 71 11 Ömer ÇELİKAĞI Halil İbrahim
2772 T3-B-4 9-L 66 Ömer DURAK Mehmet
2773 T3-B-2 9-D 38 Ömer DURAN VRS. Tayyar
2774 T3-2 105 84 Ömer ERDEM Mrs.Fatma ERDEM ve İŞT. 0
2775 T3-3 95 45 Ömer GAFA Mustafa
2776 T3-2 4-B 18 Ömer GÜMÜŞÇÜ Ahmet
2777 T3-4 77 17 Ömer GÜMÜŞOK Baki
2778 T3-1 69 42 Ömer GÜMÜŞOK Baki
2779 T3-B-3 10-C 12 Ömer KALE Mustafa
2780 T3-5 91-O 85 Ömer KARAÇOR Ömer
2781 T8-2 4-E 1 Ömer KARADAVUT Zekeriya
2782 T3-B-4 10-D 80 Ömer KARAKAŞ Hüseyin
2783 T3-B-1 8-E 32 Ömer KARAKÜTÜK Ömer
2784 T3-3 4-C 29 Ömer KEÇE Şeref
2785 T3-2 71 78 Ömer KESKİN Mehmet
2786 T3-B-1 8-E 69 Ömer KOÇAK Hasan
2787 T8-2 7-B 60 Ömer KOÇAK Hüseyin
2788 T3-B-2 9-D 90 Ömer KOLSUZ Satılmış
2789 T3-4 97 18 Ömer MARAZ Bayram
2790 T3-4 66-B 62 Ömer ÖZEN Koli
2791 T3-5 91-O 45 Ömer ÖZTÜRK varisleri 0
2792 T8-1 4-D 11 Ömer PATLAK varisleri 0
2793 T3-3 66-C 49 Ömer ŞEN Musa
2794 T8-1 7-A 8 Ömer TARAOĞLAN Duran
2795 T8-3 4-F 5 Ömer TINAZ Mustafa Saim
2796 T3-1 69 84 Ömer TUNCER Kadir
2797 T3-2 3-E 6 Ömer UÇAR mehmet
2798 T3-7 85 18 Ömer UĞURLU Ahmet
2799 T8-2 4-E 41 Ömer USLU Yusuf
2800 T3-B-6 10-P 15 Ömer ÜNLÜ İsmailSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2801 T3-2 71 55 Ömer ÜNLÜ Ahmet
2802 T3-B-1 10-A 36 Ömer VAROL Hüseyin
2803 T3-B-2 10-B 6 Ömer YURT Şükrü
2804 T3-B-4 10-D 39 Ömer ZOBAROĞLU Abdurrahman
2805 T3-6 101 61 Ömür GÜÇLÜ Veysel
2806 T3-2 4-B 2 Özdemir SARIHAN Şevket
2807 T3-1 66-E 7 Özer KANAY İbrahim
2808 T3-5 66-A 2 Özgün DELİKTAŞ Dursun
2809 T3-B-1 12-F 87 Özgür KARABIYIK Halil
2810 T3-B-1 9-B 72 Özlem AYBULUT Necip
2811 T8 14-A 13 Özlem ÖZDEMİR Bedrettin
2812 T3-1 3-B 85 Özlem YALÇIN Adil
2813 T3-1 4-A 83 Özleyiş ÇETİNEL-Gülser GÜNDAY-Eren ÖZAY Fazlı-Hasan-Fazlı
2814 T3-6 101 49 Pakize CEYLAN Mustafa
2815 T3-B-3 8-M 66 Pakize ÜNAL Hacı Veli
2816 T3-1 107 13 Pehlül CAN Ali
2817 T3-7 85 59 Pehlül TÜRKCAN Şevket
2818 T3-4 77 84 Pehlül ÜNVER Şükrü
2819 T3-B-2 9-D 69 Pehlül YURTSEVER Mehmet
2820 T3-B-3 10-C 55 Perihan SEYHAN Celal
2821 T3-3 66-C 4 Pevrül YILMAZ Hasan
2822 T8-2 7-B 32 Rabia SİVİŞ Mustafa
2823 T3-B-2 9-D 9 Rabia UĞURLU Orhan
2824 T3-4 77 78 Rabiye KÖSE Osman
2825 T3-B-3 10-C 3 Raci SARI Hasan
2826 T3-4 66-B 50 Rafet SARI var. 0
2827 T3-B-1 12-F 81 Rafet UYSAL Ethem
2828 T3-B-2 9-D 30 Rafiye ÖZ Hasan
2829 T3-B-2 9-D 49 Rafiye TÜTÜNCÜ Fethi
2830 T3-B-4 10-D 31 Ragıp PEHLİVAN Hasan
2831 T3-2 91-G 51 Ragıp ŞAHBAZ Salat
2832 T3-7 103 63 Rahime BIYIKLI Ahmet
2833 T3-4 66-B 17 Rahime ŞENYİĞİT Ahmet
2834 T3-1 66-E 91 Rahmi DÜNDAR Ali
2835 T3-2 105 67 Rahmi SÖĞÜT Mehmet
2836 T3-B-4 10-D 84 Rahşan Sinem KAYHAN (BARUTÇUOĞLU İlhan
2837 T8-5 4-H 34 Raife KAYA Remzi
2838 T3-7 103 31 Ramazan AYDOĞAN Mustafa
2839 T8-5 4-H 8 Ramazan BAYRAKTAR Mehmet
2840 T8-3 4-F 6 Ramazan BAZNA (Fahri oğlu) Fahri
2841 T3-3 73 31 Ramazan BAZNA (Nuri oğlu) Nuri
2842 T8-2 4-E 2 Ramazan BULUT Satılmış
2843 T3-B-2 10-B 93 Ramazan ÇİÇEK Hasan
2844 T3-B-3 12-H 57 Ramazan ÇİMEN varisleri 0
2845 T3-B-2 9-D 31 Ramazan DAĞDELEN İsmail
2846 T3-B-3 12-H 18 Ramazan DALDAL Kazim
2847 T3-2 91-G 92 Ramazan DEĞİRMENCİ Yusuf
2848 T3-B-2 9-D 56 Ramazan DELİMEHMETOĞLU Ali Rıza
2849 T3-2 105 78 Ramazan FUKARA (Selami oğlu) Selami
2850 T3-B-3 10-C 69 Ramazan GÜZEL Ömer
2851 T3-1 69 66 Ramazan KALAYCIOĞLU Yunus
2852 T3-7 103 79 Ramazan KARAÇALI Arif
2853 T3-B-2 12-G 13 Ramazan KARAHİSAR Mustafa
2854 T3-B-5 10-O 61 Ramazan KAYA Rıza
2855 T8-1 4-D 18 Ramazan KAYA Mehmet
2856 T3-3 91-H 26 Ramazan KAYNAK İsmailSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2857 T3-B-4 9-L 48 Ramazan KİBAROĞLU Hasan
2858 T3-3 95 54 Ramazan KÖKSAL İbiş
2859 T8-4 4-G 13 Ramazan NUMAN Hüseyin
2860 T3-B-4 10-D 9 Ramazan ÖZBAŞ Ali
2861 T3-B-3 12-H 61 Ramazan ÖZÇALIK Hüseyin
2862 T3-3 4-C 7 Ramazan ÖZTÜRK Ahmet
2863 T3-B-4 9-L 75 Ramazan SARIÇAVUŞ var. 0
2864 T3-4 77 66 Ramazan SEÇEN Halil İbrahim
2865 T8-3 4-F 54 Ramazan ŞAHİN Bekir
2866 T8-3 3-L 17 Ramazan YALÇIN Osman
2867 T8-5 4-H 35 Ramazan YAŞDUR Karip
2868 T3-1 66-E 30 Ramazan YILDIZ Mehmet
2869 T3-3 4-C 61 Ramazan YILMAZ Hüseyin
2870 T3-3 4-C 74 Ramazan YOĞURTÇU Mehmet
2871 T3-B-1 10-A 42 Ramis TÜRKMEN Hasan
2872 T3-B-4 9-L 74 Ramis YİĞİTOĞLU Ahmet
2873 T3-2 4-B 90 Rasim İNCE Ramazan
2874 T3-5 99 60 Rasim KOCA İhsan
2875 T8-2 4-E 17 Rasim KÖSE Hasan
2876 T3-B-3 10-C 31 Rasime EMİNOĞLU VRS. Aşır
2877 T3-6 83 75 Raşit DİŞCİOĞLU Sadık
2878 T3-3 4-C 50 Raşit KARAAHMETOĞLU Ahmet
2879 T3-B-1 9-B 8 Raşit UĞUR Mustafa
2880 T3-3 73 59 Raşit YALÇIN Ali
2881 T3-2 4-B 36 Raşit YAVUZ var 0
2882 T3-3 91-H 30 Raziye FURAL Ali
2883 T3-3 73 49 Raziye KARLANKUŞ Abdullah
2884 T3-B-2 9-D 8 Recai KİNNA Ahmet
2885 T3-2 4-B 68 Recep AKBIYIK Osman
2886 T8-6 4-K 6 Recep AVCI ve Ayşe BAKIR 0
2887 T8-6 4-K 34 Recep AYDINOĞLU Hasan
2888 T3-B-2 12-G 45 Recep AYDOĞDU Hüseyin
2889 T3-B-3 12-H 50 Recep AYKAR Nail
2890 T3-B-2 9-D 37 Recep BIÇAKÇI Hasan
2891 T3-6 101 15 Recep ÇAĞLAR varisleri (Müzeyyen ÇAĞLAR ve İŞT.) 0
2892 T3-B-3 10-C 84 Recep ÇINAR İsmail
2893 T3-B-5 10-O 15 Recep DAĞ Faik
2894 T8-3 3-L 58 Recep DEMİRTAŞ Ali
2895 T3-B-1 9-B 43 Recep EMİROĞLU Hüseyin
2896 T8 14-A 58 Recep ERÇİN İlyas
2897 T8-2 4-E 4 Recep GÜLCAN Yaşar
2898 T3-2 71 23 Recep KAHVECİ Şevki
2899 T8-3 4-F 57 Recep KARACA Hasan
2900 T8-1 7-A 9 Recep KARATAŞ Mehmet
2901 T3-B-4 10-D 36 Recep KARTAL Hasan
2902 T3-3 66-C 54 Recep KEMİKÇİOĞLU Osman
2903 T3-B-5 9-M 68 Recep KESKİN Murat
2904 T3-7 103 80 Recep KIRIK Salim
2905 T8-2 4-E 27 Recep KORÇAM Halil
2906 T3-B-4 10-D 92 Recep ÖKSÜZ Mustafa
2907 T3-1 66-E 23 Recep ŞAHİN Abdullah
2908 T8-3 4-F 32 Recep ULUNÇ Mehmet
2909 T3-2 4-B 17 Refik ÇELTİKOĞLU ve iştirakçileri 0
2910 T3-B-3 8-M 14 Refik EROL Daniyal
2911 T3-1 69 73 Refik KALELİ Hamdi
2912 T3-6 83 78 Refik TAŞDEMİR MusaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2913 T3-B-2 8-F 43 Remzi ATILGAN Fevzi
2914 T3-1 3-B 71 Remzi BAL İsmet
2915 T3-3 4-C 44 Remzi ÇİFTÇİ Bilal
2916 T3-1 91-F 48 Remziye ÇATAK Sabri
2917 T3-3 73 20 Remziye YILMAZCAN Abdurrahman
2918 T3-2 3-E 11 Remziye YILMAZCAN Abdurrahman
2919 T3-1 66-E 26 Remziye YILMAZCAN Abdurrahman
2920 T3-B-2 12-G 19 Resmigül GÖKOĞLU Ramazan
2921 T3-B-5 10-O 69 Resul Emin AVCI Mustafa
2922 T3-6 101 78 Resul YURTTAŞ Mustafa
2923 T3-B-4 10-D 62 Reşat KAYMAZ Bayram Ali
2924 T3-2 91-G 33 Rıdvan BAL Fahri
2925 T8-4 4-G 17 Rıfat TİLKİ Aşır
2926 T3-B-3 8-M 3 Rıfat TUNCA Mehmet Ali
2927 T3-B-1 8-E 6 Rıfat UYANIK İbrahim
2928 T3-3 4-C 11 Rıza AKTAŞ Mahmut
2929 T3-4 91-N 67 Rıza AYDIN Hasan
2930 T3-2 66-D 56 Rıza DEMİRCİOĞLU idris
2931 T3-2 105 51 Rıza Erhan GÜNALP Gültekin
2932 T3-3 73 74 Rıza GEÇMİŞ Ahmet
2933 T8-2 4-E 12 Rıza HAYDAROĞLU Osman
2934 T3-B-3 8-M 9 Rıza KAYMAK Salim
2935 T3-7 85 66 Rıza PEKGÖZ var. 0
2936 T3-3 91-H 9 Rıza YAŞASIN Mehmet
2937 T3-4 91-N 3 Rıza YILDIZ Nazif
2938 T3-2 3-E 53 Rukiye BAYRAK (BARAN) Bahattin
2939 T3-1 3-B 61 Rüstem DEMİREL Yusuf
2940 T3-1 66-E 29 Sabahattin GÖKOĞLU Hüseyin
2941 T3-5 66-A 78 Sabire MERMER Mehmet
2942 T3-2 3-E 44 Sabit BEYHAN Yunus
2943 T3-B-2 10-B 69 Sabit ÇİLOĞLU Muhittin
2944 T3-B-3 8-M 51 Sabit DEMİR Şükrü
2945 T3-3 66-C 12 Sabit ERGÜN Ali
2946 T3-3 73 90 Sabit ÖZDEMİR Hasan
2947 T3-B-3 9-E 79 Sabri BEKTAŞ Haydar
2948 T3-3 73 61 Sabri CANBULATOĞLU Rıza
2949 T3-6 101 80 Sabri ÇELİK Hasan
2950 T8 14-A 59 Sabri KOCAMAN Habip
2951 T3-5 91-O 15 Sabri MAK Vrs. 0
2952 T3-7 85 19 Sabri SARIYILDIZ Hasan
2953 T3-3 95 72 Sabri TAŞCI Satılmış
2954 T3-B-1 12-F 93 Sabriye DEMİRTAŞ Abdullah
2955 T3-1 66-E 38 Sabriye ŞİMŞEK (PAVRAZ) Sabit
2956 T3-3 73 78 Sadettin ŞİMŞEK Hayrettin
2957 T3-5 81 6 Sadettin UZEL Hüsnü
2958 T3-6 101 79 Sadettin UZEL Hüsnü
2959 T3-7 103 1 Sadık AKBAŞ Mehmet
2960 T8-1 7-A 48 Sadık AKDEMİR Ahmet
2961 T3-B-4 10-D 25 Sadık ÇİRİŞ Sadık
2962 T3-5 66-A 42 Sadık ÇÖMEZ Nuri
2963 T3-3 4-C 25 Sadık DEDELEÇ Hasan
2964 T3-4 77 89 Sadık ERKAN Ahmet
2965 T8-3 4-F 56 Sadık GÜLER Ali
2966 T3-B-2 9-D 18 Sadık KARNIGEÇİK Mecit
2967 T3-5 66-A 5 Sadık KERİMOĞLU varisleri 0
2968 T3-B-1 9-B 7 Sadık KOÇAK SatılmışSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2969 T3-4 77 25 Sadık KOLCU Mustafa
2970 T3-B-2 12-G 86 Sadık ÖRENOĞLU Satılmış
2971 T3-B-3 8-M 85 Sadık ŞİMŞEK Sadık
2972 T3-6 101 63 Sadık TAŞÇI Ali Osman
2973 T3-7 85 1 Sadık UYSAL varisleri Nuri
2974 T3-B-5 10-O 60 Sadi ALİUSTAOĞLU İsmail
2975 T3-3 73 8 Sadullah ASLAN Turhan
2976 T8-3 7-C 57 Sadullah BODUR Abdullah
2977 T3-7 85 56 Sadullah ÖZYAY Babadayı
2978 T3-B-1 9-B 18 Sadullah TUFAN Mustafa
2979 T8-3 3-L 7 Safa İRPİK Şevket
2980 T3-2 91-G 30 Saffet ALTUNDAĞ Hasan Hüseyin
2981 T3-3 91-H 24 Saffet ALTUNDAĞ Hasan Hüseyin
2982 T3-5 81 66 Saffet ALTUNDAĞ Hasan Hüseyin
2983 T3-5 66-A 48 Saffet ALTUNDAĞ Hasan Hüseyin
2984 T3-5 91-O 66 Saffet ALTUNDAĞ Hasan Hüseyin
2985 T3-6 101 84 Saffet GÜLEBAKAN Hüdaver
2986 T3-7 103 50 Saffet SUNA Vrs. 0
2987 T3-1 4-A 44 Safiye DEMİRCİ Cafer
2988 T3-B-7 10-R 15 Safiye FİDAN Mustafa
2989 T3-B-3 10-C 63 Safiye FİDAN Mustafa
2990 T3-2 66-D 68 Safiye FİDAN Mustafa
2991 T3-2 3-E 78 Safiye FİDAN Mustafa
2992 T3-5 91-O 63 Safiye KARAAĞAÇ Hüsnü
2993 T3-2 91-G 75 Sahip ÇİFTÇİ Mükrüm
2994 T8-2 3-F 37 Saime ÇİLİNGİR 0
2995 T3-B-3 8-M 32 Saime ESMER Yasettin
2996 T3-4 77 5 Sait GÜLMEZ Ahmet
2997 T3-3 66-C 26 Sakine ATAŞ Zeynel
2998 T3-1 107 78 Sakine YALÇIN ve Selami YALÇIN Süleyman
2999 T8-3 3-L 24 Sakip ÇETİNKAYA Mehmet
3000 T3-3 73 55 Salahattin GÜL Muhittin
3001 T3-3 66-C 61 Salih ALABACAK İzzet
3002 T3-7 85 78 Salih DEDELEÇ Sadık
3003 T3-4 91-N 78 Salih ERKAN Hasan
3004 T3-2 3-E 26 Salih GÜNDOĞMUŞ Kasım
3005 T3-3 95 68 Salih KARAGÖL Kazım
3006 T3-B-4 9-L 67 Salih KARAOĞLU Kemal
3007 T3-5 99 30 Salih KAVAK Mehmet
3008 T3-6 101 20 Salih KOÇAK Haydar
3009 T3-B-3 8-M 15 Salih KÖSE Mustafa
3010 T3-B-3 8-M 56 Salih KURT İzzet
3011 T3-B-3 9-E 63 Salih ÖZAYDIN Tayyar
3012 T3-1 4-A 11 Salih ÖZDEMİR Hayri
3013 T3-3 91-H 49 Salih ÖZDEMİR varisleri 0
3014 T3-2 3-E 54 Salih SAĞLAM Şükrü
3015 T3-B-1 9-B 24 Salih SANCAK Sefer
3016 T3-B-4 9-L 4 Salih ŞAD, Mahmut ŞAD, Talip ŞAD 0
3017 T3-B-2 8-F 93 Salih TOP İsmail
3018 T3-B-6 10-P 80 Salim CACA Abdullah
3019 T3-5 99 20 Salim ÇAYLAK Osman
3020 T3-2 4-B 84 Salim GÖKMEN varisleri 0
3021 T3-6 83 6 Salim KAYAPINAR Musa
3022 T3-7 85 13 Salim KAYHAN ve iştirakçileri 0
3023 T8-1 7-A 43 Salim ÖZCAN Hasan Hüseyin
3024 T8-5 4-H 29 Salim SARITAŞ İsmailSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3025 T3-4 66-B 35 Salim TAVUKÇU Şaban
3026 T3-B-4 10-D 56 Samahat KONAK Mehmet Salahettin
3027 T8-1 3-T 9 Sami ÇINAR mehmet
3028 T3-B-3 8-M 13 Sami ŞENLİK Enver
3029 T3-B-1 9-B 54 Sami YILMAZOĞLU Aliosman
3030 T3-2 66-D 37 Saniye ÖRENOĞLU Bayram
3031 T3-1 69 86 Saniye SAYICI Mustafa
3032 T3-B-5 10-O 25 Saniye YURTSEVEN Kazım
3033 T8-6 4-K 33 Sare COŞAR İsmail
3034 T3-1 69 1 Sare ÇİÇEK ve Ayşegül ÇANAKÇI 0
3035 T3-B-1 9-B 81 Satı ATEŞOĞLU Hüseyin
3036 T3-B-4 9-L 90 Satı EKİNCİ Mustafa
3037 T3-5 81 13 Satı ERMİŞ Hüsnü
3038 T3-2 105 45 Satı HAYDAROĞLU-Döne BEŞİR 0
3039 T8-1 3-T 37 Satı KARAPINAR Hacı Osman
3040 T3-B-4 10-D 74 Satı KAYIHAN Ali
3041 T3-7 85 43 Satı KURT Abbas
3042 T3-1 91-F 69 Satı MANDA Bahattin
3043 T3-4 66-B 23 Satı Mehmet KÜÇÜK Mehmet
3044 T3-1 69 91 Satı ÖZASLAN Mehmet
3045 T3-B-3 9-E 90 Satı SARIOĞLU Mürsel
3046 T3-4 66-B 92 Satı TOPRAK varisleri 0
3047 T3-3 4-C 56 Satı TÜRKOĞLU ve Emrah TÜRKOĞLU 0
3048 T3-2 3-E 1 Satı YASLI Satılmış
3049 T3-B-3 8-M 7 Satı ZEYBEK-Hanım AYDIN VRS. Abdullah
3050 T3-B-1 9-B 25 Satıa KILINÇ İbrahim
3051 T3-6 83 3 Satıa OTURAL Kasım
3052 T3-B-2 8-F 31 Satıa OTURAL Kasım
3053 T3-2 91-G 7 Satıa ÖZBEK Mustafa
3054 T3-5 66-A 54 Satıa ÖZTÜRK Davut
3055 T3-B-3 12-H 68 Satıa TOPÇU Sabri
3056 T3-B-7 10-R 37 Satılmış AKARÇAY Veli
3057 T3-1 91-F 21 Satılmış AKKAYA varisleri Mithat
3058 T3-6 83 68 Satılmış AKTAŞ Hasan
3059 T3-4 77 20 Satılmış AKTAŞ varisleri 0
3060 T3-2 105 32 Satılmış AKTAŞ(İsmail oğlu) İsmail
3061 T3-6 101 7 Satılmış ALÇİN ve iştirakçileri Yusuf
3062 T3-7 85 74 Satılmış ALTUNDAĞ Osman
3063 T3-B-3 8-M 6 Satılmış ASLAN Seyit Ahmet
3064 T8-5 4-H 55 Satılmış AYDINOĞLU Haşim
3065 T8-2 4-E 5 Satılmış AYDOĞDUOĞLU Osman
3066 T8-3 4-F 60 Satılmış BALOĞLU Halil İbrahim
3067 T3-5 66-A 36 Satılmış BEKDEMİR ve Selveren YANIK 0
3068 T3-B-5 9-M 81 Satılmış BİNİCİ Hüseyin
3069 T3-5 91-O 51 Satılmış BODUR Hacıbey
3070 T3-B-2 10-B 14 Satılmış CAN Osman
3071 T3-2 4-B 54 Satılmış CENKIŞ İsmail
3072 T3-4 97 43 Satılmış CERRAHOĞLU (Bilal oğlu) Bilal
3073 T3-7 85 91 Satılmış CERRAHOĞLU (Murat oğlu) Murat
3074 T3-5 81 73 Satılmış ÇAKIL İsmail
3075 T3-2 4-B 3 Satılmış ÇAVUŞ Şevket
3076 T8-1 7-A 35 Satılmış ÇİĞDEM Mehmet
3077 T3-4 66-B 48 Satılmış ÇOĞALAN Vrs. 0
3078 T3-B-1 9-B 80 Satılmış DAĞ Osman
3079 T3-1 91-F 86 Satılmış DEMİR İbtahim
3080 T8-2 4-E 26 Satılmış DİKMEN BayramSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3081 T8-2 3-F 57 Satılmış EROL Bekir
3082 T8-5 4-H 37 Satılmış GÖKOĞLU Hüseyin
3083 T3-3 91-H 1 Satılmış GÜROK Mustafa
3084 T3-5 66-A 6 Satılmış İĞDELİ Haydar
3085 T3-B-2 8-F 74 Satılmış KALKAN Ali
3086 T3-3 66-C 43 Satılmış KALKAN Ali
3087 T3-2 3-E 55 Satılmış KAPITAŞI Musa
3088 T8-3 7-C 47 Satılmış KARA Hidayet
3089 T3-2 3-E 14 Satılmış KARAGÖZ Ömer
3090 T3-4 66-B 54 Satılmış KARAKAYA Ahmet
3091 T8-3 4-F 59 Satılmış KARAKAYA ve Mehmet KARAKAYA varisleri Şükrü
3092 T3-7 103 62 Satılmış KARAMUSTAFAOĞLU Halil İbrahim
3093 T3-B-7 10-R 31 Satılmış KARLI bekir
3094 T8-1 3-T 14 Satılmış KAVAKLI Seyit Ali
3095 T8-1 4-D 44 Satılmış KAYIKÇI İsmail
3096 T3-3 95 92 Satılmış KAYNARTAŞ Şükrü
3097 T3-2 4-B 11 Satılmış KILINÇ Ali
3098 T3-5 81 83 Satılmış KINACI Memiş
3099 T8-6 4-K 23 Satılmış KINIKLIOĞLU İsmail
3100 T3-B-5 10-O 36 Satılmış KINIKLIOĞLU İsmail
3101 T3-7 103 37 Satılmış KINIKLIOĞLU İsmail
3102 T3-2 91-G 21 Satılmış KINIKLIOĞLU İsmail
3103 T3-3 4-C 17 Satılmış KOCAOĞLU varisleri 0
3104 T8-1 7-A 1 Satılmış KOÇ İsmail
3105 T3-4 66-B 66 Satılmış KOÇER Mehmet
3106 T3-B-2 9-D 66 Satılmış KÜÇÜK Ahmet
3107 T8-2 3-F 54 Satılmış KÜNDÜROĞLU Osman
3108 T8-2 7-B 39 Satılmış MERZİFONLUOĞLU Tahsin
3109 T3-2 4-B 74 Satılmış MÜLAYİMOĞLU Abdurrahman
3110 T3-B-2 8-F 55 Satılmış ÖNDER Ali
3111 T3-B-7 10-R 68 Satılmış ÖZEL Abdüsselam
3112 T3-B-6 10-P 67 Satılmış ÖZYÜREK Cafer
3113 T8-2 7-B 9 Satılmış POYRAZ Mehmet
3114 T3-B-7 10-R 3 Satılmış SARIOĞLU Ahmet
3115 T3-3 73 18 Satılmış SAYICI Varisleri Şükrü
3116 T8-6 4-K 30 Satılmış SEÇEN, Mevlüt SEÇEN, Fahrettin SEÇEN ve Faruk SEÇEN 0
3117 T3-5 91-O 69 Satılmış SEPETÇİ Mustafa
3118 T8-1 7-A 61 Satılmış ŞEHİRLİ Mehmet
3119 T8-3 4-F 2 Satılmış ŞENTÜRK Mehmet Ali
3120 T3-3 66-C 78 Satılmış UYANIK İbrahim
3121 T8-4 4-G 15 Satılmış UYGUN Rıdvan
3122 T3-3 73 54 Satılmış YAZGAN Ahmet
3123 T3-B-1 12-F 3 Satılmış YILMAZ İsmail
3124 T3-1 4-A 31 Satılmış YİĞİTOĞLU Ömer
3125 T3-B-7 10-R 48 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3126 T3-3 66-C 35 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3127 T3-B-3 10-C 54 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3128 T3-5 99 1 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3129 T8-6 4-K 24 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3130 T3-B-5 10-O 45 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3131 T3-5 99 91 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3132 T3-3 95 50 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3133 T3-4 77 59 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3134 T3-B-1 10-A 39 Saydan SARIEL Yusuf
3135 T3-B-2 10-B 39 Sebahat KÖSE Mustafa
3136 T3-B-1 10-A 66 Sebahat SOLAKOĞLU ve Nebahat SUBUTEKİN 0SIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3137 T3-2 66-D 77 Sebahattin SARIKAYA Mehmet
3138 T3-2 71 79 Secaattin KARAHÜSEYİN Yakup
3139 T3-3 91-H 90 Seçkin CENKIŞ Yakup
3140 T8-3 7-C 46 Seçkin KARAKÜLAH Veli
3141 T3-B-2 10-B 32 Sedat GÖKKAYA Halit
3142 T3-2 4-B 19 Sefa ÜNAL Yusuf
3143 T3-3 66-C 19 Sefer APAK Bayram
3144 T3-3 4-C 31 Sefer BEŞİROĞLU Mehmet
3145 T3-6 83 9 Sefer EYYÜPOĞLU Avni
3146 T3-3 66-C 42 Sefer GÜNDÜZ Galip
3147 T3-B-1 8-E 60 Sefer KARTAL Suat
3148 T3-7 85 29 Sefer KÜKNER Haşim
3149 T3-B-3 9-E 43 Sefer TORUN var. 0
3150 T3-7 85 86 Sefer YILDIZ Hidayet
3151 T3-B-4 9-L 87 Seher DEMİR, Cemal ÜGE 0
3152 T3-B-2 9-D 7 Seher İYİİŞ İsmail
3153 T8-3 7-C 54 Seher TOPÇU Mehmet
3154 T3-B-1 9-B 86 Selahaddin ÇELİK Hasan
3155 T8-5 4-H 25 Selahattin AYNACIOĞLU Haydar
3156 T3-B-5 9-M 30 Selahattin ÇAĞLAR İsmail
3157 T3-5 66-A 73 Selahattin ÇELİKSOY, Alaattin ÇELİKSOY ve Murat ÇELİKSOY 0
3158 T8-1 7-A 19 Selahattin GENÇ Yusuf
3159 T3-7 85 89 Selahattin GÜROL Yusuf
3160 T3-B-7 10-R 54 Selahattin Hüsnü KARA Ahmet Hamdi
3161 T3-B-2 12-G 1 Selahattin KARACA Vrs. 0
3162 T3-6 101 93 Selahattin ÖZASLAN Ahmet
3163 T3-B-5 10-O 20 Selahattin ÖZCAN Muharrem
3164 T3-2 66-D 60 Selahattin ÜNVER Neşet
3165 T3-B-1 12-F 79 Selahattin YURTOĞLU Mustafa
3166 T8 14-A 15 Selçuk ARSLAN Recep
3167 T3-4 91-N 51 Selim AYDOĞDU Muhsin
3168 T3-2 3-E 79 Selim BEZCİ Satılmış
3169 T3-3 4-C 90 Selim KAYA Abdullah
3170 T8-1 3-T 61 Selim KAYIKÇI Ahmet
3171 T8-1 3-T 11 Selim KÖSE Hüseyin
3172 T3-1 66-E 72 Selim ÖZYAY Mehmet
3173 T3-2 4-B 66 Selim PEHLİVAN Süleyman
3174 T3-1 91-F 32 Selime KAYMAKÇI Hasan
3175 T3-6 83 54 Selma AVCI, Dilber AVCI ve Barış AVCI Mehmet-Hüseyin-Hüseyin
3176 T3-2 4-B 50 Selver BAYRAMOĞLU Bahattin
3177 T3-4 66-B 4 Selver ÇOBANOĞLU Ömer
3178 T8-1 7-A 55 Selvihan NAİLLİOĞLU Sadettin
3179 T3-B-2 10-B 86 Sema IŞIK Şevket
3180 T3-7 85 84 Sema IŞIK Şevket
3181 T8-1 3-T 62 Semaver KILIÇ Hüdaver
3182 T3-7 103 27 Semiha BAYRAKDAR Haşim
3183 T3-3 91-H 69 Semiha BİNİCİ İzzet
3184 T3-5 66-A 59 Semra BABACAN Ömer
3185 T3-2 71 19 Senem BAŞARAN Arap
3186 T3-B-6 10-P 90 Senem İPEKÇİ Emin
3187 T3-B-2 10-B 19 Serap AKTUĞRAN İsmail
3188 T8-1 3-T 22 Serap AKTUĞRAN İsmail
3189 T3-B-5 10-O 67 Servet KARA Mehmet
3190 T3-B-1 8-E 9 Servinaz YANIK Süleyman
3191 T8-1 3-T 50 Seval KORKUSUZ Mustafa
3192 T3-2 105 57 Seval-Selma-Kadir DURAN YusufSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3193 T3-B-1 9-B 62 Sevcan YAĞBASAN Ali
3194 T8-3 4-F 37 Sevda ŞİRECİ Mustafa
3195 T3-2 4-B 79 Sevda YILDIRIMER(ÇAKMAK) Niyazi
3196 T3-B-1 12-F 78 Sevgi ÖZDEMİR Raşit
3197 T3-5 91-O 61 Sevgi ŞAHİN Yusuf
3198 T8-1 7-A 58 Sevgül DAĞISTAN ve Serpil ESEN (YILMAZ) Garip
3199 T3-2 3-E 2 Sevim ÇALIŞKAN Mustafa
3200 T3-2 4-B 1 Sevim KORU Aşi
3201 T3-3 95 37 Sevim KURNAZ Musa
3202 T3-B-4 9-L 13 Sevim ÖZTÜRK Ömer
3203 T3-B-4 9-L 51 Sevinç DÜZYURT Mustafa
3204 T8-1 7-A 49 Sevinç KARA Ali
3205 T3-B-1 12-F 48 Seydi UNCU Ali
3206 T3-1 4-A 84 Seyfettin BİLİŞ Fikri
3207 T3-5 91-O 54 Seyfettin ÇAKIR Osman
3208 T3-B-3 12-H 74 Seyfettin KARADEMİR Ali
3209 T3-B-7 10-R 6 Seyfettin ÖZCAN Hidayet
3210 T8-1 3-T 38 Seyfi AYDIN Ahmet
3211 T8-1 3-T 2 Seyfi CANITEZ Hüseyin
3212 T3-B-3 9-E 37 Seyit Ahmet BAĞCI Seyit Ali
3213 T3-B-2 9-D 39 Seyit Ahmet BİLALOĞLU Yunus
3214 T8-1 7-A 10 Seyit Ahmet ÇEVİK İlyas
3215 T3-2 4-B 78 Seyit Ahmet DURU Ahmet
3216 T3-1 91-F 54 Seyit Ahmet KAVALCI Ömer
3217 T3-2 91-G 62 Seyit Ahmet KAYNAK İsmail
3218 T3-B-3 8-M 27 Seyit Ahmet KOLSUZ Ömer
3219 T3-1 107 60 Seyit Ahmet SARI Mustafa
3220 T8-6 4-K 3 Seyit Ahmet TOP Halil İbrahim
3221 T3-6 101 74 Seyit AKÇAAT Hamdi
3222 T3-5 91-O 73 Seyit Ali ATMACAOĞLU Yusuf
3223 T3-B-1 12-F 6 Seyit Ali ÇAKIR Osman
3224 T3-4 77 42 Seyit Ali DEMİREL Ömer
3225 T3-2 91-G 43 Seyit Ali TÜRKYILMAZ Mustafa
3226 T3-3 95 31 Seyit ALPASLAN Varisleri (Muradiye DİLMAN ve İŞT.) Ali
3227 T3-7 103 43 Seyit ARSLAN Ali
3228 T3-B-1 10-A 79 Seyit DOĞAN Mehmet
3229 T3-B-7 10-R 21 Seyit KARAKUŞ Ömer
3230 T3-3 4-C 1 Seyit Mehmet KABASAKAL Vrs 0
3231 T8-3 3-L 52 Seyit ÖZLEMİŞ Ahmet
3232 T3-B-1 8-E 24 Seyit SÖĞÜT Mustafa
3233 T3-B-6 10-P 75 Seyit ŞAHİN Tevfik
3234 T3-2 66-D 80 Seyitali DEMİREL Sabri
3235 T8-2 3-F 56 Seyyide YILDIRIM Fahreddin
3236 T3-2 91-G 45 Sezai BULUT Kamil
3237 T3-B-1 12-F 20 Sezayi BAKIR Yusuf
3238 T3-3 95 84 Sezayi YURTALAN Emin
3239 T3-2 3-E 23 Sezer ALPSATAN Alptürk
3240 T3-4 91-N 69 Sezgi SULTANOĞLU Haydar
3241 T3-B-3 10-C 91 Sıddık USLU Osman
3242 T8-2 7-B 40 Sırma AYDIN varisleri 0
3243 T3-7 85 36 Siracettin EVİZ M.Zeki
3244 T3-1 69 60 Songül BİNİCİ Kazım
3245 T3-B-4 9-L 63 Songül ERÇİMEN Ali
3246 T8-3 7-C 51 Songül IŞIK Fikri
3247 T3-4 66-B 5 Songül KARABÖCEKOĞLU Adil
3248 T3-B-1 10-A 87 Suat KARAAHMETOĞLU Hacı KadirSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3249 T8 14-A 22 Suat POLAT İbrahim
3250 T3-3 4-C 24 Sultan ALTINTAŞ Satılmış
3251 T8-1 3-T 26 Sultan ALUÇ Salih
3252 T3-B-1 9-B 6 Sultan ÇELTİKOĞLU Osman
3253 T3-B-5 9-M 67 Sultan ÇİFTÇİ Mustafa
3254 T3-B-3 9-E 20 Sultan DENİZ-Safiye COŞKUN 0
3255 T3-B-2 12-G 48 Sultan EREN Hüseyin
3256 T8-5 4-H 44 Sultan ERENSOY Ahmet
3257 T3-1 66-E 11 Sultan GÖKMEN İsmail
3258 T3-B-3 9-E 87 Sultan GÖZCÜ Durmuş
3259 T3-B-2 9-D 92 Suna ÇELİK Hüseyin
3260 T8-5 4-H 1 Suna İLHAN Kadir
3261 T8-2 3-F 14 Suna KAHYAOĞLU Mustafa
3262 T3-B-1 9-B 75 Suna KAPLAN Duran
3263 T3-3 66-C 31 Suphi ÖZTÜRK VRS. Ahmet
3264 T3-B-3 12-H 80 Susam KALAYCIO Hasan
3265 T8 14-A 33 Suzan ŞEN Mehmet
3266 T8-2 7-B 33 Sübyan CEYHAN Şükrü
3267 T3-2 91-G 81 Sübyan CEYHAN Şükrü
3268 T3-3 91-H 67 Süleyman ACAR Şammas
3269 T3-B-6 10-P 66 Süleyman AYDOĞAN VRS. Mustafa
3270 T3-B-5 9-M 15 Süleyman BAŞAK varisleri Halil
3271 T3-1 4-A 14 Süleyman BAŞAR Salahattin
3272 T8-3 3-L 22 Süleyman CANTÜRK Veysel
3273 T3-2 3-E 68 Süleyman ÇAKMAK 0
3274 T3-5 99 14 Süleyman DİLMAN Varisleri İbrahim
3275 T3-B-4 10-D 30 Süleyman GÜNAY Lütfi
3276 T3-1 91-F 33 Süleyman GÜRER Feyzi
3277 T8-5 4-H 56 Süleyman KAPLAN İbrahim
3278 T3-7 85 83 Süleyman KOÇAK VRS. Süleyman
3279 T3-1 107 69 Süleyman ŞAHİN İzzet
3280 T8-3 3-L 2 Süleyman TAŞDEMİR Mustafa
3281 T3-1 91-F 45 Süleyman TÜRK Bilal
3282 T3-3 95 30 Süleyman UZEL Mehmet
3283 T8-3 4-F 15 Süleyman ÜSTÜN Mehmet
3284 T3-1 66-E 48 Süleyman YILDIZ Salih
3285 T3-3 4-C 36 Süleyman YÜCEL – Döndü ACAR İsmail-Zeynel
3286 T8 14-A 24 Süleyman ZOBAROĞLU Abdurrahman
3287 T3-2 66-D 4 Sümbül ERKAN Zekeriya
3288 T8-2 3-F 39 Sümmani YALÇIN Aptullah
3289 T8-1 7-A 21 Sündüs KAHYAOĞLU Ahmet
3290 T8-1 3-T 21 Sündüs KARADAŞ Mustafa
3291 T8-2 3-F 36 Şaban ATAK ve Gürseli KORTARLA Ömer
3292 T3-3 73 32 Şaban AY Şükrü
3293 T8-2 7-B 12 Şaban ÇELİKOĞLU Rıza
3294 T3-7 85 60 Şaban DAYI Vrs. Şevki
3295 T3-3 95 20 Şaban DEMİREL Mehmet
3296 T8-6 4-K 47 Şaban GAYRETLİ Ahmet
3297 T3-2 105 74 Şaban GÖBÜT Satılmış
3298 T3-2 66-D 43 Şaban GÜNGÖRDÜ Bayram
3299 T8-3 4-F 50 Şaban KARAKAŞ Hasan
3300 T3-B-3 8-M 25 Şaban KÖRİSMAİLOĞLU Yadikar
3301 T3-4 97 8 Şaban KÖSE Mehmet
3302 T8-3 7-C 10 Şaban YAĞLI Halil
3303 T3-B-3 10-C 36 Şadiye COŞAR Şükrü
3304 T3-B-4 9-L 68 Şahabettin LİMAN HalilSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3305 T3-2 3-E 77 Şahali EKMEKÇİOĞLU Şemsettin
3306 T3-1 3-B 38 Şaheste ÖZTÜRK Abbas
3307 T3-B-2 8-F 63 Şaheste ÖZTÜRK Abbas
3308 T3-1 3-B 12 Şahin ALBAYRAK Şakir
3309 T8-3 4-F 27 Şahin ARIKAN Ahmet
3310 T3-1 69 23 Şahin DOĞAN Hüseyin
3311 T3-1 66-E 18 Şahin TUNCEL Sadullah
3312 T3-2 3-E 61 Şahin UZUN Ali
3313 T8-2 3-F 16 Şahinde YERLİKAYA İsmet
3314 T3-1 66-E 60 Şakir EMİROSMANOĞLU ve ortakları 0
3315 T3-B-2 8-F 84 Şakir GÜLPEMBEOĞLU Şakir
3316 T8-5 4-H 16 Şakir KINIKLIOĞLU Cemalettin
3317 T3-B-2 8-F 15 Şakir KOÇAK Mustafa
3318 T3-4 77 11 Şakir MERZİFONLUOĞLU Bayram
3319 T3-1 107 81 Şakir ÖZMEN Osman
3320 T3-4 91-N 33 Şakir SAVRAN Hacı
3321 T3-B-6 10-P 31 Şakir YİĞİTOĞLU Hurşit
3322 T3-7 103 42 Şayeste ARICI Bekir
3323 T8-1 4-D 49 Şazi KILINÇ Ali
3324 T3-1 69 85 Şazimet BALTAOĞLU Muzaffer
3325 T3-2 105 24 Şefi UYAR ve İdris UYAR 0
3326 T3-B-3 9-E 42 Şefik BEKTAŞOĞLU Hüseyin
3327 T3-4 77 73 Şefika DURAK Osman
3328 T3-B-1 12-F 37 Şefika KEPENEK Murat
3329 T3-1 66-E 44 Şefika ÖZCAN Memduh
3330 T8-5 4-H 57 Şefika SARGIN Mustafa
3331 T8-1 4-D 51 Şefika SARGIN Mustafa
3332 T3-B-6 10-P 30 Şehime MANTI Mehmet
3333 T3-B-3 12-H 33 Şehri ÇERKEŞLİ Ali
3334 T3-4 91-N 44 Şehri LAFÇI Mehmet
3335 T3-3 95 18 Şehriban HAYDAROĞLU Hamdullah
3336 T3-4 91-N 39 Şehriban IŞIK Ali
3337 T3-3 91-H 63 Şemsettin ALIMCI Arap Mehmet
3338 T3-5 91-O 7 Şemsettin ALIMCI Arap Mehmet
3339 T3-7 85 17 Şemsettin ALIMCI Arap Mehmet
3340 T8-2 7-B 47 Şemsettin CANSIZ Mehmet
3341 T3-1 66-E 4 Şengül AKAY Mustafa
3342 T8-2 7-B 18 Şenol KARINCA Ali
3343 T8-3 7-C 16 Şenol ÖZTÜRK Nuri
3344 T3-3 4-C 37 Şenol USLU Yakup
3345 T3-B-1 12-F 90 Şenol USLU Yakup
3346 T3-B-7 10-R 69 Şensevdi EMİNOĞLU Sadık
3347 T3-4 91-N 92 Şerafettin AKIL Bekir
3348 T3-5 99 84 Şerafettin ASAR İbrahim
3349 T3-2 105 7 Şerafettin SUNA Hüseyin
3350 T8-5 4-H 13 Şerafettin TÜRK Veli
3351 T3-2 91-G 32 Şerafettin YILMAZ Çelebi
3352 T3-2 3-E 47 Şeref BOZTEPE Rıza
3353 T3-1 4-A 12 Şeref KESELİOĞLU Ömer
3354 T3-2 4-B 5 Şeref KULA Tahsin
3355 T3-B-3 12-H 45 Şeriban CENKIŞ Duran
3356 T3-B-4 10-D 73 Şerif Kadın AYTAR Mustafa
3357 T8-5 4-H 36 Şerife AKTEPE Ali Osman
3358 T3-B-5 10-O 54 Şerife ARSLAN Kemal
3359 T3-2 91-G 14 Şerife BAL Hayrettin
3360 T3-1 107 68 Şerife KAYITÇI KadirSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3361 T3-2 3-E 37 Şerife KÖSE Halil
3362 T3-1 107 66 Şerife KURT (EMİROSMANOĞLU) Mehmet
3363 T3-1 66-E 24 Şevket ÇAKIL İsmail
3364 T3-1 107 27 Şevket ÇERKEŞLİ Hilmi
3365 T8-4 4-G 31 Şevket KENDİR Hasan Hüseyin
3366 T3-1 3-B 18 Şevket SÖĞÜT Mustafa
3367 T3-B-2 8-F 44 Şevki ÇİMEN Kamil
3368 T8-5 4-H 48 Şevki SÜTÇÜ Adil
3369 T3-2 4-B 30 Şevkiye TANRIVERDİ Saip
3370 T3-6 101 48 Şevkiye TANRIVERDİ Saip
3371 T3-1 3-B 74 Şinasi ULUSOY Bayram
3372 T3-B-5 9-M 39 Şuayıp ÜSTÜN Muharrem
3373 T3-B-2 12-G 6 Şuayip CİHAN İsmail
3374 T3-4 97 6 Şuayip DİŞÇİOĞLU Satılmış
3375 T3-2 71 72 Şükriye (TORUN) AKBAŞ 0
3376 T8-4 4-G 6 Şükriye (TORUN) AKBAŞ 0
3377 T3-7 103 19 Şükriye (TORUN) AKBAŞ 0
3378 T3-B-5 9-M 57 Şükriye (TORUN) AKBAŞ 0
3379 T8-1 4-D 38 Şükriye ÇEVİK-Emine TÜRKOĞLU 0
3380 T3-B-1 12-F 26 Şükrü ACAR Remzi
3381 T3-4 66-B 8 Şükrü AKSOY Hasan
3382 T8 14-A 56 Şükrü AYNACIOĞLU varisleri 0
3383 T3-B-5 9-M 75 Şükrü BALBAŞI Kerim
3384 T3-B-1 10-A 13 Şükrü DEVREZ Mustafa
3385 T3-4 77 12 Şükrü EROĞLU Mehmet
3386 T3-B-2 8-F 45 Şükrü ESKİN Emin
3387 T3-B-2 9-D 33 Şükrü GÜNEY Mehmet
3388 T3-B-7 10-R 44 Şükrü KARACAOĞLU varisleri 0
3389 T3-B-3 9-E 21 Şükrü KARAKAYA Ali
3390 T8-3 4-F 51 Şükrü MERZİFONLUOĞLU varisleri 0
3391 T3-2 66-D 26 Şükrü SAYICI Satılmış
3392 T3-B-5 9-M 20 Şükrü TİLKİ Ahmet
3393 T3-1 91-F 25 Şükrü TÜFEKÇİ Seyit Mehmet
3394 T3-1 3-B 8 Şükrü UYSAL Mustafa
3395 T3-3 95 1 Şükrü YİĞİT Hüseyin
3396 T8-3 7-C 30 Şükrü ZEYBEK Varisleri Rüştü
3397 T3-2 71 14 Tacım COŞGUN Mehmet
3398 T3-5 99 42 Tahir DALGIÇ Abdi
3399 T8-2 4-E 55 Tahire YILDIRIM mehmet
3400 T3-B-1 9-B 66 Tahsin CİNKILIÇ selim
3401 T3-1 69 71 Tahsin İLERİ Ali
3402 T3-2 4-B 49 Tahsin YILMAZ haydar
3403 T3-1 107 51 Tahsin YÜCEL Recep
3404 T8-3 3-L 12 Talat AYDOĞDUOĞLU Hüsnü
3405 T8-4 4-G 33 Talat İLHAN İsmet
3406 T8-5 4-H 20 Talip ÇELİK Veysel
3407 T3-B-6 10-P 9 Talip ÇİĞDEM Sefer
3408 T8-4 4-G 18 Talip YILDIRIM Sami
3409 T3-5 99 55 Taner ÇİTGEZ Mevlüt
3410 T3-4 66-B 29 Tarık BİRTANE Mehmet Yadigar
3411 T3-2 66-D 14 Tarık TEVGE Hasan Hüseyin
3412 T3-1 69 20 Taşkın AYDAŞO Mustafa
3413 T3-4 91-N 14 Tayyar ÖZCAN Fazlı
3414 T3-6 101 56 Tayyar TOPÇU ve Ahmet TOPÇU 0
3415 T8-1 7-A 45 Tekin TÜRK Abdullah
3416 T8-1 7-A 53 Telli KARAOĞLU Ali RızaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3417 T3-7 85 42 Tevfik KARASÜLEYMANOĞLU Arif
3418 T3-4 97 75 Tevfik SEZGİN varisleri 0
3419 T8-3 4-F 46 Tuba KÖSE Yakup
3420 T8-2 7-B 37 Tuğba DOĞAN varisleri 0
3421 T3-B-2 9-D 93 Tuğba ESEN(İLKAYA) ve Serdal AKALIN 0
3422 T3-B-6 10-P 6 Tuncay DURSUN Cevdet
3423 T3-2 71 86 Tuncay FİDAN Yaşar
3424 T3-1 69 89 Tuncay IŞIK Ömer
3425 T3-1 91-F 93 Tuncay KAVAK Mehmet
3426 T8 14-A 32 Tuncer ORAL Hasan
3427 T3-1 66-E 77 Turan KABAKÇI Hasan
3428 T3-3 73 25 Turan ŞAHİN Ömer
3429 T3-1 3-B 47 Turan UĞUR Mustafa
3430 T3-3 73 36 Turgut ÇINAR Mustafa
3431 T3-2 91-G 8 Turgut SERDAR varisleri 0
3432 T3-7 103 84 Turgut TOPRAKÇI Hasan
3433 T8-3 3-L 9 Turhan ÖZSOY mehmet
3434 T3-1 3-B 20 Tursun KARACA varisleri 0
3435 T8-2 4-E 49 Tülin GÜÇLÜ Mehmet
3436 T3-3 73 79 Türkan BULGURLU Vehbi
3437 T3-3 95 19 Türkan BULGURLU Vehbi
3438 T3-1 4-A 5 Türkan GÜNAY Kazım
3439 T3-B-3 10-C 56 Türkay HOCANIN Necati
3440 T3-2 91-G 60 Türkmen AKKAYA Bayram
3441 T3-3 66-C 6 Ufuk ARSLAN Cemal
3442 T3-B-3 8-M 43 Ufuk SİPAHİ Memet
3443 T8-1 3-T 55 Uğur FUKARA Selami
3444 T8-6 4-K 35 Uğur KAPLAN Osman
3445 T3-4 91-N 72 Uğur YAZGAN, Ünzile YARDIMCI, Gülüm YAZGAN, Yusuf YAZGAN 0
3446 T3-5 66-A 29 Ulvi AYDIN Abdullah
3447 T8-5 4-H 42 Utku KARAKOÇ Ahmet Lütfi
3448 T3-B-2 8-F 6 Ülviye GÜL Aziz
3449 T3-B-7 10-R 79 Ümit ALTINIŞIK Ahmet
3450 T3-1 69 62 Ümmühan COŞKUN İsmail
3451 T8-3 3-L 41 Ümmühan KARAMAN Musa
3452 T3-2 3-E 35 Ünal AKDAM Durali
3453 T3-2 3-E 17 Ünal BİRTANE Mehmet Yadigar
3454 T3-2 4-B 20 Ünal ÇELİK Ahmet
3455 T8-4 4-G 20 Ünal OKUR Ahmet
3456 T3-B-4 10-D 72 Ünal ÖZEN Ali
3457 T3-4 97 26 Ünal ŞEKERCİ Halit
3458 T3-B-2 12-G 56 Ünal TOPÇU Hazim
3459 T3-B-3 12-H 72 Ünver ÇELİK Ahmet
3460 T3-1 4-A 71 Ünver DEMİRALAY Hasan
3461 T3-3 91-H 85 Ünzüle EMİNOĞLU Bayram
3462 T3-B-2 10-B 81 Üzeyir GÜNEŞ Hamza
3463 T3-B-1 8-E 91 Üzeyir KILIÇ Hasan
3464 T3-4 91-N 18 Vahap BARAN Hacı
3465 T3-5 91-O 38 Vahap ERYILMAZ Ahmet
3466 T3-B-1 10-A 8 Vahit BATAK Hacı Abbas
3467 T3-7 85 37 Vahit ÇETİN Mustafa
3468 T3-B-5 10-O 9 Vahit SEPETÇİ Zabit
3469 T8-1 4-D 48 Vedat KOŞAR Osman
3470 T8-3 4-F 38 Vehbi ALTAY Temindar
3471 T3-1 69 56 Vehbi AYRANCI İbrahim
3472 T3-B-3 12-H 91 Veli ACAR OsmanSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3473 T3-4 91-N 48 Veli BAHAR Habib
3474 T3-6 83 15 Veli ÇALIŞKAN Veli
3475 T3-2 91-G 73 Veli ÇELTİKOĞLU Halil İbrahim
3476 T3-B-3 12-H 49 Veli DİNLEMEZ Mehmet
3477 T3-1 66-E 65 Veli KÖSE (vekili Abdullah KÖSE) Halil İbrahim
3478 T8-3 7-C 29 Veli OĞUZ Mevlüt
3479 T3-4 77 8 Veli ÖZDEMİR Osman
3480 T3-6 83 93 Veli ÖZDEMİR Osman
3481 T3-7 85 47 Veli SARIASLAN İbrahim
3482 T3-B-1 9-B 27 Veli SARIOĞLU Süleyman
3483 T3-3 73 71 Veli ŞAHİN Süleyman
3484 T8-6 4-K 36 Veyis BAYRAKTAR Muharrem
3485 T3-5 66-A 3 Veyis CAN Bahri
3486 T3-B-1 10-A 91 Veyis GÜNGÖR Mehmet
3487 T3-2 3-E 65 Veyis KAVAK İzzet
3488 T8-1 3-T 46 Veysel AY Osman
3489 T3-5 66-A 62 Veysel BÜLBÜL Kalender
3490 T3-1 91-F 30 Veysel CESUR Ömer
3491 T3-B-4 9-L 21 Veysel DEVECİ İzzet
3492 T3-B-3 8-M 1 Veysel GÜRBÜZ Bekir
3493 T3-6 101 25 Veysel GÜRSES Mahbup
3494 T8-3 7-C 58 Veysel KARABACAK Süleyman
3495 T3-5 81 18 Veysel KILIÇ Ahmet
3496 T8-3 4-F 4 Veysel SERAY İsmail
3497 T3-B-3 12-H 21 Veysel SERCAN Mehmet
3498 T3-B-1 10-A 30 Veysel YAVUZ Hüseyin
3499 T3-4 77 41 Volkan SAZANLAR Fehmi
3500 T8-2 3-F 41 Vural ALTAN Mehmet Şevki
3501 T3-1 107 45 Yadigar ÇÖKMEZ ve Mahpuz ÇÖKMEZ 0
3502 T3-4 66-B 1 Yafes SABAN Erol
3503 T3-B-4 9-L 60 Yahya ÇELİK dursun
3504 T3-7 103 78 Yahya DEMİRCİ Ali İhsan
3505 T8-2 3-F 10 Yahya DOĞAN Hacı Emin
3506 T8-2 4-E 32 Yahya ERDOĞAN varisleri 0
3507 T3-B-3 9-E 92 Yahya GÖZÜM Sırrı
3508 T3-5 99 25 Yahya KARA Gazi
3509 T3-7 85 68 Yahya KESELİOĞLU Şeref
3510 T3-4 97 31 Yakup ACAR, Zülfiye ACAR, Erkan ACAR ve Aynur BİBER 0
3511 T3-B-2 12-G 80 Yakup AÇIKGÖZ Hüsnü
3512 T3-B-1 9-B 14 Yakup ASİL Kamil
3513 T8-2 7-B 53 Yakup BODUR İhsan
3514 T3-5 66-A 77 Yakup DEDE Hüseyin
3515 T3-5 66-A 74 Yakup DURUKAN Feyzullah
3516 T3-B-3 10-C 4 Yakup EMİR VRS. Mehmet
3517 T3-5 99 92 Yakup ERİKLİ Hüseyin
3518 T3-B-7 10-R 87 Yakup GÖKMEN (Muhsin oğlu) Muhsin
3519 T3-3 91-H 39 Yakup KARA Osman
3520 T8-6 4-K 58 Yakup KOÇAK 0
3521 T3-B-2 12-G 18 Yakup ÖZDEMİR Galip
3522 T3-B-2 12-G 85 Yakup YILDIZ Niyazi
3523 T3-B-4 10-D 21 Yalçın BODUR Hüseyin
3524 T3-B-3 12-H 60 Yalçın KARAKAYA İsmail
3525 T3-B-1 12-F 21 Yalçın SÖYLEMEZ Süleyman
3526 T3-2 71 49 Yasemin AYAN Bahattin
3527 T3-3 4-C 32 Yasemin AYAN Bahattin
3528 T8-1 4-D 12 Yasemin AYAZ Ali İhsanSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3529 T8-1 7-A 6 Yasemin ÇALIŞKAN Kazım
3530 T8-4 4-G 29 Yasemin DERE Mustafa
3531 T8-1 4-D 19 Yasemin TÜRK Remzi
3532 T3-2 4-B 53 Yasin ERDEN Asım
3533 T3-1 91-F 39 Yasin KARABAĞ Osman
3534 T3-2 3-E 83 Yasin YAPICI dursun
3535 T8-1 3-T 7 Yaşar ASAR Ahmet
3536 T3-2 4-B 77 Yaşar AYDOĞAN Satılmış
3537 T8-3 3-L 27 Yaşar CAN Ali
3538 T3-4 97 32 Yaşar ÇATALCA Mehmet
3539 T3-4 66-B 72 Yaşar ÇATALCA Mehmet
3540 T3-2 91-G 87 Yaşar DOĞAN Kadir
3541 T3-1 69 79 Yaşar ELİBOL Mustafa
3542 T3-4 97 30 Yaşar HANEFİOĞLU Mustafa
3543 T3-B-3 8-M 48 Yaşar KARSAVURANOĞLU Hüseyin
3544 T3-2 66-D 49 Yaşar KIZILKAYA Var. 0
3545 T3-B-3 10-C 75 Yaşar KOPARAN Halil
3546 T3-B-2 9-D 12 Yaşar ONAY mehmet
3547 T8-2 7-B 57 Yaşar ÖZDEMİR Yusuf
3548 T3-B-3 8-M 30 Yaşar ÖZMEN Hüseyin-Şerife
3549 T3-3 91-H 62 Yaşar SALTAR Haydar
3550 T3-3 95 91 Yaşar ŞAD Hamdi
3551 T3-2 3-E 74 Yaşar TENGİLİMOĞLU Hasan
3552 T8-2 3-F 29 Yaşar ÜNAL Abdulmuttalip
3553 T3-3 95 33 Yaşar YILDIZ Hacı Aslan
3554 T3-B-2 12-G 68 Yaver KARABAŞ Ahmet
3555 T8-1 4-D 45 Yavuz KARAŞEHİRLİ iİbrahim Etem
3556 T3-B-7 10-R 90 Yavuz KÖSE Hüseyin
3557 T3-2 3-E 59 Yavuz PANCAROĞLU Mehmet
3558 T8-3 3-L 4 Yener EMİROĞLU Musa
3559 T3-3 91-H 14 Yeter DADAŞ (DUMAN) Mehmet
3560 T3-1 4-A 77 Yeter DOĞAN Abdullah
3561 T3-7 103 30 Yeter GÜRBÜZ Osman
3562 T3-5 66-A 14 Yeter TÜRKMEN Satılmış
3563 T8-5 4-H 54 Yetiş PEHLİVAN Hüsyin
3564 T3-5 99 33 Yıldız AYDIN İbrahim
3565 T3-B-2 8-F 50 Yıldız EKİN Yunus
3566 T3-7 103 24 Yıldız KARTAL Haydar
3567 T8-3 4-F 53 Yıldız SEFİL Halis
3568 T3-B-1 9-B 31 Yılmaz BAHÇECİOĞLU Ömer
3569 T3-3 91-H 87 Yılmaz BİTİRİK Sadri
3570 T3-B-1 9-B 93 Yılmaz ERGİN Bayram
3571 T8-3 3-L 38 Yılmaz KAYGISIZ varisleri 0
3572 T8-1 4-D 20 Yılmaz MEMİŞ Murat
3573 T3-1 91-F 50 Yılmaz TUNÇAY Cemal
3574 T3-5 81 31 Yılmaz YILMAZ Hasan
3575 T8-3 7-C 42 Yılmaz ZEYBEK Dede
3576 T8-4 4-G 8 Yosma SAAT Miktat
3577 T3-1 3-B 68 Yösüf GÜRER Yahya
3578 T3-B-1 8-E 42 Yuğnis DAĞLI Faik
3579 T3-3 95 80 Yunus ALICIOĞLU ve Güler ALICIOĞLU Süleyman
3580 T3-B-4 10-D 8 Yunus AYHAN Ali
3581 T3-B-2 12-G 20 Yunus ERTEKİN Ali
3582 T3-B-5 9-M 69 Yunus KINACI Abdullah
3583 T3-B-5 10-O 26 Yunus ÖZALP Mustafa
3584 T3-B-1 8-E 55 Yunus YILMAZ ZeynelSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3585 T3-1 4-A 17 Yurdagül POLAT Hüsnü
3586 T8-2 4-E 22 Yusuf ALTUNDAĞ Mehmet
3587 T3-B-2 9-D 78 Yusuf ARSLAN (Mustafa oğlu) Mustafa
3588 T8-1 4-D 36 Yusuf ASLAN Hamdi
3589 T8-2 4-E 39 Yusuf ATALAY Cemil
3590 T3-B-2 10-B 26 Yusuf ATALAY (Ali oğlu) Ali
3591 T3-1 3-B 73 Yusuf ATİK Mehmet
3592 T3-1 4-A 7 Yusuf BAŞIBÜYÜK Mehmet
3593 T8-2 7-B 41 Yusuf BAYIR Ali
3594 T3-B-5 10-O 27 Yusuf BEŞTEPE Nebi
3595 T3-B-2 10-B 43 Yusuf BODUR İhsan
3596 T3-B-2 8-F 1 Yusuf BÖREKÇİ Mustafa
3597 T3-B-2 10-B 57 Yusuf CERRAHOĞLU Yusuf
3598 T3-2 91-G 63 Yusuf COŞKUN İbrahim
3599 T3-1 69 54 Yusuf ÇALIŞKAN Hüseyin
3600 T3-B-4 9-L 57 Yusuf DELİALİOĞLU varisleri Abdullah
3601 T3-B-2 9-D 4 Yusuf DEMİRDİZEN Mustafa
3602 T3-B-6 10-P 1 Yusuf DEMİRTAŞ Ahmet
3603 T3-7 85 72 Yusuf DİDİŞ ve Yılmaz OĞUZ 0
3604 T3-B-5 10-O 68 Yusuf DİLEK Yusuf Ziya
3605 T3-5 66-A 90 Yusuf DUMAN Avni
3606 T3-B-6 10-P 61 Yusuf DÜŞÜNCELİER İbrahim
3607 T3-5 66-A 26 Yusuf EKİZ ve iştirakçileri 0
3608 T3-5 99 66 Yusuf EMİNOĞLU Rıza
3609 T3-B-7 10-R 4 Yusuf ENGİN Ali
3610 T3-3 66-C 66 Yusuf ERDAL Musa
3611 T3-3 73 3 Yusuf ERKAN Hasan
3612 T3-B-2 10-B 50 Yusuf FIRAT Mehmet
3613 T3-B-2 9-D 27 Yusuf GÖÇER Recep
3614 T8-6 4-K 49 Yusuf GÖLBAŞI Ahmet Turan
3615 T8-2 3-F 31 Yusuf KARAHASANOĞLU Varisleri 0
3616 T3-5 66-A 41 Yusuf KARAKURT Mustafa
3617 T3-B-6 10-P 56 Yusuf KAYA Kadir
3618 T3-2 71 18 Yusuf KILIÇ Abbas
3619 T8-3 3-L 51 Yusuf KILINÇ Adem
3620 T3-B-1 10-A 86 Yusuf KOCA Ali Osman
3621 T3-2 66-D 61 Yusuf KURT Mehmet
3622 T3-B-6 10-P 26 Yusuf KURT İzzet
3623 T8 14-A 16 Yusuf KURT (İzzet oğlu) İzzet
3624 T3-1 66-E 43 Yusuf ÖZDEMİR ve iştirakçileri 0
3625 T3-B-3 10-C 21 Yusuf SAK Fevzi
3626 T3-B-7 10-R 72 Yusuf ŞAHİN Osman
3627 T3-1 91-F 73 Yusuf ŞAHİN Fettah
3628 T3-1 69 5 Yusuf ŞAHİN Fettah
3629 T3-1 91-F 31 Yusuf ŞAHİN Fettah
3630 T3-3 73 13 Yusuf ŞAHİN Fettah
3631 T3-2 105 4 Yusuf UÇAR Ali
3632 T8-3 4-F 62 Yusuf ULU Şakir
3633 T3-5 66-A 68 Yusuf ÜÇBAŞ Mehmet
3634 T3-5 91-O 81 Yusuf ÜNLÜTÜRK Muharrem
3635 T3-5 81 71 Yusuf YETİŞ Hüseyin
3636 T8-4 4-G 51 Yusuf YILDIRIM varisleri Yusuf
3637 T8-1 4-D 62 Yusuf YILDIRIM varisleri Yusuf
3638 T8-2 7-B 3 Yusuf YILDIRIM VRS. (Alibey oğlu) Alibey
3639 T3-B-3 12-H 31 Yusuf YURTLU Ali
3640 T3-B-5 9-M 49 Yusuf YÜCEL İsmailSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3641 T3-B-3 8-M 67 Yusuf Ziya ERKAN Hasan
3642 T3-1 69 4 Yücel DEMİR Vahdet
3643 T3-3 95 60 Yücel GÜÇLÜ Murtaz
3644 T3-B-3 12-H 14 Yüksel ABAOĞLU Mustafa
3645 T3-7 103 4 Yüksel CESUR ve Yücel CESUR 0
3646 T3-3 91-H 60 Yüksel GÖRMÜŞ Halit
3647 T3-1 4-A 90 Yüksel GÜLMEZ Ali Osman
3648 T8 14-A 34 Yüksel İlkay TONGUÇ Halil İbrahim
3649 T3-2 3-E 18 Yüksel İlkay TONGUÇ Halil İbrahim
3650 T3-1 69 48 Yüksel KARAHÜSEYİN Selahattin
3651 T3-5 91-O 30 Yüksel KOÇ Arif
3652 T8-1 3-T 31 Yüksel KOÇAK Nadir
3653 T3-2 105 92 Yüksel KONUK Yahya
3654 T3-4 91-N 85 Yüksel NADAROĞLU Ömer
3655 T3-2 105 8 Yüksel ÖZDEMİR Halilibrahim
3656 T3-6 83 7 Yüksel SABAN Erol
3657 T8-2 4-E 52 Yüksel ŞEHİRLİ Durmuş
3658 T8-5 4-H 47 Yüksel TOKAT İsmail
3659 T3-2 66-D 38 Yüksel YILDIRIM Cemal
3660 T8-3 3-L 56 Yünüs SOY Süleyman
3661 T8-3 3-L 3 Zafer ÇELİKTAŞ Osman
3662 T3-3 66-C 20 Zafer KILAVUZ Abdullah
3663 T3-B-1 8-E 30 Zafer ONBAŞI Süreyya
3664 T3-1 4-A 24 Zafer TAŞKIRAN Şerif
3665 T3-3 91-H 37 Zafer TERLEMEZ Muhittin
3666 T8-2 3-F 55 Zafer ÜNAL İbrahim
3667 T3-B-2 8-F 4 Zahide İNAK Aziz
3668 T3-3 73 68 Zakire DÜZYURT ve Rahşan ŞAN 0
3669 T3-3 95 79 Zarife AKKAYA Mahmut
3670 T3-B-4 9-L 84 Zarife SAĞLAM Ekrem
3671 T3-7 103 91 Zarife ZAPTİYEOĞLU (DUTAR) Ali
3672 T3-2 105 90 Zehra CEVİZCİ Mustafa
3673 T3-2 71 80 Zehra DEMİR Mrs. 0
3674 T3-3 95 62 Zehra ÖZDEMİR Mustafa
3675 T3-6 83 4 Zehra TÜRK (AYDEMİR) Hacı Osman
3676 T3-B-1 10-A 62 Zehriye YAŞAR Recep
3677 T3-B-1 10-A 20 Zekai TEKE Rahmi
3678 T8-3 4-F 20 Zekeriya ÇELİKAĞI Ahmet
3679 T3-3 4-C 3 Zekeriya KAPLAN Osman
3680 T8-3 3-L 14 Zekeriya KAYA Adil
3681 T3-B-1 8-E 79 Zekeriya ZAİM Bekir
3682 T8-3 3-L 43 Zeki AKKAŞOĞLU Osman
3683 T3-3 66-C 72 Zeki ALTINTAŞ Mustafa Sami
3684 T3-4 97 67 Zeki CAN Mehmet Ali
3685 T3-4 91-N 24 Zeki ERDOĞAN Adil
3686 T3-3 95 73 Zeki GELMEZ Kazım
3687 T8-5 4-H 50 Zeki GÜNEŞ Mehmet
3688 T8-3 4-F 41 Zeki KADER, Erol KADER ve Mukaddes ARSLAN 0
3689 T8-4 4-G 54 Zeki KARAKAŞ Mustafa
3690 T8-3 7-C 53 Zeki KARSAVURANOĞLU Veli
3691 T8-2 4-E 58 Zeki KOÇ Hasan
3692 T8-6 4-K 20 Zeki ŞENOL mehmet
3693 T3-2 4-B 26 Zeki TANEL Ali
3694 T3-5 81 3 Zeki TANER Ali
3695 T3-B-6 10-P 32 Zekiye EROĞLU (ÖZTOPRAK) Zekeriya
3696 T3-7 103 8 Zekiye EROĞLU (ÖZTOPRAK) ZekeriyaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3697 T8-4 4-G 45 Zekiye ÖZDAĞ Remzi
3698 T3-B-3 12-H 26 Zekiye UMAN Ekrem
3699 T8-2 7-B 48 Zeliha CENKIŞ Ali
3700 T3-B-4 10-D 48 Zeliha ÇEVİK Satılmış
3701 T3-5 99 15 Zeliha ÇOBAN Bekir
3702 T8-3 7-C 26 Zeliha DEMİRKOL VRS. Ömer
3703 T3-3 91-H 48 Zeliha İBİŞ (TÜFEKÇİOĞLU) Müslüm
3704 T3-3 95 44 Zeliha KARAKAYA Müslüm
3705 T3-B-1 9-B 37 Zeliha KEMİKÇİOĞLU (Ahmet kızı) Ahmet
3706 T3-B-4 9-L 81 Zeliha YALÇINTAŞ Müslüm
3707 T8-1 3-T 5 Zeliha YILMAZ Mustafa
3708 T3-B-1 10-A 68 Zemine AYDINLI ve Eyüp AYDINLI 0
3709 T3-B-5 10-O 12 Zeynal ÇELİK Ömer Osman
3710 T3-4 97 37 Zeynel DELİKTAŞ Rıza
3711 T3-2 71 43 Zeynel ESMER Kemal
3712 T3-B-5 10-O 62 Zeynel GÜLLÜ Durmuş
3713 T3-5 99 63 Zeynel TÜRKMETİN Talip
3714 T3-1 4-A 85 Zeynep ALGÜL, Aysel AKKOÇ, Mutlu AKKOÇ ve Mesut AKKOÇ 0
3715 T3-3 66-C 38 Zeynep ALTINTAŞ Battal
3716 T3-B-5 10-O 14 Zeynep AYDOĞAN Şakir
3717 T8 14-A 18 Zeynep ERGÜN Emin
3718 T8 14-A 11 Zeynep KALKAN Mustafa
3719 T3-B-1 12-F 9 Zeynep KARA Burhanettin
3720 T3-2 3-E 89 Zeynep KAŞKAYA Hasan
3721 T3-6 101 92 Zeynep KAYATAŞ Tursun
3722 T3-4 77 77 Zeynep KEKLİKÇİ ve Ekrem KEKLİKÇİ 0
3723 T3-B-1 8-E 81 Zeynep KÖSE Yusuf
3724 T8 14-A 19 Zeynep MERCAN Mehmet
3725 T8-3 7-C 9 Zeynep ÖZDEMİR Sadullah
3726 T3-5 91-O 32 Zeynep YAYABAŞI ve iştirakçileri 0
3727 T3-1 107 25 Zeynep YÜKSEL VRS. Yusuf
3728 T3-7 85 55 Ziya AYDEMİR Nebi
3729 T3-4 77 32 Ziya BEKTAŞ Satılmış
3730 T8-4 4-G 43 Ziya BİLİCİ SeyitAli
3731 T8-1 7-A 34 Ziya ÇAYIR Dede
3732 T3-5 91-O 78 Ziya DURAN Talat
3733 T3-B-2 12-G 25 Ziya EROL Tahsin
3734 T3-1 66-E 19 Ziya KOÇ varisleri 0
3735 T3-1 69 43 Ziyafet ATİK Arif
3736 T3-1 3-B 60 Zöhre MUTLU Nasuh
3737 T8-2 3-F 5 Zöhre MUTLU Nasuh
3738 T3-1 66-E 73 Zöhre MUTLU Nasuh
3739 T3-2 105 66 Zöhre MUTLU Nasuh
3740 T8-2 3-F 15 Zuhal AY Sabri
3741 T3-1 66-E 71 Zühtü TAŞCI Ahmet
3742 T3-2 105 1 Zülbüye ALTUNTAŞ Dilaver
3743 T3-3 4-C 4 Zülfikar ERDOĞAN Ali
3744 T8-3 3-L 8 Zülfikar SOLMAZ Şükrü
3745 T8-3 4-F 58 Zülfinaz HASTA Ali Osman
3746 T3-2 4-B 13 Zülfiye ÇERKEŞLİ Ali
3747 T3-3 95 8 Zülfiye GÜLEBAKAN ve Hafize BİBER 0
3748 T3-1 107 37 Zülkifli DEMİR Vahdet

Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi Çekiliş Sonuçları Yazısına 19 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa