İSTANBUL
Bugün
/
ANKARA
Bugün
/
İZMİR
Bugün
/

Atv Müge Anlı, samsunlu Emel Kılıç Bulundu
Atv Müge Anlı, samsunlu Emel Kılıç Bulundu
Müge Anlı, boşanma davasına 3 gün kala, bir hafta önce esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Emel Kılıç’ı arıyor. Samsun’da boşanma davası süren ve mahkeme tarafından evine 50 metre yaklaşmama cezası...
18 Nisan 2012 23:18
Font1 Font2 Font3 Font4
ss

Müge Anlı, boşanma davasına 3 gün kala, bir hafta önce esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Emel Kılıç’ı arıyor.

Samsun’da boşanma davası süren ve mahkeme tarafından evine 50 metre yaklaşmama cezası verilen kocasını yasağı ihlal etmesi üzerine paspas sopası ile kovalayarak polise yakalatan 3 çocuk annesi kadının bir haftadır kayıp olduğu bildirildi.

İlkadım ilçesi Yaşar Doğu Mahallesi’nde oturan 3 çocuk annesi Emel Kılıç (33), yaklaşık 2 ay önce 11 yıllık eşi Muzaffer Kılıç’a (37) şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle 5 ay önce boşanma davası açtı. Aile Mahkemesi, Muzaffer Kılıç’ın evine 50 metre yaklaşmama cezası verdi. Ancak bu yasağı ihlal eden Kılıç polis tarafından arandığı sırada eşini yine evinin yanında gören Emel Kılıç, paspas sopalıyla kovalayıp yakalayıp polise teslim etti.

Eşinin şikayetçi olduğu Emel Kılıç ifadesi alınıp serbest bırakılırken, Muzaffer Kılıç ise sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından serbest bırakıldı. Kılıç çiftinin boşanma davaları devam ederken, Emel Kılıç bir hafta önce esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu.

Kardeşiyle aynı adı taşıyan abla Emel Kara (38), kardeşinin bulunması için polisten ve savcıdan yardım istedi. Kardeşinin hayatından endişe ettiğini belirten Emel Kara, “Bir hafta önce evinden kaçırıldığını öğrendik. Çocuklarına ben bakıyorum. Kaçırıldıktan 3 gün sonra boşanma davası vardı ve boşanacaktı. Kayıp olduğu için davaya giremedi ve duruşma ertelendi. Bir an önce bulunmasını istiyoruz” dedi. İlyasköy Polis Merkezi’nin olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa