Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi Çekiliş Sonuçları

Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi Çekiliş Sonuçları
Bu haber 21 Oca 2012 Cts 6:43 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

SIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
1 T3-5 66-A 23 Abbas KARAMAN Recep
2 T3-5 99 7 Abdul OSMAN varisleri 0
3 T3-4 66-B 19 Abdulkadir BİRCAN ve iştirakçileri 0
4 T3-3 66-C 3 Abdulkadir ÇINAR İbrahim
5 T3-B-2 12-G 39 Abdulkadir ÇOBAN Fazlı
6 T3-B-2 12-G 21 Abdulkadir KUŞ Seyit Ahmet
7 T8-4 4-G 9 Abdulkadir LİMAN Musa Kazım
8 T3-B-2 8-F 12 Abdulkerim DARAKÇI Resul
9 T3-5 99 9 Abdullah ACAR Remzi
10 T3-6 83 79 Abdullah ALIMCI Halim
11 T3-3 91-H 75 Abdullah ALTINIŞIK Ahmet
12 T3-5 66-A 80 Abdullah ATİK varisleri Abdullah
13 T8 14-A 27 Abdullah BAŞOL Halit
14 T3-1 107 61 Abdullah ÇAKMAK Mustafa
15 T3-1 91-F 4 Abdullah ÇAM (İbrahim oğlu) İbrahim
16 T3-4 91-N 74 Abdullah ÇELİK İsmail
17 T3-1 91-F 55 Abdullah DEMİR Mehmet
18 T3-2 71 83 Abdullah EMEKLİ Yakup
19 T3-2 105 21 Abdullah ER Ömer
20 T3-3 66-C 53 Abdullah ERDEMİR varisleri 0
21 T3-B-4 9-L 3 Abdullah GENÇ Halil İbrahim
22 T8 14-A 8 Abdullah KAFADAROĞLU varisleri 0
23 T3-B-5 9-M 4 Abdullah KARADAŞ Apdullah
24 T8-3 7-C 48 Abdullah KARAKAŞ Ali
25 T8-1 7-A 2 Abdullah KARASU Selim
26 T3-B-2 10-B 4 Abdullah KAZAK kazım
27 T3-3 73 83 Abdullah NALBANT Dursun
28 T3-2 91-G 6 Abdullah ÖZTOPRAK Mehmet
29 T3-B-2 12-G 73 Abdullah SOLMAZ Şükrü
30 T3-4 77 49 Abdullah ŞAHİN varisleri 0
31 T8-1 4-D 59 Abdullah TOPARLAK Mehmet
32 T3-5 81 41 Abdullah TUNÇ Ahmet
33 T3-3 66-C 77 Abdullah TÜRK Mustafa
34 T8-2 3-F 42 Abdullah ÜNAL Osman
35 T3-6 101 8 Abdullah ÜNÜVAR Mehmet
36 T3-5 66-A 86 Abdullah YIRTICI Hasan
37 T3-7 85 67 Abdullah YÖNDEMLİ Hacı Ahmet
38 T8-2 3-F 12 Abdulnasır ALTUĞ Tahir
39 T3-3 4-C 77 Abdurrahman AKTAŞ Mustafa
40 T8-3 7-C 56 Abdurrahman AYDOĞDU Mehmet
41 T8-1 3-T 49 Abdurrahman CENGİZ Mehmet
42 T3-B-4 10-D 69 Abdurrahman HAYDAROĞLU Zeynel Abidin
43 T3-7 103 54 Abdurrahman SABAN Sefer
44 T3-B-2 10-B 33 Abdülkadir KINACI Ahmet
45 T3-3 66-C 14 Abdülkadir SARI Mustafa
46 T3-B-5 9-M 44 Abdürrahim TÜRKOĞLU Sadullah
47 T3-1 3-B 11 Abidin KOÇAK Süleyman
48 T3-B-4 9-L 78 Abidin SARIOĞLU Zülfikar
49 T3-4 77 79 Abidin ÜSTÜN Kamil
50 T3-1 66-E 53 Acar POTUK İsmail
51 T3-1 107 19 Adalet UÇAR Ömer
52 T3-1 66-E 89 Adem ARMUTÇU Hasan
53 T3-4 97 91 Adem ASLAN Gani
54 T3-5 99 26 Adem BADEM ve iştirakçileri Mehmet
55 T8-1 4-D 60 Adem BURAN Sadık
56 T8-3 3-L 48 Adem CEYHAN Hulusi
80 M² KONUT LİSTESİSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
57 T3-2 66-D 84 Adem ÇETİN Mehmet
58 T3-2 71 56 Adem DEMİRER Ömer
59 T3-B-3 12-H 63 Adem HANÇER Arif
60 T8-1 7-A 52 Adem KARAKAYA Hüseyin
61 T8-3 4-F 31 Adem KOÇ Bekir
62 T8-1 7-A 39 Adem ÖMEROĞLULLARI Ömer
63 T3-B-2 12-G 72 Adem ÖZEN var. 0
64 T3-B-2 9-D 60 Adem ÖZYÜREK Gazi
65 T3-B-1 12-F 63 Adem SİLSÜPÜR Sadık
66 T3-7 85 92 Adem TEKİN Veysel
67 T3-B-4 10-D 49 Adem UYKUCU Şükrü
68 T8-4 4-G 30 Adem ÜNAL Osman
69 T8-2 7-B 22 Adem YILMAZ Faik
70 T3-2 91-G 66 Adem YILMAZ Satılmış
71 T8-3 7-C 32 Adem YURTSEVEN Osman
72 T3-5 91-O 48 Adem ZOBAROĞLU Abdurrahman
73 T3-3 73 5 Adil ARSLAN Talip
74 T3-1 4-A 25 Adil YANIK Mehmet
75 T3-6 101 57 Adnan HAVUR Memiş
76 T3-4 91-N 86 Adnan KUMTEPE Ülfet
77 T3-B-4 9-L 79 Adnan ÖZTÜRK Suphi
78 T8-5 4-H 23 Adnan SEZDİRMEZ Ali
79 T3-1 66-E 3 Adnan YILMAZ Salih
80 T3-6 83 44 Adnan YILMAZ Salih
81 T3-1 91-F 20 Afşar GÜNEŞ Üzeyir
82 T3-1 91-F 67 Ağabey KAYA varisleri 0
83 T3-2 66-D 23 Ahmet ACAR Mevlüt
84 T3-4 77 19 Ahmet AKBIYIK Ali
85 T3-B-3 9-E 26 Ahmet AKKAYA İsmail
86 T3-3 95 27 Ahmet AKPINAR Mehmet
87 T3-B-3 10-C 43 Ahmet ASLAN Mehmet
88 T3-B-3 10-C 61 Ahmet ASLAN (Talip oğlu) Talip
89 T3-B-1 12-F 57 Ahmet ATA Mustafa
90 T3-1 3-B 3 Ahmet AVCU Halil İbrahim
91 T3-1 107 42 Ahmet AYDINOĞLU Vrs. 0
92 T8-1 3-T 53 Ahmet AYDOS İsmail
93 T3-B-1 10-A 84 Ahmet AYRANCI İbrahim
94 T3-B-3 12-H 43 Ahmet BAHADIRHAN Hamza
95 T3-2 91-G 25 Ahmet BALBAY Bayram
96 T8-2 3-F 50 Ahmet BALTACIOĞLU Satılmış
97 T3-5 81 17 Ahmet BAŞ Atabey
98 T3-3 91-H 3 Ahmet BAŞ varisleri 0
99 T3-B-2 8-F 48 Ahmet BAYRAKTAR Zeynel
100 T3-B-1 12-F 25 Ahmet BAYRAKTAR Sabri
101 T8-2 7-B 2 Ahmet BİRCAN ve Nahide KOPARAN Müslüm
102 T3-2 91-G 54 Ahmet BORUK İbrahim
103 T3-1 91-F 57 Ahmet BÖCEK Halil
104 T3-1 4-A 55 Ahmet BÜYÜKGENÇOĞLU İsmail
105 T3-4 91-N 87 Ahmet BÜYÜKŞAHİN İsmail
106 T3-B-1 12-F 33 Ahmet CANTÜRK Mustafa
107 T8-5 4-H 2 Ahmet CANTÜRK (Nurettin oğlu) Nurettin
108 T3-3 66-C 67 Ahmet ÇAĞLAR Ahmet
109 T3-3 66-C 89 Ahmet ÇAYIRPINAR varisleri 0
110 T8-1 7-A 56 Ahmet ÇETİN Hüseyin
111 T3-3 4-C 89 Ahmet ÇETİNKAYA Hüseyin
112 T8 14-A 25 Ahmet ÇEVİK İbrahimSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
113 T3-B-6 10-P 45 Ahmet ÇOBAN Vrs. 0
114 T3-B-6 10-P 72 Ahmet ÇOLAK ve İşt 0
115 T3-3 4-C 60 Ahmet Dede ÖNKOL Ahmet
116 T8-6 4-K 60 Ahmet DELİALİOĞLU Ömer
117 T3-6 101 73 Ahmet DEMİRCİ Osman
118 T3-B-1 8-E 62 Ahmet DEMİRHAN varisleri 0
119 T3-B-4 10-D 57 Ahmet DEMİRTAŞ bekir
120 T3-1 4-A 50 Ahmet DOĞAN Hasan Hüseyin
121 T3-1 66-E 25 Ahmet DUR Osman
122 T8-3 3-L 36 Ahmet DURMAZ Mehmet
123 T3-B-2 12-G 2 Ahmet EKŞİ Hüseyin
124 T3-B-3 8-M 91 Ahmet EMİROĞLU Cuma
125 T8-3 4-F 17 Ahmet ERDEN Osman
126 T3-3 66-C 7 Ahmet ERDOĞAN Ali
127 T3-1 69 6 Ahmet ERGÜN Mehmet
128 T8-4 4-G 5 Ahmet ERTUĞRUL Muhittn
129 T3-B-3 8-M 81 Ahmet ESER Şerif
130 T3-3 66-C 79 Ahmet ESMER Ramazan
131 T3-2 4-B 12 Ahmet GAFA Mustafa
132 T3-B-4 9-L 54 Ahmet GÖBEK Hulusi
133 T3-2 3-E 73 Ahmet GÖKMEN Mehmet
134 T3-3 4-C 49 Ahmet GÜL Arif
135 T3-3 95 2 Ahmet GÜMSEL Halil
136 T3-5 66-A 71 Ahmet GÜNEŞ Hüseyin
137 T3-B-2 12-G 9 Ahmet GÜNEY Ahmet
138 T3-B-7 10-R 78 Ahmet GÜNEY Ahmet
139 T3-B-4 10-D 79 Ahmet GÜNGÖR İsmail
140 T8-5 4-H 5 Ahmet İĞDE Bekir
141 T8-5 4-H 10 Ahmet İLHAN Mürsel
142 T3-B-3 12-H 55 Ahmet İMAN Ali
143 T3-B-3 8-M 61 Ahmet KADER, Ali KADER ve Latife LÜLECİGİL 0
144 T3-B-4 10-D 7 Ahmet KARA (İbrahim oğlu) İbrahim
145 T3-1 3-B 35 Ahmet KARABACAK Muhittin
146 T3-B-2 8-F 86 Ahmet KARABACAK Muhittin
147 T3-2 91-G 24 Ahmet KARABACAK Muhittin
148 T8-1 3-T 6 Ahmet KARADAŞ Ali
149 T3-4 77 60 Ahmet KARAKAŞ, Hatice KARAKAŞ, Fatmanur KARAKAŞ ve Gülnur KARAKAŞ, 0
150 T8-3 7-C 37 Ahmet KARAKAYA Satılmış
151 T3-B-2 12-G 84 Ahmet KARAKOÇ Hasan
152 T3-B-2 10-B 44 Ahmet KAYA Ali
153 T3-1 4-A 60 Ahmet KAYA (Hasan oğlu) Hasan
154 T3-B-2 8-F 61 Ahmet KAYMAZ Bayram Ali
155 T3-2 91-G 20 Ahmet KAYUM Azmi
156 T3-2 71 59 Ahmet KILIÇ (Hurşit oğlu) Hurşit
157 T3-5 91-O 43 Ahmet KILIÇ (Mustafa oğlu) Mustafa
158 T3-2 66-D 71 Ahmet KILINÇ Ahmet KILINÇ
159 T3-4 97 61 Ahmet KIRIŞ bekir
160 T8-2 3-F 40 Ahmet KIZILTEPE Abdullah
161 T8-2 3-F 62 Ahmet KOCA Battal
162 T3-B-7 10-R 30 Ahmet KOÇ İzzet
163 T3-4 77 2 Ahmet KOÇ Hamdi
164 T3-4 66-B 12 Ahmet KÜÇÜKERDOĞAN ve Nevzat KÜÇÜKERDOĞAN 0
165 T3-3 73 30 Ahmet MUHARREMOĞLU Vrs İsmail
166 T3-1 107 15 Ahmet ODACI Halil
167 T8-1 4-D 24 Ahmet ÖZDEMİR Satılmış
168 T3-2 105 55 Ahmet ÖZDEMİR MehmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
169 T3-1 91-F 27 Ahmet Rahmi KIRKPINAR Osman
170 T3-B-1 9-B 1 Ahmet RAMAZAN M.İzzet
171 T8 14-A 17 Ahmet SARIKAYA Necati
172 T3-1 91-F 18 Ahmet SEPETÇİ Hilmi
173 T3-B-1 9-B 90 Ahmet SİLAHŞÖR İhsan
174 T8-5 4-H 6 Ahmet ŞAHİN Abdullah
175 T8-1 7-A 54 Ahmet ŞAHİN (Yaşar oğlu) Yaşar
176 T3-B-5 9-M 74 Ahmet ŞAHİN Vrs. 0
177 T3-4 91-N 68 Ahmet ŞENER Hasan
178 T3-1 91-F 72 Ahmet ŞİMŞEK Vrs. 0
179 T3-7 103 90 Ahmet TAŞCI Veysel
180 T3-B-4 10-D 4 Ahmet TOSUN Mehmet
181 T3-B-2 9-D 45 Ahmet TUNCER Davut
182 T8-1 7-A 20 Ahmet Turan GÖLBAŞI Yusuf
183 T3-2 105 42 Ahmet TUYAN Sadettin
184 T3-1 69 41 Ahmet TÜRK Sadullah
185 T3-3 66-C 55 Ahmet YAĞCI idris
186 T3-B-1 8-E 21 Ahmet YANAR Vrs. 0
187 T3-3 95 75 Ahmet YILDIRIM (Cemal oğlu) Cemal
188 T3-B-6 10-P 86 Ahmet YILDIRIM (Mustafa-fatma oğlu) Mustafa-Fatma
189 T3-3 95 56 Ahmet YILDIRIM (Mustafa-Naime oğlu) Mustafa-Naime
190 T8-3 3-L 47 Ahmet YILMAZ Veyis
191 T3-B-5 10-O 66 Ahmet YILMAZ (Ali oğlu) Ali
192 T3-4 66-B 73 Ahmet YORULMAZ Hasan
193 T3-B-3 12-H 38 Ahmet YURTDOĞAN Sadık
194 T8-5 4-H 41 Ahmet YURTLU Arif
195 T3-B-3 10-C 8 Ahmet YÜKSEL Süleyman
196 T3-2 71 12 Akgül ARIKAN Hamza
197 T3-5 91-O 56 Akif TEKFİDAN Mehmet
198 T3-B-2 12-G 61 Akile BARUTCU Ahmet
199 T3-2 4-B 92 Akkadın KURT Adem
200 T8-2 3-F 34 Akkız AYDOĞAN Kadir
201 T3-B-3 12-H 90 Akkız ÇEVİK Ömer
202 T3-B-7 10-R 43 Akkız DEMİRTAŞ Mevlüt
203 T3-B-5 9-M 33 Akkız DURMUŞ varisleri 0
204 T3-3 91-H 33 Akkız İĞDE Rüstem
205 T3-5 66-A 19 Akkız KAYA Şevket
206 T8-3 4-F 47 Alaaddin KALELİ Hamdi
207 T3-7 85 5 Alaaddin TUNCER Dede
208 T3-7 85 41 Alaattin APAYDIN Var. 0
209 T3-1 91-F 14 Alaattin KOÇAK Gazi
210 T8-1 7-A 16 Alaattin TAŞDEMİR Abdullah
211 T3-B-3 12-H 20 Ali ACAR Cevdet
212 T3-B-1 10-A 38 Ali AKBIYIK Ahmet
213 T3-2 105 18 Ali AKKAYA Ali
214 T3-3 95 90 Ali ALBAYRAK Şakir
215 T3-B-3 10-C 51 Ali ALIÇ Hakkı
216 T3-5 99 49 Ali ARMUTÇU Hasan
217 T3-B-1 8-E 86 Ali ARSLAN Satılmış
218 T3-7 85 71 Ali Arslan BAYAT Bektaş
219 T3-B-1 10-A 93 Ali Arslan YILMAZ Mihrali
220 T3-4 66-B 85 Ali ASAR Ahmet
221 T3-B-5 10-O 72 Ali AŞICI Vrs. 0
222 T3-B-4 9-L 38 Ali ATİK Arif
223 T3-3 91-H 6 Ali AYDEMİR Kamil
224 T3-B-1 12-F 73 Ali AYDOĞAN AbdullahSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
225 T3-2 3-E 62 Ali AYNACIOĞLU Kazım
226 T8-3 7-C 12 Ali BIYIK Hüseyin
227 T8-3 7-C 22 Ali BİLGEN Osman
228 T3-B-7 10-R 33 Ali BİLGİLİ Dursun
229 T3-B-5 10-O 49 Ali Cemal AKKAYA Seyit
230 T8-5 4-H 51 Ali CİHAN Abdulkadir
231 T3-B-5 9-M 24 Ali ÇAKIRDOĞAN Mustafa
232 T3-1 4-A 68 Ali ÇAKIROĞLU Mehmet
233 T8-3 7-C 11 Ali ÇAL Mustafa
234 T8-2 4-E 50 Ali ÇALIŞKAN varisleri 0
235 T3-4 97 81 Ali ÇAMOĞLU ve Serkan ÇAMOĞLU 0
236 T3-B-2 10-B 30 Ali ÇINAR Seyit
237 T3-B-7 10-R 93 Ali ÇOBAN Fazlı
238 T8-2 7-B 52 Ali DEMİR Hüseyin
239 T3-1 3-B 90 Ali DEMİRCİ varisleri 0
240 T3-B-1 8-E 31 Ali DEMİRDİZEN Mustafa
241 T3-5 91-O 26 Ali DEMİREL Mehmet
242 T3-1 4-A 59 Ali DİLMEN Mecnun
243 T3-3 95 42 Ali DİNÇKAYA Ahmet
244 T3-B-3 9-E 24 Ali DOĞAN ve Cengiz DOĞAN Ali
245 T3-B-7 10-R 51 Ali DUMAN Mustafa
246 T3-2 71 36 Ali DURU sadettin
247 T3-2 105 20 Ali Ekber CAFEROĞLU Hüsnü
248 T3-4 91-N 21 Ali Ekber YOLCU Abdullah
249 T3-4 77 18 Ali EKŞİOĞLU Sadullah
250 T3-5 66-A 37 Ali ELİBOL Mustafa
251 T3-3 66-C 56 Ali ERDEN Osman
252 T3-1 66-E 62 Ali ERDOĞAN Kurtça Memet
253 T8-6 4-K 45 Ali ERDOĞAN Yusuf
254 T3-B-2 8-F 49 Ali ERGİN Kasım
255 T3-B-1 9-B 9 Ali ERKEN Satılmış
256 T3-B-4 10-D 24 Ali Ersin GÜR Ziya Ahmet
257 T3-7 85 12 Ali FİLİKÇİ Recep
258 T8-2 4-E 43 Ali Galip YILDIRIM İzzet
259 T8-1 3-T 56 Ali GAZİ Hamza
260 T3-5 81 26 Ali GÖKMEN Mehmet Ali
261 T3-B-1 10-A 18 Ali GÜLTEKİN Mehmet
262 T3-B-6 10-P 81 Ali GÜNDÜZ Abdurrahman
263 T3-4 66-B 3 Ali GÜNGÖRDÜ ve Yüksel GÜNGÖRDÜ 0
264 T8-4 4-G 27 Ali GÜRCAN Hacı Osman
265 T3-B-5 10-O 19 Ali GÜRER Feyzi
266 T3-B-2 12-G 43 Ali HAÇAT Ahmet
267 T3-7 85 7 Ali Hakkı IRKIÇATAL Adil
268 T3-B-1 10-A 44 Ali HARMANKAYA Halil
269 T3-2 4-B 31 Ali Haydar BİRCAN Kemalettin
270 T3-2 105 3 Ali IŞIKOĞLU Halil
271 T8-2 7-B 11 Ali İhsan BARTAN varisleri 0
272 T3-2 105 91 Ali İhsan ÇİLEK Hüseyin
273 T3-4 77 85 Ali İhsan EMİNOĞLU varisleri 0
274 T3-4 97 39 Ali İhsan GENÇALİOĞLU Mehmet
275 T3-B-2 10-B 87 Ali İhsan İRPİK İbrahim
276 T3-1 3-B 86 Ali İhsan KARAKAYA Satılmış
277 T3-7 103 21 Ali İhsan KÜÇÜKBURUN Mustafa
278 T3-7 85 20 Ali İhsan ÜNAL Mustafa
279 T3-2 105 15 Ali İPEKOĞLU Hüseyin
280 T8-2 7-B 61 Ali KALELİ varisleri Vek. Hatice AKKUZU (KALELİ)SIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
281 T3-3 91-H 61 Ali KALUÇ Hüseyin
282 T8-2 3-F 53 Ali KAMALIOĞLU İsmail
283 T3-7 103 86 Ali KARA İbrahim
284 T8-3 7-C 36 Ali KARA Hamdi
285 T3-3 4-C 23 Ali KARABAŞ Sadık
286 T8-3 4-F 21 Ali KARAHASANOĞLU Ahmet
287 T3-7 85 25 Ali KARAKAŞ Kazi
288 T3-4 66-B 13 Ali KAVALCI Ömer
289 T3-B-4 10-D 68 Ali KAYA Şevket
290 T3-3 73 60 Ali KAYA varisleri 0
291 T3-B-3 8-M 72 Ali KICIRLI İlyas
292 T3-2 105 30 Ali KILIÇ Şakir
293 T3-B-2 10-B 3 Ali KOCA Ali
294 T3-6 83 57 Ali KOLSUZ Satılmış
295 T3-5 91-O 91 Ali KORÇ Hasan
296 T3-1 3-B 41 Ali KURT Vrs. 0
297 T3-5 81 59 Ali KUZUCU Salim
298 T3-B-2 9-D 48 Ali KUZUKIRAN Ahmet
299 T3-B-2 9-D 68 Ali OK Cemal
300 T3-B-5 9-M 62 Ali Osman ALKAŞ İbrahim
301 T3-3 91-H 21 Ali Osman ARSLAN Mustafa
302 T3-2 91-G 36 Ali Osman BASTAK İbrahim
303 T8-3 4-F 43 Ali Osman KARABACAK Ali Osman
304 T3-6 101 3 Ali Osman KARAKUŞ Kamil
305 T8-5 4-H 58 Ali Osman KARAPISTIK, Hatice KARAPISTIK (ABAYLI) ve Nazik GÜNER 0
306 T3-1 66-E 14 Ali Osman KOÇ Mustafa Yaşar
307 T3-2 3-E 84 Ali Osman KURT Hüseyin
308 T8-3 7-C 13 Ali Osman ÖZDEMİR Hamdi
309 T8-1 4-D 21 Ali Osman PELİT Sadık
310 T3-2 91-G 31 Ali Osman PELİT Sadık
311 T3-B-3 9-E 19 Ali Osman TÜRKMEN Abdullah
312 T3-4 66-B 77 Ali ÖRGÖREN Halil
313 T3-1 91-F 37 Ali ÖZBEKMEZ varisleri 0
314 T3-2 105 93 Ali ÖZCAN Ali
315 T3-B-1 8-E 75 Ali ÖZCAN Hüseyin
316 T3-B-6 10-P 49 Ali ÖZDEMİR Satılmış
317 T3-B-1 8-E 15 Ali ÖZDEMİR Ömer
318 T3-5 81 4 Ali ÖZDEMİR (Hüseyin oğlu) Hüseyin
319 T8-1 3-T 57 Ali ÖZEL Nüri
320 T8-3 3-L 40 Ali ÖZKAN Şaban
321 T8-1 7-A 29 Ali Rıza ALKAÇ Hüseyin
322 T3-B-2 10-B 27 Ali Rıza ASLANTAŞ Halil İbrahim
323 T8-2 7-B 8 Ali Rıza DELİMEHMETOĞLU Hasan
324 T3-B-3 8-M 38 Ali Rıza GÜR Ziya Ahmet
325 T3-B-2 10-B 48 Ali Rıza KADEROĞLU varisleri Satılmış
326 T3-B-3 12-H 84 Ali Rıza UĞUR Ahmet
327 T3-2 71 4 Ali SARIOĞLU Erol
328 T8-2 3-F 44 Ali SATILMIŞ İsmail
329 T3-B-3 12-H 69 Ali SAVAŞ (Veli oğlu) Veli
330 T3-4 66-B 84 Ali SELVİ Muharrem
331 T3-6 101 1 Ali SIVACI Hasan
332 T3-B-1 12-F 80 Ali SOLMAZ Ömer
333 T3-B-5 10-O 90 Ali SÖĞÜT Mustafa
334 T3-2 105 68 Ali Şah ARSLAN İsmail
335 T3-B-5 10-O 56 Ali ŞAHİN (Ahmet oğlu) Ahmet
336 T3-B-2 10-B 62 Ali ŞAHİN (Mehmet oğlu) MehmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
337 T3-1 4-A 26 Ali ŞENOL Ali Şükrü
338 T3-2 105 49 Ali ŞEREMET İbrahim
339 T3-B-3 10-C 32 Ali TANRIVERDİ Nurittin
340 T3-B-1 9-B 61 Ali TEDİKOĞLU varisleri 0
341 T3-5 81 89 Ali TÜFEKÇİOĞLU Süleyman
342 T8-5 4-H 33 Ali TÜRKYILMAZ Enver
343 T3-2 105 19 Ali ULUSOY Sabri
344 T3-1 66-E 42 Ali ULUSOY Vrs. 0
345 T8 14-A 44 Ali Ulvi TURAL Hüseyin
346 T3-4 97 21 Ali USLU Kamil
347 T3-B-1 8-E 50 Ali UYANIK İbrahim
348 T3-7 103 72 Ali VAROL Mehmet
349 T8-2 3-F 19 Ali ve Haydar DEMİRDİZEN Mustafa
350 T3-1 91-F 56 Ali YAĞLI varisleri 0
351 T3-5 91-O 8 Ali YALÇIN Arslan
352 T3-4 77 35 Ali YALÇINDERE Şaban
353 T3-2 3-E 36 Ali YANIK Mehmet
354 T3-5 99 62 Ali YILMAZ Hüseyin
355 T3-B-4 9-L 49 Ali YILMAZ Mehmet
356 T8-2 4-E 33 Ali YUMAK Vrs. Şaban
357 T3-2 91-G 55 Ali YÜCEER Mehmet
358 T8-2 7-B 42 Ali YÜKSEL Arif
359 T8-1 4-D 3 Ali ZAİMOĞLU – Muharrem ZAİMOĞLU 0
360 T3-6 101 21 Alime BAĞCI Mehmet Ali
361 T3-B-2 10-B 25 Alişan AKAR Durali
362 T3-1 69 68 Alişan ÖNKOL Ahmet
363 T3-B-5 9-M 14 Alişan ÖNKOL Ahmet
364 T3-2 66-D 62 Aliye DELİMEHMETOĞLU Ali Rıza
365 T8-6 4-K 18 Aliye Eser SAYIN Müsbah
366 T3-B-1 9-B 3 Aliye ÖZLER Gülem
367 T3-B-6 10-P 62 Alpaslan ELBEYOĞLU Halis
368 T3-B-4 9-L 1 Alper CAYMAZ Kemal
369 T3-4 97 4 Alptürk ALPSATAN 0
370 T3-4 77 44 Altın ÇAVUŞ Remzi
371 T8-2 7-B 44 Arap Osman DEMİRGÖZ Arap Osman
372 T3-B-2 12-G 32 Arif ALİOĞLU Hüseyin
373 T3-B-7 10-R 19 Arif BALICA Hamdi
374 T3-B-6 10-P 7 Arif BAŞAĞA Ahmet
375 T8-2 3-F 7 Arif BAYRAM Osman
376 T3-B-1 8-E 18 Arif DELİALİOĞLU Salih
377 T3-4 97 20 Arif DÖNMEZ Ahmet
378 T3-5 91-O 1 Arif ERTUĞ İsmail
379 T3-3 66-C 17 Arif GÜLER Resul
380 T8-2 7-B 15 Arif İBİŞOĞLU Bektaş
381 T3-B-3 12-H 37 Arif KARAKAŞ Kadir
382 T3-4 77 30 Arif KEPENEK Adil
383 T3-B-2 9-D 67 Arif KİBAROĞLU Hasan
384 T3-1 3-B 56 Arif KOÇAK Yusuf
385 T3-5 66-A 65 Arif KOLUKISA Bayram
386 T8-1 3-T 3 Arif KURT Ali
387 T3-3 95 9 Arif ÖNCEL Sabri
388 T8-2 3-F 28 Arif ÖZTÜRK Mehmet
389 T3-1 3-B 80 Arif Rıza AKYOL varisleri 0
390 T3-1 3-B 67 Arif SARIOĞLU Mehmet
391 T3-1 3-B 25 Arif SÜLEK Muhsin
392 T3-6 83 12 Arif UYSAL SalihSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
393 T3-5 81 1 Arslan BORAN Sadullah
394 T3-B-1 9-B 79 Arslan TARAN Cemal
395 T3-1 66-E 12 Arslan TAŞ Bilal
396 T3-4 91-N 42 Arzu GÜMÜŞ Hüseyin
397 T3-5 81 79 Asaf ÇİĞCİ Nafi
398 T8-6 4-K 56 Asım ADANUR varisleri 0
399 T3-7 103 12 Asım TÜRKYILMAZ Enver
400 T3-B-2 9-D 57 Asiye KARAKOÇ Osman
401 T8-2 7-B 29 Asiye ÖZTOK Ali
402 T3-B-2 8-F 32 Asiye ÜNVER Ali
403 T3-2 105 60 Aslan AYDINLI Veli
404 T3-B-1 9-B 44 Aslan HALICI Bahri
405 T3-2 4-B 37 Aslan TOPCU Kasım
406 T3-1 4-A 65 Aslan YURTOĞLU Ahmet
407 T3-1 3-B 23 Asuman İMREN Bahattin
408 T3-2 4-B 55 Asuman ÜNAL Ahmet
409 T3-B-3 8-M 26 Ata ŞEN İdris
410 T8-2 4-E 37 Atalay HANEDAR Şevki
411 T3-1 69 17 Atalay KARA Ahmet
412 T8-6 4-K 8 Atam YALÇIN Polat
413 T3-6 83 36 Atıf YEDİPARMAK İbrahim
414 T3-3 91-H 74 Atike ARDAL Sadullah
415 T3-2 71 92 Atike NAİLLİOĞLU Satılmış
416 T3-1 107 50 Atike TOPÇU Mevlüt
417 T3-2 91-G 19 Atila KALKAN Osman
418 T3-6 83 85 Atila KILINÇ Besim
419 T3-3 4-C 66 Atilla ORHAN Seyit
420 T8-2 4-E 53 Atilla YILDIRIM Ömer
421 T3-5 91-O 31 Atnan ŞİMŞEK Hüseyin
422 T3-B-2 9-D 13 Avni Barış İSLAMOĞLU Halim
423 T3-1 107 85 Avni DUMAN VRS. Veyis
424 T3-1 3-B 72 Avni KILIÇ Fazıl
425 T8-2 7-B 45 Avni KINIKLIOĞLU Veyis
426 T3-3 91-H 66 Aycan ÖZYAY Babadayı
427 T8-1 3-T 17 Aydemir GÜNGÖR Dursun
428 T3-B-3 10-C 26 Aydın BULUT Satılmış
429 T3-7 103 69 Aydın ÇOBAN Seyfullah
430 T8-6 4-K 16 Aydın DEMİRCİ Mustafa
431 T3-2 3-E 25 Aydın-Latife-Ersin ATEŞOĞLU Ali-Abdurrahman
432 T8-4 4-G 11 Ayhan ACELEİDEN İbiş
433 T3-2 91-G 69 Ayhan ÇÖRDÜK Mehmet
434 T3-B-3 9-E 80 Ayhan EMİROSMANOĞLU Bekir
435 T3-B-6 10-P 69 Ayhan IŞIK Rıfat
436 T3-B-4 9-L 61 Ayhan KARASÜLEYMANOĞLU Arif
437 T3-B-3 8-M 54 Ayhan ÖZÇALIK Ali Osman
438 T3-6 83 90 Ayhan TORCU Durdu
439 T3-4 77 50 Ayhan UZGUR Nuri
440 T3-2 66-D 65 Aynur ACAR Hikmet
441 T3-2 4-B 47 Aynur ACAR Hikmet
442 T3-1 69 59 Aynur ACAR Hikmet
443 T3-2 71 7 Aynur BUYUR Halis
444 T3-2 66-D 3 Aynur NAZLI Ahmet
445 T3-B-3 10-C 6 Aynur ÖZTÜRK Mehmet
446 T3-4 91-N 63 Aynur YALÇIN Halil
447 T3-4 97 84 Aysel AKYÜZ Eyyüp
448 T8-2 7-B 50 Aysel AYDINOĞLU HaydarSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
449 T3-B-1 12-F 32 Aysel AYDOĞDUOĞLU Sadettin
450 T3-1 91-F 51 Aysel BIYIK Abdullah
451 T3-B-2 12-G 26 Aysel KAYA Mustafa
452 T3-B-3 10-C 50 Aysel PALACI Remzi
453 T3-4 66-B 24 Aysel ŞERİF Satılmış
454 T8 14-A 50 Aysel TUNÇ Baran
455 T8-3 3-L 29 Aysel TÜRKYILMAZ Mustafa
456 T3-3 95 69 Aysel ÜNAL KÖKSAL Ahmet
457 T3-3 91-H 79 Ayşa POYRAZ Racep
458 T3-B-2 9-D 84 Ayşe AKKAŞOĞLU Ahmet
459 T8-3 7-C 49 Ayşe AKKAYA Şevket
460 T3-B-1 9-B 78 Ayşe ALCAN Şükrü
461 T3-3 95 32 Ayşe ALTINZENCİR Mehmet
462 T3-1 3-B 24 Ayşe AYHAN Abbas
463 T3-3 95 21 Ayşe BAŞTUĞ Kazım
464 T3-5 81 7 Ayşe BİLGEN Osman
465 T3-1 91-F 19 Ayşe ÇAKALLI ve İşt. Bekar
466 T3-B-3 10-C 80 Ayşe ÇAKMAK Ahmet
467 T3-B-3 8-M 78 Ayşe DEMİR varisleri 0
468 T3-B-2 10-B 49 Ayşe GENÇ Mustafa
469 T3-B-3 12-H 30 Ayşe GÜNGÖR (ÖZDEMİR) Mehmet
470 T3-B-6 10-P 37 Ayşe KARA Halis
471 T3-B-4 10-D 85 Ayşe KEPENEK Ali Osman
472 T8-1 7-A 31 Ayşe MENEKŞE Durmuş
473 T8-1 3-T 15 Ayşe MÜNÜSOĞLU İsmail
474 T3-B-6 10-P 78 Ayşe ÖZKAN Osman
475 T8-3 3-L 37 Ayşe ÖZTOPRAK Adil
476 T3-B-5 10-O 2 Ayşe ÖZTÜRK Mehmet
477 T3-6 83 86 Ayşe SARIÇAM Miktat
478 T3-5 81 43 Ayşe SAVRAN Ali
479 T3-1 3-B 49 Ayşe ve Zülfikar KILINÇOĞLU Şakir-Süleyman
480 T3-1 91-F 9 Aytekin KURT Cafer
481 T3-1 107 18 Aytekin TELLİ Alim
482 T8-1 3-T 36 Ayten ALTINDAŞ Müslüm
483 T3-B-1 10-A 32 Ayten KIZILDEMİR Mustafa
484 T3-5 99 43 Ayten SAVRAN Fikri
485 T8 14-A 46 Ayten YILMAZ Kadir
486 T3-1 3-B 7 Azimet BEKTAŞ Ali
487 T3-1 91-F 90 Aziz AKBIYIK Recep
488 T3-B-2 8-F 7 Aziz KAPUCU İsmail
489 T3-B-3 12-H 44 Aziz TAMER Hasan
490 T3-3 73 44 Aziz TANER Sadık
491 T8-1 7-A 50 Bahar SARIKAYA varisleri 0
492 T3-B-3 8-M 69 Bahattin FİLİZ İsmail
493 T8-1 7-A 22 Bahattin İNCEKAYA Muhittin
494 T3-4 91-N 6 Bahattin ŞENTÜRK Mehmet Ali
495 T3-B-5 10-O 93 Bahattin TELLİ Yadigar
496 T8-6 4-K 54 Bahri ELİBOL Vrs. 0
497 T3-7 103 61 Bahri ELİBOL Vrs. 0
498 T8-3 7-C 20 Bahri KORKMAZ, Hatice KORKMAZ,Asiye ÖZVEREN Ali
499 T3-3 4-C 68 Bahri ÖZCAN Fethi
500 T3-6 101 90 Bahri YILMAZ Vrs. 0
501 T8-3 7-C 33 Bahriye AHLATÇI Bahtiyar
502 T3-B-7 10-R 38 Baki AYDIN Mustafa
503 T3-2 4-B 61 Baki AYDOĞAN Salih
504 T3-5 66-A 47 Baki ERDOĞAN ŞükrüSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
505 T3-2 3-E 71 Baki KILINÇ Battal
506 T3-4 77 83 Barış AYDIN Abdullah
507 T3-2 4-B 43 Basri ASLAN Osman
508 T3-B-6 10-P 19 Bayram Ali ERBİŞİM Yılmaz
509 T3-B-3 10-C 39 Bayram Ali KAYMAZ Ahmet
510 T3-2 4-B 24 Bayram ALTAY Abdullah
511 T3-7 85 50 Bayram ARSLAN Mehmet
512 T3-1 3-B 44 Bayram ATA İbrahim
513 T3-1 107 36 Bayram AVŞAR Mustafa
514 T3-B-2 8-F 57 Bayram BAŞARSLAN Hasan
515 T3-B-7 10-R 85 Bayram BİLİCİ Avşar
516 T3-B-1 8-E 61 Bayram BÖCEK Halil
517 T3-3 95 49 Bayram BÜYÜKGÜLLÜ Osman
518 T8-5 4-H 31 Bayram ÇOLAK varisleri 0
519 T3-B-3 10-C 81 Bayram EMİNOĞLU Mehmet
520 T3-7 85 31 Bayram ESKİN Satılmış
521 T8-3 3-L 18 Bayram İBİŞ Hönker
522 T3-B-3 8-M 84 Bayram KARA Ahmet
523 T3-B-5 10-O 81 Bayram KARA Sadık
524 T3-B-4 9-L 8 Bayram KARABACAK Müslüm
525 T3-1 107 39 Bayram KARAŞAHİNOĞLU Abdullah
526 T3-2 91-G 42 Bayram KAVUT Osman
527 T3-5 81 19 Bayram KIRALİOĞLU Mehmet
528 T3-B-3 9-E 9 Bayram KOÇAK ve iştirakçileri 0
529 T3-B-5 9-M 6 Bayram KURT İzzet
530 T3-B-3 8-M 73 Bayram MECE Dursun
531 T3-2 71 67 Bayram ORMAN İsmail
532 T3-B-5 9-M 8 Bayram ÖZÇALIK Hasan
533 T3-3 66-C 25 Bayram TAŞDEMİR varisleri 0
534 T8-2 7-B 35 Bayram TOPRAKÇI İsmail
535 T3-6 83 48 Bayram TOPRAKÇI (Hamdi oğlu) Hamdi
536 T3-B-7 10-R 73 Bayram ÜSTÜN Mehmet
537 T3-3 73 43 Bayram YAMPAL Yusuf
538 T3-5 99 39 Bayram YANIK Miktat
539 T3-B-7 10-R 32 Bayram YARIM Mehmet
540 T3-B-5 9-M 45 Bedia ERKENCİ Hacı Veli
541 T3-B-2 8-F 30 Bedia YILDIZ (TAVAN) Arif
542 T8-4 4-G 59 Bediha ARAÇLI Kazım
543 T8-3 7-C 23 Behice BOZKURT ve iştirakçileri 0
544 T3-4 66-B 74 Behice MERT Abdullah
545 T3-3 4-C 6 Behiye KALE Mustafa
546 T3-B-3 9-E 57 Behiye TÜRKYILMAZ (KARAKAYA) Yusuf
547 T3-4 66-B 47 Bekir ARICI Mehmet
548 T3-6 83 67 Bekir BAHÇECİ Hasan
549 T3-2 3-E 49 Bekir BARAN varisleri 0
550 T3-4 66-B 32 Bekir BAŞIBÜYÜK Satılmış
551 T8-4 4-G 3 Bekir BEKAR Bayram
552 T8 14-A 30 Bekir CAN Hüseyin
553 T3-3 4-C 71 Bekir ÇOBAN Battal
554 T3-2 3-E 48 Bekir DELİALİOĞLU Ömer
555 T3-5 81 47 Bekir DELİL Halil
556 T3-B-4 9-L 44 Bekir GÜLTEKİN Abdullah
557 T8-2 3-F 30 Bekir HOÇANLI Hüseyin
558 T8-4 4-G 39 Bekir İMAN Bekir
559 T3-B-1 10-A 26 Bekir KAZAK Mustafa
560 T3-2 91-G 15 Bekir OKUR ve Sayit OKUR AhmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
561 T3-1 69 53 Bekir Sıtkı DUTAR Süleyman Cemal
562 T8-4 4-G 41 Bekir ŞAHİN İbrahim
563 T8-3 7-C 14 Bekir TEMİZKÖK Zeki
564 T3-B-4 9-L 43 Bekir YILDIRIM Şükrü
565 T3-5 66-A 92 Bekir,Ali,Ahmet,İsmail DELİALİOĞLU ve Gültaze KURUDAYIOĞLU 0
566 T3-3 73 85 Belgizar GÜNEY ve Sevim BAYYAR 0
567 T3-3 66-C 73 Belgüzar YILDIRIM İbrahim
568 T3-B-2 10-B 91 Belkıs BAYRAKTAR Ali
569 T3-B-2 10-B 61 Belkizar GEYİK Turmuş
570 T3-B-2 10-B 9 Besat DOĞAN Abdullah
571 T8-2 4-E 9 Bessi HÜYÜKPINAR Hüseyin
572 T8-3 7-C 52 Betül ÖZYAY Hikmet
573 T3-B-1 9-B 84 Beytullah DEMİREL – Ahmet DEMİREL Hikmet-Mehmet
574 T8-4 4-G 19 Beytullah ERKAN Baran
575 T3-5 66-A 67 Beyzade AYDIN Mehmet Ali
576 T3-7 85 79 Bilal AYDOĞAN Remzi
577 T3-4 77 1 Bilal ÇINAR Ali
578 T8-1 3-T 12 Bilal KOÇ Osman
579 T3-6 101 87 Bilal KOÇAK Rüstem
580 T3-5 81 72 Bilal ÖZDEMİR Vrs. 0
581 T3-B-2 12-G 51 Bilal ŞENER Hasan
582 T3-B-2 12-G 31 Bilal TAŞYÜREK Feyzullah
583 T3-7 103 48 Bilal TOP ve Hacı Ahmet TOP 0
584 T8-1 4-D 46 Bilal UZGÖREN Varisleri Bilal
585 T3-B-1 9-B 73 Bilal YILDIRIM Rahmi
586 T3-4 97 36 Bilgin EROVA Ali
587 T3-B-5 9-M 3 Bilgin YILMAZ Metin
588 T3-B-4 9-L 85 Billur GÖKOĞLU Hamdi
589 T8 14-A 7 Bircan ŞAHİN Abbas
590 T3-B-3 12-H 75 Birol MERZİFONLUOĞLU Bekir
591 T3-5 66-A 38 Birsel ACAR Mustafa
592 T3-2 105 72 Birsel KOLCU Haydar
593 T3-4 97 3 Birsen PUSAT Hasan
594 T3-B-5 9-M 85 Bozo KOCA varisleri 0
595 T3-2 91-G 85 Bulduk ERGÜN varisleri 0
596 T3-B-4 9-L 9 Bünyamin ÇELİK Seyit Ali
597 T3-5 91-O 6 Bünyamin KÜÇÜKSOLAK Hamza
598 T3-B-5 9-M 13 Bünyamin SÖĞÜT Mehmet
599 T8-1 7-A 24 Bünyamin TEZCAN Mehmet
600 T3-2 91-G 79 Cafer AKBAŞ Halil
601 T3-5 91-O 79 Cafer BECET Rasim
602 T3-3 91-H 31 Cafer BENLİ Ali
603 T3-2 3-E 43 Cafer BOLA Hacı
604 T8-1 7-A 17 Cafer ÇAKIR Hüseyin
605 T3-B-1 10-A 75 Cafer ÇOBAN Ahmet
606 T3-2 71 31 Cafer GENÇ Mehmet
607 T3-5 66-A 8 Cafer HARPUT Hacı Veli
608 T3-2 71 32 Cafer KANITEMİZ Sabit
609 T3-5 66-A 89 Cafer KÖSE varisleri 0
610 T3-B-5 9-M 18 Cafer OKYAY Osman
611 T8-2 7-B 59 Cafer SARIOĞLU varisleri 0
612 T8-1 3-T 33 Cafer ŞANLI ve Yeter AYNACIOĞLU 0
613 T8-4 4-G 4 Cafer TOPÇU İdris
614 T3-2 66-D 13 Cafer ÜNALAN Hasan
615 T8-1 7-A 12 Cahit ÇINAR İzzet
616 T3-2 71 54 Cahit FİLİZAY BekirSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
617 T3-5 81 30 Can DAL Murat
618 T3-6 83 26 Celal CAN Ahmet Galip
619 T3-3 91-H 91 Celal ERMİŞ Halit
620 T8-4 4-G 32 Celal KAMARA MRS. İlyas
621 T3-2 71 17 Celal KARADAŞ Satılmış
622 T8 14-A 28 Celal SATILMIŞ İmam
623 T8-1 3-T 41 Celal SAVRAN Ali
624 T3-4 91-N 8 Celal SEZDİRMEZ Ömer
625 T3-B-3 9-E 48 Celal TEKCAN Mehmet Ali
626 T3-B-4 9-L 31 Celal TUNÇAY Ahmet
627 T8-6 4-K 9 Celal YAZAR Mustafa
628 T3-5 91-O 21 Celil KAMÇI Fahreddin
629 T3-B-4 10-D 75 Celil ÖZDEMİR Hüseyin
630 T8-3 3-L 26 Cem YILDIRIM Nazım
631 T3-1 66-E 56 Cemal AKSOY Şükrü
632 T3-4 66-B 36 Cemal AR Osman
633 T3-1 107 14 Cemal ARSLAN Kemal
634 T3-3 95 93 Cemal BULUT Yusuf
635 T3-B-4 10-D 60 Cemal CANBULAT Sami
636 T3-2 91-G 61 Cemal CANKARA Fevzi
637 T3-1 107 55 Cemal EKŞİOĞLU Satılmış
638 T3-7 103 93 Cemal GENÇ varisleri 0
639 T3-2 4-B 91 Cemal GÖKGÜN Nuri
640 T3-B-2 8-F 18 Cemal GÖKOĞLU Ahmet
641 T8-2 3-F 22 Cemal KARACA Süleyman
642 T3-2 91-G 48 Cemal KAYAPINAR Ali
643 T3-B-3 9-E 4 Cemal KESTİ Hüseyin
644 T3-3 73 47 Cemal OK varisleri 0
645 T3-4 97 44 Cemal ÖZDEMİR Halil ibrahim
646 T3-3 91-H 81 Cemal TENGİLİMOĞLU Satılmış
647 T3-4 97 92 Cemal TUNÇ İsa
648 T8-6 4-K 40 Cemalettin AKMEŞE Mevlüt
649 T3-3 95 13 Cemalettin AYTAŞGIN Ali
650 T3-4 97 12 Cemalettin ÖZDAĞ Mehmet Ali
651 T3-7 103 18 Cemalettin ÖZDAĞ Mehmet Ali
652 T3-B-7 10-R 36 Cemalettin ÖZDAĞ Mehmet Ali
653 T3-B-6 10-P 42 Cemalettin ÖZDAĞ Mehmet Ali
654 T8 14-A 45 Cemalettin ÖZDAĞ Mehmet Ali
655 T8-3 7-C 60 Cemalettin VELİOĞLU Var 0
656 T3-B-2 8-F 67 Cemali TENGİLİMOĞLU 0
657 T3-1 91-F 84 Cemallettin DEMİR Abdurrahman
658 T3-1 69 72 Cemil AKBULUT Hüseyin
659 T3-B-1 10-A 9 Cemil AYRANCIGİL Zeynel
660 T3-B-2 10-B 8 Cemil ÇOBAN Şaban
661 T3-1 91-F 91 Cemil DELİALİOĞLU Ahmet
662 T3-2 71 8 Cemil ELİBOL Osman
663 T8-2 7-B 38 Cemil GÖKÇE İbrahim
664 T3-1 4-A 1 Cemil GÖKÇE İbrahim
665 T8-1 7-A 32 Cemil KARAKUZU ve Bayram KARAKUZU 0
666 T3-3 73 42 Cemil MERAL Tevfik
667 T3-B-3 10-C 44 Cemil ÖZKAN Hasan
668 T8-2 7-B 21 Cemil ÖZTÜRK Ahmet
669 T8-3 3-L 55 Cemil ÜNLÜ Mehmet Ali
670 T8 14-A 47 Cemile BATMAN Ali
671 T8-3 4-F 3 Cemile ÇETİN ve İŞT. Ali
672 T3-1 107 21 Cemile ESEN MehmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
673 T3-1 107 56 Cemile KARASÜLEYMANOĞLU Sadık
674 T3-1 3-B 31 Cemile ŞEN Cemal
675 T3-1 69 12 Cemile YELTEKİN Mustafa
676 T3-7 85 26 Cenani ÖZTÜRK Bilal
677 T3-2 3-E 24 Cengiz ALIMCI Abdullah
678 T3-3 95 12 Cengiz BAŞTUĞ Kazım
679 T3-2 105 12 Cengiz CİN Abdullah
680 T3-B-4 9-L 6 Cengiz ÇATALCA Arif
681 T8-5 4-H 24 Cengiz DÖNMEZER Hasan
682 T8-1 7-A 18 Cengiz EROĞLU Hasan
683 T3-5 91-O 39 Cengiz GÖK Mehmet
684 T3-B-1 12-F 51 Cengiz KAYNAK Salim
685 T3-1 3-B 62 Cengiz KILIÇ Hayrullah
686 T3-B-1 12-F 42 Cengiz KIRDAĞ Hıdır
687 T3-2 71 1 Cengiz ÖZTÜRK (Şükrü oğlu) Şükrü
688 T3-B-1 10-A 69 Cengiz TANER ve Murat TANER 0
689 T8 14-A 10 Cengiz TENGİLİMOĞLU Satılmış
690 T8-2 7-B 4 Cennet ÖZCAN Nuri
691 T3-1 4-A 36 Ces Tıbbi Ürünler Tic.Ltd.Şti. 0
692 T8-1 7-A 27 Cesim ŞİMŞEK varisleri 0
693 T8-2 4-E 19 Cevat GÜRE Fevzi
694 T3-2 105 25 Cevat HAYDAROĞLU İsmail
695 T8-1 3-T 34 Cevat KARA Alişan
696 T8-4 4-G 53 Cevat KARA Alişan
697 T3-6 83 60 Cevat YILDIRIM Hasan
698 T3-B-5 10-O 13 Cevdet ARSLAN Durmuş
699 T3-1 3-B 26 Cevdet KARA Şakir
700 T8-2 3-F 27 Ceyhan BAŞAĞA Ahmet
701 T8 14-A 41 Ceyhan ÇOBAN Halim
702 T3-B-5 10-O 86 Ceylan ALTINTAŞ Adem
703 T8 14-A 38 Cihangir UYGUR Osman
704 T8-4 4-G 35 Coşkun ŞİMŞEK Mustafa
705 T3-2 66-D 89 Cuma ALKAÇ Hüseyin
706 T3-B-5 9-M 7 Cuma ARAYICI Cuma
707 T3-2 105 6 Cuma ŞAHİN Süleyman
708 T3-B-5 9-M 61 Cuma TÜRKMEN Ahmet
709 T8-4 4-G 57 Çakır KAPLAN Arif
710 T3-5 66-A 31 Çavuş BARUN Yunus
711 T3-7 85 54 Çelebi YALÇIN Şakir
712 T3-1 66-E 5 Çetin ATLAS Erdoğan
713 T8-2 4-E 28 Çetin DEMİRKOL Abdulhamit
714 T3-1 3-B 29 Çetin Kaya AYKAR Vrs. 0
715 T3-4 77 68 Çetin KURT Cafer
716 T3-B-2 12-G 63 Çiğdem UYSAL Ethem
717 T3-3 95 15 Davut BEKDEMİR Hüseyin
718 T3-7 85 61 Davut DANACI Hidayet
719 T3-B-1 12-F 12 Davut KARAHASANOĞLU Rasim
720 T3-5 99 4 Davut ŞEN Mustafa
721 T3-1 69 49 Davut ŞEN Mustafa
722 T8-5 4-H 32 Dede ÖZÇELİK Mustafa
723 T3-3 91-H 78 Demet AKSOY Mahmut
724 T3-B-3 9-E 85 Deniz BAŞTUĞ 0
725 T3-B-1 8-E 3 Derviş BEYTUR Arap
726 T3-B-6 10-P 24 Derya ergin Salih
727 T3-7 103 92 Dilaver ALAGÖZ Halim
728 T3-B-1 9-B 92 Dilaver ARSLAN FevziSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
729 T3-7 85 2 Dilaver DEMİR Satılmış
730 T3-2 91-G 91 Dilaver GAZİ Ahmet
731 T3-B-2 8-F 60 Dilaver TAMKOÇ Mehmet
732 T3-1 91-F 1 Dilaver YILMAZ Aziz
733 T8-2 3-F 60 Dilek DAL Ahmet Fazıl
734 T3-3 91-H 68 Dilek KILIÇ Nasuh
735 T3-B-2 10-B 90 Doğan AYDIN mehmet
736 T3-1 3-B 19 Doğan GÜNEŞ Üzeyir
737 T3-1 66-E 32 Doğan KARABACAK Halil
738 T3-4 91-N 90 Döndü BALOĞLU Rıza
739 T3-3 73 92 Döndü CANITEZ Ali
740 T3-1 3-B 89 Döndü KEÇE-Erhan KEÇE 0
741 T3-1 3-B 6 Döndü SARIKAYA Rifat
742 T3-B-4 10-D 43 Döndü YETİŞ ve iştirakçileri 0
743 T8-1 4-D 27 Döndüye DAĞLI Ekrem
744 T3-3 91-H 84 Döndüye SAYICI Tahsin
745 T8-1 4-D 43 Döne ATMACAOĞLU Bektaş
746 T3-4 97 13 Döne CAFEROĞLU Abidin
747 T3-3 4-C 84 Döne ÖZDEMİR Hasan
748 T3-B-1 12-F 75 Dudu DURGUT Vrs. 0
749 T3-2 71 60 Dudu VAROL Mahmut
750 T8-1 3-T 1 Durak GELİR Haydar
751 T8-3 4-F 49 Durali ACAR Mevlüt
752 T3-2 71 50 Durali ULUKAN Halil İbrahim
753 T3-1 107 30 Duran ÇAĞLAR Osman
754 T3-B-5 10-O 75 Duran KARABACAK Mehmet
755 T3-5 99 51 Duran KEŞİKÇİ Ethem
756 T3-B-3 8-M 4 Duran ÖZER Hüseyin
757 T3-1 4-A 23 Duran ŞAHİNOĞLU Ali
758 T3-5 81 24 Durhan SÖĞÜT Mehmet
759 T8-1 4-D 29 Durkız KURNAZ Musa
760 T3-B-2 9-D 26 Durmuş ÇİFTÇİ varisleri 0
761 T3-2 3-E 90 Durmuş GÖLLÜ Satılmış
762 T3-B-4 9-L 42 Durmuş KARACABEY Ömer
763 T3-B-7 10-R 25 Durmuş ÖZDEMİR Hüseyin
764 T8-5 4-H 9 Durmuş ÜNVER DOSYASI ?
765 T3-B-3 10-C 13 Durmuş YAĞCI ipek
766 T3-B-2 10-B 84 Dursun ALİOĞLU Ali
767 T3-B-2 8-F 21 Dursun ALPTEKİN Musa
768 T3-B-7 10-R 80 Dursun ALUÇ Mustafa
769 T3-5 81 8 Dursun AYDAŞOĞLU Hasılbey
770 T3-B-1 10-A 31 Dursun AYDOĞAN Akif
771 T3-B-4 10-D 67 Dursun CAFEROĞLU Mustafa
772 T3-2 71 62 Dursun CAVLAK İdris
773 T3-1 69 90 Dursun DELİKTAŞ Rıza
774 T3-B-2 9-D 87 Dursun DELİKTAŞ Rıza
775 T8-1 3-T 13 Dursun DEVELİ Hasan
776 T3-4 77 23 Dursun DURAN ve Akif DURAN 0
777 T3-7 85 32 Dursun GENÇ mehmet
778 T8-3 7-C 3 Dursun GÖNCÜ Ahmet
779 T3-7 103 9 Dursun KAPLAN Haydar
780 T3-B-4 10-D 50 Dursun KARA Hidayet
781 T3-3 91-H 80 Dursun KARABACAK İbrahim
782 T3-2 4-B 56 Dursun KARAHAN varisleri Hüsyin
783 T3-1 69 74 Dursun KEKLİKCİ varisleri 0
784 T8-4 4-G 34 Dursun KIRIKCI AhmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
785 T8-3 3-L 23 Dursun NARİN Mustafa
786 T3-2 4-B 41 Dursun ÖZBEKMEZ Ali
787 T3-5 66-A 50 Dursun SAĞLAM Hüseyin
788 T3-1 66-E 37 Dursun ŞAHİN İzzet
789 T8-2 4-E 47 Dursun TAŞ Bilal
790 T8-3 7-C 25 Dursun YAYLA Mustafa
791 T3-7 85 38 Dursun YILDIRIM Cemal
792 T8-1 3-T 27 Ebubekir KAYMAK Ömer
793 T3-5 91-O 36 Eda KOŞAR İsmail Hakkı
794 T3-B-4 9-L 36 Edip KAYA Durak
795 T3-B-3 10-C 90 Edip TOP Halil İbrahim
796 T3-2 105 37 Efendi KARACA Süleyman
797 T3-2 4-B 89 Efendi YILDIRIM Müslüm
798 T3-B-2 10-B 12 Ekrem AYNACIOĞLU Abdullah
799 T3-1 3-B 43 Ekrem BALBAY Bayram
800 T8-2 3-F 35 Ekrem KILIÇ Hasan
801 T8 14-A 55 Ekrem ÖZDEMİR Mehmet
802 T3-4 66-B 78 Elif ERKAN İsmail
803 T3-2 3-E 72 Elif ÖZER Var 0
804 T3-B-7 10-R 45 Elife SEPETÇİ Mahmut
805 T8-2 7-B 36 Elma AYDOĞDUOĞLU Hakkı
806 T3-3 95 67 Elmas ÇAKIR Var. 0
807 T3-1 107 3 Elmas KAYUM Adem
808 T3-B-2 8-F 37 Elmas ÖZKAN Mustafa
809 T3-2 105 31 Elmas SATILMIŞ Talip
810 T3-B-4 10-D 78 Elvan VURAL Emin
811 T3-B-3 9-E 73 Emel ÜNVER(KARAOĞLU) Kemal
812 T3-4 91-N 54 Emik ÇALIŞKAN Cuma
813 T3-B-3 8-M 24 Emin BALCIOĞLU Mustafa
814 T3-B-2 8-F 3 Emin EMİNOĞLU Yusuf
815 T8-2 7-B 16 Emin SÖNMEZ Mustafa
816 T3-B-2 9-D 50 Emin UZUNOSMANOĞLU Yahya
817 T3-3 4-C 8 Emin ÜNVER Mehmet
818 T3-1 69 37 Emin YÖNDEMLİ Veysel
819 T3-4 66-B 26 Emine ARSLAN İsmail
820 T3-5 81 61 Emine BALDEMİR Hasan
821 T3-2 4-B 48 Emine CELEP Hasan
822 T8-2 7-B 54 Emine CEYHAN ve Kezban ÜSTÜN 0
823 T3-B-2 10-B 36 Emine ÇELİK Hüsnü
824 T3-5 99 18 Emine ÇELİKAĞI ve Mustafa ÇOBANOĞLU 0
825 T3-2 66-D 83 Emine ÇELİKTAŞ Ali
826 T8-2 4-E 23 Emine ERDOĞAN Halil
827 T8 14-A 48 Emine ERİKÇİ Ahmet
828 T3-B-4 9-L 39 Emine EZ (ULAŞ) varisleri 0
829 T3-4 97 93 Emine GENÇTÜRK Nuri
830 T3-B-1 10-A 19 Emine GÜMÜŞ Ahmet
831 T3-7 103 44 Emine KARAALİ Hüseyin
832 T3-6 101 50 Emine KARABACAK Rüstem
833 T3-3 91-H 93 Emine KESİCİ Hasan
834 T3-1 3-B 37 Emine ÖZDEMİR Mehmet
835 T3-3 4-C 19 Emine ÖZDEMİR (Hacı Veli kızı) Hacı Veli
836 T3-6 83 33 Emine ŞAD (EŞKİL) Kemal
837 T3-B-1 12-F 86 Emine ŞEN Sait
838 T3-B-2 12-G 12 Emine ŞİMŞEK Veli
839 T3-B-3 12-H 62 Emine TÜRK Yaşar
840 T3-7 103 13 Emine TÜRK ŞıhmehmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
841 T3-6 101 19 Emine UĞUR vrs. 0
842 T3-B-1 8-E 13 Emine ÜNAL Ahmet
843 T8-1 4-D 31 Emine ÜNVER Ali
844 T3-1 107 63 Emine YALÇIN ve Muharrem ŞEN 0
845 T8-6 4-K 11 Emin-Şerife YURTALAN 0
846 T3-5 81 65 Emir İLHAN İsmet
847 T3-5 91-O 49 Emir ŞİMŞEK Hayrettin
848 T8-1 3-T 47 Emir Yücel ÖZDEMİR Mehmet
849 T3-B-2 8-F 75 Emirayar DENİZ Süleyman
850 T3-2 66-D 72 Emlik CAN Mehmet
851 T8-4 4-G 37 Emrah ARSLAN Bilal
852 T3-B-1 10-A 12 Emre KESKİNOĞLU Eyüp
853 T8-4 4-G 62 Emre ŞİMŞEK Rıza
854 T8-2 7-B 51 Emre YURTALAN Muzaffer
855 T3-3 95 4 Emrullah KARAKAŞ Ali
856 T3-B-2 8-F 2 Emrullah SAVAŞ Hasan
857 T3-4 91-N 9 Emsal ÜNVER varisleri 0
858 T8-1 7-A 3 Endercan ULUSOY Bayram
859 T3-3 66-C 24 Engin KADEROĞLU Baki
860 T3-B-2 10-B 31 Engin KARAHAN Cemal
861 T8-2 4-E 40 Engin SAMYELİ İbrahim
862 T3-B-7 10-R 26 Enis AYDOĞAN ve Yönüs AYDOĞAN Süleyman
863 T8-3 7-C 55 Enise MUTLU Mehmet
864 T3-5 99 85 Enise TAMER varisleri (Uğur TAMER ve işt.) 0
865 T3-B-6 10-P 33 Enver AKYÜZ Yusuf
866 T3-3 73 72 Enver BULGUN Vahit
867 T8-2 7-B 56 Enver DELİCEN Nuri
868 T3-B-5 9-M 72 Enver DELİMEHMETOĞLU Ali Osman
869 T8-3 7-C 21 Enver KALE Şerif
870 T3-B-3 10-C 66 Enver KARA Yunus
871 T8-3 3-L 39 Enver KESER Hüseyin
872 T3-B-2 10-B 92 Enver SEVİNDİ ve Mine SEVİNDİ 0
873 T3-3 95 66 Enver YAŞAR varisleri Ahmet
874 T3-B-2 8-F 42 Ercan BAŞARAN ve Seyhan ÇETİN Ahmet-Hamdi
875 T3-4 91-N 49 Ercan BİÇEROĞLU Satılmış
876 T3-4 77 92 Ercan KAVAK Muzaffer
877 T3-3 91-H 2 Ercan SARI Seyit Ahmet
878 T3-B-2 9-D 25 Ercan TAŞDELEN Şevket
879 T8-1 7-A 28 Ercan TENGİLİMOĞLU Ali
880 T3-B-6 10-P 21 Erdal ÇOBAN İhsan
881 T3-4 97 7 Erdal SAYICI Muhsin
882 T8-1 3-T 32 Erdal TABAK Mehmet
883 T8-2 4-E 56 Erdal ÜNAL Satılmış
884 T3-B-5 10-O 92 Erdal ÜNAL (Durmuş oğlu) Durmuş
885 T3-B-5 10-O 73 Erdem KAYA-Bülent AKGÜL 0
886 T8-5 4-H 45 Erdinç DELİKTAŞ Hüseyin
887 T3-B-1 12-F 14 Erdoğan ARSLAN Recep
888 T3-1 66-E 54 Erdoğan DARAKÇI Resul
889 T3-5 81 86 Erdoğan EKERBİÇER Ahmet
890 T3-6 83 39 Erdoğan ERCİMEN Ali
891 T3-5 66-A 30 Erdoğan SARIKAYA Tahsin
892 T3-B-4 9-L 30 Ereşide KARAYEL Abdullah
893 T8-4 4-G 14 Ergin DÜZGÜN Kudret
894 T3-1 91-F 7 Erhan ŞAHİN Nazım
895 T3-2 71 90 Erhan Türkyılmaz Mehmet
896 T8-3 7-C 45 Erkan ESİRGENCE SadıkSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
897 T3-4 91-N 50 Erkan KARAÇAM Lütfi
898 T3-B-4 9-L 86 Erol AKTAŞ Aziz
899 T3-B-5 10-O 55 Erol ARSLAN Sabri
900 T8-3 3-L 32 Erol AYDIN ve Aysel AYDIN 0
901 T3-3 4-C 86 Erol BÜLBÜL Ali
902 T3-1 4-A 86 Erol CANPOLAT Ürfan
903 T3-B-1 8-E 68 Erol FİDAN Nasuh
904 T3-3 73 17 Erol FİDAN Nasuh
905 T8-2 3-F 48 Erol FİDAN Nasuh
906 T3-1 3-B 66 Erol FİDAN Nasuh
907 T8-5 4-H 26 Erol GEZER Osman
908 T3-B-1 8-E 63 Erol GÜNDOĞAN Mrs. İbrahim
909 T8-1 4-D 10 Erol KURT ve Kemal KURT 0
910 T8-3 4-F 12 Erol PALA Mahmut
911 T3-B-5 9-M 87 Erol SAVİ Mehmet Ali
912 T3-2 71 5 Erol USLU Yakup
913 T3-1 3-B 83 Erol USLU Yakup
914 T8-6 4-K 43 Erol USLU Yakup
915 T3-B-2 12-G 42 Erol YAVUZ Yusuf
916 T3-5 99 32 Erol ZOBU Zeynai
917 T3-B-1 8-E 1 Ersan AKUN Yusuf
918 T3-2 4-B 25 Ertuğrul IRKIÇATAL Osman
919 T3-5 66-A 43 Ertuğrul ÖZEL Şuayıp
920 T3-3 66-C 18 Ertuğrul YURDAKUL Münip
921 T3-2 4-B 7 Esat VURAL Abdurrahman
922 T3-1 4-A 32 Esef ÇELİK Mehmet
923 T3-5 66-A 11 Eser ALPSATAN Alptürk
924 T8-2 3-F 43 Esma BAL Musa
925 T3-B-2 12-G 90 Esma GÖKMEN Veysel
926 T3-2 71 47 Esma ÖZTOK Halil
927 T8-5 4-H 7 Esme TANER Vrs. 0
928 T3-1 91-F 80 Esra DİNÇBAL Mustafa
929 T3-B-7 10-R 55 Esvet TEVGE Ali
930 T3-1 107 6 Eşref AKTAŞ Kazım
931 T3-B-2 9-D 3 Eşref İLVAN İsmet
932 T3-4 97 56 Eşrerf YILMAZ Satılmış
933 T3-4 77 80 Etem KALKAN Osman
934 T3-B-1 9-B 12 Etem ŞAHİN Bekir
935 T8 14-A 6 Ethem BAYRAM Mehmet
936 T3-5 99 44 Ethem ÇELİKTAŞ Salih
937 T8 14-A 42 Ethem ÜNALOĞLU Ethem
938 T8-3 4-F 35 Eyüp ANUR Hasan
939 T3-B-1 12-F 8 Eyüp ÇİYAN Mustafa
940 T3-B-2 12-G 49 Eyüp ERGÜN Feyzi
941 T3-6 83 61 Eyüp GALATA Remzi
942 T3-7 103 6 Eyüp KARATAŞ Hasan Hüseyin
943 T3-B-2 12-G 27 Eyyüp DİKMEN Bayram
944 T3-1 107 20 Fadik SEME İsmail
945 T8 14-A 40 Fadime ALPTEKİN ve İşt. 0
946 T3-5 99 3 Fadime BİLGİN Garip
947 T8-5 4-H 3 Fadime KESKİN Kadir
948 T3-5 66-A 55 Fadime KOÇAK Kazım
949 T3-B-3 10-C 30 Fadime KURT Mustafa
950 T8-2 4-E 21 Fadime ÖZGÜR (ATKAYA) Halil
951 T8-3 7-C 39 Fadime TUNÇ Kemal
952 T3-B-1 12-F 50 Fahrettin CİNNET SelimSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
953 T3-B-1 8-E 38 Fahrettin KARAAHMETOĞLU Ahmet
954 T3-4 97 73 Fahri TURŞUCU Mustafa
955 T3-2 66-D 50 Fahriye GÜNEŞ Salih
956 T3-B-3 9-E 27 Faik MERMERCİOĞLU varisleri 0
957 T3-5 81 78 Faruk AKYAZI Gani
958 T3-2 66-D 20 Faruk ERDOĞAN Osman
959 T3-B-2 8-F 33 Faruk GÜR Aziz
960 T3-1 107 62 Faruk TÜRKOĞLU Abdullah
961 T8-2 4-E 13 Faruk TÜRKYILMAZ Enver
962 T3-2 4-B 35 Faruk UĞUR Ahmet
963 T3-4 91-N 37 Faruk YILDIRIM Haydar
964 T8-5 4-H 53 Fatıma TAŞDEMİR varisleri Musa
965 T3-4 97 25 Fatih MENGİ Hüseyin
966 T3-B-1 12-F 54 Fatih Vehbi ÇELEBİ Mehmet
967 T3-3 73 56 Fatih YENİER Mehmet
968 T3-4 77 38 Fatih YILDIRIM Şahmerdan
969 T3-B-3 9-E 12 Fatiş AKSOY Şakir
970 T3-1 66-E 84 Fatma AKBAŞ (Şevket kızı) Şevket
971 T3-4 91-N 38 Fatma AKKAYA ve iştirakçileri 0
972 T3-1 4-A 66 Fatma AKMAN Saadettin
973 T3-6 101 45 Fatma AKTAŞ Mustafa
974 T3-B-3 10-C 18 Fatma AYDOĞAN Mehmet
975 T8-4 4-G 38 Fatma AYDOĞDUOĞLU Mehmet
976 T3-3 4-C 30 Fatma BALCI, Hakan BALCI ve Asuman BALCI (AYDIN) Mevlüt
977 T3-3 66-C 29 Fatma BAŞYAYLA Mehmet
978 T3-B-3 9-E 51 Fatma BIYIK Hasan
979 T3-4 66-B 38 Fatma ÇALIK Ömer
980 T8-2 4-E 44 Fatma ÇOBAN Hasan
981 T3-B-3 9-E 86 Fatma DEMİREL Satılmış
982 T3-4 77 43 Fatma DOĞAN ve iştirakçileri Hüseyin
983 T3-4 66-B 20 Fatma ERGİN Cemal
984 T8-2 7-B 43 Fatma Gül ŞAHİN İbrahim
985 T3-B-1 12-F 39 Fatma GÜRKANLI (ÖZTÜRK)ve iştirakçileri 0
986 T3-B-3 12-H 13 Fatma KARAKAŞ Mehmet
987 T3-2 4-B 8 Fatma KEPENEK varisleri 0
988 T3-3 73 23 Fatma KILIÇ Ahmet
989 T3-2 3-E 12 Fatma KINACI ait
990 T3-2 105 87 Fatma KORKMAZ Durali
991 T3-4 77 54 Fatma ÖNAL Ali
992 T3-6 83 91 Fatma ÖZDEMİR Hacı Osman
993 T3-2 4-B 6 Fatma ÖZTÜRK Mustafa
994 T3-3 73 48 Fatma ÖZVEREN Hacı Veli
995 T8-6 4-K 41 Fatma REÇBER Var 0
996 T3-5 81 90 Fatma SAKIZCI Mustafa
997 T3-7 85 8 Fatma SARITAŞ Sadık
998 T3-B-4 9-L 19 Fatma SAYILGAN ve iştirakçiler, 0
999 T3-B-2 9-D 6 Fatma SOLAK Hidayet
1000 T3-B-1 10-A 81 Fatma ŞABANOĞLU Hüseyin
1001 T3-3 4-C 38 Fatma ŞAHİN varisleri 0
1002 T8-3 4-F 39 Fatma TOPARLAK İbrahim
1003 T3-3 4-C 59 Fatma TOPARLAK İbrahim
1004 T8-2 7-B 7 Fatma TOPARLAK İbrahim
1005 T8-1 3-T 40 Fatma TOPARLAK İbrahim
1006 T3-5 66-A 24 Fatma TOPARLAK İbrahim
1007 T3-1 69 2 Fatma TOPARLAK İbrahim
1008 T3-6 83 69 Fatma ÜNLÜ AliSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1009 T8-2 4-E 29 Fatma YAVUZ Eyüp
1010 T3-3 91-H 55 Fatma YILDIRIM Mustafa
1011 T8-2 7-B 6 Fatma YILMAZ Osman
1012 T3-2 4-B 4 Fatma YÜCEL 0
1013 T3-1 69 32 Fatma YÜKSEL Abdülkadir
1014 T3-B-2 8-F 24 Fatma YÜZDAŞ Hasan
1015 T3-4 97 74 Fazlı ARMUTÇU Satılmış
1016 T3-B-2 10-B 38 Fazlı AYDIN Rıza
1017 T3-5 99 79 Fazlı BAZNA Fahri
1018 T3-3 66-C 90 Fazlı ÇATALCA Hasan Basri
1019 T3-1 3-B 78 Fazlı DURAK Talet
1020 T3-B-1 12-F 31 Fazlı ÖZDEMİR İlyas
1021 T3-1 91-F 79 Fazlı SEZDİRMEZ Rıza
1022 T3-1 91-F 87 Fazlı TOPRAKÇI Satılmış
1023 T8-2 4-E 10 Fazlı TÜRKMEN Mustafa
1024 T3-2 91-G 2 Fehmi KÜLTEPE Ahmet
1025 T3-2 66-D 47 Feleknaz ÜGE, Akın ÜGE 0
1026 T3-1 4-A 35 Ferami AKKAYA Veli
1027 T8-3 7-C 15 Ferda BİRİCİK Erdal
1028 T8-1 7-A 5 Ferhat ŞAHİN VE Derya ŞAHİN 0
1029 T3-5 91-O 90 Feride AVCI Hasan
1030 T3-4 91-N 79 Feride TÜRKOĞLU Mahbup
1031 T3-B-2 10-B 21 Feridun DURLANIK Vrs. 0
1032 T8-5 4-H 38 Feriha BAĞCI (KARAHİSAR) Zekeriya
1033 T3-B-2 9-D 72 Fethi ÜCE-Yaşar ÜCE 0
1034 T3-B-6 10-P 60 Fethiye ACAR Mustafa
1035 T3-B-5 10-O 42 Feti COŞKUN Hüseyin
1036 T3-3 73 35 Fevzi AKDEMİR İsmet
1037 T8-4 4-G 23 Fevzi AYDOĞAN Haydar
1038 T3-B-2 12-G 7 Fevzi CANKARA İbrahim
1039 T3-B-2 8-F 27 Fevzi ÇAKIR Osman
1040 T3-3 91-H 12 Fevzi İNAN Ali
1041 T8 14-A 4 Fidan KOÇAK Bekir
1042 T3-2 3-E 13 Fikret AKTEPE Fikri
1043 T8-3 3-L 16 Fikret BEKLEYİŞ Hasan Hüseyin
1044 T8-2 4-E 60 Fikret DELİKTAŞ Rıza
1045 T3-1 4-A 62 Fikret ELİTOK Mehmet
1046 T3-5 81 85 Fikret KINACI Memiş
1047 T3-B-1 12-F 74 Fikret KOÇ Ali Osman
1048 T8 14-A 53 Fikret ŞABANOĞLU Osman
1049 T3-5 66-A 49 Fikri Cemil SEPETCİ Mustafa
1050 T3-B-4 10-D 45 Fikri KOÇ Mehmet
1051 T8-1 3-T 45 Fikri SEPETÇİ Var. 0
1052 T3-B-3 10-C 87 Fikri SİMSAR Bünyan
1053 T3-B-4 10-D 38 Firdes ÇELİK Mustafa
1054 T3-B-5 9-M 12 Firdes GÖBÜTOĞLU Sefer
1055 T3-3 4-C 14 Fuat SARAÇ Hüseyin
1056 T3-6 101 68 Fuat YILMAZ Necmettin
1057 T3-6 101 72 Funda Ayşe KARA Ahmet
1058 T3-B-4 9-L 15 Funda ÜNVER Nihat
1059 T3-B-1 8-E 2 Furat COŞAR Durmuş
1060 T3-B-3 10-C 68 Galip AĞA Mehmet Ali
1061 T3-B-3 12-H 32 Galip ARIÇAN Ahmet
1062 T8-1 7-A 57 Galip DALKILIÇ Battal
1063 T3-B-3 12-H 42 Gani EKŞİOĞLU Mustafa
1064 T3-B-3 12-H 86 Gani KARAAHMETOĞLU AhmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1065 T8-1 3-T 20 Gaye TANRIVERDİ Mükerrem
1066 T3-2 66-D 8 Gazi AKKAYA Ali
1067 T8-2 3-F 21 Gazi AKYÜREK Bilal
1068 T3-B-2 8-F 72 Gazi ALTINTAŞ varisleri 0
1069 T3-B-6 10-P 39 Gazi BİNİCİ Hüseyin
1070 T8-2 4-E 16 Gazi BODUR Abdullah
1071 T3-B-3 10-C 9 Gazi BÖREKÇİ Mehmet
1072 T3-B-5 10-O 7 Gazi GENÇ Var. 0
1073 T3-B-7 10-R 56 Gazi KARABEKTAŞ Hamit
1074 T3-1 107 92 Gazi KILINÇ Hasan Hüseyin
1075 T3-B-1 9-B 30 Gökben SARIYILDIZ Ali
1076 T3-7 103 15 Gökhan AKYAVAŞ Hüseyin
1077 T3-4 97 69 Gökhan ARSLAN Bişar
1078 T3-3 66-C 36 Göksal KILIÇ Arif
1079 T3-B-5 9-M 90 Gönül PUSAT Halil
1080 T8-6 4-K 13 Gül GÜNERİ Mehmet Şahin
1081 T8-2 3-F 18 Gül KIZILIRMAK (Gülüzar KIZILIRMAK) Ömer Osman
1082 T3-7 103 57 Gül YILDIRIM Seyit Ahmet
1083 T8-2 4-E 6 Gülay GÜNEŞ Mustafa
1084 T8-5 4-H 62 Gülay KESER (ÖZDEMİR) Hüsnü
1085 T8-1 7-A 41 Gülay KOCAMAN Yıldırım
1086 T3-2 3-E 42 Gülay TÜRK Yaşar
1087 T3-1 3-B 13 Gülbahar KARAOĞLU Mustafa
1088 T3-4 66-B 11 Gülcihan YILMAZ ve İŞT. Ali
1089 T3-4 77 91 Güldane CANPOLAT ve iştirakçileri 0
1090 T3-B-1 9-B 15 Güldane MISIR İbrahim
1091 T8-3 7-C 28 Güldane SEVİM Recep
1092 T3-5 81 35 Gülden ÖZDEMİR İsmail
1093 T3-5 91-O 75 Gülendam KÖSE ve iştirakçileri 0
1094 T3-B-5 9-M 48 Güler DEĞİRMENCİ Gazi
1095 T3-B-3 8-M 49 Güler HAYDAROĞLU Mustafa
1096 T3-4 77 13 Güleser ÖZÇELİK Halil
1097 T3-B-4 9-L 62 Gülhan GÜLER Lütfi
1098 T3-3 95 51 Gülhan SEL Selim
1099 T3-5 66-A 20 Gülhanım BEKTAŞ Adil
1100 T3-7 85 80 Gülistan MERMER Turhan
1101 T3-B-3 8-M 19 Gülizar AKKAYA Mustafa
1102 T8-3 4-F 26 Gülizar ÇOBAN İsmail
1103 T3-B-1 9-B 49 Gülizar GÜNEŞ Yusuf
1104 T3-3 73 1 Gülizar KAZAK Varisleri 0
1105 T3-3 66-C 1 Güllizar ÖZGÜR Halil
1106 T3-7 103 51 Güllü AKARSU Satılmış
1107 T3-2 91-G 78 Güllü DENİZ Mehmet
1108 T3-5 91-O 9 Güllü İPEKÇİ (TÜFEKÇİOĞLU) Müslüm
1109 T3-B-2 10-B 15 Güllü MERSİNLİ Aslan
1110 T8-3 7-C 24 Güllü SAYICI Mustafa
1111 T3-B-3 8-M 20 Güllü YURTOĞLU Turhan
1112 T3-2 105 13 Güllüzar AKTAŞ ve işt. 0
1113 T3-B-1 8-E 19 Gülsen ÖZSOY Hilmi
1114 T3-B-2 12-G 50 Gülseren BAŞALAN Mustafa
1115 T3-2 71 24 Gülseren ÇEMEN, Zennure KARABULUT,Gülhan YILDIZ 0
1116 T3-1 107 91 Gülseren SARIYILDIZ İsmail
1117 T3-B-1 9-B 85 Gülseren VARDAR Şaban
1118 T3-B-7 10-R 1 Gülseren YALÇIN Raşit
1119 T8-4 4-G 61 Gülsüm DOĞAN ve Makbule KARATAŞ Ali
1120 T3-2 71 38 Gülşen ÇOBAN SatılmışSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1121 T3-5 91-O 24 Gültekin PARLAK Mustafa
1122 T3-B-1 10-A 15 Gülten KARAOĞLU Gani
1123 T3-B-1 9-B 74 Gülten YARMACI ve Nigar DEMİR 0
1124 T3-2 3-E 60 Gülümser KOCA Mevlüt
1125 T3-B-2 8-F 36 Gülüşan CAN Ahmet
1126 T3-2 3-E 86 Gülüzar BOCUTCU Hüsnü
1127 T8-2 4-E 46 Gülüzar GÜNGÖR Mevlüt
1128 T3-1 66-E 47 Gülüzar KARADEMİR Bekir
1129 T3-4 97 80 Gülüzar SARIOĞLU Mehmet
1130 T3-5 81 38 Günay KETEN Talat
1131 T3-5 66-A 12 Gündüz AKTAŞ Şükrü
1132 T8-1 7-A 30 Güngör SAYICI Satılmış
1133 T3-B-1 8-E 85 Günhan Düzgün DELİKTAŞ İsmet
1134 T3-B-1 9-B 26 Gürbüz GENÇ Abidin
1135 T3-B-7 10-R 50 Gürcü KARAOĞLU Bekir
1136 T3-B-1 9-B 68 Güren KORAL İbrahim
1137 T3-4 66-B 42 Gürkan ÇALBAŞ Yusuf
1138 T3-2 3-E 67 Gürsel ERDOĞAN Kadir
1139 T3-B-1 8-E 12 Gürsel ERKAN Baran
1140 T8-1 7-A 38 Gürsel MANSUROĞLU 0
1141 T3-B-7 10-R 75 Habib EMİR Şevket
1142 T8-1 7-A 11 Habib KARABACAK Emin
1143 T3-2 91-G 50 Habib KARACA İhsan
1144 T3-B-1 12-F 1 Habibe KILIÇ Fahrettin
1145 T8-2 4-E 25 Habibe ÖZCAN Osman
1146 T3-B-3 9-E 6 Habip DEMİRBAŞ Osman
1147 T3-3 95 36 Hacer ASAR Kadir
1148 T3-5 99 87 Hacer BÖREKÇİ Sıtkı
1149 T3-B-6 10-P 54 Hacer BURAN İsmail
1150 T8-1 3-T 43 Hacer ÇALIŞKAN Feyzi
1151 T3-5 66-A 66 Hacer DEMİRCİ Ahmet
1152 T8-1 4-D 32 Hacer EFE Bayram
1153 T3-3 73 19 Hacer KÖSE Ahmet
1154 T8-3 7-C 31 Hacer ÖZMEN Osman
1155 T3-4 77 56 Hacer TAŞDEMİR Abdullah
1156 T3-B-4 10-D 54 Hacer TAŞKIRAN ve iştirakçileri 0
1157 T8-6 4-K 50 Hacı Ahmet ACAR Cevdet
1158 T8-1 4-D 2 Hacı Ahmet TOPÇU varisleri 0
1159 T3-4 66-B 25 Hacı Ahmet YURTOĞLU Osman
1160 T3-B-1 12-F 67 Hacı Ahmet YURTOĞLU Osman
1161 T3-1 91-F 38 Hacı Aslan ARAMAN Latif
1162 T3-B-3 8-M 60 Hacı ÇELİKTAŞ Salih
1163 T3-1 91-F 42 Hacı Hasan GÖLLÜ Hasan
1164 T3-4 77 67 Hacı Osman KOÇ Ali
1165 T3-1 3-B 5 Hacı Ömer UYANIK Mehmet
1166 T8-2 3-F 52 Hacı ÖZDEMİR Hüseyin
1167 T3-B-7 10-R 24 Hacı ÜCE-Kudret ÜCE 0
1168 T3-B-7 10-R 7 Hacıbey GÜRBÜZ Yusuf
1169 T3-5 81 68 Hacıbey ŞEKERCİ Veysel
1170 T3-B-3 12-H 92 Hacıhanım Nuran TÜMTAŞ varisleri 0
1171 T3-2 71 13 Hafize ASLAN Sadık
1172 T3-5 91-O 44 Hafize GÖKTAŞOĞLU Abdullah
1173 T3-1 91-F 78 Hakabir YILMAZ Hayrullah
1174 T3-4 77 26 Hakan ÇELİK Selahaddin
1175 T3-5 91-O 12 Hakan ERDEM Bilal
1176 T3-2 66-D 17 Hakan TAŞ HüseyinSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1177 T3-4 66-B 7 Hakikat AHMETKOCAOĞLU Sefer
1178 T8-1 4-D 9 Hakiye KARABÖCEKOĞLU Hüseyin
1179 T8-3 4-F 14 Hakkı ALIÇ Bekir
1180 T8-5 4-H 49 Hakkı BAYIR Mehmet Ali
1181 T3-2 105 36 Hakkı ÇİÇEK Ahmet
1182 T3-B-6 10-P 93 Hakkı DOĞAN Osman
1183 T3-B-4 9-L 80 Hakkı DOĞAN Osman
1184 T3-2 3-E 8 Hakkı KALKAN Osman
1185 T3-B-2 8-F 54 Hakkı KAPLAN Şükrü
1186 T3-3 66-C 41 Hakkı MANSUR Sait
1187 T3-4 97 2 Hakkı TURAN Halil
1188 T3-2 66-D 48 Hakkı UZUN Zeynel
1189 T3-5 81 80 Hakkı YAŞAR Mehmet
1190 T3-4 97 79 Hakkı YILDIZ Halil İbrahim
1191 T3-B-2 9-D 81 Hakkı YURTLU Var. 0
1192 T3-B-5 10-O 80 Halil ACAR Cevdet
1193 T8-1 3-T 51 Halil AKKAŞ İsmail
1194 T3-5 81 48 Halil AYDOĞAN Ahmet
1195 T3-1 66-E 66 Halil AYDOĞAN ve Gaffar AYDOĞAN Süleyman
1196 T3-B-2 9-D 75 Halil BAHÇECİOĞLU Yılmaz
1197 T8-6 4-K 10 Halil ÇELİK Haydar
1198 T3-B-4 10-D 63 Halil ÇELİKAĞI Mustafa
1199 T8-3 4-F 34 Halil ÇOBAN Battal
1200 T3-B-1 12-F 2 Halil DEDE Mehmet
1201 T3-B-3 12-H 56 Halil DEMİREL İsmail
1202 T3-1 3-B 59 Halil DEMİRTAŞ-Zeliha CEYLANOĞLU 0
1203 T3-2 105 38 Halil DOĞAN İsmet
1204 T3-B-4 9-L 91 Halil DOĞAN ve Hüseyin DOĞAN Ali
1205 T3-4 91-N 20 Halil ERDEN varisleri 0
1206 T3-2 71 71 Halil İbrahim ARSLAN Sabri
1207 T3-3 4-C 73 Halil İbrahim BİCAN Osman
1208 T3-3 95 87 Halil İbrahim ÇİFTÇİ Halil İbrahim
1209 T8-1 3-T 54 Halil İbrahim EKŞİOĞLU Ali
1210 T3-B-1 12-F 38 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1211 T3-6 101 62 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1212 T3-2 105 86 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1213 T8-5 4-H 14 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1214 T8-4 4-G 36 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1215 T3-3 66-C 84 Halil İbrahim GÜL Satılmış
1216 T8-6 4-K 32 Halil İbrahim KARAPAZARLIOĞLU İbrahim
1217 T8-1 3-T 10 Halil İbrahim KARAÜZÜM Mehmet
1218 T8-2 7-B 13 Halil İbrahim SARI Hüsamettin
1219 T3-4 91-N 55 Halil İbrahim TÜRK varisleri 0
1220 T8-4 4-G 10 Halil İbrahim UYSAL Mehmet
1221 T3-B-2 8-F 85 Halil KARABIYIK Sadık
1222 T8-1 7-A 59 Halil KESER Bayram
1223 T8 14-A 39 Halil KOÇAK Satılmış
1224 T3-B-1 12-F 85 Halil ÖZAY Hasan
1225 T8-4 4-G 26 Halil POLAT İbrahim
1226 T8-3 3-L 10 Halil SARGIN varisleri Ali Osman
1227 T3-B-2 8-F 78 Halil ŞAHİN İdris
1228 T8-2 3-F 49 Halil TÜRK varisleri 0
1229 T3-1 66-E 79 Halil UYGUN Rıdvan
1230 T3-5 66-A 84 Halil UZEL Mehmet
1231 T3-4 66-B 89 Halil YILDIRIM Mustafa
1232 T3-B-3 8-M 57 Halim AKKAYA TurhanSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1233 T8-3 3-L 13 Halim BUDAK Halim
1234 T3-B-7 10-R 49 Halime ACAR varisleri Halil
1235 T3-1 4-A 89 Halime AYAN Kasım
1236 T3-2 3-E 32 Halime AYAN Kasım
1237 T3-1 66-E 35 Halime ÇAMLICA Abdurrahim
1238 T3-7 85 62 Halime DEMİREL varisleri 0
1239 T3-5 66-A 79 Halime ERGİN Hüseyin
1240 T3-5 66-A 35 Halime KOÇ, Mustafa KORKMAZ,Meliha CODAL Ali
1241 T8-3 3-L 49 Halis AKTAŞ Ali
1242 T3-1 69 18 Halis PEKER Mehmet
1243 T3-1 4-A 74 Halise DİŞLİ Ali Rıza
1244 T3-4 91-N 31 Halit ALÇIN Yusuf
1245 T3-5 91-O 4 Halit BAL Salih
1246 T3-7 103 20 Halit BAL varisleri 0
1247 T8-3 4-F 29 Halit ÇAŞKA İsmail
1248 T3-2 66-D 44 Halit DELİMEHMETOĞLU Recep
1249 T8-1 4-D 23 Halit DEMİRCİ Satılmış
1250 T3-B-3 9-E 69 Halit KARACA Hasan
1251 T3-3 91-H 42 Halit KİBAROĞLU Ahmet
1252 T3-B-7 10-R 60 Halit KOÇ Rüstem
1253 T3-B-5 9-M 32 Halit ÖZBEK varisleri 0
1254 T3-B-2 12-G 30 Halit ÖZDEMİR Galip
1255 T3-3 73 67 Halit TOPSAKAL Satılmış
1256 T3-B-4 10-D 6 Halit TÜFEKÇİOĞLU Müslüm
1257 T3-3 73 62 Hamdi AYDOĞANOĞLU idris
1258 T3-B-1 10-A 50 Hamdi AYHAN İsmail
1259 T3-7 103 66 Hamdi ÇAKIL İsmail
1260 T3-B-4 10-D 33 Hamdi ÇOBAN Hamdi
1261 T3-B-6 10-P 4 Hamdi HAYDAROĞLU Hüseyin
1262 T3-3 66-C 91 Hamdi KAVLAK Halil
1263 T3-4 91-N 32 Hamdi KAYA Abdullah
1264 T3-B-6 10-P 12 Hamdi ÖZDEMİR Mehmet
1265 T8-1 4-D 17 Hamdi TOPRAKÇI Hasan
1266 T3-6 101 30 Hamdi ÜNALOĞLU Ömer
1267 T3-B-3 8-M 63 Hamdi YILMAZ Satılmış
1268 T8-1 7-A 60 Hamide ARSLAN Mustafa
1269 T3-1 66-E 61 Hamide BÜYÜK ve İŞT. Mehmet BÜYÜK
1270 T3-4 91-N 43 Hamide KAYA Gazi
1271 T3-B-6 10-P 74 Hamide RAMAZANOĞLU Nazım
1272 T3-6 101 66 Hamide ŞAHİN Mehmet
1273 T3-3 95 6 Hamide ÜNSAL Yakup
1274 T3-1 66-E 92 Hamis HANECİ Şevket
1275 T3-4 91-N 4 Hamit DURAK Mustafa
1276 T3-B-5 9-M 42 Hamit TOPÇU Kasım
1277 T8-3 4-F 36 Hamza ACIPINAR Hamit
1278 T3-B-4 9-L 73 Hamza AKSOY Yusuf
1279 T3-1 3-B 65 Hamza ARABACI Ahmet
1280 T8-3 3-L 20 Hamza BİNİCİ Mustafa
1281 T3-B-1 8-E 73 Hamza DEDE Hüseyin
1282 T3-B-2 8-F 9 Hamza HARPUT ve Mehmet HARPUT varisleri 0
1283 T3-B-2 8-F 62 Hamza KÜÇÜKSOLAK Mehmet
1284 T3-6 83 18 Hamza LAFÇI Satılmış
1285 T3-5 66-A 13 Hamza SUCU varisleri 0
1286 T3-B-1 10-A 85 Hamza UNCU Ahmet
1287 T3-1 4-A 8 Hamza YAŞAR Haydar
1288 T3-B-6 10-P 13 Hanefi ALAGÖZ HalimSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1289 T3-1 4-A 29 Hanım BEKDAŞ (Ahmet kızı) Ahmet
1290 T3-1 107 93 Hanım BEKTAŞ (Adil kızı) Adil
1291 T8-2 3-F 9 Hanım ERDOĞAN (DOĞAN) İsmail
1292 T3-2 71 91 Hanım GÜNEŞ Hakkı
1293 T3-B-6 10-P 3 Hanım Hatice GENÇ Mustafa
1294 T3-6 101 2 Hanım İPEKLİ-Yusuf DEMİRDİZEN 0
1295 T3-4 97 78 Hanım KADEROĞLU ve Anıl KADEROĞLU Hamza-Bayram
1296 T8-2 4-E 3 Hanım KARAAHMETOĞLU Halil
1297 T3-B-1 12-F 92 Hanım KOÇ Cafer
1298 T3-B-4 9-L 32 Hanım ZENCİR Mustafa
1299 T3-2 66-D 25 Hanife BAYRAM Bayram
1300 T3-2 91-G 37 Hanife CAN Abdülmecit
1301 T3-5 99 8 Hanife EĞŞİMEZ Kazim
1302 T3-5 91-O 62 Hanifi DAĞ İbrahim
1303 T3-B-3 12-H 78 Hanifi KÜÇÜKKOÇAK Salih
1304 T3-B-1 12-F 7 Harun BOLAT Sebati
1305 T3-B-4 10-D 91 Harun ESMER Fevzi
1306 T3-3 91-H 54 Harun SALBAŞ Süleyman
1307 T3-B-3 9-E 62 Hasan ACAR Mehmet
1308 T3-B-1 12-F 45 Hasan AKKOR Hacı Hasan
1309 T8-2 3-F 2 Hasan AKTAŞ Hüseyin
1310 T8-5 4-H 60 Hasan ALÇAOĞLU varisleri 0
1311 T3-B-5 9-M 91 Hasan Ali KORKMAZ İbrahim
1312 T3-1 4-A 3 Hasan ALTUNTAŞ Ali
1313 T3-B-7 10-R 27 Hasan ANAYURT Süleyman
1314 T3-7 103 81 Hasan APAK ve Kezban APAK 0
1315 T3-B-2 12-G 8 Hasan AYDIN Süleyman
1316 T8-6 4-K 4 Hasan AYSEL Mehmet
1317 T3-B-5 9-M 86 Hasan BALTACI İsmail
1318 T3-2 71 6 Hasan BECERİKLİ Sadettin
1319 T3-1 4-A 37 Hasan BEKTAŞ Celal
1320 T3-1 107 48 Hasan BİÇER varisleri 0
1321 T8-3 3-L 57 Hasan BİÇER VRS. 0
1322 T3-B-1 9-B 19 Hasan BURAL Durmuş
1323 T3-4 97 63 Hasan CESUR Ömer
1324 T3-B-3 8-M 50 Hasan CESUR Ömer
1325 T3-1 69 7 Hasan CESUR Ömer
1326 T8-2 4-E 61 Hasan CESUR Ömer
1327 T3-2 71 26 Hasan CESUR Ömer
1328 T3-5 99 6 Hasan CİHAN Kemal
1329 T3-5 99 73 Hasan COŞKUN İbrahim
1330 T3-B-2 9-D 79 Hasan ÇAĞLAR Arslan
1331 T8-2 3-F 46 Hasan ÇAKIL varisleri 0
1332 T3-2 105 73 Hasan ÇELİK Ali
1333 T3-1 91-F 85 Hasan ÇELİK (Ali oğlu) Ali
1334 T8-4 4-G 25 Hasan ÇELİK (Selahaddin oğlu) Selahaddin
1335 T3-1 3-B 32 Hasan DOĞAN Satılmış
1336 T3-B-3 8-M 93 Hasan DURNA Vahap
1337 T3-5 81 62 Hasan EKİCİ Ali
1338 T8-5 4-H 39 Hasan EMİR Mehmet
1339 T3-4 91-N 81 Hasan EROĞLU Hasan
1340 T3-B-1 9-B 2 Hasan GÖKDUMAN Mahmut
1341 T8-2 3-F 17 Hasan GÖKSU Gazi
1342 T3-B-5 9-M 73 Hasan HASAN İbrahim
1343 T8-2 3-F 26 Hasan Hüseyin GÜLTEKİN İsa
1344 T3-3 66-C 48 Hasan Hüseyin ALIMCI HamdiSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1345 T3-3 73 65 Hasan Hüseyin ALTUNDAĞ Mustafa Hazim
1346 T3-B-2 12-G 15 Hasan Hüseyin AYDEMİR Ali
1347 T3-B-3 10-C 38 Hasan Hüseyin BACAK Ali
1348 T3-3 91-H 13 Hasan Hüseyin BAYRAM Osman
1349 T8-1 4-D 56 Hasan Hüseyin BULUT Niyazi
1350 T8-2 4-E 45 Hasan Hüseyin ÇELİK Ömer
1351 T3-B-1 10-A 14 Hasan Hüseyin ÇOBANOĞLU ve Bekir ÇOBANOĞLU 0
1352 T3-3 91-H 4 Hasan Hüseyin DEMİR Ali
1353 T3-3 66-C 44 Hasan Hüseyin GÖKENCİ Hasan
1354 T3-B-7 10-R 12 Hasan Hüseyin GÜNGÖR İsmail
1355 T8-3 4-F 22 Hasan Hüseyin GÜVEN Necip
1356 T3-B-5 10-O 50 Hasan Hüseyin KAYAN Hüseyin
1357 T3-B-5 9-M 80 Hasan Hüseyin ÖZDEMİR Mehmet
1358 T3-B-6 10-P 2 Hasan Hüseyin SEZDİRMEZ Mehmet
1359 T3-2 4-B 14 Hasan Hüseyin YILMAZ İsmail
1360 T3-5 91-O 74 Hasan IŞIK Osman
1361 T8-2 3-F 45 Hasan İPEK İbrahim
1362 T8-3 7-C 43 Hasan İPEKOĞLU Arif
1363 T3-B-1 8-E 25 Hasan KARABACAK varisleri 0
1364 T3-3 91-H 36 Hasan KARACA İhsan
1365 T3-4 97 14 Hasan KARAKAŞ Mustafa
1366 T3-3 95 55 Hasan KARAKAYA Mustafa
1367 T8-2 7-B 58 Hasan KAYA Satılmış
1368 T3-3 66-C 83 Hasan KAYA (Kadir oğlu) Kadir
1369 T3-1 91-F 92 Hasan KAYA ve işt. 0
1370 T3-B-5 10-O 18 Hasan KAZAK Ali
1371 T3-B-1 10-A 92 Hasan KICIRLI Mustafa
1372 T3-5 91-O 13 Hasan KINACI Memiş
1373 T3-B-2 12-G 87 Hasan KINIKLIOĞLU Mehmet
1374 T3-2 91-G 72 Hasan KIZILKAYA Ali
1375 T8-3 7-C 62 Hasan KOÇ İbrahim
1376 T3-5 66-A 83 Hasan KOLCU Mustafa
1377 T3-B-1 9-B 51 Hasan KORÇAM Halil
1378 T3-4 66-B 90 Hasan KURUDAYIOĞLU Recep
1379 T8-4 4-G 7 Hasan Mesut BİRCAN Müslüm
1380 T3-B-3 12-H 36 Hasan MIKIR Hasan
1381 T3-4 66-B 67 Hasan NADAROĞLU Hüseyin
1382 T3-3 4-C 67 Hasan Osman SARIKAYA varisleri 0
1383 T3-4 91-N 60 Hasan ÖNALAN Yusuf
1384 T3-5 66-A 4 Hasan ÖZDEMİR Halilibrahim
1385 T3-4 97 55 Hasan PARLAK Mustafa
1386 T3-5 99 86 Hasan SARIASLAN Şevket
1387 T8-3 4-F 10 Hasan SARIKAYA Hasan
1388 T8-1 3-T 4 Hasan SARIYILDIZ Mustafa
1389 T3-1 107 31 Hasan SEVİNDİ Kemal
1390 T3-2 66-D 59 Hasan ŞABANOĞLU Hamdi
1391 T3-B-7 10-R 8 Hasan ŞAMLI Osman
1392 T8-3 3-L 31 Hasan ŞEN Ali
1393 T3-4 77 29 Hasan ŞENYURT ve Cengiz ŞENYURT 0
1394 T3-1 91-F 3 Hasan ŞİMŞEK iştirakçileri 0
1395 T8-2 3-F 11 Hasan ŞİŞGİNOĞLU ve Zeki ŞİŞGİNOĞLU 0
1396 T3-B-5 10-O 8 Hasan TEKİN Hüseyin
1397 T3-5 99 48 Hasan TOPÇU Mahmut
1398 T3-B-1 12-F 44 Hasan ULUSOY Fevzi
1399 T3-4 97 85 Hasan ULUSOY Fevzi
1400 T3-1 107 43 Hasan URAL MustafaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1401 T3-3 91-H 18 Hasan URAS Bekir
1402 T3-B-2 12-G 81 Hasan UYANIK Ömer
1403 T3-1 66-E 85 Hasan UYSALOĞLU Ömer
1404 T8-1 7-A 26 Hasan YILDIZ Bilal
1405 T3-1 69 14 Hasan YURTLU Hüseyin
1406 T3-3 66-C 80 Haşim GAZİ Haşim
1407 T3-5 66-A 32 Haşim YAĞLI Halit
1408 T3-2 105 2 Haşim YILDIRIM Abdullah
1409 T3-1 4-A 53 Hatice ÖZCAN Mehmet
1410 T3-2 71 37 Hatice AKDEMİR Turgut
1411 T3-B-6 10-P 57 Hatice AKGÜL Mevlüd
1412 T3-B-2 12-G 14 Hatice AKYUL Dursun
1413 T3-B-3 8-M 92 Hatice BALCI (ERTUĞRUL)ve iştirakçileri 0
1414 T8-4 4-G 16 Hatice BAZNA Mehmet Gazi
1415 T3-B-6 10-P 50 Hatice BOYACALI Hasan
1416 T3-B-2 10-B 68 Hatice CAN Ali
1417 T3-6 83 25 Hatice CAYMAZ Mustafa
1418 T3-B-7 10-R 91 Hatice DAĞLI İbrahim
1419 T3-2 91-G 84 Hatice DUMAN Rahmi
1420 T3-4 97 50 Hatice EKİNCİ Mustafa
1421 T3-B-3 9-E 72 Hatice ERTUĞRUL Abdurrahman
1422 T8-1 3-T 28 Hatice ERTUĞRUL Abdurrahman
1423 T3-B-3 8-M 21 Hatice GÖKDUMAN Halil
1424 T3-B-3 9-E 38 Hatice GÜMÜŞ VRS Arif
1425 T3-4 91-N 91 Hatice GÜNEŞ ve Emine İZGİ Hasan
1426 T8-2 4-E 38 Hatice IŞIK Nurittin
1427 T3-1 107 90 Hatice İPEKOĞLU Neşet
1428 T3-1 107 44 Hatice KADEMLİ Ahmet
1429 T3-B-1 12-F 27 Hatice KARAKAŞ Satılmış
1430 T3-B-2 8-F 66 Hatice MERCAN Hasan
1431 T3-B-5 10-O 43 Hatice ÖZBEK Hasan
1432 T3-1 91-F 49 Hatice ÖZYURT Mustafa
1433 T3-1 107 9 Hatice ŞAHBUDAK hamza
1434 T8-1 7-A 46 Hatice TANDOĞAN Nasuh
1435 T8-3 7-C 19 Hatice TÜRKMEN Ahmet
1436 T3-2 66-D 1 Hatice USTA Hüseyin
1437 T3-1 91-F 66 Hatice ÜNER İsmail
1438 T3-4 77 36 Hatice YAMAN Hacı Veli
1439 T8 14-A 9 Hatice YİĞİT Hüseyin
1440 T3-1 4-A 41 Hatun GÜLLÜ Mehmet
1441 T8-1 7-A 37 Hava DEDE Hüseyin
1442 T3-B-3 8-M 31 Havva AYYILDIZ Mehmet
1443 T3-4 97 66 Havva TOPOĞLU Mehmet
1444 T3-7 103 68 Hayati GÜNGÖR Hacı Rıfat
1445 T3-3 91-H 57 Hayati KOÇAK Mustafa
1446 T3-5 99 36 Hayati KURNAZ İsmail
1447 T3-3 73 29 Hayati ve Lokman YALÇIN Kadir
1448 T8 14-A 35 Haydar AKSAN Süleyman
1449 T3-B-3 8-M 62 Haydar Ali ATMACAOĞLU Mustafa
1450 T3-6 83 87 Haydar ARSLAN Ahmet
1451 T3-B-3 8-M 86 Haydar ARU Ağca
1452 T3-1 91-F 63 Haydar ATEŞ Ali Rıza
1453 T3-5 81 77 Haydar BAKIR Süleyman
1454 T3-6 83 31 Haydar BEKTAŞ Satılmış
1455 T3-3 73 38 Haydar CAFEROĞLU Hüseyin
1456 T3-2 91-G 74 Haydar ÇAKIR CemalSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1457 T3-5 99 38 Haydar DEMİRCİ İsmail
1458 T8-5 4-H 11 Haydar EMİNOĞLU Vrs. 0
1459 T3-3 95 43 Haydar ERDOĞAN Ali
1460 T3-2 4-B 38 Haydar EROL Bekir
1461 T3-B-2 9-D 80 Haydar ERSEVER Murat
1462 T3-1 66-E 68 Haydar İĞDELİ Satılmış
1463 T3-1 3-B 50 Haydar KÜÇÜK Şükrü
1464 T8-1 4-D 14 Haydar SARIOĞLU Murat
1465 T3-3 91-H 27 Haydar SULTANOĞLU Ali
1466 T3-B-1 9-B 13 Haydar ŞENYURT Dursun
1467 T3-B-2 8-F 39 Haydar TOPÇU (Hamdi oğlu) Hamdi
1468 T3-3 66-C 23 Haydar TOPÇU (Hüseyin oğlu) Hüseyin
1469 T3-3 91-H 15 Haydar TORUN Mustafa
1470 T3-3 91-H 56 Haydar YILMAZ Mehmet
1471 T3-6 83 62 Hayrettin ÇİĞDEM Mehmet
1472 T3-3 95 7 Hayrettin ÖZTOK Ali
1473 T3-3 95 78 Hayri GÜLTEN Raif-Esma
1474 T3-B-5 9-M 51 Hayri KAYA Mustafa
1475 T3-1 69 67 Hayriye GÖNÜLAL Emin
1476 T8-1 7-A 40 Hayrullah CEYHAN Vrs 0
1477 T3-6 101 51 Hayrullah GÜNHAN Bekir
1478 T3-5 81 92 Hazire Alptekin KURU Ali
1479 T3-B-2 12-G 24 Hıdır YAŞAR Musa
1480 T3-B-2 9-D 36 Hicabi BULUT Ali
1481 T3-2 91-G 90 Hicabi ÇAVUŞ Remzi
1482 T3-1 3-B 77 Hicabi UZUN Hasan
1483 T3-4 91-N 80 Hidayet DİŞÇİOĞLU Seyitahmet
1484 T3-1 4-A 48 Hidayet SİLAHSIZ Cemal
1485 T3-4 97 51 Hidayet TOPÇU Halil
1486 T3-2 3-E 20 Hikmet AKBABA Mehmet
1487 T3-1 107 8 Hikmet ARSLAN Celal
1488 T3-B-3 10-C 57 Hikmet ATEŞ Gazi
1489 T3-B-5 10-O 87 Hikmet DEMİREL Abdurrahim
1490 T3-4 66-B 2 Hikmet ESENSOY Hikmet
1491 T3-1 91-F 6 Hikmet GÜRBÜZ Tevfik
1492 T3-B-5 10-O 38 Hikmet KARAHASANOĞLU Ahmet
1493 T8-2 7-B 30 Hikmet KAVAK Mustafa
1494 T8-1 7-A 15 Hikmet Kemal KÖSE varisleri 0
1495 T3-B-1 10-A 48 Hikmet ÖZYAY Babadayı
1496 T3-6 101 67 Hilmi KILIÇ Bayram
1497 T8-5 4-H 19 Hilmi YURDAKUL Halil
1498 T8-2 3-F 61 Himmet BEYTUR Ahmet
1499 T8-1 7-A 7 Hörüye TÜRKASLAN Osman
1500 T8-4 4-G 49 Hulusi BOZDAĞ Abdullah
1501 T3-5 99 37 Hulusi İLHAN Mehmet
1502 T3-3 73 73 Huriye EMİR Mustafa
1503 T3-6 101 55 Hurşit ÇOLAK İsmail
1504 T8-3 4-F 44 Hurşit GÜNGÖR Mehmet
1505 T3-4 66-B 83 Hurşit İMREN Mustafa
1506 T3-B-2 10-B 20 Hurşit YALÇIN Hamdi
1507 T3-2 71 41 Hülya ÇELİKTAŞ Ömer
1508 T3-2 91-G 3 Hülya GÜREL Miktat
1509 T3-7 85 49 Hürrem BÖLÜKBAŞI İsmail
1510 T3-2 105 14 Hürrem KARAKAŞ Seyit Ahmet
1511 T3-6 83 84 Hüsamettin CENGİZ varisleri 0
1512 T3-1 66-E 59 Hüsamettin DEMİRBAŞ MehmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1513 T3-B-5 10-O 78 Hüsamettin DEMİRDEN Tevfik
1514 T8-3 4-F 52 Hüseyin AKBAYRAK Abbas
1515 T3-2 66-D 42 Hüseyin AKKAYA Vahap
1516 T3-3 73 50 Hüseyin ALBAYRAK varisleri 0
1517 T3-5 99 45 Hüseyin Ali ÇİLEK Hüseyin
1518 T3-4 77 3 Hüseyin ALPTEKİN Şavkı
1519 T3-B-2 12-G 74 Hüseyin ARABACI Ahmet
1520 T3-B-2 12-G 3 Hüseyin AYDİLEK Raşit
1521 T8-4 4-G 60 Hüseyin AYDOĞDU Hasan
1522 T8-1 4-D 42 Hüseyin BAHADIR Arif
1523 T3-B-2 8-F 51 Hüseyin BENLİ Muharrem
1524 T3-B-1 9-B 39 Hüseyin BODUR Hacı Veli
1525 T3-3 66-C 86 Hüseyin BULUT Salih
1526 T3-B-1 8-E 66 Hüseyin CANITEZ Seyfi
1527 T3-6 101 39 Hüseyin CEYHAN Süleyman
1528 T3-B-3 8-M 39 Hüseyin COŞKUN (Mustafa oğlu) Mustafa
1529 T3-1 3-B 48 Hüseyin ÇAPRAZ Ali
1530 T8-3 7-C 7 Hüseyin ÇAYLAK Osman
1531 T8-2 3-F 32 Hüseyin ÇELİK Abdullah
1532 T3-3 66-C 50 Hüseyin ÇELTİK Ali
1533 T3-B-1 10-A 57 Hüseyin ÇINAR Hüseyin
1534 T3-3 66-C 68 Hüseyin ÇOBAN Nuri
1535 T3-B-5 9-M 78 Hüseyin DAĞLI Ahmet
1536 T3-2 4-B 29 Hüseyin DEDE Muhlis
1537 T3-2 3-E 19 Hüseyin DELİKTAŞ Rıza
1538 T8-3 3-L 33 Hüseyin DEMİRCİOĞLU idris
1539 T8-2 3-F 1 Hüseyin DOĞAN Mehmet
1540 T3-B-2 12-G 66 Hüseyin EKMEN Satılmış
1541 T8-3 3-L 1 Hüseyin ERDOĞAN metin
1542 T3-B-2 9-D 86 Hüseyin ERDOĞAN Karip
1543 T3-1 107 87 Hüseyin ERGÜN Ali
1544 T8-4 4-G 21 Hüseyin ERKAN Hanifi
1545 T3-B-5 9-M 84 Hüseyin ERTUĞRUL Muhittn
1546 T3-4 97 72 Hüseyin Gazi PEHLİVAN Mehmet
1547 T3-4 77 47 Hüseyin Gazi YILMAZ Muhiddin
1548 T3-2 91-G 80 Hüseyin GÖKOĞLU İsa
1549 T8-2 4-E 51 Hüseyin IŞIK Osman
1550 T3-3 91-H 32 Hüseyin İMİR Ramazan
1551 T3-3 73 24 Hüseyin İPEK Mehmet Ali
1552 T3-1 4-A 43 Hüseyin İPEKLİ Arif
1553 T3-B-3 8-M 90 Hüseyin KADEROĞLU Mahir
1554 T8-2 3-F 25 Hüseyin KADEROĞLU Haydar
1555 T3-2 66-D 31 Hüseyin KARA Hidayet
1556 T3-7 85 65 Hüseyin KARA Hamdi
1557 T3-B-4 9-L 24 Hüseyin KARACA Hasan Hüseyin
1558 T3-1 4-A 30 Hüseyin KARAHÜSEYİN Arif
1559 T8-6 4-K 7 Hüseyin KARAKOÇ Veli
1560 T3-B-5 10-O 37 Hüseyin KARATAŞ Ahmet
1561 T3-B-1 12-F 91 Hüseyin KARSAVURANOĞLU var. 0
1562 T3-2 3-E 56 Hüseyin KAYA Kadir
1563 T3-2 66-D 30 Hüseyin KELEŞ Şaban
1564 T3-1 107 32 Hüseyin KILIÇ Ali
1565 T3-2 66-D 73 Hüseyin KOÇ Kazim
1566 T8-1 3-T 58 Hüseyin KOÇ Mahmut
1567 T8-3 4-F 30 Hüseyin KOÇAK Seyit Ali
1568 T3-5 81 36 Hüseyin KOÇAK YusufSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1569 T3-4 97 68 Hüseyin KONKAN Vrs. 0
1570 T3-B-3 8-M 33 Hüseyin KOZAN Hasan
1571 T8-1 3-T 35 Hüseyin KÖLE Satılmış
1572 T3-5 91-O 68 Hüseyin KURUDAYIOĞLU Abdullah
1573 T3-B-1 9-B 32 Hüseyin Kütük ARSLAN Battal
1574 T3-2 3-E 7 Hüseyin LAFÇI Ekrem
1575 T8-2 7-B 55 Hüseyin LEVAT Ali
1576 T8-3 4-F 48 Hüseyin Metin FAHRİOĞLU Hasan
1577 T8-1 4-D 28 Hüseyin ÖZCAN Emin
1578 T3-B-1 8-E 74 Hüseyin ÖZKAN (Dilaver oğlu) Dilaver
1579 T3-B-3 10-C 78 Hüseyin SARIOĞLU varisleri 0
1580 T8-1 4-D 4 Hüseyin SATILMIŞ Satılmış
1581 T8-2 7-B 49 Hüseyin SAVAŞ Hasan
1582 T3-1 69 13 Hüseyin ŞAHİN Abdurrahman
1583 T3-4 97 33 Hüseyin TAMER Hüseyin
1584 T3-2 105 69 Hüseyin TEVGE Mahmut
1585 T3-B-1 12-F 55 Hüseyin TURGUT varisleri 0
1586 T3-7 85 14 Hüseyin ULUER Ali
1587 T3-B-7 10-R 13 Hüseyin UNCU Ali
1588 T3-B-1 8-E 33 Hüseyin USTA Ethem
1589 T3-1 4-A 2 Hüseyin UYSAL Halil İbrahim
1590 T3-6 83 19 Hüseyin ÜNALAN Arif
1591 T3-B-1 8-E 26 Hüseyin YANIK Miktat
1592 T3-B-6 10-P 48 Hüseyin YILMAZ Veli
1593 T8-4 4-G 58 Hüseyin YILMAZ Raşit
1594 T3-B-2 10-B 7 Hüseyin YILMAZ Veli
1595 T3-1 4-A 4 Hüseyin YİĞİT Yahya
1596 T3-B-7 10-R 61 Hüseyin YURTAL Recep
1597 T3-B-2 9-D 85 Hüseyin YÜKSEL Kadir
1598 T3-B-2 8-F 56 Hüseyin YÜKSEL (Süleyman oğlu) Süleyman
1599 T3-1 69 35 Hüsmen ASLAN İbrahim
1600 T3-5 66-A 60 Işıl ÖZMERCAN Niyazi
1601 T8-2 7-B 20 İbiş ÇELİK Ömer Osman
1602 T3-B-3 9-E 60 İbrahim ACELEİDEN İbiş
1603 T3-B-1 10-A 21 İbrahim AKKAYA Hamza
1604 T3-5 99 81 İbrahim AKOĞLU varisleri 0
1605 T3-6 101 54 İbrahim ALBAYRAK VRS Şakir
1606 T3-6 101 44 İbrahim AYAZGÜN Mevcut
1607 T3-2 66-D 2 İbrahim AYHAN İsmail
1608 T3-B-4 9-L 25 İbrahim BAYRAM Memili
1609 T8-3 3-L 15 İbrahim BUCAK Kasım
1610 T8-5 4-H 61 İbrahim BULUT Kamil
1611 T8-3 7-C 35 İbrahim COŞKUN 0
1612 T3-5 81 20 İbrahim COŞKUN 0
1613 T3-B-3 12-H 81 İbrahim COŞKUN İsmail
1614 T3-3 66-C 32 İbrahim ÇALIŞKAN Osman
1615 T3-2 66-D 78 İbrahim ÇEKİCİ Hasan
1616 T3-B-3 10-C 74 İbrahim ÇELİK Mahmut
1617 T8-6 4-K 19 İbrahim ÇOLAKOĞLU Ahmet
1618 T8-2 4-E 59 İbrahim DEMİROK Hasan
1619 T8-2 4-E 15 İbrahim DURU Ahmet
1620 T3-5 99 50 İbrahim EŞLİK Süleyman
1621 T3-2 66-D 67 İbrahim GÜÇLÜ Ömer
1622 T3-B-5 10-O 44 İbrahim GÜNDOĞMUŞ Salih
1623 T3-B-4 9-L 20 İbrahim HATILOĞLU varisleri İsmail
1624 T3-4 66-B 14 İbrahim IŞIK AliSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1625 T3-B-2 9-D 51 İbrahim KAPLAN Mustafa
1626 T3-B-2 12-G 54 İbrahim KARAKAYA Tevfik
1627 T8 14-A 36 İbrahim KARTAL Hüseyin
1628 T8 14-A 23 İbrahim KESKİN Mustafa
1629 T8-3 7-C 17 İbrahim KINACI Osman
1630 T3-1 69 30 İbrahim KORKMAZ, Mehmet KORKMAZ, Hüseyin KORKMAZ ve Zekeriya GÖÇMEN varisleri 0
1631 T8 14-A 60 İbrahim KUŞ Osman
1632 T8-3 3-L 25 İbrahim NUMAN Hüseyin
1633 T3-B-4 9-L 56 İbrahim OK Cemal
1634 T3-7 103 74 İbrahim ÖLMEZ Nuri
1635 T3-B-2 10-B 24 İbrahim ÖZDEMİR Galip
1636 T3-3 66-C 74 İbrahim ÖZDEMİR Mustafa
1637 T8-4 4-G 50 İbrahim ÖZDEMİR İsmail
1638 T3-B-3 9-E 50 İbrahim ÖZEL Şuayip
1639 T8-1 4-D 34 İbrahim ÖZTÜRK Mustafa
1640 T8-2 3-F 47 İbrahim SARI Mehmet
1641 T3-6 83 38 İbrahim SEÇEN varisleri 0
1642 T3-4 66-B 61 İbrahim ŞAHİN Bekir
1643 T3-B-3 8-M 74 İbrahim ŞAHİN varisleri 0
1644 T3-B-1 8-E 49 İbrahim ŞENGÜL varisleri Ömer
1645 T3-7 85 23 İbrahim TAMKOÇ Celal
1646 T3-B-1 12-F 24 İbrahim TANER İbrahim
1647 T3-5 91-O 87 İbrahim TİRYAKİ Ahmet
1648 T3-2 4-B 80 İbrahim ÜNAL Adem
1649 T3-B-7 10-R 20 İbrahim ÜNLÜ Akif
1650 T3-1 91-F 74 İbrahim YAVUZ Müslüm
1651 T8-6 4-K 29 İbrahim YAVUZ Müslüm
1652 T3-4 77 7 İbrahim YURTOĞLU Ahmet
1653 T3-4 66-B 59 İbrahim ZOBAROĞLU Abdurrahman
1654 T3-3 66-C 92 İbrahim ZOBAROĞLU Abdurrahman
1655 T8-6 4-K 1 İdris AKGÜL Hasan
1656 T3-5 91-O 93 İdris ASAR Ahmet
1657 T3-B-5 9-M 2 İdris AYAN Sadettin
1658 T8-3 3-L 45 İdris FİDAN Ali
1659 T3-B-4 10-D 13 İdris KALE Mustafa
1660 T3-2 105 79 İdris KAVLAK Mehmet
1661 T3-5 81 50 İdris KAYA Hayrullah
1662 T3-B-4 10-D 12 İdris ÖZDEMİR Varisleri Galip
1663 T3-4 97 54 İdris ÖZSÖZ Adem
1664 T3-1 4-A 80 İhsan ÇALIŞKAN Ahmet
1665 T3-1 3-B 36 İhsan EROĞLU Yusuf
1666 T3-7 85 24 İhsan IRKIÇATAL Halil İbrahim
1667 T3-B-3 10-C 25 İhsan KALAYCIO Sadık
1668 T3-6 101 26 İhsan Sabri AYDOĞDU Bilal
1669 T3-B-4 10-D 27 İhsan Sabri BULUR İhsan Sabri BULUR
1670 T3-4 91-N 93 İhsan USLU Mehmet
1671 T3-B-6 10-P 44 İhsan YILMAZ Satılmış
1672 T8-4 4-G 2 İkbal ACAR Bilal
1673 T3-1 91-F 61 İkbal BIYIKLI Mustafa
1674 T3-1 107 75 İlhami BALTACI Hacı Ahmet
1675 T3-B-1 12-F 60 İlhami ERDOĞAN İlhami
1676 T3-B-3 12-H 85 İlhan BODUR Hacıbey
1677 T8-3 7-C 5 İlhan DURAN Garip
1678 T3-B-1 9-B 60 İlhan KARSAVURANOĞLU Abdulkadir
1679 T3-2 91-G 13 İlhan SÜZER Yusuf
1680 T8-3 7-C 38 İlhan ŞENTÜRK BehçetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1681 T3-B-2 8-F 8 İlker DELİKTAŞ Hüseyin
1682 T3-1 3-B 53 İlknur TOPÇU ve Serdar TOPÇU 0
1683 T3-1 91-F 68 İlter Kağan HOCANIN Tahir
1684 T8-6 4-K 55 İlyas BAZNA Nuri
1685 T3-7 103 56 İlyas ÇAKIR Mustafa
1686 T3-5 81 42 İlyas DÜZGÜN Hüseyin
1687 T3-1 107 74 İlyas HALİLOĞLU Mustafa Celalettin
1688 T3-3 95 24 İlyas KICIRLI İlyas
1689 T3-B-3 10-C 19 İlyas ÖZDEMİR Ali
1690 T8-2 3-F 33 İlyas YÜKSEL İlyas
1691 T3-3 4-C 54 İlyaz SEPETÇİ Mustafa
1692 T3-B-1 10-A 80 İmam KENDİR Adil
1693 T3-5 99 56 İmran DEMİRCİ Hamza
1694 T3-B-1 10-A 24 İpek KARAKAŞ Müslüm
1695 T3-B-6 10-P 91 İpek TOPÇU Şükrü
1696 T8-4 4-G 44 İrfan ALTINDAĞ ve İhsan ALTINDAĞ 0
1697 T3-B-1 8-E 54 İrfan ÇİMEN Yusuf
1698 T3-B-4 10-D 18 İrfan KANSU Bayram
1699 T3-1 4-A 67 İrfan KARAGÖL Arif
1700 T3-B-2 12-G 93 İrfan USLU Veysel
1701 T8-6 4-K 44 İsa AVCIBAŞI Halil
1702 T3-3 91-H 38 İsa CEYLAN Yakup
1703 T3-4 97 62 İsa DEMİRTAŞ Hüseyin
1704 T3-B-6 10-P 92 İsa GÜRBÜZ Bekir
1705 T3-6 101 6 İsa KAYGUSUZ Sabri
1706 T3-B-3 9-E 25 İsa ÖZCAN Mehmet
1707 T3-2 66-D 6 İsa SARIKAYA Mahbup
1708 T3-3 95 25 İsa TOPÇU ve Musa TOPÇU 0
1709 T8-2 7-B 23 İsa UZEL Şakir
1710 T3-1 66-E 17 İsa YILDIRIM Mehmet Ali
1711 T3-B-5 9-M 92 İsak ÖZEN Ali
1712 T3-B-1 9-B 20 İshak DAĞ Abdurrahman
1713 T3-2 4-B 83 İskender ÖZDEMİR Galip
1714 T3-2 66-D 90 İsmail ACAR ve Hatice ACAR 0
1715 T3-B-2 8-F 13 İsmail AKYILDIZ Süleyman
1716 T8-3 3-L 53 İsmail Ali USTA Mahmut
1717 T8-3 4-F 23 İsmail ARSLAN Kasım
1718 T3-6 83 49 İsmail ASLAN Hasan
1719 T8-5 4-H 17 İsmail AVŞAR Hacı
1720 T3-5 99 19 İsmail AVŞAR varisleri 0
1721 T3-3 95 81 İsmail AYDIN-Süleyman AYDIN 0
1722 T3-B-5 9-M 55 İsmail AYDOS Ahmet
1723 T8-3 4-F 28 İsmail AYTAÇ varisleri 0
1724 T3-2 4-B 85 İsmail BABAARSLAN Hacı
1725 T3-B-2 9-D 54 İsmail BAŞIBÜTÜN Asker
1726 T3-5 81 84 İsmail BAYER Dursun
1727 T3-B-2 8-F 38 İsmail CENKIŞ Şaban
1728 T3-2 66-D 36 İsmail CİHAN Abdullah
1729 T8-2 4-E 35 İsmail ÇAMLI Hayri
1730 T3-3 4-C 18 İsmail ÇONGAOĞLU varisleri 0
1731 T8-3 7-C 6 İsmail ÇONGAOĞLU varisleri 0
1732 T3-B-1 10-A 43 İsmail DAĞASLAN Yaşar
1733 T3-B-2 10-B 72 İsmail DAŞKIRAN Ali
1734 T3-3 91-H 92 İsmail DEMİRBAŞ Mustafa
1735 T8 14-A 2 İsmail DEMİRCİ Ali Osman
1736 T3-4 66-B 68 İsmail DEMİRTAŞ AhmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1737 T3-7 103 38 İsmail DENİZ Ahmet
1738 T3-B-5 10-O 30 İsmail DOĞAN Şevket
1739 T8-1 3-T 8 İsmail DOĞAN (Abdullah oğlu) Abdullah
1740 T8-3 4-F 11 İsmail DURMAZ Cuma
1741 T3-6 101 60 İsmail EKERBİÇER Şükrü
1742 T3-6 101 12 İsmail EKİNCİ İsmail
1743 T3-3 4-C 26 İsmail ERDOĞAN Mustafa
1744 T8-3 7-C 2 İsmail ESENTÜRK İsmail
1745 T8-1 7-A 13 İsmail GEYİKÇİ Mustafa
1746 T3-3 4-C 72 İsmail GÖRGÜLÜ Raşit
1747 T3-2 71 73 İsmail GÜL Hamdi
1748 T3-3 4-C 53 İsmail GÜLLÜ Vrs. 0
1749 T3-B-1 10-A 49 İsmail GÜMÜŞ Ahmet
1750 T8-6 4-K 14 İsmail GÜNDOĞDU İbrahim
1751 T8-2 7-B 28 İsmail IŞIKOĞLU ve Rıza IŞIKOĞLU Ali
1752 T3-B-7 10-R 92 İsmail KANDEMİR Hasan
1753 T3-4 66-B 79 İsmail KARA Sadık
1754 T8-2 3-F 23 İsmail KARACA varisleri 0
1755 T3-B-6 10-P 68 İsmail KARAKAŞ Fazlı
1756 T8-6 4-K 22 İsmail KARAOSMANOĞLU Recep
1757 T3-B-1 10-A 27 İsmail KARATAŞ Mehmet-Mürüvvet
1758 T3-B-2 9-D 19 İsmail KATIRCI Gazi
1759 T3-B-1 8-E 27 İsmail KERVANKIRAN Yaşar
1760 T3-3 95 85 İsmail KESER Ahmet
1761 T3-5 99 27 İsmail KIŞ Kadir
1762 T8-3 3-L 54 İsmail KIŞ Kadir
1763 T3-5 81 37 İsmail KIŞ Kadir
1764 T3-B-2 8-F 91 İsmail KOÇ Osman
1765 T3-B-2 12-G 38 İsmail LEVENT Balcı
1766 T3-B-2 8-F 68 İsmail ORMAN Eyüp
1767 T3-1 107 54 İsmail ÖZÇELİK Yakup
1768 T3-5 66-A 7 İsmail ÖZEN Hüseyin
1769 T3-B-3 10-C 93 İsmail ÖZTÜRK Ali Rıza
1770 T3-3 95 48 İsmail ÖZTÜRK (Ahmet oğlu) Ahmet
1771 T8-1 3-T 60 İsmail PELİT Rıza
1772 T8-4 4-G 55 İsmail SARITAŞ İbrahim
1773 T8-3 4-F 8 İsmail SOYGÜDER Hüseyin
1774 T8 14-A 1 İsmail SOYMACI Nuh
1775 T8-1 4-D 13 İsmail ŞAHİN Mehmet
1776 T3-4 66-B 60 İsmail ŞAHİN varisleri 0
1777 T3-5 91-O 60 İsmail TOPCU Veli
1778 T8 14-A 14 İsmail TOPUZ İlyas
1779 T3-1 4-A 54 İsmail TÜRK Murat
1780 T8-3 4-F 13 İsmail TÜRKMEN Ahmet
1781 T3-B-3 10-C 14 İsmail UMAÇ Hasan
1782 T3-2 105 48 İsmail UNCU Mustafa
1783 T3-2 105 75 İsmail UZUN Salahattin
1784 T3-5 81 44 İsmail ÜNAL Kadir
1785 T8-1 4-D 35 İsmail VURAL Kamil
1786 T3-6 101 18 İsmail YALÇINDERE Şaban
1787 T3-1 107 12 İsmail YALÇINDERE Şaban
1788 T3-B-5 10-O 79 İsmet AKOĞLU İhsan
1789 T3-5 99 67 İsmet BAĞCI Mehmet
1790 T3-B-3 8-M 2 İsmet BAYRAM Mehmet
1791 T3-4 91-N 73 İsmet DOĞAN var 0
1792 T3-B-4 10-D 90 İsmet TANER BilalSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1793 T8-1 4-D 5 İsmigül SEÇEN Halil
1794 T3-4 66-B 49 İzzet CAN ve Gülbahar CAN 0
1795 T3-B-2 12-G 37 İzzet EKERBİÇER Ahmet
1796 T3-2 4-B 86 İzzet EKİZCELİ Bahattin
1797 T3-1 4-A 72 İzzet KULA Arif
1798 T3-3 95 14 İzzet NALBANT Hamdi
1799 T3-2 91-G 38 İzzet ŞAHİN Ahmet
1800 T3-B-1 10-A 67 İzzet YAMAN İbat
1801 T8 14-A 20 İzzet YEŞİLKAYA Hot Ömer
1802 T3-B-4 10-D 37 Jale YILDIRIM İsmet
1803 T3-5 91-O 27 Kadın ÇAKALLI Ahmet
1804 T3-1 3-B 79 Kadın EMİRVELİOĞLU Salim
1805 T8-1 4-D 52 Kadir ABACI Mehmet Ali
1806 T3-B-1 9-B 69 Kadir Ahmet KOCAOĞLU Mustafa
1807 T3-B-5 9-M 36 Kadir AKSOY Sabri
1808 T3-3 66-C 60 Kadir AYDIN Hasan
1809 T3-B-2 12-G 78 Kadir AYDOĞAN Vrs. 0
1810 T3-6 101 33 Kadir BAL varisleri 0
1811 T3-1 91-F 26 Kadir BULUT İsmail
1812 T3-B-1 9-B 55 Kadir ÇAKIL Hasan
1813 T3-B-4 9-L 92 Kadir ERDOĞAN Hamdi
1814 T8-3 3-L 50 Kadir GÜRBÜZ Abbas
1815 T3-2 71 53 Kadir KALEM Satılmış
1816 T3-B-2 10-B 78 Kadir KARAALİ Hamdi
1817 T3-2 3-E 50 Kadir KARAKAŞ Ahmet
1818 T3-B-1 10-A 33 Kadir KOCAASLAN Memiş
1819 T3-B-1 10-A 73 Kadir KOÇAK Rüstem
1820 T3-B-1 12-F 62 Kadir KOÇAK İsmail
1821 T8-5 4-H 22 Kadir ÖNBAŞ Ülfet
1822 T3-5 91-O 2 Kadir ÖNDER İsmail
1823 T8-2 7-B 1 Kadir SEÇEN Ahmet
1824 T3-1 69 36 Kadir ÜNAL İsmail
1825 T3-B-2 10-B 42 Kadir ÜNLÜ Şaban
1826 T3-5 66-A 1 Kadir YILDIRIM Osman
1827 T3-1 4-A 6 Kadri KULLAKCI Vehap
1828 T3-5 99 68 Kadriye BOZAT Aziz
1829 T3-2 66-D 18 Kadriye ÇAKIR ve Murat ÇAKIR 0
1830 T3-B-3 9-E 49 Kadriye EĞRİDERE Mustafa
1831 T3-2 71 35 Kadriye TINAZ Hüseyin
1832 T3-B-2 10-B 54 Kamer BİTİRİK İşt. 0
1833 T8 14-A 3 Kamil DEMİREL Hayrullah
1834 T3-1 3-B 91 Kamil ERDEM Mehmet
1835 T3-B-1 8-E 72 Kamil GÜLCAN Abdullah
1836 T3-B-5 9-M 31 Kamil KALENDER Ahmet
1837 T3-3 73 77 Kamil KARAKAŞ Kazi
1838 T3-B-1 10-A 54 Kamil ÖZEL Hasan
1839 T3-3 95 3 Kamil ÜSTÜN Abidin
1840 T3-B-1 10-A 61 Kanber DEMİRTAŞ Hüseyin
1841 T3-7 85 90 Kaplan GÖKGÜN Nuri
1842 T3-B-1 9-B 42 Kasım CILIZ Mustafa
1843 T8-3 3-L 28 Kasım Dündar TÜRKOĞLU varisleri 0
1844 T3-B-5 10-O 84 Kasım FİDAN Nasuh
1845 T3-B-7 10-R 2 Kasım FİDAN Nasuh
1846 T3-B-1 8-E 39 Kasım FİDAN Nasuh
1847 T3-1 107 24 Kasım GÜNDOĞMUŞ İbrahim
1848 T3-1 66-E 31 Kasım ÖZKAN ŞakirSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1849 T3-4 66-B 43 Kazım AYDOĞAN Bekir
1850 T8-6 4-K 51 Kazım DEMİRHAN Rıza
1851 T3-B-2 9-D 21 Kazım İĞDE Cengiz
1852 T3-2 66-D 5 Kazım KARAGÖL Salih
1853 T3-B-3 8-M 42 Kazım KERİMOĞLU Hasan Hüseyin
1854 T3-B-4 9-L 69 Kazım KÜÇÜK Ahmet
1855 T3-5 81 54 Kazım ÖZTÜRK Rıfat
1856 T3-2 66-D 19 Kazım SARIOĞLU Hüseyin
1857 T3-4 97 57 Kazım SATILMIŞ İsmail
1858 T3-B-2 10-B 45 Kazım ÜNLÜ Şaban
1859 T3-5 81 11 Keklik ÖZBEKMEZ Kamil
1860 T3-2 66-D 74 Kemal ARSLANTÜRK Mehmet
1861 T3-6 83 72 Kemal BAĞCI Mehmet
1862 T3-1 66-E 83 Kemal BAYRAM Bahattin
1863 T3-B-7 10-R 63 Kemal CAYMAZ Hacı Mehmet
1864 T3-4 91-N 15 Kemal ÇANKAL Mehmet
1865 T3-1 69 8 Kemal DİNLEMEZ Mustafa
1866 T8-3 4-F 1 Kemal DİNLEMEZ Mustafa
1867 T3-B-7 10-R 84 Kemal FİDAN Nasuh
1868 T3-4 66-B 30 Kemal FİDAN Nasuh
1869 T3-4 97 19 Kemal FİDAN Nasuh
1870 T3-4 77 90 Kemal FİDAN Nasuh
1871 T8-2 7-B 10 Kemal FİDAN Nasuh
1872 T3-2 71 2 Kemal FİDAN Nasuh
1873 T3-1 4-A 79 Kemal GÜNEŞ Ömer
1874 T3-B-4 9-L 2 Kemal GÜNEŞ Ömer
1875 T3-4 66-B 18 Kemal KARTAL Hüseyin
1876 T3-5 99 54 Kemal KAYA Osman
1877 T3-5 81 74 Kemal KORKMAZ Mehmet
1878 T8-1 4-D 33 Kemal MÜLAZIMOĞLU Ferhat
1879 T3-2 3-E 66 Kemal NAZLI Mehmet
1880 T8-3 7-C 34 Kemal ÜNLÜ Ahmet
1881 T3-1 107 86 Kemalettin BİRCAN Müslüm
1882 T3-B-2 8-F 81 Kemalettin HARPUT Hacı Veli
1883 T3-2 105 80 Kenan CAN Osman
1884 T8-4 4-G 28 Kenan DEMİR İsmail
1885 T3-2 71 3 Kenan GEDİK İbrahim
1886 T3-7 85 3 Kenan YAĞMUR Hilmi
1887 T3-B-3 10-C 24 Kerim ERDOĞAN Hüseyin
1888 T8-1 4-D 58 Kerim ERDOĞAN Hüseyin
1889 T3-B-1 12-F 61 Kerim ERDOĞAN Hüseyin
1890 T3-B-1 10-A 55 Kerim ERDOĞAN Hüseyin
1891 T3-5 91-O 3 Kerim GÜZEL Dursun
1892 T3-2 91-G 12 Kerim TAŞÇI ve Kadir TAŞÇI 0
1893 T8-1 4-D 7 Kevser DEMİR Abdulkadir
1894 T3-3 73 2 Kevser KARSAVURAN Abidin
1895 T3-5 66-A 25 Kezban ACAR Musa
1896 T3-5 81 91 Kezban DOĞAN Abdullah
1897 T3-B-4 9-L 93 Kezban KAYIKÇI Satılmış
1898 T3-1 3-B 14 Kezban KILIÇ Mustafa
1899 T3-B-2 9-D 1 Kezban KURT Osman
1900 T3-4 91-N 2 Kezban PEHLİVAN Mehmet Ali
1901 T8-2 3-F 3 Kezban ÜNER Muharrem
1902 T3-4 77 31 Kezban YAŞAR Yusuf
1903 T3-B-1 10-A 25 Kısmet ATALAY ve Osman ATALAY 0
1904 T3-6 83 8 Kıvanç ÇAPRAZ HalilSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1905 T3-6 101 91 Kıymet KILIÇ Mehmet
1906 T3-B-3 12-H 19 Kıymet KILIÇ Mehmet
1907 T3-1 69 55 Kudret GEVEN Ramazan
1908 T3-1 66-E 90 Kudret ÖNKOL Ahmet
1909 T8-3 3-L 35 Kurbet BALIBEY Mustafa
1910 T8-1 4-D 53 Kütük KILIÇ Paşa
1911 T8-3 4-F 9 Kütük ÖZDEMİR Mustafa Kamil
1912 T3-5 99 57 Latife AYDIN Abdulkadir
1913 T8-3 7-C 50 Leman BİLGEN Abdi
1914 T8-1 4-D 54 Leman İPEK İlyas
1915 T3-B-3 12-H 87 Levent KAYMAZ Bayram Ali
1916 T8-2 7-B 62 Levent KOCA Atabey
1917 T3-B-3 12-H 15 Leyla ÖZKIRANARTLI Ahmet
1918 T8-2 4-E 30 Leyla TANER-Halime TANER Yusuf
1919 T3-7 103 75 Lezzet Gazi ÇETİN Ali
1920 T3-2 91-G 1 Lokman AŞICI Ali
1921 T3-B-5 10-O 3 Lütfi KEPENEK varisleri ve Satiye KEPENEK 0
1922 T3-5 91-O 86 Lütfi KEPENEK varisleri ve Satiye KEPENEK 0
1923 T3-7 103 7 Lütfi KORKMAZ Ömer
1924 T3-B-3 12-H 24 Lütfi SEFİL İsmail
1925 T3-7 103 45 Lütfi TOPÇU Mahmut
1926 T3-B-3 12-H 54 Lütfiye ACAR Cevdet
1927 T8-3 4-F 18 Lütfiye AKIN Varisleri Mehmet
1928 T3-4 66-B 44 Lütfiye AKIN Varisleri Mehmet
1929 T3-2 71 29 Lütfiye ELBEYOĞLU Kamil
1930 T8-3 4-F 33 Lütfiye ESİM Ahmet
1931 T3-2 4-B 60 Lütfiye ŞAD Kasım
1932 T3-1 107 1 Lütfü ASLAN Sayit
1933 T3-B-1 10-A 90 Mahbub KÖSE Gani
1934 T3-B-1 8-E 90 Mahinur KÖMÜR Cezair
1935 T3-2 71 61 Mahir BİLALOĞLU Ramazan
1936 T3-B-3 12-H 93 Mahir HASTA Mahmut
1937 T3-1 91-F 12 Mahir KARAKOYUN Osman
1938 T8-1 4-D 25 Mahir KİRİŞ varisleri 0
1939 T8-4 4-G 12 Mahir KURNAZ ve İŞT Sahir
1940 T3-1 69 65 Mahir UÇAKÇI ve Murat ŞİŞGİNOĞLU 0
1941 T8-3 3-L 5 Mahmut BAYRAK Şükrü
1942 T3-4 97 60 Mahmut ÇELİK İbrahim
1943 T3-B-4 9-L 72 Mahmut ERDAL Musa
1944 T8-1 7-A 42 Mahmut ESEN Garip
1945 T3-B-2 10-B 56 Mahmut GENÇ Osman
1946 T3-B-5 9-M 43 Mahmut KARAMAN İsmail
1947 T3-B-7 10-R 67 Mahmut KAYA Veli
1948 T3-2 71 74 Mahmut Semih ERSOY Ahmet
1949 T3-1 69 3 Mahmut ŞEREMET İbrahim
1950 T3-4 77 74 Mahmut YETGİN Hakkı
1951 T3-B-2 10-B 13 Mahmut YILMAZ Ali Osman
1952 T8-1 3-T 24 Makbule EMİNOĞLU Emin
1953 T8-4 4-G 56 Makbule UNAT Niyazi
1954 T3-B-7 10-R 39 Medine YALÇIN Ali
1955 T3-2 66-D 32 Mehmet ACAR (Mehmet oğlu) Mehmet
1956 T3-2 3-E 31 Mehmet AKDEMİR (İbrahim oğlu) İbrahim
1957 T3-B-3 12-H 25 Mehmet AKGÜN Hasan
1958 T8-1 4-D 41 Mehmet Akif ÖZTOK Ali
1959 T8 14-A 26 Mehmet AKKAYA Hüseyin
1960 T8-3 7-C 27 Mehmet AKKAYA (Hasan oğlu) HasanSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
1961 T3-1 107 84 Mehmet AKKAYA (Yaşar oğlu) Yaşar
1962 T3-4 66-B 80 Mehmet AKKOCA Kamil
1963 T8-1 3-T 44 Mehmet AKKÜL Hüseyin
1964 T3-2 105 63 Mehmet AKSOY Ali
1965 T8-2 4-E 57 Mehmet AKSOY varisleri Ali
1966 T3-B-7 10-R 9 Mehmet AKTAŞ Mustafa
1967 T3-1 69 25 Mehmet AKTAŞ İsmail
1968 T3-6 101 75 Mehmet ALABAY Mustafa
1969 T3-1 4-A 20 Mehmet ALATLI İsmail
1970 T3-B-1 9-B 45 Mehmet ALIÇ Var. 0
1971 T3-3 66-C 13 Mehmet Ali ACEMİ varisleri Bekir
1972 T3-4 97 86 Mehmet Ali APAK Hasan
1973 T3-2 66-D 92 Mehmet Ali ARLI ve işt. 0
1974 T3-5 99 80 Mehmet Ali BEYHAN Yunus
1975 T3-2 105 43 Mehmet Ali ÇALIŞ Emin
1976 T3-3 66-C 37 Mehmet Ali DİNÇ Osman
1977 T8-6 4-K 62 Mehmet Ali ELİBOL Mustafa
1978 T8-2 4-E 20 Mehmet Ali KAMÇI Fahreddin
1979 T3-B-1 9-B 21 Mehmet Ali KARAŞAHİN Dursun
1980 T3-B-1 8-E 20 Mehmet Ali ÖZGÜL Osman
1981 T3-4 91-N 7 Mehmet Ali ÖZKAN Satılmış
1982 T3-2 105 61 Mehmet Ali TUNÇ Ahmet
1983 T3-5 66-A 72 Mehmet Ali UCARI Seyit
1984 T3-1 3-B 84 Mehmet ALKAN Muharrem
1985 T3-B-4 10-D 55 Mehmet APAYDIN Musa
1986 T3-7 103 36 Mehmet APAYDIN Musa
1987 T3-3 73 41 Mehmet APAYDIN Musa
1988 T3-B-5 9-M 54 Mehmet ARIKAN Hüseyin
1989 T3-4 77 71 Mehmet ASLAN Gani
1990 T3-2 66-D 35 Mehmet ASLAN (Yusuf oğlu) Yusuf
1991 T3-1 4-A 18 Mehmet AY Durmuş
1992 T3-B-5 10-O 1 Mehmet AYDOĞAN Bekir
1993 T3-1 3-B 4 Mehmet AYTEN Sadık
1994 T3-3 4-C 62 Mehmet BADILLI Ahmet Erol
1995 T3-1 66-E 49 Mehmet BAL Halil İbrahim
1996 T3-B-1 9-B 38 Mehmet BAŞ Mehmet
1997 T8-2 3-F 20 Mehmet BAŞARAN ve Zeliha BAŞARAN 0
1998 T8-4 4-G 1 Mehmet BAŞOL Mustafa
1999 T3-B-2 8-F 25 Mehmet BAYRAM (Mehmet oğlu) Mehmet
2000 T3-B-3 9-E 75 Mehmet BAYRAM (Satılmış oğlu) Satılmış
2001 T3-6 101 86 Mehmet BAYRAM VRS. (Ali Oğlu) Ali
2002 T3-B-6 10-P 27 Mehmet BİLGİLİ Dursun
2003 T3-B-2 9-D 43 Mehmet BİLİCİ Vrs. 0
2004 T8-4 4-G 40 Mehmet BULUT varisleri 0
2005 T3-3 73 80 Mehmet CANBOLAT Nuri
2006 T3-2 3-E 5 Mehmet ÇAKIR Yusuf
2007 T8-3 3-L 30 Mehmet ÇAKIR Mustafa
2008 T3-2 3-E 92 Mehmet ÇAKIR İlyas
2009 T3-7 85 11 Mehmet ÇAM Hüseyin
2010 T3-B-3 8-M 18 Mehmet ÇAMLI Mehmet
2011 T8-3 4-F 42 Mehmet ÇAMLIOĞLU Ali
2012 T3-1 107 73 Mehmet ÇATAL Vrs. 0
2013 T3-B-4 10-D 51 Mehmet ÇEKİRDEK Ahmet
2014 T3-2 66-D 53 Mehmet ÇELEBİ Ahmet
2015 T3-1 66-E 67 Mehmet ÇELİK Ali
2016 T3-1 69 26 Mehmet ÇELİK (Ali oğlu) AliSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2017 T3-2 66-D 86 Mehmet ÇELİKTEN İbrahim
2018 T3-7 103 25 Mehmet ÇELİKTEN Ali
2019 T3-2 105 56 Mehmet ÇİÇEK Ali
2020 T3-1 66-E 86 Mehmet ÇİLALİ Kamil
2021 T8 14-A 51 Mehmet ÇİTGEZ varisleri 0
2022 T3-1 69 31 Mehmet ÇOLAK Hüseyin
2023 T3-1 91-F 15 Mehmet DADAŞ Hüseyin
2024 T8-1 7-A 62 Mehmet DALAHMETOĞLU Emin
2025 T3-4 91-N 26 Mehmet DALAHMETOĞLU Emin
2026 T8-3 4-F 25 Mehmet DEDE Hasan
2027 T3-4 77 86 Mehmet DEDE Hasan
2028 T8-6 4-K 25 Mehmet DELİALİOĞLU Dursun
2029 T3-B-1 10-A 37 Mehmet DEMİREL Varisleri Abdurrahim
2030 T3-B-3 9-E 56 Mehmet DEMİRTAŞ Hüseyin
2031 T3-B-2 10-B 55 Mehmet DİKMEN Bayram
2032 T3-1 3-B 30 Mehmet Dursun ÇETİNKAYA Mehmet
2033 T3-3 73 4 Mehmet EKİNCİ Mehmet
2034 T3-2 91-G 26 Mehmet EMİROSMANOĞLU Mehmet
2035 T3-3 95 39 Mehmet ERDOĞAN varisleri 0
2036 T3-B-3 9-E 44 Mehmet EROĞLU Arif
2037 T3-5 91-O 50 Mehmet EROĞLU(Satılmış oğlu) Satılmış
2038 T3-3 91-H 73 Mehmet ERŞAHAN Ahmet
2039 T3-3 73 89 Mehmet ERTUĞRUL Mustafa
2040 T3-B-2 9-D 55 Mehmet GÖBÜTOĞLU Dursun
2041 T3-7 103 49 Mehmet GÖÇMEN Yaşar
2042 T8-1 4-D 57 Mehmet GÜÇLÜ Ömer
2043 T3-5 81 12 Mehmet GÜLCAN Yaşar
2044 T3-B-6 10-P 63 Mehmet GÜLCAN Osman
2045 T3-B-6 10-P 36 Mehmet GÜMÜŞ Şükrü
2046 T3-2 71 48 Mehmet GÜZELTAŞ İzzet
2047 T3-2 3-E 85 Mehmet HAVUR Memiş
2048 T3-B-2 9-D 24 Mehmet KAPLAN Ali
2049 T8-3 3-L 44 Mehmet KAPUSUZ Dursun
2050 T3-6 101 13 Mehmet KARAALİ Emin
2051 T3-1 4-A 78 Mehmet KARABACAK Hasan
2052 T3-B-2 8-F 69 Mehmet KARADAŞ Yunus
2053 T3-B-1 12-F 56 Mehmet KARAKOÇ İsmail
2054 T3-6 101 27 Mehmet KARAKOÇ Utku
2055 T3-3 66-C 8 Mehmet KARAKUZU Hüseyin
2056 T8-1 3-T 25 Mehmet KARAKUZU varisleri 0
2057 T3-B-4 10-D 14 Mehmet KARATAŞ Hasan Hüseyin
2058 T3-2 105 81 Mehmet KARSAVURANOĞLU Hasan Ali
2059 T3-1 91-F 36 Mehmet KAVAK İzzet
2060 T3-B-6 10-P 87 Mehmet KAVAK Mukadder
2061 T3-B-4 9-L 18 Mehmet KAYAPINAR Musa
2062 T3-2 105 27 Mehmet KAYIHAN Ahmet
2063 T8-3 4-F 16 Mehmet KELEPİRCİOĞLU Ahmet
2064 T3-3 95 38 Mehmet KIRALİOĞLU Veli
2065 T3-1 66-E 55 Mehmet KIRALİOĞLU Veli
2066 T3-7 85 77 Mehmet KOÇHAN Vrs. 0
2067 T3-B-6 10-P 73 Mehmet KURUDAYIOĞLU Mustafa
2068 T3-B-5 9-M 60 Mehmet KUTUCU Hasan
2069 T8-6 4-K 59 Mehmet Medeni TANRIVERDİ Süleyman Nazif
2070 T3-B-5 9-M 26 Mehmet MERZİFONOĞLU Yaşar
2071 T8-2 3-F 38 Mehmet Mustafa GÜVENİR Mustafa
2072 T8 14-A 21 Mehmet Mustafa İŞLEYEN HacıSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2073 T3-B-1 10-A 56 Mehmet ORÇAN Muharrem
2074 T3-B-1 8-E 87 Mehmet Orhan YURTOĞLU bedirhan
2075 T3-B-2 8-F 26 Mehmet ÖZALP Mustafa
2076 T3-7 85 4 Mehmet ÖZCAN Hasan
2077 T3-2 4-B 73 Mehmet ÖZDEMİR Halil
2078 T8-2 7-B 14 Mehmet ÖZDEMİR İzzet
2079 T3-5 99 72 Mehmet ÖZDEMİR Osman
2080 T3-7 85 35 Mehmet ÖZDEMİR(Ahmet) Ahmet
2081 T3-B-3 9-E 93 Mehmet ÖZMEN (Hasan oğlu) Hasan
2082 T8-2 4-E 31 Mehmet ÖZSOY Hasan
2083 T8-5 4-H 4 Mehmet ÖZTÜRK Abdullah
2084 T8-2 3-F 8 Mehmet ÖZTÜRK Veli
2085 T3-B-6 10-P 18 Mehmet ÖZTÜRK (Bekir oğlu) Bekir
2086 T8-2 4-E 48 Mehmet ÖZYAY Halil
2087 T3-B-1 8-E 37 Mehmet ÖZYÜREK Cafer
2088 T3-B-2 8-F 73 Mehmet PEHLİVAN Hacı İbrahim
2089 T3-B-5 9-M 9 Mehmet SAĞLAM Dursun
2090 T3-B-5 10-O 57 Mehmet Salih YILDIRIM Kaya
2091 T3-2 66-D 91 Mehmet SARGIN Ali Osman
2092 T3-B-1 8-E 7 Mehmet SARIKAYA İsmail
2093 T3-3 4-C 12 Mehmet SARIKAYA Var. 0
2094 T3-1 69 29 Mehmet SEVİNDİ Satılmış
2095 T3-5 81 25 Mehmet SOYKÖK Sadık
2096 T3-2 91-G 93 Mehmet SULTANOĞLU Ali
2097 T3-B-5 9-M 79 Mehmet SÜNGER Adil
2098 T8-1 7-A 33 Mehmet ŞAHİN (İbrahim oğlu) İbrahim
2099 T3-1 3-B 42 Mehmet ŞAHİN (Mustafa oğlu) Mustafa
2100 T3-4 97 49 Mehmet ŞEN Hasan
2101 T8-2 3-F 4 Mehmet ŞİMŞEK Mehmet
2102 T3-B-3 9-E 7 Mehmet TABAK Mehmet
2103 T3-3 95 61 Mehmet TAMKOÇ Niyazi
2104 T3-B-2 10-B 66 Mehmet TANGERLİ Selahattin
2105 T3-B-2 12-G 36 Mehmet Tevfik YILDIRIM VRS.= Nurten YILDIRIM (Mal Paylaşımı) Ebubekir
2106 T3-4 97 38 Mehmet TİLKİ Sadık
2107 T3-B-4 9-L 14 Mehmet TİRYAKİ Ahmet
2108 T3-3 73 66 Mehmet TOP 0
2109 T8-3 7-C 1 Mehmet TOSUN Mustafa
2110 T8 14-A 31 Mehmet TUFAN Mustafa
2111 T8-6 4-K 52 Mehmet TUNCER Davut
2112 T3-B-4 10-D 61 Mehmet TUNÇ Aptullah
2113 T3-1 107 38 Mehmet TÜRELİ varisleri 0
2114 T3-B-3 10-C 15 Mehmet TÜRK Mustafa
2115 T3-6 101 81 Mehmet UZGUR Halit
2116 T3-1 107 26 Mehmet ÜNER Abdülkerim
2117 T3-1 107 57 Mehmet ÜNLÜ Vrs. 0
2118 T3-B-2 10-B 80 Mehmet ÜSTÜN Süleyman
2119 T3-5 91-O 92 Mehmet ÜSTÜN Mustafa
2120 T3-B-6 10-P 84 Mehmet YALÇIN Ali
2121 T3-2 71 42 Mehmet YALÇINDERE Şaban
2122 T3-7 85 30 Mehmet YAŞAR Durali
2123 T3-2 91-G 18 Mehmet YAZAR Kamil
2124 T3-2 105 39 Mehmet YILMAZ Mustafa
2125 T8-1 4-D 1 Mehmet YILMAZ (Kazım oğlu) Kazım
2126 T3-7 103 26 Mehmet YILMAZ (Satılmış oğlu) Satılmış
2127 T3-B-3 8-M 12 Mehmet YILMAZ(Arif oğlu) Arif
2128 T3-B-3 10-C 72 Mehmet YILMAZER Ali RızaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2129 T3-B-1 10-A 3 Mehmet ZEYBEK Ahmet
2130 T3-4 77 37 Mehri BIÇAKÇI Hayrettin
2131 T3-3 73 6 Mehri ÇAKAL (GÜNEŞ) Saadettin
2132 T3-B-6 10-P 85 Melahat SARI İbrahim
2133 T3-1 107 33 Melek İMAY Hasan
2134 T3-1 69 38 Melek KADEROĞLU Muharrem
2135 T3-B-1 8-E 78 Melek KILIÇ ve iştirakçileri 0
2136 T3-3 73 86 Melek ÜNALAN Halit
2137 T8-3 4-F 61 Meliha BEŞİROĞLU Halil
2138 T3-B-1 9-B 56 Meliha BUYUR-Çiğdem HAKTANIR 0
2139 T3-B-1 9-B 33 Memduh GÜLDOĞAN Muharrem
2140 T3-3 4-C 80 Memduh KILIÇ Ahmet
2141 T3-B-1 12-F 19 Memnune YALÇIN Kemal
2142 T3-B-2 8-F 87 Menderes KEÇE Tevfik
2143 T3-B-2 8-F 80 Menekşe AYDOĞAN Hüseyin
2144 T3-B-2 8-F 20 Menekşe KERİMOĞLU Ali Rıza
2145 T8-6 4-K 57 Menşir UYSAL Ethem
2146 T3-4 91-N 66 Menşure KÖSE Aşir
2147 T3-2 4-B 32 Mercan KOLCU Rıza
2148 T3-3 91-H 20 Meryem AKTAŞ, Fatma TANER, Mehmet TANER Yusuf-Zeynel-Yusuf
2149 T3-7 103 85 Meryem ARAYICI Vahap
2150 T3-B-6 10-P 79 Meryem KARAKAYA (TÜFEKÇİOĞLU) Müslüm
2151 T8-6 4-K 2 Meryem KAYIKÇI Satılmış
2152 T3-1 66-E 8 Meryem MÜNUSKER ve iştirakçileri 0
2153 T8-5 4-H 18 Meryem ÖZKÖK Salih
2154 T3-B-2 9-D 2 Meryem SARIPOYRA Hasan
2155 T3-2 66-D 12 Meryem ŞEN İsmail
2156 T8-3 7-C 40 Meryem YILDIRIM Ali
2157 T8-6 4-K 26 Meryem, Tolga ve Mustafa ÇELİK 0
2158 T3-2 71 89 Mesrur TÜRKER Halit
2159 T3-B-3 10-C 67 Mesude BEKTAŞ İsgender
2160 T8-1 4-D 6 Mesun VAROL Ekrem
2161 T8-2 7-B 25 Mesut GÖKOĞLU Cemal
2162 T3-2 4-B 62 Mesut KAPLAN Osman
2163 T8-2 7-B 34 Mesut KARAGÖZ Ali
2164 T8-2 4-E 62 Mesut, Fatma, Murat ACAR, Meral SERBES Rıfat
2165 T3-B-2 8-F 14 Metin ACAR Durali
2166 T3-B-3 9-E 1 Metin CEYLAN İbrahim
2167 T3-B-3 12-H 66 Metin ÇİMEN İbrahim
2168 T3-B-3 8-M 8 Metin EMİROĞLU Hüseyin
2169 T3-1 4-A 73 Metin HALLAÇ Abdulhamit
2170 T3-5 81 55 Metin KARACA Hüseyin
2171 T8-1 4-D 50 Metin KARAHÜSEYİN Yakup
2172 T3-2 66-D 29 Metin SEVGİLİCAN ve Elmas SEVGİLİCAN 0
2173 T3-B-1 10-A 63 Mevhibe ÜNAL İzzet
2174 T3-6 101 37 Mevlüt ACAR varisleri 0
2175 T3-B-4 10-D 26 Mevlüt Ali CÖMERT Ali
2176 T3-1 4-A 61 Mevlüt AVCI Müslüm
2177 T3-1 4-A 13 Mevlüt BULUT Satılmış
2178 T3-2 66-D 11 Mevlüt ÇATALCA Mehmet
2179 T3-B-1 8-E 56 Mevlüt DANACI Hidayet
2180 T3-7 85 6 Mevlüt EMİRVELİOĞLU varisleri 0
2181 T3-B-7 10-R 18 Mevlüt ERŞAHİN Halil
2182 T8-3 3-L 21 Mevlüt KARA Emin
2183 T3-B-1 12-F 13 Mevlüt KARATEKİN Selim
2184 T8-1 4-D 8 Mevlüt KAYACI MustafaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2185 T3-2 66-D 85 Mevlüt KOCA Ali
2186 T8-2 7-B 31 Mevlüt ÖZAGİN Rumi
2187 T3-4 77 55 Mevlüt SAN Abdullah
2188 T8-5 4-H 43 Mevlüt SARIEL Ali
2189 T3-B-1 12-F 49 Mevlüt ŞAHİN Şahin
2190 T8 14-A 12 Mevlüt TUNA Halil
2191 T3-4 77 72 Mevlüt USLU Mehmet
2192 T3-5 99 69 Mevlüt YILMAZ Nuri
2193 T8-3 4-F 24 Mevlüt ZAİM Hasan
2194 T3-B-5 10-O 39 Miktad ÖZDEM Hüseyin
2195 T3-4 91-N 75 Miktad TAKDEMİR Raşit
2196 T3-B-1 12-F 30 Miktat BODUR Mehmet
2197 T8-2 4-E 7 Minire KAPLAN Osman
2198 T3-4 97 90 Mithat AKKAYA İbrahim
2199 T3-B-1 12-F 68 Miyase KOÇAK Dursun
2200 T3-1 4-A 49 Molla TAMER Osman
2201 T3-4 97 15 Mualla AYYILDIZ ve iştirakçileri 0
2202 T3-4 66-B 65 Muammer AKKAYA Yaşar
2203 T3-B-5 10-O 6 Muammer ALUÇ Mehmet
2204 T3-B-2 9-D 63 Muammer ARSLAN Fazli
2205 T3-B-7 10-R 14 Muammer AYDOĞDUOĞLU Hüsnü
2206 T8-6 4-K 15 Muammer ÇETİN Rıdvan
2207 T3-4 77 14 Muammer KARAMAN Recep
2208 T3-1 69 19 Muammer KAYA Hasan
2209 T3-2 105 54 Muammer KILIÇ Arif
2210 T3-B-2 10-B 67 Muammer LEVENT Mahmut
2211 T3-3 4-C 42 Muammer ÖZCAN Recep
2212 T3-4 66-B 37 Muammer SARIBAŞ Hasan
2213 T3-5 91-O 37 Muammer ŞAHİN Mehmet
2214 T8-4 4-G 48 Muammer TÜRKDAĞ Vrs. 0
2215 T3-1 107 2 Muhammed YAYLA Hüseyin
2216 T3-B-2 12-G 55 Muhammet YAYLA (Musa oğlu) Musa
2217 T8-6 4-K 39 Muharrem ACAR Nazım
2218 T3-B-4 10-D 66 Muharrem AKKAYA İsmail
2219 T8-2 4-E 34 Muharrem AYDOĞANOĞLU var. 0
2220 T3-B-4 10-D 93 Muharrem BAL Osman
2221 T3-B-1 8-E 67 Muharrem BEŞİR Osman
2222 T3-B-2 9-D 73 Muharrem CAFEROĞLU İzzet
2223 T3-B-3 9-E 54 Muharrem ÇAKIR Hasan
2224 T8-5 4-H 30 Muharrem ÇAYLAK Osman
2225 T3-3 95 63 Muharrem ÇİÇEK Mehmet
2226 T3-B-1 9-B 91 Muharrem DEMİRBAŞ ve Bahri ŞEKERCİ 0
2227 T3-3 4-C 20 Muharrem DUR Osman
2228 T3-2 71 84 Muharrem DURMAZ Hamdi
2229 T8 14-A 5 Muharrem EYÜPOĞLU Ramazan
2230 T3-B-4 10-D 15 Muharrem GÜLTEKİN Mehmet
2231 T3-5 91-O 25 Muharrem HAYDAROĞLU Hüseyin
2232 T3-B-1 8-E 48 Muharrem IŞIKOĞLU Ali
2233 T3-3 66-C 65 Muharrem KARAKAŞ Fazlı
2234 T3-3 4-C 35 Muharrem KARSAVURANOĞLU Mustafa
2235 T3-B-5 10-O 21 Muharrem SARIOĞLU Ahmet
2236 T3-1 91-F 60 Muharrem ŞEN Ömer
2237 T3-1 69 61 Muharrem TOPÇU Bektaş
2238 T3-5 66-A 17 Muharrem TÜRELİ Arif
2239 T3-B-2 10-B 60 Muharrem YURTOĞLU H.Ahmet
2240 T8 14-A 61 Muhiddin AĞA LütfiSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2241 T3-4 66-B 41 Muhittin GÜLLÜ Seyit Mehmet
2242 T3-B-2 9-D 15 Muhittin KARAKAYA Mehmet
2243 T3-3 91-H 45 Muhittin SAĞLIK Mehmet Ali
2244 T3-3 4-C 13 Muhittin SOYDAŞ Mehmet
2245 T3-7 85 53 Muhittin TEKİN Hüseyin
2246 T3-3 66-C 62 Muhittin ÜNAL Haydar
2247 T3-B-7 10-R 66 Muhsin ÇAKIR Cafer
2248 T3-3 4-C 91 Muhsin DEDELEÇ Sadık
2249 T3-B-1 9-B 57 Muhsin GÖKTAŞ Osman
2250 T3-B-3 10-C 92 Muhsin MERZİFONLUOĞLU Yusuf
2251 T3-B-5 9-M 37 Muhsin ÖZDEMİR Necip
2252 T8-1 3-T 30 Muhsin SAYICI Şükrü
2253 T8-1 4-D 39 Muhterem KÖKSAL Mustafa
2254 T8-3 7-C 4 Mukaddes AKYOL Mustafa
2255 T3-4 77 48 Mukaddes ERSOY Mehmet
2256 T3-B-3 9-E 81 Munire ÖZTÜRK, Sebahat DEDEOĞLU ve Ayşe ERDİNÇ 0
2257 T3-B-3 12-H 48 Murad ÇİĞDEM Gazi
2258 T3-2 91-G 67 Murat ACAR Mehmet
2259 T3-B-5 9-M 21 Murat AKKAYA Yaşar
2260 T3-1 69 50 Murat AKSOY Mehmet
2261 T3-1 107 67 Murat ARSLAN Turhan
2262 T3-1 4-A 47 Murat ATMACA İsmail
2263 T3-7 103 33 Murat AYNACIOĞLU Kazım
2264 T3-3 73 12 Murat BEKTAŞ Murat
2265 T3-B-1 10-A 6 Murat COŞAR Durmuş
2266 T3-B-1 9-B 63 Murat ÇAKIR Halil
2267 T8 14-A 52 Murat ÇELİK Fahri
2268 T3-7 103 3 Murat ÇELİKAĞI Ahmet
2269 T3-1 91-F 43 Murat ÇİĞDEM Ali
2270 T3-1 66-E 80 Murat DİŞCİOĞLU Hidayet
2271 T3-4 97 87 Murat ERDAL İsa
2272 T8-6 4-K 37 Murat GÜÇLÜ Murtaza
2273 T3-6 101 31 Murat GÜLTEN Osman
2274 T3-B-1 8-E 44 Murat- Gülten ERBAŞ Bahattin-Fahrettin
2275 T3-B-4 9-L 50 Murat İLVAN Nevzet
2276 T8-5 4-H 12 Murat KAHRAMAN ve İsmail TURŞUCU 0
2277 T3-1 69 24 Murat KARAKOYUN Osman
2278 T3-B-1 10-A 60 Murat KAYMAK Müslüm
2279 T3-B-3 10-C 85 Murat KAYNARTAŞ Mehmet
2280 T3-4 77 53 Murat KINIKLIOĞLU Abidin
2281 T3-B-3 10-C 48 Murat KOÇAK İmdat
2282 T8-2 3-F 58 Murat KORU İsmail
2283 T3-5 91-O 67 Murat KULAKSIZOĞLU Allahverdi
2284 T3-B-5 10-O 48 Murat KURT, İsmail KURT, Fadime KURT ve Fadik KURT 0
2285 T3-B-2 8-F 79 Murat MERMER Ali
2286 T3-B-2 12-G 91 Murat ÖZDEMİR Rıza
2287 T3-2 4-B 72 Murat SAVRAN Dağıstan
2288 T3-2 66-D 54 Murat SÜLÜN varisleri 0
2289 T3-B-2 12-G 4 Murat ŞEKER Ahmet
2290 T3-B-2 12-G 60 Murat TAŞOĞLU ve Şaziye TAŞOĞLU 0
2291 T3-B-3 9-E 33 Murat TEKİN Mehmet
2292 T8-1 4-D 55 Murat TÜRKOĞLU Fevzi
2293 T3-6 101 9 Murat VEZVEZOĞLU Zeynel
2294 T8-5 4-H 27 Murat VEZVEZOĞLU Zeynel
2295 T3-5 91-O 20 Murat VEZVEZOĞLU Zeynel
2296 T3-B-4 10-D 19 Murat YALABIK SatılmışSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2297 T3-4 97 1 Murat YANIKGÖNÜL Mesut
2298 T3-2 3-E 4 Murat YILDIZ Sadık
2299 T3-B-2 10-B 74 Murat YILMAZ Aydoğan
2300 T8-3 7-C 61 Murşit KELEPİRCİOĞLU Ali Osman
2301 T3-3 91-H 51 Murtaza KARAHASANOĞLU Ethem
2302 T8-6 4-K 27 Musa AKSU Cömert
2303 T8-2 7-B 5 Musa BARTAN Bahri
2304 T3-1 69 47 Musa CİHAN İsmail
2305 T3-B-5 9-M 1 Musa GÜRER Hasan
2306 T8-1 3-T 39 Musa NADAROĞLU Hüseyin
2307 T3-B-6 10-P 38 Musa ÖZKAN Vrs. 0
2308 T8-2 7-B 24 Musa SEVİNDİ Ali
2309 T3-B-1 8-E 57 Musa TÜFEKÇİOĞLU Müslüm
2310 T3-7 103 87 Musa UZEL Şakir
2311 T8-6 4-K 42 Musa ZORLU, Necmettin ZORLU, Mehmet AYDOS, Halil YILDIZ 0
2312 T3-3 95 86 Musamettin GELMEZ Kazım
2313 T3-B-5 10-O 74 Mustafa ACAR Ali
2314 T3-6 101 85 Mustafa AK Hüseyin
2315 T3-B-5 10-O 31 Mustafa AKBIYIK Şerafettin
2316 T3-4 91-N 84 Mustafa AKCA Karip
2317 T3-B-3 9-E 32 Mustafa AKTEPE Murat
2318 T3-6 101 4 Mustafa ALÇIN Nazım
2319 T3-B-1 12-F 43 Mustafa ALPARSLAN Ömer
2320 T3-B-4 10-D 81 Mustafa ALTIN Osman
2321 T3-B-5 10-O 24 Mustafa APAYDIN Şeyha
2322 T8-2 7-B 26 Mustafa ARABACI İsmail
2323 T3-5 91-O 19 Mustafa ARICI Satılmış
2324 T3-B-3 12-H 12 Mustafa ASLAN Yusuf
2325 T8-1 3-T 18 Mustafa ASLAN Hasan
2326 T3-B-3 9-E 84 Mustafa AŞIR, Savaş AŞIR ve Sami AŞIR 0
2327 T3-B-1 8-E 93 Mustafa ATALAY Zekeriya
2328 T3-B-1 8-E 80 Mustafa AVCI (Enver oğlu) Enver
2329 T3-B-3 8-M 45 Mustafa AYANOĞLU Mehmet
2330 T3-2 71 20 Mustafa AYANOĞLU Mehmet
2331 T3-B-1 12-F 84 Mustafa AYDIN (Hüseyin oğlu) Hüseyin
2332 T3-2 3-E 29 Mustafa AYDIN ve Gülşen AYDIN 0
2333 T3-5 81 49 Mustafa AYDINLI İrfan
2334 T3-1 4-A 56 Mustafa BARAN Hidayet
2335 T3-3 95 26 Mustafa BAYAR Mustafa
2336 T8-1 4-D 61 Mustafa BEKTAŞ Hamit
2337 T3-1 66-E 74 Mustafa BEYHAN Yunus
2338 T3-2 71 77 Mustafa BİÇER Mehmet
2339 T8-1 3-T 29 Mustafa BİÇİCİ Cemal
2340 T3-B-2 10-B 79 Mustafa BİLALOĞLU Ramazan
2341 T8-1 4-D 22 Mustafa BİNİCİ Hüseyin
2342 T3-1 69 44 Mustafa BUYRUKÇU Mehmet
2343 T3-B-1 10-A 45 Mustafa CAN Osman
2344 T8-3 3-L 42 Mustafa ÇAMOĞLU Halil
2345 T3-B-5 9-M 27 Mustafa ÇELEBİ Osman
2346 T3-1 91-F 44 Mustafa ÇELTİKOĞLU Satılmış
2347 T3-B-3 8-M 44 Mustafa ÇÜRÜK Mehmet
2348 T3-6 101 24 Mustafa DALAR Kadir
2349 T3-B-2 8-F 19 Mustafa DALMA Kerep
2350 T3-B-2 12-G 44 Mustafa DALYAN Ahmet
2351 T3-B-3 10-C 60 Mustafa DALYAN Ahmet
2352 T8-3 3-L 46 Mustafa DALYAN AhmetSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2353 T8-6 4-K 53 Mustafa DEMİR Kazım
2354 T3-2 91-G 68 Mustafa DEMİRCİ (Yusuf oğlu) Yusuf
2355 T3-2 91-G 39 Mustafa DEMİRCİ MRS. (Murat oğlu) Murat
2356 T3-2 105 62 Mustafa DEMİRTAŞ Yusuf
2357 T3-5 91-O 72 Mustafa DERE Muzaffer
2358 T8-5 4-H 28 Mustafa DİNÇ Bekir
2359 T3-6 101 43 Mustafa DİNLER varisleri 0
2360 T3-5 99 24 Mustafa DİNLER varisleri 0
2361 T3-1 3-B 92 Mustafa DİNLER varisleri 0
2362 T3-1 91-F 13 Mustafa DÖNMEZ Ahmet
2363 T3-4 91-N 12 Mustafa DURAN Osman
2364 T3-3 66-C 47 Mustafa DUZCU Sadık
2365 T3-B-3 12-H 73 Mustafa EMEKLİ Selaattin
2366 T3-5 66-A 18 Mustafa EMİROĞLU Dursun
2367 T3-6 101 38 Mustafa ERCAN Mustafa
2368 T3-B-1 8-E 36 Mustafa ERDEM İsmail
2369 T3-5 81 14 Mustafa ERDOĞAN Ahmet
2370 T3-1 107 7 Mustafa ESMER Ali
2371 T3-B-5 10-O 63 Mustafa FİDAN Nasuh
2372 T3-B-1 12-F 15 Mustafa FİDAN Nasuh
2373 T3-B-5 9-M 93 Mustafa FİDAN Nasuh
2374 T3-B-7 10-R 74 Mustafa GAZİ murad
2375 T8-1 4-D 15 Mustafa GENCEROĞLU Mustafa
2376 T3-B-1 9-B 67 Mustafa GÖKÇE Remzi
2377 T8-1 7-A 44 Mustafa GÖKMEN Mehmet
2378 T3-B-1 9-B 4 Mustafa GÜLEBAKAN Hüdaverdi
2379 T3-3 4-C 55 Mustafa GÜMÜŞ Adem
2380 T3-5 99 90 Mustafa GÜNDOĞMUŞ İbrahim
2381 T3-B-1 10-A 4 Mustafa HALİLOĞLU Hüseyin
2382 T3-2 3-E 30 Mustafa HAN Hasan
2383 T3-7 103 32 Mustafa HARPUT Hacı Veli
2384 T8-2 4-E 8 Mustafa HAYDAROĞLU Vahit
2385 T3-4 97 48 Mustafa HAZİNEDAR Mevlüt
2386 T3-3 91-H 44 Mustafa IŞIKOĞLU Ali
2387 T3-1 4-A 91 Mustafa İNAN Osman
2388 T3-2 91-G 57 Mustafa İRPİK İbrahim
2389 T3-4 97 45 Mustafa KABAKÇI varisleri 0
2390 T3-B-5 9-M 56 Mustafa KALELİ Ali Rıza
2391 T3-4 91-N 13 Mustafa KAMALIOĞLU İsmail
2392 T3-B-3 10-C 37 Mustafa KAPAKLIKAYA İdiris
2393 T8-2 3-F 59 Mustafa KARA Zühdü
2394 T3-2 4-B 65 Mustafa KARA Hayrullah
2395 T3-5 81 2 Mustafa KARAALİ İlyas
2396 T8-2 3-F 6 Mustafa KARAASLAN Arif
2397 T8 14-A 57 Mustafa KARACA (Mahir oğlu) Mahir
2398 T3-3 4-C 83 Mustafa KARAÇAYIR varisleri 0
2399 T3-6 101 32 Mustafa KARADUMAN Ahmet
2400 T3-5 91-O 57 Mustafa KARAMAN Mevlüt
2401 T8-1 3-T 59 Mustafa KARATAŞ Hakkı
2402 T3-B-1 8-E 51 Mustafa KAYA Satılmış
2403 T3-B-3 12-H 51 Mustafa KAYABAŞI Yusuf
2404 T3-3 73 37 Mustafa KAZAK Osman
2405 T3-3 91-H 19 Mustafa KELEPİRCİOĞLU Ömer
2406 T3-1 69 83 Mustafa Kemal DÖNMEZ Bektaş
2407 T3-7 85 44 Mustafa KESTANE Ali
2408 T3-7 103 67 Mustafa KIBIR OsmanSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2409 T3-B-3 8-M 68 Mustafa KICIRLI Bekir
2410 T3-B-2 10-B 75 Mustafa KILIÇ Arif
2411 T3-B-5 10-O 4 Mustafa KILIÇ Osman
2412 T3-6 83 81 Mustafa KIRIK Hüseyin
2413 T8 14-A 49 Mustafa KOCA Mustafa
2414 T8-5 4-H 52 Mustafa KOCA Ahmet
2415 T8-4 4-G 24 Mustafa KOÇ İbrahim
2416 T3-2 71 25 Mustafa KUŞ Ali
2417 T3-2 66-D 24 Mustafa KUŞOĞLU İsmail
2418 T3-5 99 93 Mustafa KÜRTHASANOĞLU Vehbi
2419 T3-B-6 10-P 20 Mustafa MARTLI İbrahim
2420 T3-5 91-O 84 Mustafa NALÇAKAN Salim
2421 T3-2 66-D 79 Mustafa OĞUZ Hacı Ömer
2422 T8-2 4-E 42 Mustafa ÖNALAN Yusuf
2423 T3-B-1 10-A 72 Mustafa ÖZ Ömer
2424 T3-B-5 10-O 32 Mustafa ÖZAKCA Ali
2425 T3-B-3 10-C 49 Mustafa ÖZÇALIK Hasan
2426 T3-B-2 12-G 75 Mustafa ÖZDEMİR Satılmış
2427 T8-2 4-E 14 Mustafa ÖZTÜRK (Ömer-Hamide oğlu) Ömer-Hamide
2428 T3-1 107 49 Mustafa ÖZTÜRK varisleri 0
2429 T3-5 81 23 Mustafa PALAMUT Şükrü
2430 T3-5 81 5 Mustafa SAKARYA Mehmet
2431 T8-1 3-T 19 Mustafa SARIKAYA Selahattin
2432 T3-B-2 10-B 63 Mustafa SAYGIN ve Latife SAYGIN Cemalettin
2433 T3-1 69 92 Mustafa SERCAN Mehmet
2434 T3-1 91-F 2 Mustafa SEVİNDİ (İsmail oğlu) İsmail
2435 T3-1 107 72 Mustafa SEZER Abdullah
2436 T3-1 66-E 20 Mustafa SİVRİ Ahmet
2437 T3-5 81 56 Mustafa SİVRİ Ahmet
2438 T3-7 103 14 Mustafa SİVRİ Ahmet
2439 T3-1 4-A 92 Mustafa SÜLÜN Dursun
2440 T3-1 66-E 1 Mustafa ŞAHİN Bekir
2441 T3-B-5 10-O 33 Mustafa ŞEN Osman
2442 T3-5 91-O 33 Mustafa ŞEN varisleri 0
2443 T3-1 66-E 6 Mustafa TABAK Mehmet
2444 T3-1 69 11 Mustafa TABAN İbrahim
2445 T3-B-5 9-M 66 Mustafa TANER Mustafa
2446 T3-3 4-C 48 Mustafa TAŞKIN Hüseyin
2447 T8-1 3-T 52 Mustafa TEBEROĞLU Hüsyin
2448 T3-B-2 12-G 67 Mustafa TETİK İsmail
2449 T3-4 66-B 6 Mustafa TOPAL Osman
2450 T8-2 4-E 11 Mustafa TOPOĞLU Ahmet
2451 T3-2 3-E 80 Mustafa TUFAN Mustafa
2452 T3-4 77 24 Mustafa URAL Veli
2453 T3-B-6 10-P 55 Mustafa UTKU H.Hüseyin
2454 T3-2 105 44 Mustafa UYSAL Var. 0
2455 T3-B-1 12-F 18 Mustafa YALÇIN Mehmet
2456 T3-B-2 9-D 42 Mustafa YILMAZ İsmail
2457 T3-B-2 9-D 61 Mustafa YILMAZ Ali
2458 T3-B-2 10-B 18 Mustafa YURDUNKULU İsmail
2459 T3-3 66-C 2 Mustafa ZOBAROĞLU (Abdurrahman oğlu) Abdurrahman
2460 T3-B-3 12-H 27 Mutlu CENKIŞ Satılmış
2461 T3-1 69 80 Mutlu ERDEM Osman
2462 T3-B-2 9-D 91 Mutlu KARACA İhsan
2463 T3-B-4 10-D 87 Muttalip ACIPINAR Mustafa
2464 T3-2 3-E 41 Muttalip KARAMAN HelmiSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2465 T8-1 7-A 47 Mutullah GÜRER Ahmet
2466 T3-3 73 7 Muzaffer AKBAŞ varisleri 0
2467 T3-B-4 9-L 37 Muzaffer APAYDIN Yusuf
2468 T3-4 97 24 Muzaffer ARICI Tahir
2469 T3-B-2 12-G 79 Muzaffer ÇAM Hasan
2470 T3-4 66-B 31 Muzaffer DAĞDEVİREN İsmail
2471 T8 14-A 54 Muzaffer EROĞLU Niyazi
2472 T8-6 4-K 21 Muzaffer EROL Mehmet Ali
2473 T3-B-3 10-C 33 Muzaffer HAYDAROĞLU Hasan
2474 T3-B-2 9-D 20 Muzaffer KASTAMONU Mustafa
2475 T3-5 91-O 80 Muzaffer KOÇAK Satılmış
2476 T3-2 4-B 42 Muzaffer ÖCAL Vrs. 0
2477 T3-B-3 12-H 67 Muzaffer ÖZ Ali
2478 T3-2 4-B 23 Muzaffer ÖZKAN Abidin
2479 T3-4 66-B 86 Muzaffer ÖZTÜRK Abdurrahman
2480 T3-1 107 4 Muzaffer ŞAHİN Hasan Hüseyin
2481 T3-6 83 92 Muzaffer TAMKOÇ Hacı
2482 T3-4 91-N 1 Muzaffer YAYLA Mustafa
2483 T3-5 66-A 44 Müberra ASİL Mehmet
2484 T8-3 7-C 44 Mühreli KIZILOVA Emin
2485 T3-2 71 66 Mühuttin PEHLİVAN Mehmet
2486 T3-3 66-C 30 Mükerrem ÇELİK Raşit
2487 T8-1 7-A 14 Mükremin ESİRGÜN varisleri Mehmet
2488 T3-B-2 12-G 33 Mülki FİDAN Yaşar
2489 T3-4 97 42 Münevver GÜNEŞ Hakkı
2490 T3-B-2 10-B 85 Münevver KAYAN Mustafa
2491 T3-1 107 79 Münevver KAYAN Mustafa
2492 T8-6 4-K 31 Münevver KAYAN Mustafa
2493 T8 14-A 29 Münevver TOPARLAK Osman
2494 T3-1 91-F 62 Münir ALTINTAŞ Adem
2495 T3-B-5 9-M 38 Münir DEMİRCİ Satılmış
2496 T3-2 3-E 91 Münür MÜLAYİM Vrs. 0
2497 T3-6 101 36 Münür ŞAHİN (Mehmet oğlu) Mehmet
2498 T3-5 91-O 42 Münüse İPEKOĞLU Mehmet
2499 T8-1 7-A 4 Mürsel AYNACIOĞLU Kazım
2500 T3-2 3-E 3 Mürsel IŞIKOĞLU Ali
2501 T3-B-7 10-R 62 Müslüm BENLİ Ahmet
2502 T3-3 73 91 Müslüm BÜLBÜL Ali
2503 T3-4 91-N 27 Müslüm DEMİRDİZEN Hasan
2504 T3-1 3-B 2 Müslüm DİRİCAN Mehmet
2505 T3-B-3 12-H 79 Müslüm DİRİCAN Mehmet
2506 T3-3 4-C 65 Müslüm EMİNOĞLU Hamdullah
2507 T8-4 4-G 22 Müslüm KADEROĞLU İsmail
2508 T8-2 3-F 24 Müslüm KARAKAYA Hüseyin
2509 T8-6 4-K 12 Müslüm KOÇ İbrahim
2510 T3-7 103 55 Müslüm KÜÇÜKÖZDEMİR Hasan
2511 T3-3 91-H 25 Müslüm ÖZDEMİR Zülfikar
2512 T3-3 73 53 Müşerref KORKUT Osman
2513 T3-B-2 12-G 92 Müşerref ŞAHİN Yaşar
2514 T3-4 91-N 30 Müyesser DEMİREL Mehmet
2515 T3-5 66-A 91 Müyesser DEMİREL Mehmet
2516 T3-B-2 12-G 69 Müzeyyen ACAR Yusuf
2517 T3-3 91-H 7 Müzeyyen BAYRAK Mehmet
2518 T3-B-7 10-R 57 Müzeyyen ERDOĞAN İsmail
2519 T3-5 91-O 18 Müzeyyen ERDOĞAN İsmail
2520 T3-5 81 67 Naci ACAR RemziSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2521 T3-B-3 8-M 87 Naci ŞEREFLİ İsmail
2522 T3-1 3-B 1 Nadir AKTAŞ Ali
2523 T3-B-2 9-D 74 Nadir MERZİFONLUOĞLU Amil
2524 T3-B-1 8-E 8 Nadir SEÇEN Ahmet
2525 T8-3 4-F 7 Nadir TOPRAK Mehmet
2526 T8-3 7-C 18 Nafi ÇAYIR Dede
2527 T3-2 66-D 55 Nafiye AKDEMİR Yusuf
2528 T8-2 4-E 36 Nafiz KUL Fazlı
2529 T3-4 91-N 36 Nagihan DOĞAN Ali
2530 T8-2 4-E 18 Nahit SEPETÇİ Hilmi
2531 T3-3 4-C 85 Nail AYDIN Reşit
2532 T3-1 66-E 41 Nail BAŞTUĞ Kazım
2533 T8-5 4-H 46 Nail BIYIKSIZ Arap
2534 T3-2 105 9 Nail DOĞAN Osman
2535 T3-B-6 10-P 25 Nail KÜÇÜKKKAYA İhsan
2536 T3-B-3 8-M 75 Nail VURAL varisleri 0
2537 T8-1 3-T 48 Nail YILDIRIM Mehmet
2538 T3-2 4-B 44 Naime GÜNGÖR Salih
2539 T3-1 3-B 54 Naime KUTUCU Aziz
2540 T3-B-7 10-R 81 Naime MERT Akif
2541 T8-2 3-F 51 Nalan TAMER Abbas
2542 T3-B-1 12-F 69 Nalan TAMER Abbas
2543 T3-B-5 9-M 19 Name KOCAER Satılmış
2544 T3-5 91-O 55 Namık ÇELİK Şevket
2545 T3-B-2 9-D 44 Namık Kemal OKTAY Kenan
2546 T3-5 81 53 Navruz GÜNAYDIN Ali
2547 T3-4 91-N 19 Nazan Nilgün İSTANBULLUOĞLU Celal
2548 T3-4 66-B 56 Nazım ALMACI Ali
2549 T3-B-2 12-G 62 Nazım DEĞİRMEN Ali
2550 T8-4 4-G 46 Nazım IŞIK Mustafa
2551 T3-3 4-C 79 Nazım ŞAHİN Nazır
2552 T3-B-4 9-L 7 Nazife AKSOYOĞLU Kazım
2553 T3-5 81 60 Nazife AYDIN iştirakçileri 0
2554 T3-3 4-C 5 Nazife BİCAN Ahmet
2555 T8-3 7-C 41 Nazife ERDEM Satılmış
2556 T8-2 4-E 24 Nazife SAVİ Süleyman
2557 T3-B-3 9-E 68 Nazife TOPRAKCI Hilmi
2558 T3-1 66-E 36 Nazime GÜR Mehmet Hanefi
2559 T8-6 4-K 46 Nazir ŞAHİNER Halil
2560 T3-B-4 10-D 44 Nazlı ÖCAL Hasan
2561 T3-2 3-E 38 Nazmi ATİK – Nizam ATİK Mahmut
2562 T8-3 4-F 40 Nazmi BAŞÇAYIR Mehmet
2563 T3-5 99 2 Nazmi CİHAN Süleyman
2564 T3-7 103 73 Nazmi KOÇAK Mehmet
2565 T3-2 91-G 86 Nazmi SARIKAYA Tahsin
2566 T3-1 4-A 19 Nazmiye KAFADAROĞLU Şevket
2567 T8 14-A 43 Nazmiye METİN (DAĞLAR) Osman
2568 T3-3 95 57 Nazmiye TÜFEKÇİOĞLU Yusuf
2569 T3-3 4-C 47 Necat KILIÇ Hüseyin
2570 T3-B-2 9-D 62 Necati BAYRAM varisleri 0
2571 T3-B-4 9-L 45 Necati ERYILMAZ, Sevilay ERYILMAZ, Dilek PİRHAN 0
2572 T3-5 99 75 Necati GÖKMEN varisleri 0
2573 T3-B-4 10-D 20 Necati KÖLEOĞLU Bahattin
2574 T3-2 91-G 4 Necati ÖNAL Haydar
2575 T3-B-3 10-C 86 Necati ÖNCÜL Süleyman
2576 T3-B-7 10-R 42 Necati RAMAZANOĞLU BayramSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2577 T3-3 91-H 43 Necati SARIKAYA Şakir
2578 T3-2 66-D 7 Necati TATLIEŞME Bayram
2579 T3-3 4-C 92 Necati VURUCU Mehmet Ali
2580 T3-3 73 14 Necati YÜCEL Hamdi
2581 T3-B-3 10-C 27 Necati YÜKSEL Hasan
2582 T3-B-1 9-B 36 Necattin TANER Niyazi
2583 T3-B-3 9-E 31 Necdettin SARICA Mehmet
2584 T8-5 4-H 59 Necettin BULDUK, İbrahim BULDUK ve Latife Sevil BULDUK 0
2585 T3-1 69 78 Necip AKTAŞ Ali
2586 T8-3 4-F 19 Necip DEMİR İbrahim
2587 T3-2 71 85 Necla BAYRAM Mehrali
2588 T3-B-3 10-C 20 Necla USLU Mehmet
2589 T8-1 4-D 47 Necmettin ÖZDEMİR Mehmet
2590 T3-3 91-H 86 Necmi AYDOĞDU Ömer
2591 T3-B-1 9-B 87 Necmi DEMİREL Abdurrahim
2592 T3-2 105 33 Necmi YAMALI Vrs. 0
2593 T8-2 7-B 46 Nefise KORKMAZ Nurittin
2594 T3-B-3 8-M 79 Nefise ŞAHİN İbrahim
2595 T8-1 4-D 16 Nejmi KARA Abbas
2596 T3-B-1 9-B 48 Neriman DOĞAN Abbas
2597 T8-3 3-L 11 Neriman KOCAKAN Karip
2598 T8-3 7-C 59 Nermin AKOĞLU Hüseyin
2599 T3-2 71 44 Nermin DOĞAN Abbas
2600 T3-B-3 10-C 62 Nesrin DOĞAR Osman
2601 T3-B-2 12-G 57 Neşet BAŞAĞA İsmail
2602 T3-4 66-B 53 Neşet PEHLİVAN Hüseyin
2603 T3-3 91-H 72 Neşet TOPRAKÇI Turgut
2604 T3-2 71 30 Nevim ÇALIMBAY Ali
2605 T8-1 4-D 30 Nevin TİRYAKİ Ahmet
2606 T3-2 91-G 56 Nevriye TÜRKER Hüseyin
2607 T3-B-1 8-E 84 Nevzat ALTUNDAĞ Fazlı
2608 T8-2 3-F 13 Nevzat BAYRAM Mustafa
2609 T3-B-2 8-F 92 Nevzat KOÇ Mehmet
2610 T3-B-5 9-M 50 Nevzat KÖSE Kamil
2611 T3-4 97 27 Nevzat YÜKSEL Hüseyin Gazi
2612 T3-B-3 9-E 13 Nevzat-Nurullah SERAY 0
2613 T3-B-4 9-L 26 Nezahat YEĞİN Halit
2614 T8-6 4-K 61 Nezahat YILMAZ Osman
2615 T3-2 105 50 Nezaket ACAR Mehmet
2616 T8-5 4-H 21 Nezaket ATEŞ Zekeriya
2617 T3-3 4-C 41 Nezaket MERCAN Şah İsmail
2618 T3-1 4-A 38 Nezih Şeref ÖZSOY Mustafa
2619 T3-4 77 62 Nezihe KAPITAŞI Adil
2620 T3-B-5 9-M 63 Niğmet BİLEK Mehmet
2621 T3-2 71 68 Nihat ATAŞ Mehmet
2622 T3-1 3-B 55 Nihat GÖKOĞLU Hüseyin
2623 T3-B-3 10-C 45 Nihat KAYIHAN Mehmet
2624 T3-5 99 12 Nihat UZUNER Hacı İbrahim
2625 T3-4 97 9 Nilgün BAYINDIR Sebahattin
2626 T3-5 81 32 Nilüfer TEDİKOĞLU Muharrem
2627 T8-1 7-A 36 Nimet DÜZYURT Ahmet
2628 T8-1 7-A 51 Niyazi ARI Mustafa
2629 T3-B-3 10-C 79 Niyazi DOĞAN İzzet
2630 T3-3 66-C 71 Niyazi KARA Abbas
2631 T3-3 95 74 Niyazi ÖZCAN Ali
2632 T3-2 66-D 66 Niyazi ÜLGER mazharSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2633 T3-B-1 10-A 74 Niyazi YALÇIN Hamza
2634 T3-7 85 48 Nizamettin GÜRLEYİK Osman
2635 T3-B-1 10-A 51 Nizamettin KOÇAK Halil
2636 T3-B-3 8-M 36 Nizamettin YALÇIN Arslan
2637 T3-B-1 8-E 14 Nuh AYAZ Ahmet
2638 T3-B-3 8-M 55 Nuh BAYRAM Adem
2639 T3-B-1 12-F 4 Nuh ÇINAR Muhittin
2640 T3-B-1 12-F 36 Nuh EKERBİÇER Hasan
2641 T3-1 66-E 50 Nuh KAYA (Ali oğlu) Ali
2642 T3-4 77 4 Numan AÇIKGÖZ ve Dilek DEMİRCİ 0
2643 T3-4 91-N 61 Numan ÖZTÜRK Hilmi
2644 T3-B-5 9-M 25 Nurali PARLAK ve Aliye PARLAK 0
2645 T3-B-1 8-E 45 Nuran SÖZEL Osman
2646 T3-2 91-G 44 Nuray ATALAY Bilal
2647 T3-3 73 11 Nuray TÜRKYILMAZ Mustafa
2648 T3-B-5 10-O 91 Nurdaniye ÖZÇELİK Ali
2649 T3-2 91-G 27 Nurettin ASLAN Talip
2650 T3-5 99 31 Nurettin BAYRAM Mehmet
2651 T8-1 7-A 25 Nurettin CENGİZ Abdurrahman
2652 T3-2 66-D 41 Nurettin ÇAKIROĞLU Mehmet
2653 T8-1 4-D 40 Nurettin ÇOLAK Mustafa
2654 T8-3 4-F 45 Nurettin DELİKTAŞ Rıza
2655 T3-3 66-C 5 Nurettin ER Ali
2656 T3-3 73 84 Nurettin GÜLLÜ 0
2657 T3-B-1 9-B 50 Nurettin GÜNDÜZ Galip
2658 T8-1 4-D 26 Nurettin IŞIK Mehmet
2659 T3-5 91-O 14 Nurettin KARAASLAN Battal
2660 T3-2 91-G 49 Nurettin KARABİBER Satılmış
2661 T3-B-1 12-F 66 Nurettin ÖZKAN Mustafa
2662 T3-2 4-B 67 Nurettin TAMGÜÇ Ahmet
2663 T3-B-4 9-L 27 Nurettin TAŞDEMİR Abdullah
2664 T3-B-2 8-F 90 Nurettin TEKİN Seyit
2665 T8-3 3-L 19 Nurettin YALÇIN Yusuf
2666 T3-B-3 9-E 78 Nuri AÇIKGÖZ İbrahim
2667 T8-2 7-B 27 Nuri AKTAŞ varisleri 0
2668 T3-B-2 9-D 14 Nuri ARSLAN Hamdi
2669 T3-4 66-B 71 Nuri AYGÜN Hanifi
2670 T3-1 3-B 17 Nuri ÇATAL Mehmet
2671 T8-6 4-K 38 Nuri ÇÖMEZ Sadık
2672 T8-5 4-H 40 Nuri EKER Musa
2673 T3-B-5 10-O 85 Nuri ÖZDEMİR Ömer
2674 T3-1 91-F 81 Nuri ÖZKAN Salih
2675 T3-4 66-B 55 Nuri SARIKÜLÇE Osman
2676 T3-1 4-A 42 Nuriye DOĞAN Osman
2677 T3-7 85 73 Nurullah MEMİŞ Hüseyin
2678 T3-B-6 10-P 8 Nurullah ÖZÇELİK İsmail
2679 T3-B-4 9-L 33 Nusrat METİN Mehmet
2680 T8-1 7-A 23 Nusret BAYGIN-Murat ÇELEBİ 0
2681 T8-1 3-T 23 Nüfer MERZİFONLUOĞLU Abdurrahman
2682 T3-5 81 29 Nüri BULUT Ahmet
2683 T3-4 77 61 Okan ÖZDEMİR Ali
2684 T3-3 73 26 Oktay ASLAN Osman
2685 T3-3 91-H 50 Olcay ÇETİNCEVİZ Adem
2686 T3-6 101 14 Orhan BULUT Mustafa
2687 T3-B-1 8-E 43 Orhan ÇAYIR Mehmet Ali
2688 T8-6 4-K 5 Orhan ERDOĞAN AbdullahSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2689 T3-5 99 78 Orhan GÖNENMİŞ musa
2690 T3-B-4 10-D 32 Orhan GÜNERİ Yusuf
2691 T3-5 99 13 Orhan ÖZTÜRK Ömer
2692 T8-2 7-B 17 Orhan ŞİMŞEK Hüseyin
2693 T8-1 3-T 16 Orhan TAŞ Sadık
2694 T3-B-1 10-A 78 Orhan TÜRKANOĞLU Nuri
2695 T3-1 66-E 13 Orhan ve Erdoğan ATEŞOĞLU Ali
2696 T3-B-4 9-L 55 Oruç AKTEMUR Ali İskender
2697 T3-B-1 10-A 7 Osman AKBIYIK Ali
2698 T8 14-A 62 Osman AKÇAL Hüseyin
2699 T3-B-6 10-P 51 Osman ALTINBAŞ Hamdi
2700 T3-1 107 80 Osman AR Cemal
2701 T3-B-2 10-B 37 Osman ARPACI Veysel
2702 T8-3 7-C 8 Osman ATAMAN Salih
2703 T3-3 66-C 11 Osman AYDIN Rıza
2704 T3-B-2 10-B 51 Osman AYDINLI İbrahim
2705 T3-B-1 12-F 72 Osman AYTAR sadettin
2706 T8-4 4-G 42 Osman BALCI Ahmet
2707 T3-3 91-H 8 Osman BALCIOĞLU Mustafa
2708 T3-B-2 9-D 32 Osman BİÇER Şükrü
2709 T3-2 4-B 71 Osman BİLİCİOĞLU Var. 0
2710 T8-4 4-G 47 Osman BURHANOĞLU Hüseyin
2711 T3-3 4-C 43 Osman CESUR Ömer
2712 T3-2 91-G 9 Osman ÇALIŞKAN Ömer
2713 T3-1 91-F 24 Osman ÇELEBİ Ali
2714 T3-7 103 2 Osman ÇELEBİ (Mustafa oğlu) Mustafa
2715 T3-B-4 10-D 86 Osman ÇULHA Hüseyin
2716 T3-B-3 9-E 66 Osman DAL Mehmet
2717 T3-B-1 8-E 92 Osman DEMİR Mustafa
2718 T8-3 3-L 6 Osman ERGÜL Hasan
2719 T3-3 4-C 2 Osman ERKEK Mustafa
2720 T3-B-5 10-O 51 Osman EVLİALİOĞLU Mustafa
2721 T3-B-2 10-B 73 Osman GÖNÜLAL Ömer
2722 T8 14-A 37 Osman GÖNÜLAL Ömer
2723 T8-3 4-F 55 Osman GÜNGÖR Muammer
2724 T3-1 91-F 8 Osman IŞIK Ali
2725 T8-1 3-T 42 Osman KALKAN Mustafa
2726 T3-4 66-B 91 Osman KARABACAK Hasan
2727 T3-7 103 39 Osman KAYIKÇI-Murat KAYIKÇI Osman
2728 T3-2 105 26 Osman KAYNAK Haydar
2729 T3-B-4 10-D 42 Osman KAYUM Eyyüp
2730 T3-B-3 10-C 42 Osman KAZAK Osman
2731 T3-5 99 61 Osman KILINÇ Hasan
2732 T3-2 4-B 59 Osman KIRKPINAR Muharrem
2733 T8-6 4-K 48 Osman KURT Satılmış
2734 T3-6 101 42 Osman KURT, Elmas KURT ve Fatma KURT 0
2735 T3-5 99 21 Osman MURATOĞLU varisleri 0
2736 T3-5 66-A 56 Osman ÖRDEK İsmail
2737 T3-7 85 85 Osman ÖZEL Hasan
2738 T3-7 103 60 Osman PAKEL Mahir
2739 T3-3 66-C 59 Osman PEHLİVAN Halil
2740 T8-4 4-G 52 Osman SARIKAYA Ali
2741 T3-5 66-A 53 Osman SERCAN Mehmet
2742 T3-5 66-A 61 Osman SERİN Ömer
2743 T8-3 3-L 34 Osman SEVİNÇ İbrahim
2744 T3-1 91-F 75 Osman ŞİMŞEK MusaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2745 T3-3 4-C 78 Osman TAŞÇI Halit
2746 T3-2 105 85 Osman TEKİN Mehmet
2747 T3-6 101 69 Osman TOPAL Ömer
2748 T8-1 4-D 37 Osman TÜRKCAN 0
2749 T3-B-3 8-M 80 Osman UZUNOSMANOĞLU Yahya
2750 T8-2 4-E 54 Osman ÜNAL Osman
2751 T8-6 4-K 17 Osman ÜNLÜ İsmail
2752 T3-B-3 8-M 37 Osman ÜSTÜN Muharrem
2753 T3-4 77 6 Osman VARLIOĞLU Varisleri İbrahim
2754 T3-B-6 10-P 14 Osman YAĞCI Satılmış
2755 T3-5 99 74 Osman YARIM Mehmet
2756 T8-6 4-K 28 Osman YAYLA Hüseyin
2757 T3-B-3 9-E 45 Ömer ACAR Mehmet
2758 T3-B-6 10-P 43 Ömer AKIN, Osman AKIN, Fatih AKIN ve Yılmaz AKIN 0
2759 T3-B-3 12-H 39 Ömer ALARDEK Ali
2760 T3-1 69 77 Ömer ASLAN Lütfi
2761 T3-3 66-C 85 Ömer AY Recep
2762 T3-1 66-E 78 Ömer AYVALİ Memet
2763 T3-B-7 10-R 86 Ömer BAL Mustafa
2764 T3-4 77 65 Ömer BARIŞ Bayram
2765 T8-5 4-H 15 Ömer BAŞLI Sadık
2766 T8-2 7-B 19 Ömer BAYRAMOĞLU Hasan
2767 T3-B-3 10-C 73 Ömer BEKAR Ömer
2768 T3-2 71 65 Ömer BORAN Halil
2769 T3-B-3 10-C 7 Ömer BULUT Zühtü
2770 T3-1 66-E 2 Ömer ÇEÇİN varisleri 0
2771 T3-2 71 11 Ömer ÇELİKAĞI Halil İbrahim
2772 T3-B-4 9-L 66 Ömer DURAK Mehmet
2773 T3-B-2 9-D 38 Ömer DURAN VRS. Tayyar
2774 T3-2 105 84 Ömer ERDEM Mrs.Fatma ERDEM ve İŞT. 0
2775 T3-3 95 45 Ömer GAFA Mustafa
2776 T3-2 4-B 18 Ömer GÜMÜŞÇÜ Ahmet
2777 T3-4 77 17 Ömer GÜMÜŞOK Baki
2778 T3-1 69 42 Ömer GÜMÜŞOK Baki
2779 T3-B-3 10-C 12 Ömer KALE Mustafa
2780 T3-5 91-O 85 Ömer KARAÇOR Ömer
2781 T8-2 4-E 1 Ömer KARADAVUT Zekeriya
2782 T3-B-4 10-D 80 Ömer KARAKAŞ Hüseyin
2783 T3-B-1 8-E 32 Ömer KARAKÜTÜK Ömer
2784 T3-3 4-C 29 Ömer KEÇE Şeref
2785 T3-2 71 78 Ömer KESKİN Mehmet
2786 T3-B-1 8-E 69 Ömer KOÇAK Hasan
2787 T8-2 7-B 60 Ömer KOÇAK Hüseyin
2788 T3-B-2 9-D 90 Ömer KOLSUZ Satılmış
2789 T3-4 97 18 Ömer MARAZ Bayram
2790 T3-4 66-B 62 Ömer ÖZEN Koli
2791 T3-5 91-O 45 Ömer ÖZTÜRK varisleri 0
2792 T8-1 4-D 11 Ömer PATLAK varisleri 0
2793 T3-3 66-C 49 Ömer ŞEN Musa
2794 T8-1 7-A 8 Ömer TARAOĞLAN Duran
2795 T8-3 4-F 5 Ömer TINAZ Mustafa Saim
2796 T3-1 69 84 Ömer TUNCER Kadir
2797 T3-2 3-E 6 Ömer UÇAR mehmet
2798 T3-7 85 18 Ömer UĞURLU Ahmet
2799 T8-2 4-E 41 Ömer USLU Yusuf
2800 T3-B-6 10-P 15 Ömer ÜNLÜ İsmailSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2801 T3-2 71 55 Ömer ÜNLÜ Ahmet
2802 T3-B-1 10-A 36 Ömer VAROL Hüseyin
2803 T3-B-2 10-B 6 Ömer YURT Şükrü
2804 T3-B-4 10-D 39 Ömer ZOBAROĞLU Abdurrahman
2805 T3-6 101 61 Ömür GÜÇLÜ Veysel
2806 T3-2 4-B 2 Özdemir SARIHAN Şevket
2807 T3-1 66-E 7 Özer KANAY İbrahim
2808 T3-5 66-A 2 Özgün DELİKTAŞ Dursun
2809 T3-B-1 12-F 87 Özgür KARABIYIK Halil
2810 T3-B-1 9-B 72 Özlem AYBULUT Necip
2811 T8 14-A 13 Özlem ÖZDEMİR Bedrettin
2812 T3-1 3-B 85 Özlem YALÇIN Adil
2813 T3-1 4-A 83 Özleyiş ÇETİNEL-Gülser GÜNDAY-Eren ÖZAY Fazlı-Hasan-Fazlı
2814 T3-6 101 49 Pakize CEYLAN Mustafa
2815 T3-B-3 8-M 66 Pakize ÜNAL Hacı Veli
2816 T3-1 107 13 Pehlül CAN Ali
2817 T3-7 85 59 Pehlül TÜRKCAN Şevket
2818 T3-4 77 84 Pehlül ÜNVER Şükrü
2819 T3-B-2 9-D 69 Pehlül YURTSEVER Mehmet
2820 T3-B-3 10-C 55 Perihan SEYHAN Celal
2821 T3-3 66-C 4 Pevrül YILMAZ Hasan
2822 T8-2 7-B 32 Rabia SİVİŞ Mustafa
2823 T3-B-2 9-D 9 Rabia UĞURLU Orhan
2824 T3-4 77 78 Rabiye KÖSE Osman
2825 T3-B-3 10-C 3 Raci SARI Hasan
2826 T3-4 66-B 50 Rafet SARI var. 0
2827 T3-B-1 12-F 81 Rafet UYSAL Ethem
2828 T3-B-2 9-D 30 Rafiye ÖZ Hasan
2829 T3-B-2 9-D 49 Rafiye TÜTÜNCÜ Fethi
2830 T3-B-4 10-D 31 Ragıp PEHLİVAN Hasan
2831 T3-2 91-G 51 Ragıp ŞAHBAZ Salat
2832 T3-7 103 63 Rahime BIYIKLI Ahmet
2833 T3-4 66-B 17 Rahime ŞENYİĞİT Ahmet
2834 T3-1 66-E 91 Rahmi DÜNDAR Ali
2835 T3-2 105 67 Rahmi SÖĞÜT Mehmet
2836 T3-B-4 10-D 84 Rahşan Sinem KAYHAN (BARUTÇUOĞLU İlhan
2837 T8-5 4-H 34 Raife KAYA Remzi
2838 T3-7 103 31 Ramazan AYDOĞAN Mustafa
2839 T8-5 4-H 8 Ramazan BAYRAKTAR Mehmet
2840 T8-3 4-F 6 Ramazan BAZNA (Fahri oğlu) Fahri
2841 T3-3 73 31 Ramazan BAZNA (Nuri oğlu) Nuri
2842 T8-2 4-E 2 Ramazan BULUT Satılmış
2843 T3-B-2 10-B 93 Ramazan ÇİÇEK Hasan
2844 T3-B-3 12-H 57 Ramazan ÇİMEN varisleri 0
2845 T3-B-2 9-D 31 Ramazan DAĞDELEN İsmail
2846 T3-B-3 12-H 18 Ramazan DALDAL Kazim
2847 T3-2 91-G 92 Ramazan DEĞİRMENCİ Yusuf
2848 T3-B-2 9-D 56 Ramazan DELİMEHMETOĞLU Ali Rıza
2849 T3-2 105 78 Ramazan FUKARA (Selami oğlu) Selami
2850 T3-B-3 10-C 69 Ramazan GÜZEL Ömer
2851 T3-1 69 66 Ramazan KALAYCIOĞLU Yunus
2852 T3-7 103 79 Ramazan KARAÇALI Arif
2853 T3-B-2 12-G 13 Ramazan KARAHİSAR Mustafa
2854 T3-B-5 10-O 61 Ramazan KAYA Rıza
2855 T8-1 4-D 18 Ramazan KAYA Mehmet
2856 T3-3 91-H 26 Ramazan KAYNAK İsmailSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2857 T3-B-4 9-L 48 Ramazan KİBAROĞLU Hasan
2858 T3-3 95 54 Ramazan KÖKSAL İbiş
2859 T8-4 4-G 13 Ramazan NUMAN Hüseyin
2860 T3-B-4 10-D 9 Ramazan ÖZBAŞ Ali
2861 T3-B-3 12-H 61 Ramazan ÖZÇALIK Hüseyin
2862 T3-3 4-C 7 Ramazan ÖZTÜRK Ahmet
2863 T3-B-4 9-L 75 Ramazan SARIÇAVUŞ var. 0
2864 T3-4 77 66 Ramazan SEÇEN Halil İbrahim
2865 T8-3 4-F 54 Ramazan ŞAHİN Bekir
2866 T8-3 3-L 17 Ramazan YALÇIN Osman
2867 T8-5 4-H 35 Ramazan YAŞDUR Karip
2868 T3-1 66-E 30 Ramazan YILDIZ Mehmet
2869 T3-3 4-C 61 Ramazan YILMAZ Hüseyin
2870 T3-3 4-C 74 Ramazan YOĞURTÇU Mehmet
2871 T3-B-1 10-A 42 Ramis TÜRKMEN Hasan
2872 T3-B-4 9-L 74 Ramis YİĞİTOĞLU Ahmet
2873 T3-2 4-B 90 Rasim İNCE Ramazan
2874 T3-5 99 60 Rasim KOCA İhsan
2875 T8-2 4-E 17 Rasim KÖSE Hasan
2876 T3-B-3 10-C 31 Rasime EMİNOĞLU VRS. Aşır
2877 T3-6 83 75 Raşit DİŞCİOĞLU Sadık
2878 T3-3 4-C 50 Raşit KARAAHMETOĞLU Ahmet
2879 T3-B-1 9-B 8 Raşit UĞUR Mustafa
2880 T3-3 73 59 Raşit YALÇIN Ali
2881 T3-2 4-B 36 Raşit YAVUZ var 0
2882 T3-3 91-H 30 Raziye FURAL Ali
2883 T3-3 73 49 Raziye KARLANKUŞ Abdullah
2884 T3-B-2 9-D 8 Recai KİNNA Ahmet
2885 T3-2 4-B 68 Recep AKBIYIK Osman
2886 T8-6 4-K 6 Recep AVCI ve Ayşe BAKIR 0
2887 T8-6 4-K 34 Recep AYDINOĞLU Hasan
2888 T3-B-2 12-G 45 Recep AYDOĞDU Hüseyin
2889 T3-B-3 12-H 50 Recep AYKAR Nail
2890 T3-B-2 9-D 37 Recep BIÇAKÇI Hasan
2891 T3-6 101 15 Recep ÇAĞLAR varisleri (Müzeyyen ÇAĞLAR ve İŞT.) 0
2892 T3-B-3 10-C 84 Recep ÇINAR İsmail
2893 T3-B-5 10-O 15 Recep DAĞ Faik
2894 T8-3 3-L 58 Recep DEMİRTAŞ Ali
2895 T3-B-1 9-B 43 Recep EMİROĞLU Hüseyin
2896 T8 14-A 58 Recep ERÇİN İlyas
2897 T8-2 4-E 4 Recep GÜLCAN Yaşar
2898 T3-2 71 23 Recep KAHVECİ Şevki
2899 T8-3 4-F 57 Recep KARACA Hasan
2900 T8-1 7-A 9 Recep KARATAŞ Mehmet
2901 T3-B-4 10-D 36 Recep KARTAL Hasan
2902 T3-3 66-C 54 Recep KEMİKÇİOĞLU Osman
2903 T3-B-5 9-M 68 Recep KESKİN Murat
2904 T3-7 103 80 Recep KIRIK Salim
2905 T8-2 4-E 27 Recep KORÇAM Halil
2906 T3-B-4 10-D 92 Recep ÖKSÜZ Mustafa
2907 T3-1 66-E 23 Recep ŞAHİN Abdullah
2908 T8-3 4-F 32 Recep ULUNÇ Mehmet
2909 T3-2 4-B 17 Refik ÇELTİKOĞLU ve iştirakçileri 0
2910 T3-B-3 8-M 14 Refik EROL Daniyal
2911 T3-1 69 73 Refik KALELİ Hamdi
2912 T3-6 83 78 Refik TAŞDEMİR MusaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2913 T3-B-2 8-F 43 Remzi ATILGAN Fevzi
2914 T3-1 3-B 71 Remzi BAL İsmet
2915 T3-3 4-C 44 Remzi ÇİFTÇİ Bilal
2916 T3-1 91-F 48 Remziye ÇATAK Sabri
2917 T3-3 73 20 Remziye YILMAZCAN Abdurrahman
2918 T3-2 3-E 11 Remziye YILMAZCAN Abdurrahman
2919 T3-1 66-E 26 Remziye YILMAZCAN Abdurrahman
2920 T3-B-2 12-G 19 Resmigül GÖKOĞLU Ramazan
2921 T3-B-5 10-O 69 Resul Emin AVCI Mustafa
2922 T3-6 101 78 Resul YURTTAŞ Mustafa
2923 T3-B-4 10-D 62 Reşat KAYMAZ Bayram Ali
2924 T3-2 91-G 33 Rıdvan BAL Fahri
2925 T8-4 4-G 17 Rıfat TİLKİ Aşır
2926 T3-B-3 8-M 3 Rıfat TUNCA Mehmet Ali
2927 T3-B-1 8-E 6 Rıfat UYANIK İbrahim
2928 T3-3 4-C 11 Rıza AKTAŞ Mahmut
2929 T3-4 91-N 67 Rıza AYDIN Hasan
2930 T3-2 66-D 56 Rıza DEMİRCİOĞLU idris
2931 T3-2 105 51 Rıza Erhan GÜNALP Gültekin
2932 T3-3 73 74 Rıza GEÇMİŞ Ahmet
2933 T8-2 4-E 12 Rıza HAYDAROĞLU Osman
2934 T3-B-3 8-M 9 Rıza KAYMAK Salim
2935 T3-7 85 66 Rıza PEKGÖZ var. 0
2936 T3-3 91-H 9 Rıza YAŞASIN Mehmet
2937 T3-4 91-N 3 Rıza YILDIZ Nazif
2938 T3-2 3-E 53 Rukiye BAYRAK (BARAN) Bahattin
2939 T3-1 3-B 61 Rüstem DEMİREL Yusuf
2940 T3-1 66-E 29 Sabahattin GÖKOĞLU Hüseyin
2941 T3-5 66-A 78 Sabire MERMER Mehmet
2942 T3-2 3-E 44 Sabit BEYHAN Yunus
2943 T3-B-2 10-B 69 Sabit ÇİLOĞLU Muhittin
2944 T3-B-3 8-M 51 Sabit DEMİR Şükrü
2945 T3-3 66-C 12 Sabit ERGÜN Ali
2946 T3-3 73 90 Sabit ÖZDEMİR Hasan
2947 T3-B-3 9-E 79 Sabri BEKTAŞ Haydar
2948 T3-3 73 61 Sabri CANBULATOĞLU Rıza
2949 T3-6 101 80 Sabri ÇELİK Hasan
2950 T8 14-A 59 Sabri KOCAMAN Habip
2951 T3-5 91-O 15 Sabri MAK Vrs. 0
2952 T3-7 85 19 Sabri SARIYILDIZ Hasan
2953 T3-3 95 72 Sabri TAŞCI Satılmış
2954 T3-B-1 12-F 93 Sabriye DEMİRTAŞ Abdullah
2955 T3-1 66-E 38 Sabriye ŞİMŞEK (PAVRAZ) Sabit
2956 T3-3 73 78 Sadettin ŞİMŞEK Hayrettin
2957 T3-5 81 6 Sadettin UZEL Hüsnü
2958 T3-6 101 79 Sadettin UZEL Hüsnü
2959 T3-7 103 1 Sadık AKBAŞ Mehmet
2960 T8-1 7-A 48 Sadık AKDEMİR Ahmet
2961 T3-B-4 10-D 25 Sadık ÇİRİŞ Sadık
2962 T3-5 66-A 42 Sadık ÇÖMEZ Nuri
2963 T3-3 4-C 25 Sadık DEDELEÇ Hasan
2964 T3-4 77 89 Sadık ERKAN Ahmet
2965 T8-3 4-F 56 Sadık GÜLER Ali
2966 T3-B-2 9-D 18 Sadık KARNIGEÇİK Mecit
2967 T3-5 66-A 5 Sadık KERİMOĞLU varisleri 0
2968 T3-B-1 9-B 7 Sadık KOÇAK SatılmışSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
2969 T3-4 77 25 Sadık KOLCU Mustafa
2970 T3-B-2 12-G 86 Sadık ÖRENOĞLU Satılmış
2971 T3-B-3 8-M 85 Sadık ŞİMŞEK Sadık
2972 T3-6 101 63 Sadık TAŞÇI Ali Osman
2973 T3-7 85 1 Sadık UYSAL varisleri Nuri
2974 T3-B-5 10-O 60 Sadi ALİUSTAOĞLU İsmail
2975 T3-3 73 8 Sadullah ASLAN Turhan
2976 T8-3 7-C 57 Sadullah BODUR Abdullah
2977 T3-7 85 56 Sadullah ÖZYAY Babadayı
2978 T3-B-1 9-B 18 Sadullah TUFAN Mustafa
2979 T8-3 3-L 7 Safa İRPİK Şevket
2980 T3-2 91-G 30 Saffet ALTUNDAĞ Hasan Hüseyin
2981 T3-3 91-H 24 Saffet ALTUNDAĞ Hasan Hüseyin
2982 T3-5 81 66 Saffet ALTUNDAĞ Hasan Hüseyin
2983 T3-5 66-A 48 Saffet ALTUNDAĞ Hasan Hüseyin
2984 T3-5 91-O 66 Saffet ALTUNDAĞ Hasan Hüseyin
2985 T3-6 101 84 Saffet GÜLEBAKAN Hüdaver
2986 T3-7 103 50 Saffet SUNA Vrs. 0
2987 T3-1 4-A 44 Safiye DEMİRCİ Cafer
2988 T3-B-7 10-R 15 Safiye FİDAN Mustafa
2989 T3-B-3 10-C 63 Safiye FİDAN Mustafa
2990 T3-2 66-D 68 Safiye FİDAN Mustafa
2991 T3-2 3-E 78 Safiye FİDAN Mustafa
2992 T3-5 91-O 63 Safiye KARAAĞAÇ Hüsnü
2993 T3-2 91-G 75 Sahip ÇİFTÇİ Mükrüm
2994 T8-2 3-F 37 Saime ÇİLİNGİR 0
2995 T3-B-3 8-M 32 Saime ESMER Yasettin
2996 T3-4 77 5 Sait GÜLMEZ Ahmet
2997 T3-3 66-C 26 Sakine ATAŞ Zeynel
2998 T3-1 107 78 Sakine YALÇIN ve Selami YALÇIN Süleyman
2999 T8-3 3-L 24 Sakip ÇETİNKAYA Mehmet
3000 T3-3 73 55 Salahattin GÜL Muhittin
3001 T3-3 66-C 61 Salih ALABACAK İzzet
3002 T3-7 85 78 Salih DEDELEÇ Sadık
3003 T3-4 91-N 78 Salih ERKAN Hasan
3004 T3-2 3-E 26 Salih GÜNDOĞMUŞ Kasım
3005 T3-3 95 68 Salih KARAGÖL Kazım
3006 T3-B-4 9-L 67 Salih KARAOĞLU Kemal
3007 T3-5 99 30 Salih KAVAK Mehmet
3008 T3-6 101 20 Salih KOÇAK Haydar
3009 T3-B-3 8-M 15 Salih KÖSE Mustafa
3010 T3-B-3 8-M 56 Salih KURT İzzet
3011 T3-B-3 9-E 63 Salih ÖZAYDIN Tayyar
3012 T3-1 4-A 11 Salih ÖZDEMİR Hayri
3013 T3-3 91-H 49 Salih ÖZDEMİR varisleri 0
3014 T3-2 3-E 54 Salih SAĞLAM Şükrü
3015 T3-B-1 9-B 24 Salih SANCAK Sefer
3016 T3-B-4 9-L 4 Salih ŞAD, Mahmut ŞAD, Talip ŞAD 0
3017 T3-B-2 8-F 93 Salih TOP İsmail
3018 T3-B-6 10-P 80 Salim CACA Abdullah
3019 T3-5 99 20 Salim ÇAYLAK Osman
3020 T3-2 4-B 84 Salim GÖKMEN varisleri 0
3021 T3-6 83 6 Salim KAYAPINAR Musa
3022 T3-7 85 13 Salim KAYHAN ve iştirakçileri 0
3023 T8-1 7-A 43 Salim ÖZCAN Hasan Hüseyin
3024 T8-5 4-H 29 Salim SARITAŞ İsmailSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3025 T3-4 66-B 35 Salim TAVUKÇU Şaban
3026 T3-B-4 10-D 56 Samahat KONAK Mehmet Salahettin
3027 T8-1 3-T 9 Sami ÇINAR mehmet
3028 T3-B-3 8-M 13 Sami ŞENLİK Enver
3029 T3-B-1 9-B 54 Sami YILMAZOĞLU Aliosman
3030 T3-2 66-D 37 Saniye ÖRENOĞLU Bayram
3031 T3-1 69 86 Saniye SAYICI Mustafa
3032 T3-B-5 10-O 25 Saniye YURTSEVEN Kazım
3033 T8-6 4-K 33 Sare COŞAR İsmail
3034 T3-1 69 1 Sare ÇİÇEK ve Ayşegül ÇANAKÇI 0
3035 T3-B-1 9-B 81 Satı ATEŞOĞLU Hüseyin
3036 T3-B-4 9-L 90 Satı EKİNCİ Mustafa
3037 T3-5 81 13 Satı ERMİŞ Hüsnü
3038 T3-2 105 45 Satı HAYDAROĞLU-Döne BEŞİR 0
3039 T8-1 3-T 37 Satı KARAPINAR Hacı Osman
3040 T3-B-4 10-D 74 Satı KAYIHAN Ali
3041 T3-7 85 43 Satı KURT Abbas
3042 T3-1 91-F 69 Satı MANDA Bahattin
3043 T3-4 66-B 23 Satı Mehmet KÜÇÜK Mehmet
3044 T3-1 69 91 Satı ÖZASLAN Mehmet
3045 T3-B-3 9-E 90 Satı SARIOĞLU Mürsel
3046 T3-4 66-B 92 Satı TOPRAK varisleri 0
3047 T3-3 4-C 56 Satı TÜRKOĞLU ve Emrah TÜRKOĞLU 0
3048 T3-2 3-E 1 Satı YASLI Satılmış
3049 T3-B-3 8-M 7 Satı ZEYBEK-Hanım AYDIN VRS. Abdullah
3050 T3-B-1 9-B 25 Satıa KILINÇ İbrahim
3051 T3-6 83 3 Satıa OTURAL Kasım
3052 T3-B-2 8-F 31 Satıa OTURAL Kasım
3053 T3-2 91-G 7 Satıa ÖZBEK Mustafa
3054 T3-5 66-A 54 Satıa ÖZTÜRK Davut
3055 T3-B-3 12-H 68 Satıa TOPÇU Sabri
3056 T3-B-7 10-R 37 Satılmış AKARÇAY Veli
3057 T3-1 91-F 21 Satılmış AKKAYA varisleri Mithat
3058 T3-6 83 68 Satılmış AKTAŞ Hasan
3059 T3-4 77 20 Satılmış AKTAŞ varisleri 0
3060 T3-2 105 32 Satılmış AKTAŞ(İsmail oğlu) İsmail
3061 T3-6 101 7 Satılmış ALÇİN ve iştirakçileri Yusuf
3062 T3-7 85 74 Satılmış ALTUNDAĞ Osman
3063 T3-B-3 8-M 6 Satılmış ASLAN Seyit Ahmet
3064 T8-5 4-H 55 Satılmış AYDINOĞLU Haşim
3065 T8-2 4-E 5 Satılmış AYDOĞDUOĞLU Osman
3066 T8-3 4-F 60 Satılmış BALOĞLU Halil İbrahim
3067 T3-5 66-A 36 Satılmış BEKDEMİR ve Selveren YANIK 0
3068 T3-B-5 9-M 81 Satılmış BİNİCİ Hüseyin
3069 T3-5 91-O 51 Satılmış BODUR Hacıbey
3070 T3-B-2 10-B 14 Satılmış CAN Osman
3071 T3-2 4-B 54 Satılmış CENKIŞ İsmail
3072 T3-4 97 43 Satılmış CERRAHOĞLU (Bilal oğlu) Bilal
3073 T3-7 85 91 Satılmış CERRAHOĞLU (Murat oğlu) Murat
3074 T3-5 81 73 Satılmış ÇAKIL İsmail
3075 T3-2 4-B 3 Satılmış ÇAVUŞ Şevket
3076 T8-1 7-A 35 Satılmış ÇİĞDEM Mehmet
3077 T3-4 66-B 48 Satılmış ÇOĞALAN Vrs. 0
3078 T3-B-1 9-B 80 Satılmış DAĞ Osman
3079 T3-1 91-F 86 Satılmış DEMİR İbtahim
3080 T8-2 4-E 26 Satılmış DİKMEN BayramSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3081 T8-2 3-F 57 Satılmış EROL Bekir
3082 T8-5 4-H 37 Satılmış GÖKOĞLU Hüseyin
3083 T3-3 91-H 1 Satılmış GÜROK Mustafa
3084 T3-5 66-A 6 Satılmış İĞDELİ Haydar
3085 T3-B-2 8-F 74 Satılmış KALKAN Ali
3086 T3-3 66-C 43 Satılmış KALKAN Ali
3087 T3-2 3-E 55 Satılmış KAPITAŞI Musa
3088 T8-3 7-C 47 Satılmış KARA Hidayet
3089 T3-2 3-E 14 Satılmış KARAGÖZ Ömer
3090 T3-4 66-B 54 Satılmış KARAKAYA Ahmet
3091 T8-3 4-F 59 Satılmış KARAKAYA ve Mehmet KARAKAYA varisleri Şükrü
3092 T3-7 103 62 Satılmış KARAMUSTAFAOĞLU Halil İbrahim
3093 T3-B-7 10-R 31 Satılmış KARLI bekir
3094 T8-1 3-T 14 Satılmış KAVAKLI Seyit Ali
3095 T8-1 4-D 44 Satılmış KAYIKÇI İsmail
3096 T3-3 95 92 Satılmış KAYNARTAŞ Şükrü
3097 T3-2 4-B 11 Satılmış KILINÇ Ali
3098 T3-5 81 83 Satılmış KINACI Memiş
3099 T8-6 4-K 23 Satılmış KINIKLIOĞLU İsmail
3100 T3-B-5 10-O 36 Satılmış KINIKLIOĞLU İsmail
3101 T3-7 103 37 Satılmış KINIKLIOĞLU İsmail
3102 T3-2 91-G 21 Satılmış KINIKLIOĞLU İsmail
3103 T3-3 4-C 17 Satılmış KOCAOĞLU varisleri 0
3104 T8-1 7-A 1 Satılmış KOÇ İsmail
3105 T3-4 66-B 66 Satılmış KOÇER Mehmet
3106 T3-B-2 9-D 66 Satılmış KÜÇÜK Ahmet
3107 T8-2 3-F 54 Satılmış KÜNDÜROĞLU Osman
3108 T8-2 7-B 39 Satılmış MERZİFONLUOĞLU Tahsin
3109 T3-2 4-B 74 Satılmış MÜLAYİMOĞLU Abdurrahman
3110 T3-B-2 8-F 55 Satılmış ÖNDER Ali
3111 T3-B-7 10-R 68 Satılmış ÖZEL Abdüsselam
3112 T3-B-6 10-P 67 Satılmış ÖZYÜREK Cafer
3113 T8-2 7-B 9 Satılmış POYRAZ Mehmet
3114 T3-B-7 10-R 3 Satılmış SARIOĞLU Ahmet
3115 T3-3 73 18 Satılmış SAYICI Varisleri Şükrü
3116 T8-6 4-K 30 Satılmış SEÇEN, Mevlüt SEÇEN, Fahrettin SEÇEN ve Faruk SEÇEN 0
3117 T3-5 91-O 69 Satılmış SEPETÇİ Mustafa
3118 T8-1 7-A 61 Satılmış ŞEHİRLİ Mehmet
3119 T8-3 4-F 2 Satılmış ŞENTÜRK Mehmet Ali
3120 T3-3 66-C 78 Satılmış UYANIK İbrahim
3121 T8-4 4-G 15 Satılmış UYGUN Rıdvan
3122 T3-3 73 54 Satılmış YAZGAN Ahmet
3123 T3-B-1 12-F 3 Satılmış YILMAZ İsmail
3124 T3-1 4-A 31 Satılmış YİĞİTOĞLU Ömer
3125 T3-B-7 10-R 48 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3126 T3-3 66-C 35 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3127 T3-B-3 10-C 54 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3128 T3-5 99 1 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3129 T8-6 4-K 24 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3130 T3-B-5 10-O 45 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3131 T3-5 99 91 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3132 T3-3 95 50 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3133 T3-4 77 59 Savaş BAĞCI Hasan Hüseyin
3134 T3-B-1 10-A 39 Saydan SARIEL Yusuf
3135 T3-B-2 10-B 39 Sebahat KÖSE Mustafa
3136 T3-B-1 10-A 66 Sebahat SOLAKOĞLU ve Nebahat SUBUTEKİN 0SIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3137 T3-2 66-D 77 Sebahattin SARIKAYA Mehmet
3138 T3-2 71 79 Secaattin KARAHÜSEYİN Yakup
3139 T3-3 91-H 90 Seçkin CENKIŞ Yakup
3140 T8-3 7-C 46 Seçkin KARAKÜLAH Veli
3141 T3-B-2 10-B 32 Sedat GÖKKAYA Halit
3142 T3-2 4-B 19 Sefa ÜNAL Yusuf
3143 T3-3 66-C 19 Sefer APAK Bayram
3144 T3-3 4-C 31 Sefer BEŞİROĞLU Mehmet
3145 T3-6 83 9 Sefer EYYÜPOĞLU Avni
3146 T3-3 66-C 42 Sefer GÜNDÜZ Galip
3147 T3-B-1 8-E 60 Sefer KARTAL Suat
3148 T3-7 85 29 Sefer KÜKNER Haşim
3149 T3-B-3 9-E 43 Sefer TORUN var. 0
3150 T3-7 85 86 Sefer YILDIZ Hidayet
3151 T3-B-4 9-L 87 Seher DEMİR, Cemal ÜGE 0
3152 T3-B-2 9-D 7 Seher İYİİŞ İsmail
3153 T8-3 7-C 54 Seher TOPÇU Mehmet
3154 T3-B-1 9-B 86 Selahaddin ÇELİK Hasan
3155 T8-5 4-H 25 Selahattin AYNACIOĞLU Haydar
3156 T3-B-5 9-M 30 Selahattin ÇAĞLAR İsmail
3157 T3-5 66-A 73 Selahattin ÇELİKSOY, Alaattin ÇELİKSOY ve Murat ÇELİKSOY 0
3158 T8-1 7-A 19 Selahattin GENÇ Yusuf
3159 T3-7 85 89 Selahattin GÜROL Yusuf
3160 T3-B-7 10-R 54 Selahattin Hüsnü KARA Ahmet Hamdi
3161 T3-B-2 12-G 1 Selahattin KARACA Vrs. 0
3162 T3-6 101 93 Selahattin ÖZASLAN Ahmet
3163 T3-B-5 10-O 20 Selahattin ÖZCAN Muharrem
3164 T3-2 66-D 60 Selahattin ÜNVER Neşet
3165 T3-B-1 12-F 79 Selahattin YURTOĞLU Mustafa
3166 T8 14-A 15 Selçuk ARSLAN Recep
3167 T3-4 91-N 51 Selim AYDOĞDU Muhsin
3168 T3-2 3-E 79 Selim BEZCİ Satılmış
3169 T3-3 4-C 90 Selim KAYA Abdullah
3170 T8-1 3-T 61 Selim KAYIKÇI Ahmet
3171 T8-1 3-T 11 Selim KÖSE Hüseyin
3172 T3-1 66-E 72 Selim ÖZYAY Mehmet
3173 T3-2 4-B 66 Selim PEHLİVAN Süleyman
3174 T3-1 91-F 32 Selime KAYMAKÇI Hasan
3175 T3-6 83 54 Selma AVCI, Dilber AVCI ve Barış AVCI Mehmet-Hüseyin-Hüseyin
3176 T3-2 4-B 50 Selver BAYRAMOĞLU Bahattin
3177 T3-4 66-B 4 Selver ÇOBANOĞLU Ömer
3178 T8-1 7-A 55 Selvihan NAİLLİOĞLU Sadettin
3179 T3-B-2 10-B 86 Sema IŞIK Şevket
3180 T3-7 85 84 Sema IŞIK Şevket
3181 T8-1 3-T 62 Semaver KILIÇ Hüdaver
3182 T3-7 103 27 Semiha BAYRAKDAR Haşim
3183 T3-3 91-H 69 Semiha BİNİCİ İzzet
3184 T3-5 66-A 59 Semra BABACAN Ömer
3185 T3-2 71 19 Senem BAŞARAN Arap
3186 T3-B-6 10-P 90 Senem İPEKÇİ Emin
3187 T3-B-2 10-B 19 Serap AKTUĞRAN İsmail
3188 T8-1 3-T 22 Serap AKTUĞRAN İsmail
3189 T3-B-5 10-O 67 Servet KARA Mehmet
3190 T3-B-1 8-E 9 Servinaz YANIK Süleyman
3191 T8-1 3-T 50 Seval KORKUSUZ Mustafa
3192 T3-2 105 57 Seval-Selma-Kadir DURAN YusufSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3193 T3-B-1 9-B 62 Sevcan YAĞBASAN Ali
3194 T8-3 4-F 37 Sevda ŞİRECİ Mustafa
3195 T3-2 4-B 79 Sevda YILDIRIMER(ÇAKMAK) Niyazi
3196 T3-B-1 12-F 78 Sevgi ÖZDEMİR Raşit
3197 T3-5 91-O 61 Sevgi ŞAHİN Yusuf
3198 T8-1 7-A 58 Sevgül DAĞISTAN ve Serpil ESEN (YILMAZ) Garip
3199 T3-2 3-E 2 Sevim ÇALIŞKAN Mustafa
3200 T3-2 4-B 1 Sevim KORU Aşi
3201 T3-3 95 37 Sevim KURNAZ Musa
3202 T3-B-4 9-L 13 Sevim ÖZTÜRK Ömer
3203 T3-B-4 9-L 51 Sevinç DÜZYURT Mustafa
3204 T8-1 7-A 49 Sevinç KARA Ali
3205 T3-B-1 12-F 48 Seydi UNCU Ali
3206 T3-1 4-A 84 Seyfettin BİLİŞ Fikri
3207 T3-5 91-O 54 Seyfettin ÇAKIR Osman
3208 T3-B-3 12-H 74 Seyfettin KARADEMİR Ali
3209 T3-B-7 10-R 6 Seyfettin ÖZCAN Hidayet
3210 T8-1 3-T 38 Seyfi AYDIN Ahmet
3211 T8-1 3-T 2 Seyfi CANITEZ Hüseyin
3212 T3-B-3 9-E 37 Seyit Ahmet BAĞCI Seyit Ali
3213 T3-B-2 9-D 39 Seyit Ahmet BİLALOĞLU Yunus
3214 T8-1 7-A 10 Seyit Ahmet ÇEVİK İlyas
3215 T3-2 4-B 78 Seyit Ahmet DURU Ahmet
3216 T3-1 91-F 54 Seyit Ahmet KAVALCI Ömer
3217 T3-2 91-G 62 Seyit Ahmet KAYNAK İsmail
3218 T3-B-3 8-M 27 Seyit Ahmet KOLSUZ Ömer
3219 T3-1 107 60 Seyit Ahmet SARI Mustafa
3220 T8-6 4-K 3 Seyit Ahmet TOP Halil İbrahim
3221 T3-6 101 74 Seyit AKÇAAT Hamdi
3222 T3-5 91-O 73 Seyit Ali ATMACAOĞLU Yusuf
3223 T3-B-1 12-F 6 Seyit Ali ÇAKIR Osman
3224 T3-4 77 42 Seyit Ali DEMİREL Ömer
3225 T3-2 91-G 43 Seyit Ali TÜRKYILMAZ Mustafa
3226 T3-3 95 31 Seyit ALPASLAN Varisleri (Muradiye DİLMAN ve İŞT.) Ali
3227 T3-7 103 43 Seyit ARSLAN Ali
3228 T3-B-1 10-A 79 Seyit DOĞAN Mehmet
3229 T3-B-7 10-R 21 Seyit KARAKUŞ Ömer
3230 T3-3 4-C 1 Seyit Mehmet KABASAKAL Vrs 0
3231 T8-3 3-L 52 Seyit ÖZLEMİŞ Ahmet
3232 T3-B-1 8-E 24 Seyit SÖĞÜT Mustafa
3233 T3-B-6 10-P 75 Seyit ŞAHİN Tevfik
3234 T3-2 66-D 80 Seyitali DEMİREL Sabri
3235 T8-2 3-F 56 Seyyide YILDIRIM Fahreddin
3236 T3-2 91-G 45 Sezai BULUT Kamil
3237 T3-B-1 12-F 20 Sezayi BAKIR Yusuf
3238 T3-3 95 84 Sezayi YURTALAN Emin
3239 T3-2 3-E 23 Sezer ALPSATAN Alptürk
3240 T3-4 91-N 69 Sezgi SULTANOĞLU Haydar
3241 T3-B-3 10-C 91 Sıddık USLU Osman
3242 T8-2 7-B 40 Sırma AYDIN varisleri 0
3243 T3-7 85 36 Siracettin EVİZ M.Zeki
3244 T3-1 69 60 Songül BİNİCİ Kazım
3245 T3-B-4 9-L 63 Songül ERÇİMEN Ali
3246 T8-3 7-C 51 Songül IŞIK Fikri
3247 T3-4 66-B 5 Songül KARABÖCEKOĞLU Adil
3248 T3-B-1 10-A 87 Suat KARAAHMETOĞLU Hacı KadirSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3249 T8 14-A 22 Suat POLAT İbrahim
3250 T3-3 4-C 24 Sultan ALTINTAŞ Satılmış
3251 T8-1 3-T 26 Sultan ALUÇ Salih
3252 T3-B-1 9-B 6 Sultan ÇELTİKOĞLU Osman
3253 T3-B-5 9-M 67 Sultan ÇİFTÇİ Mustafa
3254 T3-B-3 9-E 20 Sultan DENİZ-Safiye COŞKUN 0
3255 T3-B-2 12-G 48 Sultan EREN Hüseyin
3256 T8-5 4-H 44 Sultan ERENSOY Ahmet
3257 T3-1 66-E 11 Sultan GÖKMEN İsmail
3258 T3-B-3 9-E 87 Sultan GÖZCÜ Durmuş
3259 T3-B-2 9-D 92 Suna ÇELİK Hüseyin
3260 T8-5 4-H 1 Suna İLHAN Kadir
3261 T8-2 3-F 14 Suna KAHYAOĞLU Mustafa
3262 T3-B-1 9-B 75 Suna KAPLAN Duran
3263 T3-3 66-C 31 Suphi ÖZTÜRK VRS. Ahmet
3264 T3-B-3 12-H 80 Susam KALAYCIO Hasan
3265 T8 14-A 33 Suzan ŞEN Mehmet
3266 T8-2 7-B 33 Sübyan CEYHAN Şükrü
3267 T3-2 91-G 81 Sübyan CEYHAN Şükrü
3268 T3-3 91-H 67 Süleyman ACAR Şammas
3269 T3-B-6 10-P 66 Süleyman AYDOĞAN VRS. Mustafa
3270 T3-B-5 9-M 15 Süleyman BAŞAK varisleri Halil
3271 T3-1 4-A 14 Süleyman BAŞAR Salahattin
3272 T8-3 3-L 22 Süleyman CANTÜRK Veysel
3273 T3-2 3-E 68 Süleyman ÇAKMAK 0
3274 T3-5 99 14 Süleyman DİLMAN Varisleri İbrahim
3275 T3-B-4 10-D 30 Süleyman GÜNAY Lütfi
3276 T3-1 91-F 33 Süleyman GÜRER Feyzi
3277 T8-5 4-H 56 Süleyman KAPLAN İbrahim
3278 T3-7 85 83 Süleyman KOÇAK VRS. Süleyman
3279 T3-1 107 69 Süleyman ŞAHİN İzzet
3280 T8-3 3-L 2 Süleyman TAŞDEMİR Mustafa
3281 T3-1 91-F 45 Süleyman TÜRK Bilal
3282 T3-3 95 30 Süleyman UZEL Mehmet
3283 T8-3 4-F 15 Süleyman ÜSTÜN Mehmet
3284 T3-1 66-E 48 Süleyman YILDIZ Salih
3285 T3-3 4-C 36 Süleyman YÜCEL – Döndü ACAR İsmail-Zeynel
3286 T8 14-A 24 Süleyman ZOBAROĞLU Abdurrahman
3287 T3-2 66-D 4 Sümbül ERKAN Zekeriya
3288 T8-2 3-F 39 Sümmani YALÇIN Aptullah
3289 T8-1 7-A 21 Sündüs KAHYAOĞLU Ahmet
3290 T8-1 3-T 21 Sündüs KARADAŞ Mustafa
3291 T8-2 3-F 36 Şaban ATAK ve Gürseli KORTARLA Ömer
3292 T3-3 73 32 Şaban AY Şükrü
3293 T8-2 7-B 12 Şaban ÇELİKOĞLU Rıza
3294 T3-7 85 60 Şaban DAYI Vrs. Şevki
3295 T3-3 95 20 Şaban DEMİREL Mehmet
3296 T8-6 4-K 47 Şaban GAYRETLİ Ahmet
3297 T3-2 105 74 Şaban GÖBÜT Satılmış
3298 T3-2 66-D 43 Şaban GÜNGÖRDÜ Bayram
3299 T8-3 4-F 50 Şaban KARAKAŞ Hasan
3300 T3-B-3 8-M 25 Şaban KÖRİSMAİLOĞLU Yadikar
3301 T3-4 97 8 Şaban KÖSE Mehmet
3302 T8-3 7-C 10 Şaban YAĞLI Halil
3303 T3-B-3 10-C 36 Şadiye COŞAR Şükrü
3304 T3-B-4 9-L 68 Şahabettin LİMAN HalilSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3305 T3-2 3-E 77 Şahali EKMEKÇİOĞLU Şemsettin
3306 T3-1 3-B 38 Şaheste ÖZTÜRK Abbas
3307 T3-B-2 8-F 63 Şaheste ÖZTÜRK Abbas
3308 T3-1 3-B 12 Şahin ALBAYRAK Şakir
3309 T8-3 4-F 27 Şahin ARIKAN Ahmet
3310 T3-1 69 23 Şahin DOĞAN Hüseyin
3311 T3-1 66-E 18 Şahin TUNCEL Sadullah
3312 T3-2 3-E 61 Şahin UZUN Ali
3313 T8-2 3-F 16 Şahinde YERLİKAYA İsmet
3314 T3-1 66-E 60 Şakir EMİROSMANOĞLU ve ortakları 0
3315 T3-B-2 8-F 84 Şakir GÜLPEMBEOĞLU Şakir
3316 T8-5 4-H 16 Şakir KINIKLIOĞLU Cemalettin
3317 T3-B-2 8-F 15 Şakir KOÇAK Mustafa
3318 T3-4 77 11 Şakir MERZİFONLUOĞLU Bayram
3319 T3-1 107 81 Şakir ÖZMEN Osman
3320 T3-4 91-N 33 Şakir SAVRAN Hacı
3321 T3-B-6 10-P 31 Şakir YİĞİTOĞLU Hurşit
3322 T3-7 103 42 Şayeste ARICI Bekir
3323 T8-1 4-D 49 Şazi KILINÇ Ali
3324 T3-1 69 85 Şazimet BALTAOĞLU Muzaffer
3325 T3-2 105 24 Şefi UYAR ve İdris UYAR 0
3326 T3-B-3 9-E 42 Şefik BEKTAŞOĞLU Hüseyin
3327 T3-4 77 73 Şefika DURAK Osman
3328 T3-B-1 12-F 37 Şefika KEPENEK Murat
3329 T3-1 66-E 44 Şefika ÖZCAN Memduh
3330 T8-5 4-H 57 Şefika SARGIN Mustafa
3331 T8-1 4-D 51 Şefika SARGIN Mustafa
3332 T3-B-6 10-P 30 Şehime MANTI Mehmet
3333 T3-B-3 12-H 33 Şehri ÇERKEŞLİ Ali
3334 T3-4 91-N 44 Şehri LAFÇI Mehmet
3335 T3-3 95 18 Şehriban HAYDAROĞLU Hamdullah
3336 T3-4 91-N 39 Şehriban IŞIK Ali
3337 T3-3 91-H 63 Şemsettin ALIMCI Arap Mehmet
3338 T3-5 91-O 7 Şemsettin ALIMCI Arap Mehmet
3339 T3-7 85 17 Şemsettin ALIMCI Arap Mehmet
3340 T8-2 7-B 47 Şemsettin CANSIZ Mehmet
3341 T3-1 66-E 4 Şengül AKAY Mustafa
3342 T8-2 7-B 18 Şenol KARINCA Ali
3343 T8-3 7-C 16 Şenol ÖZTÜRK Nuri
3344 T3-3 4-C 37 Şenol USLU Yakup
3345 T3-B-1 12-F 90 Şenol USLU Yakup
3346 T3-B-7 10-R 69 Şensevdi EMİNOĞLU Sadık
3347 T3-4 91-N 92 Şerafettin AKIL Bekir
3348 T3-5 99 84 Şerafettin ASAR İbrahim
3349 T3-2 105 7 Şerafettin SUNA Hüseyin
3350 T8-5 4-H 13 Şerafettin TÜRK Veli
3351 T3-2 91-G 32 Şerafettin YILMAZ Çelebi
3352 T3-2 3-E 47 Şeref BOZTEPE Rıza
3353 T3-1 4-A 12 Şeref KESELİOĞLU Ömer
3354 T3-2 4-B 5 Şeref KULA Tahsin
3355 T3-B-3 12-H 45 Şeriban CENKIŞ Duran
3356 T3-B-4 10-D 73 Şerif Kadın AYTAR Mustafa
3357 T8-5 4-H 36 Şerife AKTEPE Ali Osman
3358 T3-B-5 10-O 54 Şerife ARSLAN Kemal
3359 T3-2 91-G 14 Şerife BAL Hayrettin
3360 T3-1 107 68 Şerife KAYITÇI KadirSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3361 T3-2 3-E 37 Şerife KÖSE Halil
3362 T3-1 107 66 Şerife KURT (EMİROSMANOĞLU) Mehmet
3363 T3-1 66-E 24 Şevket ÇAKIL İsmail
3364 T3-1 107 27 Şevket ÇERKEŞLİ Hilmi
3365 T8-4 4-G 31 Şevket KENDİR Hasan Hüseyin
3366 T3-1 3-B 18 Şevket SÖĞÜT Mustafa
3367 T3-B-2 8-F 44 Şevki ÇİMEN Kamil
3368 T8-5 4-H 48 Şevki SÜTÇÜ Adil
3369 T3-2 4-B 30 Şevkiye TANRIVERDİ Saip
3370 T3-6 101 48 Şevkiye TANRIVERDİ Saip
3371 T3-1 3-B 74 Şinasi ULUSOY Bayram
3372 T3-B-5 9-M 39 Şuayıp ÜSTÜN Muharrem
3373 T3-B-2 12-G 6 Şuayip CİHAN İsmail
3374 T3-4 97 6 Şuayip DİŞÇİOĞLU Satılmış
3375 T3-2 71 72 Şükriye (TORUN) AKBAŞ 0
3376 T8-4 4-G 6 Şükriye (TORUN) AKBAŞ 0
3377 T3-7 103 19 Şükriye (TORUN) AKBAŞ 0
3378 T3-B-5 9-M 57 Şükriye (TORUN) AKBAŞ 0
3379 T8-1 4-D 38 Şükriye ÇEVİK-Emine TÜRKOĞLU 0
3380 T3-B-1 12-F 26 Şükrü ACAR Remzi
3381 T3-4 66-B 8 Şükrü AKSOY Hasan
3382 T8 14-A 56 Şükrü AYNACIOĞLU varisleri 0
3383 T3-B-5 9-M 75 Şükrü BALBAŞI Kerim
3384 T3-B-1 10-A 13 Şükrü DEVREZ Mustafa
3385 T3-4 77 12 Şükrü EROĞLU Mehmet
3386 T3-B-2 8-F 45 Şükrü ESKİN Emin
3387 T3-B-2 9-D 33 Şükrü GÜNEY Mehmet
3388 T3-B-7 10-R 44 Şükrü KARACAOĞLU varisleri 0
3389 T3-B-3 9-E 21 Şükrü KARAKAYA Ali
3390 T8-3 4-F 51 Şükrü MERZİFONLUOĞLU varisleri 0
3391 T3-2 66-D 26 Şükrü SAYICI Satılmış
3392 T3-B-5 9-M 20 Şükrü TİLKİ Ahmet
3393 T3-1 91-F 25 Şükrü TÜFEKÇİ Seyit Mehmet
3394 T3-1 3-B 8 Şükrü UYSAL Mustafa
3395 T3-3 95 1 Şükrü YİĞİT Hüseyin
3396 T8-3 7-C 30 Şükrü ZEYBEK Varisleri Rüştü
3397 T3-2 71 14 Tacım COŞGUN Mehmet
3398 T3-5 99 42 Tahir DALGIÇ Abdi
3399 T8-2 4-E 55 Tahire YILDIRIM mehmet
3400 T3-B-1 9-B 66 Tahsin CİNKILIÇ selim
3401 T3-1 69 71 Tahsin İLERİ Ali
3402 T3-2 4-B 49 Tahsin YILMAZ haydar
3403 T3-1 107 51 Tahsin YÜCEL Recep
3404 T8-3 3-L 12 Talat AYDOĞDUOĞLU Hüsnü
3405 T8-4 4-G 33 Talat İLHAN İsmet
3406 T8-5 4-H 20 Talip ÇELİK Veysel
3407 T3-B-6 10-P 9 Talip ÇİĞDEM Sefer
3408 T8-4 4-G 18 Talip YILDIRIM Sami
3409 T3-5 99 55 Taner ÇİTGEZ Mevlüt
3410 T3-4 66-B 29 Tarık BİRTANE Mehmet Yadigar
3411 T3-2 66-D 14 Tarık TEVGE Hasan Hüseyin
3412 T3-1 69 20 Taşkın AYDAŞO Mustafa
3413 T3-4 91-N 14 Tayyar ÖZCAN Fazlı
3414 T3-6 101 56 Tayyar TOPÇU ve Ahmet TOPÇU 0
3415 T8-1 7-A 45 Tekin TÜRK Abdullah
3416 T8-1 7-A 53 Telli KARAOĞLU Ali RızaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3417 T3-7 85 42 Tevfik KARASÜLEYMANOĞLU Arif
3418 T3-4 97 75 Tevfik SEZGİN varisleri 0
3419 T8-3 4-F 46 Tuba KÖSE Yakup
3420 T8-2 7-B 37 Tuğba DOĞAN varisleri 0
3421 T3-B-2 9-D 93 Tuğba ESEN(İLKAYA) ve Serdal AKALIN 0
3422 T3-B-6 10-P 6 Tuncay DURSUN Cevdet
3423 T3-2 71 86 Tuncay FİDAN Yaşar
3424 T3-1 69 89 Tuncay IŞIK Ömer
3425 T3-1 91-F 93 Tuncay KAVAK Mehmet
3426 T8 14-A 32 Tuncer ORAL Hasan
3427 T3-1 66-E 77 Turan KABAKÇI Hasan
3428 T3-3 73 25 Turan ŞAHİN Ömer
3429 T3-1 3-B 47 Turan UĞUR Mustafa
3430 T3-3 73 36 Turgut ÇINAR Mustafa
3431 T3-2 91-G 8 Turgut SERDAR varisleri 0
3432 T3-7 103 84 Turgut TOPRAKÇI Hasan
3433 T8-3 3-L 9 Turhan ÖZSOY mehmet
3434 T3-1 3-B 20 Tursun KARACA varisleri 0
3435 T8-2 4-E 49 Tülin GÜÇLÜ Mehmet
3436 T3-3 73 79 Türkan BULGURLU Vehbi
3437 T3-3 95 19 Türkan BULGURLU Vehbi
3438 T3-1 4-A 5 Türkan GÜNAY Kazım
3439 T3-B-3 10-C 56 Türkay HOCANIN Necati
3440 T3-2 91-G 60 Türkmen AKKAYA Bayram
3441 T3-3 66-C 6 Ufuk ARSLAN Cemal
3442 T3-B-3 8-M 43 Ufuk SİPAHİ Memet
3443 T8-1 3-T 55 Uğur FUKARA Selami
3444 T8-6 4-K 35 Uğur KAPLAN Osman
3445 T3-4 91-N 72 Uğur YAZGAN, Ünzile YARDIMCI, Gülüm YAZGAN, Yusuf YAZGAN 0
3446 T3-5 66-A 29 Ulvi AYDIN Abdullah
3447 T8-5 4-H 42 Utku KARAKOÇ Ahmet Lütfi
3448 T3-B-2 8-F 6 Ülviye GÜL Aziz
3449 T3-B-7 10-R 79 Ümit ALTINIŞIK Ahmet
3450 T3-1 69 62 Ümmühan COŞKUN İsmail
3451 T8-3 3-L 41 Ümmühan KARAMAN Musa
3452 T3-2 3-E 35 Ünal AKDAM Durali
3453 T3-2 3-E 17 Ünal BİRTANE Mehmet Yadigar
3454 T3-2 4-B 20 Ünal ÇELİK Ahmet
3455 T8-4 4-G 20 Ünal OKUR Ahmet
3456 T3-B-4 10-D 72 Ünal ÖZEN Ali
3457 T3-4 97 26 Ünal ŞEKERCİ Halit
3458 T3-B-2 12-G 56 Ünal TOPÇU Hazim
3459 T3-B-3 12-H 72 Ünver ÇELİK Ahmet
3460 T3-1 4-A 71 Ünver DEMİRALAY Hasan
3461 T3-3 91-H 85 Ünzüle EMİNOĞLU Bayram
3462 T3-B-2 10-B 81 Üzeyir GÜNEŞ Hamza
3463 T3-B-1 8-E 91 Üzeyir KILIÇ Hasan
3464 T3-4 91-N 18 Vahap BARAN Hacı
3465 T3-5 91-O 38 Vahap ERYILMAZ Ahmet
3466 T3-B-1 10-A 8 Vahit BATAK Hacı Abbas
3467 T3-7 85 37 Vahit ÇETİN Mustafa
3468 T3-B-5 10-O 9 Vahit SEPETÇİ Zabit
3469 T8-1 4-D 48 Vedat KOŞAR Osman
3470 T8-3 4-F 38 Vehbi ALTAY Temindar
3471 T3-1 69 56 Vehbi AYRANCI İbrahim
3472 T3-B-3 12-H 91 Veli ACAR OsmanSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3473 T3-4 91-N 48 Veli BAHAR Habib
3474 T3-6 83 15 Veli ÇALIŞKAN Veli
3475 T3-2 91-G 73 Veli ÇELTİKOĞLU Halil İbrahim
3476 T3-B-3 12-H 49 Veli DİNLEMEZ Mehmet
3477 T3-1 66-E 65 Veli KÖSE (vekili Abdullah KÖSE) Halil İbrahim
3478 T8-3 7-C 29 Veli OĞUZ Mevlüt
3479 T3-4 77 8 Veli ÖZDEMİR Osman
3480 T3-6 83 93 Veli ÖZDEMİR Osman
3481 T3-7 85 47 Veli SARIASLAN İbrahim
3482 T3-B-1 9-B 27 Veli SARIOĞLU Süleyman
3483 T3-3 73 71 Veli ŞAHİN Süleyman
3484 T8-6 4-K 36 Veyis BAYRAKTAR Muharrem
3485 T3-5 66-A 3 Veyis CAN Bahri
3486 T3-B-1 10-A 91 Veyis GÜNGÖR Mehmet
3487 T3-2 3-E 65 Veyis KAVAK İzzet
3488 T8-1 3-T 46 Veysel AY Osman
3489 T3-5 66-A 62 Veysel BÜLBÜL Kalender
3490 T3-1 91-F 30 Veysel CESUR Ömer
3491 T3-B-4 9-L 21 Veysel DEVECİ İzzet
3492 T3-B-3 8-M 1 Veysel GÜRBÜZ Bekir
3493 T3-6 101 25 Veysel GÜRSES Mahbup
3494 T8-3 7-C 58 Veysel KARABACAK Süleyman
3495 T3-5 81 18 Veysel KILIÇ Ahmet
3496 T8-3 4-F 4 Veysel SERAY İsmail
3497 T3-B-3 12-H 21 Veysel SERCAN Mehmet
3498 T3-B-1 10-A 30 Veysel YAVUZ Hüseyin
3499 T3-4 77 41 Volkan SAZANLAR Fehmi
3500 T8-2 3-F 41 Vural ALTAN Mehmet Şevki
3501 T3-1 107 45 Yadigar ÇÖKMEZ ve Mahpuz ÇÖKMEZ 0
3502 T3-4 66-B 1 Yafes SABAN Erol
3503 T3-B-4 9-L 60 Yahya ÇELİK dursun
3504 T3-7 103 78 Yahya DEMİRCİ Ali İhsan
3505 T8-2 3-F 10 Yahya DOĞAN Hacı Emin
3506 T8-2 4-E 32 Yahya ERDOĞAN varisleri 0
3507 T3-B-3 9-E 92 Yahya GÖZÜM Sırrı
3508 T3-5 99 25 Yahya KARA Gazi
3509 T3-7 85 68 Yahya KESELİOĞLU Şeref
3510 T3-4 97 31 Yakup ACAR, Zülfiye ACAR, Erkan ACAR ve Aynur BİBER 0
3511 T3-B-2 12-G 80 Yakup AÇIKGÖZ Hüsnü
3512 T3-B-1 9-B 14 Yakup ASİL Kamil
3513 T8-2 7-B 53 Yakup BODUR İhsan
3514 T3-5 66-A 77 Yakup DEDE Hüseyin
3515 T3-5 66-A 74 Yakup DURUKAN Feyzullah
3516 T3-B-3 10-C 4 Yakup EMİR VRS. Mehmet
3517 T3-5 99 92 Yakup ERİKLİ Hüseyin
3518 T3-B-7 10-R 87 Yakup GÖKMEN (Muhsin oğlu) Muhsin
3519 T3-3 91-H 39 Yakup KARA Osman
3520 T8-6 4-K 58 Yakup KOÇAK 0
3521 T3-B-2 12-G 18 Yakup ÖZDEMİR Galip
3522 T3-B-2 12-G 85 Yakup YILDIZ Niyazi
3523 T3-B-4 10-D 21 Yalçın BODUR Hüseyin
3524 T3-B-3 12-H 60 Yalçın KARAKAYA İsmail
3525 T3-B-1 12-F 21 Yalçın SÖYLEMEZ Süleyman
3526 T3-2 71 49 Yasemin AYAN Bahattin
3527 T3-3 4-C 32 Yasemin AYAN Bahattin
3528 T8-1 4-D 12 Yasemin AYAZ Ali İhsanSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3529 T8-1 7-A 6 Yasemin ÇALIŞKAN Kazım
3530 T8-4 4-G 29 Yasemin DERE Mustafa
3531 T8-1 4-D 19 Yasemin TÜRK Remzi
3532 T3-2 4-B 53 Yasin ERDEN Asım
3533 T3-1 91-F 39 Yasin KARABAĞ Osman
3534 T3-2 3-E 83 Yasin YAPICI dursun
3535 T8-1 3-T 7 Yaşar ASAR Ahmet
3536 T3-2 4-B 77 Yaşar AYDOĞAN Satılmış
3537 T8-3 3-L 27 Yaşar CAN Ali
3538 T3-4 97 32 Yaşar ÇATALCA Mehmet
3539 T3-4 66-B 72 Yaşar ÇATALCA Mehmet
3540 T3-2 91-G 87 Yaşar DOĞAN Kadir
3541 T3-1 69 79 Yaşar ELİBOL Mustafa
3542 T3-4 97 30 Yaşar HANEFİOĞLU Mustafa
3543 T3-B-3 8-M 48 Yaşar KARSAVURANOĞLU Hüseyin
3544 T3-2 66-D 49 Yaşar KIZILKAYA Var. 0
3545 T3-B-3 10-C 75 Yaşar KOPARAN Halil
3546 T3-B-2 9-D 12 Yaşar ONAY mehmet
3547 T8-2 7-B 57 Yaşar ÖZDEMİR Yusuf
3548 T3-B-3 8-M 30 Yaşar ÖZMEN Hüseyin-Şerife
3549 T3-3 91-H 62 Yaşar SALTAR Haydar
3550 T3-3 95 91 Yaşar ŞAD Hamdi
3551 T3-2 3-E 74 Yaşar TENGİLİMOĞLU Hasan
3552 T8-2 3-F 29 Yaşar ÜNAL Abdulmuttalip
3553 T3-3 95 33 Yaşar YILDIZ Hacı Aslan
3554 T3-B-2 12-G 68 Yaver KARABAŞ Ahmet
3555 T8-1 4-D 45 Yavuz KARAŞEHİRLİ iİbrahim Etem
3556 T3-B-7 10-R 90 Yavuz KÖSE Hüseyin
3557 T3-2 3-E 59 Yavuz PANCAROĞLU Mehmet
3558 T8-3 3-L 4 Yener EMİROĞLU Musa
3559 T3-3 91-H 14 Yeter DADAŞ (DUMAN) Mehmet
3560 T3-1 4-A 77 Yeter DOĞAN Abdullah
3561 T3-7 103 30 Yeter GÜRBÜZ Osman
3562 T3-5 66-A 14 Yeter TÜRKMEN Satılmış
3563 T8-5 4-H 54 Yetiş PEHLİVAN Hüsyin
3564 T3-5 99 33 Yıldız AYDIN İbrahim
3565 T3-B-2 8-F 50 Yıldız EKİN Yunus
3566 T3-7 103 24 Yıldız KARTAL Haydar
3567 T8-3 4-F 53 Yıldız SEFİL Halis
3568 T3-B-1 9-B 31 Yılmaz BAHÇECİOĞLU Ömer
3569 T3-3 91-H 87 Yılmaz BİTİRİK Sadri
3570 T3-B-1 9-B 93 Yılmaz ERGİN Bayram
3571 T8-3 3-L 38 Yılmaz KAYGISIZ varisleri 0
3572 T8-1 4-D 20 Yılmaz MEMİŞ Murat
3573 T3-1 91-F 50 Yılmaz TUNÇAY Cemal
3574 T3-5 81 31 Yılmaz YILMAZ Hasan
3575 T8-3 7-C 42 Yılmaz ZEYBEK Dede
3576 T8-4 4-G 8 Yosma SAAT Miktat
3577 T3-1 3-B 68 Yösüf GÜRER Yahya
3578 T3-B-1 8-E 42 Yuğnis DAĞLI Faik
3579 T3-3 95 80 Yunus ALICIOĞLU ve Güler ALICIOĞLU Süleyman
3580 T3-B-4 10-D 8 Yunus AYHAN Ali
3581 T3-B-2 12-G 20 Yunus ERTEKİN Ali
3582 T3-B-5 9-M 69 Yunus KINACI Abdullah
3583 T3-B-5 10-O 26 Yunus ÖZALP Mustafa
3584 T3-B-1 8-E 55 Yunus YILMAZ ZeynelSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3585 T3-1 4-A 17 Yurdagül POLAT Hüsnü
3586 T8-2 4-E 22 Yusuf ALTUNDAĞ Mehmet
3587 T3-B-2 9-D 78 Yusuf ARSLAN (Mustafa oğlu) Mustafa
3588 T8-1 4-D 36 Yusuf ASLAN Hamdi
3589 T8-2 4-E 39 Yusuf ATALAY Cemil
3590 T3-B-2 10-B 26 Yusuf ATALAY (Ali oğlu) Ali
3591 T3-1 3-B 73 Yusuf ATİK Mehmet
3592 T3-1 4-A 7 Yusuf BAŞIBÜYÜK Mehmet
3593 T8-2 7-B 41 Yusuf BAYIR Ali
3594 T3-B-5 10-O 27 Yusuf BEŞTEPE Nebi
3595 T3-B-2 10-B 43 Yusuf BODUR İhsan
3596 T3-B-2 8-F 1 Yusuf BÖREKÇİ Mustafa
3597 T3-B-2 10-B 57 Yusuf CERRAHOĞLU Yusuf
3598 T3-2 91-G 63 Yusuf COŞKUN İbrahim
3599 T3-1 69 54 Yusuf ÇALIŞKAN Hüseyin
3600 T3-B-4 9-L 57 Yusuf DELİALİOĞLU varisleri Abdullah
3601 T3-B-2 9-D 4 Yusuf DEMİRDİZEN Mustafa
3602 T3-B-6 10-P 1 Yusuf DEMİRTAŞ Ahmet
3603 T3-7 85 72 Yusuf DİDİŞ ve Yılmaz OĞUZ 0
3604 T3-B-5 10-O 68 Yusuf DİLEK Yusuf Ziya
3605 T3-5 66-A 90 Yusuf DUMAN Avni
3606 T3-B-6 10-P 61 Yusuf DÜŞÜNCELİER İbrahim
3607 T3-5 66-A 26 Yusuf EKİZ ve iştirakçileri 0
3608 T3-5 99 66 Yusuf EMİNOĞLU Rıza
3609 T3-B-7 10-R 4 Yusuf ENGİN Ali
3610 T3-3 66-C 66 Yusuf ERDAL Musa
3611 T3-3 73 3 Yusuf ERKAN Hasan
3612 T3-B-2 10-B 50 Yusuf FIRAT Mehmet
3613 T3-B-2 9-D 27 Yusuf GÖÇER Recep
3614 T8-6 4-K 49 Yusuf GÖLBAŞI Ahmet Turan
3615 T8-2 3-F 31 Yusuf KARAHASANOĞLU Varisleri 0
3616 T3-5 66-A 41 Yusuf KARAKURT Mustafa
3617 T3-B-6 10-P 56 Yusuf KAYA Kadir
3618 T3-2 71 18 Yusuf KILIÇ Abbas
3619 T8-3 3-L 51 Yusuf KILINÇ Adem
3620 T3-B-1 10-A 86 Yusuf KOCA Ali Osman
3621 T3-2 66-D 61 Yusuf KURT Mehmet
3622 T3-B-6 10-P 26 Yusuf KURT İzzet
3623 T8 14-A 16 Yusuf KURT (İzzet oğlu) İzzet
3624 T3-1 66-E 43 Yusuf ÖZDEMİR ve iştirakçileri 0
3625 T3-B-3 10-C 21 Yusuf SAK Fevzi
3626 T3-B-7 10-R 72 Yusuf ŞAHİN Osman
3627 T3-1 91-F 73 Yusuf ŞAHİN Fettah
3628 T3-1 69 5 Yusuf ŞAHİN Fettah
3629 T3-1 91-F 31 Yusuf ŞAHİN Fettah
3630 T3-3 73 13 Yusuf ŞAHİN Fettah
3631 T3-2 105 4 Yusuf UÇAR Ali
3632 T8-3 4-F 62 Yusuf ULU Şakir
3633 T3-5 66-A 68 Yusuf ÜÇBAŞ Mehmet
3634 T3-5 91-O 81 Yusuf ÜNLÜTÜRK Muharrem
3635 T3-5 81 71 Yusuf YETİŞ Hüseyin
3636 T8-4 4-G 51 Yusuf YILDIRIM varisleri Yusuf
3637 T8-1 4-D 62 Yusuf YILDIRIM varisleri Yusuf
3638 T8-2 7-B 3 Yusuf YILDIRIM VRS. (Alibey oğlu) Alibey
3639 T3-B-3 12-H 31 Yusuf YURTLU Ali
3640 T3-B-5 9-M 49 Yusuf YÜCEL İsmailSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3641 T3-B-3 8-M 67 Yusuf Ziya ERKAN Hasan
3642 T3-1 69 4 Yücel DEMİR Vahdet
3643 T3-3 95 60 Yücel GÜÇLÜ Murtaz
3644 T3-B-3 12-H 14 Yüksel ABAOĞLU Mustafa
3645 T3-7 103 4 Yüksel CESUR ve Yücel CESUR 0
3646 T3-3 91-H 60 Yüksel GÖRMÜŞ Halit
3647 T3-1 4-A 90 Yüksel GÜLMEZ Ali Osman
3648 T8 14-A 34 Yüksel İlkay TONGUÇ Halil İbrahim
3649 T3-2 3-E 18 Yüksel İlkay TONGUÇ Halil İbrahim
3650 T3-1 69 48 Yüksel KARAHÜSEYİN Selahattin
3651 T3-5 91-O 30 Yüksel KOÇ Arif
3652 T8-1 3-T 31 Yüksel KOÇAK Nadir
3653 T3-2 105 92 Yüksel KONUK Yahya
3654 T3-4 91-N 85 Yüksel NADAROĞLU Ömer
3655 T3-2 105 8 Yüksel ÖZDEMİR Halilibrahim
3656 T3-6 83 7 Yüksel SABAN Erol
3657 T8-2 4-E 52 Yüksel ŞEHİRLİ Durmuş
3658 T8-5 4-H 47 Yüksel TOKAT İsmail
3659 T3-2 66-D 38 Yüksel YILDIRIM Cemal
3660 T8-3 3-L 56 Yünüs SOY Süleyman
3661 T8-3 3-L 3 Zafer ÇELİKTAŞ Osman
3662 T3-3 66-C 20 Zafer KILAVUZ Abdullah
3663 T3-B-1 8-E 30 Zafer ONBAŞI Süreyya
3664 T3-1 4-A 24 Zafer TAŞKIRAN Şerif
3665 T3-3 91-H 37 Zafer TERLEMEZ Muhittin
3666 T8-2 3-F 55 Zafer ÜNAL İbrahim
3667 T3-B-2 8-F 4 Zahide İNAK Aziz
3668 T3-3 73 68 Zakire DÜZYURT ve Rahşan ŞAN 0
3669 T3-3 95 79 Zarife AKKAYA Mahmut
3670 T3-B-4 9-L 84 Zarife SAĞLAM Ekrem
3671 T3-7 103 91 Zarife ZAPTİYEOĞLU (DUTAR) Ali
3672 T3-2 105 90 Zehra CEVİZCİ Mustafa
3673 T3-2 71 80 Zehra DEMİR Mrs. 0
3674 T3-3 95 62 Zehra ÖZDEMİR Mustafa
3675 T3-6 83 4 Zehra TÜRK (AYDEMİR) Hacı Osman
3676 T3-B-1 10-A 62 Zehriye YAŞAR Recep
3677 T3-B-1 10-A 20 Zekai TEKE Rahmi
3678 T8-3 4-F 20 Zekeriya ÇELİKAĞI Ahmet
3679 T3-3 4-C 3 Zekeriya KAPLAN Osman
3680 T8-3 3-L 14 Zekeriya KAYA Adil
3681 T3-B-1 8-E 79 Zekeriya ZAİM Bekir
3682 T8-3 3-L 43 Zeki AKKAŞOĞLU Osman
3683 T3-3 66-C 72 Zeki ALTINTAŞ Mustafa Sami
3684 T3-4 97 67 Zeki CAN Mehmet Ali
3685 T3-4 91-N 24 Zeki ERDOĞAN Adil
3686 T3-3 95 73 Zeki GELMEZ Kazım
3687 T8-5 4-H 50 Zeki GÜNEŞ Mehmet
3688 T8-3 4-F 41 Zeki KADER, Erol KADER ve Mukaddes ARSLAN 0
3689 T8-4 4-G 54 Zeki KARAKAŞ Mustafa
3690 T8-3 7-C 53 Zeki KARSAVURANOĞLU Veli
3691 T8-2 4-E 58 Zeki KOÇ Hasan
3692 T8-6 4-K 20 Zeki ŞENOL mehmet
3693 T3-2 4-B 26 Zeki TANEL Ali
3694 T3-5 81 3 Zeki TANER Ali
3695 T3-B-6 10-P 32 Zekiye EROĞLU (ÖZTOPRAK) Zekeriya
3696 T3-7 103 8 Zekiye EROĞLU (ÖZTOPRAK) ZekeriyaSIRA NO BLOK TİPİ BLOK NO DAİRE NO AD SOYAD BABA ADI
80 M² KONUT LİSTESİ
3697 T8-4 4-G 45 Zekiye ÖZDAĞ Remzi
3698 T3-B-3 12-H 26 Zekiye UMAN Ekrem
3699 T8-2 7-B 48 Zeliha CENKIŞ Ali
3700 T3-B-4 10-D 48 Zeliha ÇEVİK Satılmış
3701 T3-5 99 15 Zeliha ÇOBAN Bekir
3702 T8-3 7-C 26 Zeliha DEMİRKOL VRS. Ömer
3703 T3-3 91-H 48 Zeliha İBİŞ (TÜFEKÇİOĞLU) Müslüm
3704 T3-3 95 44 Zeliha KARAKAYA Müslüm
3705 T3-B-1 9-B 37 Zeliha KEMİKÇİOĞLU (Ahmet kızı) Ahmet
3706 T3-B-4 9-L 81 Zeliha YALÇINTAŞ Müslüm
3707 T8-1 3-T 5 Zeliha YILMAZ Mustafa
3708 T3-B-1 10-A 68 Zemine AYDINLI ve Eyüp AYDINLI 0
3709 T3-B-5 10-O 12 Zeynal ÇELİK Ömer Osman
3710 T3-4 97 37 Zeynel DELİKTAŞ Rıza
3711 T3-2 71 43 Zeynel ESMER Kemal
3712 T3-B-5 10-O 62 Zeynel GÜLLÜ Durmuş
3713 T3-5 99 63 Zeynel TÜRKMETİN Talip
3714 T3-1 4-A 85 Zeynep ALGÜL, Aysel AKKOÇ, Mutlu AKKOÇ ve Mesut AKKOÇ 0
3715 T3-3 66-C 38 Zeynep ALTINTAŞ Battal
3716 T3-B-5 10-O 14 Zeynep AYDOĞAN Şakir
3717 T8 14-A 18 Zeynep ERGÜN Emin
3718 T8 14-A 11 Zeynep KALKAN Mustafa
3719 T3-B-1 12-F 9 Zeynep KARA Burhanettin
3720 T3-2 3-E 89 Zeynep KAŞKAYA Hasan
3721 T3-6 101 92 Zeynep KAYATAŞ Tursun
3722 T3-4 77 77 Zeynep KEKLİKÇİ ve Ekrem KEKLİKÇİ 0
3723 T3-B-1 8-E 81 Zeynep KÖSE Yusuf
3724 T8 14-A 19 Zeynep MERCAN Mehmet
3725 T8-3 7-C 9 Zeynep ÖZDEMİR Sadullah
3726 T3-5 91-O 32 Zeynep YAYABAŞI ve iştirakçileri 0
3727 T3-1 107 25 Zeynep YÜKSEL VRS. Yusuf
3728 T3-7 85 55 Ziya AYDEMİR Nebi
3729 T3-4 77 32 Ziya BEKTAŞ Satılmış
3730 T8-4 4-G 43 Ziya BİLİCİ SeyitAli
3731 T8-1 7-A 34 Ziya ÇAYIR Dede
3732 T3-5 91-O 78 Ziya DURAN Talat
3733 T3-B-2 12-G 25 Ziya EROL Tahsin
3734 T3-1 66-E 19 Ziya KOÇ varisleri 0
3735 T3-1 69 43 Ziyafet ATİK Arif
3736 T3-1 3-B 60 Zöhre MUTLU Nasuh
3737 T8-2 3-F 5 Zöhre MUTLU Nasuh
3738 T3-1 66-E 73 Zöhre MUTLU Nasuh
3739 T3-2 105 66 Zöhre MUTLU Nasuh
3740 T8-2 3-F 15 Zuhal AY Sabri
3741 T3-1 66-E 71 Zühtü TAŞCI Ahmet
3742 T3-2 105 1 Zülbüye ALTUNTAŞ Dilaver
3743 T3-3 4-C 4 Zülfikar ERDOĞAN Ali
3744 T8-3 3-L 8 Zülfikar SOLMAZ Şükrü
3745 T8-3 4-F 58 Zülfinaz HASTA Ali Osman
3746 T3-2 4-B 13 Zülfiye ÇERKEŞLİ Ali
3747 T3-3 95 8 Zülfiye GÜLEBAKAN ve Hafize BİBER 0
3748 T3-1 107 37 Zülkifli DEMİR Vahdet

Paylaş:
"Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi Çekiliş Sonuçları" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
engin;

BİZEDE HABERDAR ETSENİZ LÜTFEN


22.01.2012 3:54
kaya;

degerli komşularımız gelın hep beraber yargıya taşıyalım herkese kendı evının ordan versın dıye bu bızım doğal hakkımız bız sessız kaldıkça ezılen olçaz güzel güneye bakan pamuk lar mevkını büyük para lara satılaçak oralar bızım hakkımız saygılarımla


25.01.2012 0:46
yunus;

haksahiplerini en kötü bölgeye toplamışlar önün dağ arkan dağ iansanların hakkını nasıl yiyorlar lütfen kimse tapusunu almasın davacı olsun hakkımızı savunalım dinden imandan bahsedenler bunun hesabını vereceksiniz.hakkımız varsa helal etmiyoruzzz.kimse kabul etmesin bence ben etmeyecegim.


25.01.2012 7:41
bayram;

haksahibi olararka bizde madur edildik bu işin son yargıya gitsin kimse evlerini beğenmiyor melih kandır bizleri bu yazıları yargıya taşıyalım arkadaşlar noteride satın almışlar çünkü para canlısı biri inanmayın saygılar


25.01.2012 8:59
narin;

hak sahipleri biz itiraz dilekçesi verdik, sizlerde itiraz edin.bu konuyu basına yansıtalım.


25.01.2012 10:49
fikret;

bu binalarda kottan ve en üsst kattan baska daire yokmu. insanlara ya en ust katlar ya da en alt katları vermek hakkaniyete uyuyor mu? buna karşı durmalı ve itiraz hakkımızı kullanmalyız… ne gerekiyorsa yapalım,yapmalıyız. haksahiplerinin birlik ve butunluk içinde olması gerekmektedir. GÜN birlik ve beraberlik GÜNÜDÜR.alınterimizi akıttıgımız yerler bir basakasına peşkeş cekilemez…


25.01.2012 14:53
gazi yıldırım;

büyükşeyır bel tokı botaş bunlar iş bırlıyğ yapmışlar bızlerın haklarını yemişlerdır sayın başbakan da seyırcı kalmış bırde ben halkımın yanın dayım der nede pekı sayın başbakan hanı yanımızda idı yok olamazda çünkü işlerı bıttı madur kışılere seslenıyorum gelın bırlık olalım bu işin peşını bırakmayalım hakkımız arayalım sakın tapuya gıtmeyın


26.01.2012 0:30
ugur fukara;

melih ökçek bu yaptığın yanına kalmayacak. siz ve sizin yalakalarınız görecek… hakkımızı size yedirmeyecez. gariban insanları kandırdınız arsalarımızı elimizden aldınız birde dalga geçer gibi küçük küçük ev vediniz.. şerefsizlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr… elbetki hesabını soracağız. bekle ve gör.


26.01.2012 4:18
Ali Kaya;

Sayın Gökçek !

Biz sana başbakana veya partinize güvenmiş ve bu partiye oy vermiş bir kişi olarak her gittiğiniz yerde haktan hukuktan bahsettiğinizi asla hak yemediğinize inanıyorduk ama biz sizden fazla bir şey istemedik.Sadece hakkımız olanı istedik.Ayrıyeten ilk başta bize evlerimizi kendi yerinizden vereceğiz diye beyan ettiniz.Ben ve yakın tanıdıklarımın evi havaalanı yakınlarından çıktı ama biz yeşiltepedeydik.Otobanın yanına gittik.Bu durumun gereğini yapmanızı sizin bizi yüz üstü bırakmayacağınızı biliyoruz.En azından ben biliyorum.Aksi takdirde,yıllardır kazandığımız evleri hiç pahasına bir yerlere taşımanıza ve bunu 7 yıl sonra yapmanıza inanmıyorum.Gereğini yapmanızı istiyoruz.

Saygılar…


26.01.2012 14:43
0666 sev;

değerli hak sahipleri bu kura çekilşinde büyük haksızlık var sesimizi duyuralım


27.01.2012 2:25
şahander;

ben ve 5 kardeşim hak sahibiyiz bizimde bu kurada çekiliş yapılmış kimsenin haberi yokken bunasıl oluyor bukadar adaletsiz olunmaz babamın 7 daire 2dükana karşılık 80 m2lik yer veriliyor babam öldügü için biz verasetçilere sadece 1 daire hak tanılıyor oda bize haber verilmeden kura çekilişi oluyor bu adaletmi biz böyle bir çekilişi asla kabul etmiyoruz orda en azından bir kişinin olması lazım ama sagolsun heryerde hak yeniliyor bu çekişi kabul etmiyoruz gereginin düşünülmesini rica ederiz bu bir haksızlık en azında verasetçilerden biri orda olmalıydı


27.01.2012 5:35
madurrrrrrrr;

yazıklar olsun bızlere bırlık olamıyoruz bırlık olsak bu ısı cozerız bız bırlık beraberlık zamanı


27.01.2012 9:16
Gülten Gündoğmuş;

Hak sahibi olarak bizde çok madur edildik.Konutlar yıkılmadan evvel bizlere söylenen bu şekilde değildi.Tanıtım videolarında şenyuva ve civarı ve pamuklar tepesi gösterilirken çekilişde arka baraj deresinden bahsedilmiyordu. Oralar yeşil alan ve geyik çiftliği olarak gösteriliyordu.Fakat şimdi oralar da derenin dibinde konutlat inşaa edilmiş ve kurada oralardan konutlar veriliyor.Hak mı? Adalet mi? bu..!!! Sayın melih Gökçek hiç konuştuğunuz kanal kanal demeç verdiğiniz gibi olmadı.Siz o gariban halkın oyları sayesinde melih gökçek oldunuz unutmayın.Sizden bu halk böylesi bir adaletsizliği hiç beklemiyordu.Siz inançlı olduğunuzu Allahtan korktuğunuzu sandığımız HAK yemezler diye düşündüğümüz insanlardan böylesi kazık yemek çokkkk acı.Sol iktidar dahi yapmaz bu yaptığınızı.Bunun birde ahiret hesabı var unutmayın…Orada her kişi hakkının karşılığını alacaktır.Kurada çok adaletsizlik var…Şaibe olduğu apacık ortada..Hakkımızı sonuna kadar arayacağız…Şimdi birlik olma zamanı bilgisi olmayanlara duyuru yapalım lütfen…Melih Gökçek aslında bu çekilişi de çok güzel reklam yapardı ama nedense çok sessiz sedasız çoğunun haberi bile olmadan kura çekilişi yapıldı…Proje başlamadan önce yapılan gösteri şovları şimdi neden yapılmıyor? Çünkü kendiside biliyor ki yapılan bu haksızlıklara çok ses çıkacak bundan korktuğu için konutlar bitti sahipleri kurada belli oldu diye şov yapamıyor çünkü HAKSIZZZZZZZ.Verdiğimiz oyları helal etmiyoruz bu böyle bilinsin…..!!!!


28.01.2012 1:09
TAMER GÜNEŞ;

herhangi bir avukat adresi veya telefonu varmı….ortak hareket edilirse bir sonuç alınacağı kanaatindeyim…tek tek hiç bir halt olmaz be herkes kaderine razı olmak zorunda kalır….


28.01.2012 2:53
maadurrr;

Evet Hepinizin dediği gibi çok büyük haksızlığa uğradık ama tek tek çözüm aramak mantıklı değil bir toplanma merkezi belirleyip birlikte haraket edilmesi gerektiğini düşünyorum.


29.01.2012 7:11
mesut;

selam arkadaşlar geçmiş olsun bu sözleşmeleri imzalamadan önce hakkınızı aramanız gerekiyordu


29.01.2012 14:07
mesut;

selam arkadaşlar ben mesut kaderoglu yükseklik korkusu olan hak sahipleri veya yüksek kat düşünenler 0532 382 26 50 numaralı telefonu arayarak düzgün girişten ev almak istiyorum diye düşünen hak sahipleri telefonlarınızı bekliyoruz.


29.01.2012 14:52
SİZ NE SÖYLERSENİZ SÖYLEYİN BU HAKSIZLIK YAPILMIŞTIR HAKKINIZI ARARSANIZ HAKSIZ VE SUÇLU MUAMELESİ GÖRÜRSÜNÜZ DUA EDİNDE ADAM GİBİ ZAMANINDA TESLİM ETSELER BARİ HACİVAT………..KER…………KARAGÖZ CEREMESİNİ ÇEKER OLAN OLDU 3 SE;

alo


10.07.2012 14:29
alican;

HERKES BİŞEY YAZIYOR AMA NAFİLE.COMAAT NE DERSE DESİN İMAM BİLDİĞİNİ OKUR.HAK YEMEYENLER,DİN,İMAN,ALALAH DİYENLER,İŞTE BUNLAR.VATANDAŞ ANLARSA ANLAYACAK.ÇEKİLİŞİ GÖRDÜNÜZ,BÖYLE REZİL BİŞEY OLAMAZ,BUNA KARGALARDA ĞÜLER.1 SENE ÖNCESİNDEN YANDAŞLARI EVLERİNİN YERİNİ ÖĞRENMİŞ,BU NASIL ADALET.GARİBANDA HAKKINA RAZI OLUYOR YOKBÖYLE BİRŞEY.EĞER ALLAH VARSA BU ADİLERİN BELASINI VERİR İNŞALLAH.8 SENE OLDU BİTER İNŞALLAH.BAŞBAKANDANDA ÇEKİLİŞTE OLDOĞU ĞİBİ ,GÖVDE GÖSTERİSİ YAPMASI DİLEKLERİMLE………..HERŞEYE RAĞMEN YİNE PEŞLERİNDE KOŞARIZ…….?


26.07.2012 13:23
HEMEN YORUM YAP

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Android Ve Telefonlardan Twitter’a Girme Yöntemleri
TİB TWİTTER’A ERİŞİMİ DURDURDU Yaşananların ardından, TİB Başkanlığı Twitter sitesine...
Yasaklı Olan Twitter’a Giriş Nasıl Yapılır
Başbakan Erdoğan’ın açıklamasının ardından Twitter’a erişim büyük oranda engellendi. Bursa...
İlkbahar Ekinoksu Nedir ?
Modern insanın şehir yaşantısının gereklilikleri içerisinde bu gibi doğal işleyişlerin...
Ankaranın Dikmeni Baldızı Facebookta Dürtmüşler şarkısı VİDEO
Ankaranın Dikmeni Baldızı Facebookta Dürtmüşler yeni ankara dizisi lakin istanbulda...
facebook
çok okunan haberler
hamile kalmak adına neler yapdınız itiraf edin

hamile kalmak adına neler y...

deniz_güneş 22-11-2007, 16:45 ben baslıyorum...
Hurda Araç Alımı Hurda Aracı Olana Müjde

Hurda Araç Alımı Hurda Arac...

Trafikten çekilecek 200 bin aracın...
فيس بوك

فيس بوك

فيس بوك فيس بوك فيس...
1 Re 1 Maç Oyunu Oyna Süper Eylence

1 Re 1 Maç Oyunu Oyna Süper...

Oyun sitelerinde dolaşıken bizim haber...
Orhan Gencebay Öldü

Orhan Gencebay Öldü

Orhan Gencebay Öldü İnternet te...
hamile kalmak adına neler yapdınız itiraf edin

hamile kalmak adına neler y...

deniz_güneş 22-11-2007, 16:45 ben baslıyorum...
Hurda Araç Alımı Hurda Aracı Olana Müjde

Hurda Araç Alımı Hurda Arac...

Trafikten çekilecek 200 bin aracın...
فيس بوك

فيس بوك

فيس بوك فيس بوك فيس...
1 Re 1 Maç Oyunu Oyna Süper Eylence

1 Re 1 Maç Oyunu Oyna Süper...

Oyun sitelerinde dolaşıken bizim haber...
Orhan Gencebay Öldü

Orhan Gencebay Öldü

Orhan Gencebay Öldü İnternet te...
hamile kalmak adına neler yapdınız itiraf edin

hamile kalmak adına neler y...

deniz_güneş 22-11-2007, 16:45 ben baslıyorum...
Hurda Araç Alımı Hurda Aracı Olana Müjde

Hurda Araç Alımı Hurda Arac...

Trafikten çekilecek 200 bin aracın...
فيس بوك

فيس بوك

فيس بوك فيس بوك فيس...
1 Re 1 Maç Oyunu Oyna Süper Eylence

1 Re 1 Maç Oyunu Oyna Süper...

Oyun sitelerinde dolaşıken bizim haber...
Orhan Gencebay Öldü

Orhan Gencebay Öldü

Orhan Gencebay Öldü İnternet te...
Ankara Haber